Myślę, czuję, decyduję...

Myślę, czuję, decyduję, daję d**y, wyskrobuje 

W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci, w ostatnich latach więcej ludzi umiera niż się rodzi, wskaźnik urodzeń oscyluje w okolicach 1,5 na kobietę , a powinny być  2,0 urodzenia , żeby była tzw. zastępowalność pokoleń.

Rodzi się pytanie, dlaczego tak się dzieje? Moim zdaniem jest kilka przyczyn , ale wymienię dwa.

To, że  w Polsce rodzi się mniej dzieci jest prawdą , ale Polki  rodzą dzieci, tylko nie w Polsce, a w UK, Niemczech , Skandynawii, itd. dlaczego tak się dzieje? Otóż za rządów PO z Polski wyemigrowało ca. 2 mln. osób w większości ludzi młodych.

Tam pozakładali rodziny i tam się rodzą polskie dzieci.

Szalona ideologia polskich lewaczek, które chcą, żeby dziecko decydowało o tym czy chce być chrzczone, iść do komunii,  chodzić na religię, itd. natomiast agitują za aborcją, ale powiedzmy szczerze, to jest mordowanie dzieci nienarodzonych, dzieci, które nie mówią i nie mają jak się bronić.

Wg. lewactwa skazanie wielokrotnego mordercy na karę śmierci jest niehumanitarne natomiast mordowanie dzieci nienarodzonych jest prawem kobiet.

Jak donoszą media, na świecie  rocznie dokonuje się 44 mln. aborcji, czyli tyle osób zostało zamordowanych czyli jakby wymordować całą Hiszpanię.

Obłędna lewacka ideologia prowadzi do nieszczęść wg. której cytując pajaca w czerwonych spodniach „róbta co chceta” przynosi opłakane skutki, nie rodzina i chrześcijańskie  wartości, a bezhołowie i negowanie wszystkiego.   

Europa zbudowana jest na wartościach grecko chrześcijańskich, ale co się nie udało ideologii komunistycznej, lewactwo chce wprowadzić innymi sposobami i jeżeli nie daj Boże to i się uda, to drżyjcie narody.
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-01-2023 [11:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "Otóż za rządów PO z Polski wyemigrowało ca. 2 mln. osób w większości ludzi młodych"

PiS rządzi od 2015 roku, czyli w Polsce jest raj, a kto sądzi inaczej ten ruska onuca.
1. Młodzi ludzie nie wracają, a lekarze, informatycy, budowlańcy, kucharze, opiekunki do dzieci cały czas szukają miejsca za granicą.  Na pocieszenie zostaje to, że zbieracze szparagów wrócili.
2. W  Polsce rodziło się bardzo dużo dzieci gdy aborcja była dostępna na życzenie, a w szkołach nie było religii.
3. Jedyną grupą społeczną, której nie przeszkadza to że lekarz ma obowiązek przedmiotowego traktowania kobiety jak zapłodnioną maciorę, jest ta dla których pińcet plus to metoda na wegetację, czyli większość głosujących na PiS.

BTW
Tylko debil czyli wyborca PiS może stawiać wyżej prawo komórki które jeszcze się nie zagnieździła na ściance macicy nad prawa kobiety.

Obrazek użytkownika Andy51

17-01-2023 [14:32] - Andy51 | Link:

Idioten.

Obrazek użytkownika sake3

17-01-2023 [18:08] - sake3 | Link:

Jaka szkoda że w pana łbie jeszcze dotąd nie zagnieździła nawet jedna szara komórka.Matka Natura omyłkowo wszczepiła w to miejsce komórki jadowe zamiast w ślinianki . .

Obrazek użytkownika Zofia

17-01-2023 [11:47] - Zofia | Link:

Rodzi się niewiele dzieci, bo społeczeństwo stało się zbyt wygodne i żądające. 50-40 lat temu matki okazywały miłość i opiekę nad dzieckiem. Nie zaspakajały ich zachcianek lecz uczyły skromności, pracowitości i szacunku. Z czasem jak zmieniano świat na bogatszy a nie na lepszy zaczęto wmawiać ludziom, że nie jest ważna rodzina, moralność tylko wydumana "wolność w każdej dziedzinie życia" dając młodemu pokoleniu jakieś prawa (np. dziecko mogło podać rodzica na policję za klapsa). Młodzi stali się biorcami a nie dawcami. Rezultaty mamy do dziś. A ja nie mogę zrozumieć decyzji Prezydenta RP , który nie chce podpisać ustawy o normalnym a nie wypatrzonym wychowaniu naszych dzieci i wnuków.

Obrazek użytkownika tricolour

17-01-2023 [12:36] - tricolour | Link:

@Zofia

Proszę poprawić na "wypaczonym".

Obrazek użytkownika sake3

17-01-2023 [12:44] - sake3 | Link:

@Zofia.....W tym przypadku prezydent dość zachowawczo traktuje problem. Wynika to z nagonki na ministra Czarnka,żądań jego dymisji,a nawet gróźb i traktowanego jak czarna owca polskiego społeczeństwa i polskiej polityki. To ukłon prezydenta w stronę opozycji i pani Lempart. Będziemy świadkami kolejnych ,,Lex-ów'' pisanymi i negatywnie przez prezydenta ocenianymi aż do wyborów po czym sprawa pójdzie w niepamięć. I pomyśleć jak wiele może list aż 133 osób żadających wprowadzenia lgbt w szkołach dla lepszej edukacji swoich dzieci jako postepowej i na miarę XXI-go wieku. Innych listów nie było  więc należy rozumieć za postępem a przynajmniej jego akceptacją jest całość rodziców. 

Obrazek użytkownika Andy51

17-01-2023 [12:53] - Andy51 | Link:

Chociaż PAD jest "moim" prezydentem popełnił kilka niewybaczalnych błędów: zawetowanie ustaw tzw. sądowych w 2017 r, zawetowanie ustawy medialnej, zawetowanie ustawu lex Czarnek 2.0  i kilka mniej ważnych.

Obrazek użytkownika Andy51

17-01-2023 [12:49] - Andy51 | Link:

Biorcą jest albo Śmiszek albo Biedroń , zależy od grafiku.

Obrazek użytkownika Zofia

17-01-2023 [14:55] - Zofia | Link:

Trafne spostrzeżenie i oddające to co chcą nam zgotować. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-01-2023 [13:34] - wielkopolskizdzichu | Link:

"wypatrzonym wychowaniu"

Zapewne z Naszego Dziennika zofija ten nowotwór językowy zaczerpnęła. 

Obrazek użytkownika Jabe

17-01-2023 [11:58] - Jabe | Link:

To socjalizm powoduje erozję zna­czenia rodziny. Frajerstwem jest rodzić pań­stwowe dzieci.

Obrazek użytkownika tricolour

17-01-2023 [12:33] - tricolour | Link:

Jak zwykle zajob peowski i lewacki.

Młodzi Polacy wyemigrowali do lewackiej Europy i tam rodzą dzieci, a ci, co pozostali pod wpływem szalonych polskich lewaczek - nie rodzą. Myśliciel, psia jego mać.

A nie przyszło ci do głowy, że nie chcą rodzić wśród zajobów?