Tak się jakoś złożyło, że………………………..

Przysłowia są mądrością narodów, ta oczywista prawda odnosi się szczególnie do PO ( Platformy  Oszustów).

Są takie przysłowia jak: krowa, która dużo ryczy mało mleka daje i drugie , najciemniej jest pod latarnią.

Tak jest z pedofilią, żeby była jasność, pedofilia jest czymś ohydnym i w przypadku skazania kogoś za ten obrzydliwy czyn, czy to jest duchowny, aktor, polityk, murarz, nauczyciel, itd. trzeba głośno o tym mówić i potępiać oraz surowo karać sprawców tych ohydnych czynów.

O to chodzi, że tak właśnie nie jest, PO i Lewica niemal wyła gdy padały nawet podejrzenia w stosunku do duchownych,  kręcono nawet filmy o tych „strasznych” duchownych,  jak to zrobił funkcjonariusz Sekielski  w filmie „Tylko nie mów nikomu” , później okazało się, że to było pomówienie i pomawiany  ksiądz został uniewinniony.

Woj. zachodniopomorskie mając tak „wybitnych” parlamentarzystów jak: Grodzki, Nitras, Gawłowski, a mając jeszcze marszałka Geblewicza  to województwo może konkurować z Małą Sycylią.

Dlaczego? omerta panująca w tym województwie  niczym na Sycylii,  czego dowodem jest sprawa pedofila  działacza PO Falińskiego, gdzie sprawa była znana od dwóch lat ale cicho sza.,  omerta obowiązuje działaczy PO i zaprzyjaźnione media.

Inna sprawa, mafia ma wszędzie swoje macki, co pokazuje sprawa skazanego „klawisza” byłego członka młodzieżówki PO, który przekazywał grypsy Gawłowskiego z aresztu, dobrze by było, żeby śledczy dotarli do tego kto był odbiorcą  tych grypsów, nie jestem pewien, ale pachnie mi kancelarią pewnego mecenasa zwanego „Koniem”.

Działacze PO mają swoich wyborców za baranów, jeżeli  jeden z najbardziej prominentnych działaczy PO zwany Dyndałą mówi, że PO nie podniosła wieku emerytalnego, to klękajcie narody.

Ale idąc śladami mistrza propagandy Goebbelsa , który mówił, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawda, wspomagane przez Goebbels WSI 24 , część zaczadzonych propagandą jest w stanie w to łgarstwo uwierzyć.
 
https://www.salon24.pl/newsroom/1276156,straznik-wiezienny-skazany-mial-przekazywac-grypsy-senatorowi-opozycji
https://wpolityce.pl/polityka/628103-tylko-u-nasdzialacz-po-skazany-za-pedofilie-jach-skandal
https://i.pl/grzegorz-schetyna-powiedzial-ze-platforma-obywatelska-nie-podniosla-wieku-emerytalnego-rzecznik-pis-powinien-przeprosic-za-te/ar/c1-17192657
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

12-01-2023 [14:11] - tricolour | Link:

Tak, tak, PO. Zajob w pełnej krasie.

Rafako ogłosiło upadłość, bo Tauron wystąpił o 1,3mld złotówek. Pomoże z pewnością Siemens lub inny Westinghouse. Nie zmarnują okazji udupić na zawsze konkurencję.

To kto kogo dyma?

Obrazek użytkownika u2

12-01-2023 [14:33] - u2 | Link:

PO nie podniosła wieku emerytalnego

Dziwne, pamiętam, że moja koleżanka, która miała 60 lat nie mogła przejść na em-kę za czasów PO-PSL, bo podniesiono wiek emerytalny do 67 roku życia dla kobiet i mężczyzn.

Obrazek użytkownika Andy51

12-01-2023 [14:54] - Andy51 | Link:

Amnezja PO, oni nie są Polakami tylko unijczykami.

Obrazek użytkownika Zofia

13-01-2023 [10:00] - Zofia | Link:

@Andy51 - Podzielę się moimi spostrzeżeniami co zrobiło PO ze swoimi zwolennikami. Otóż moja koleżanka ze szkolnej ławy, z którą chodziłyśmy na religię oznajmiła , że była molestowana 50 lat temu przez księdza, który nas przygotowywał do Komunii św. a potem nas uczył religii przez następne lata. Nikt się nie skarżył na księdza tylko ta jedna koleżanka. Ale PO jej zresetowało myślenie, bo stała się zwolenniczką aborcji, przeciwniczką Kościoła i stała się zagorzałą zwolenniczką unii z jej wartościami. Spytałam jak ją molestował. Otóż położył jej rękę na małym kolanku. A moja wnuczka obecnie nie pozwala położyć ręki na ramieniu, bo to też molestowanie. 

Obrazek użytkownika tricolour

13-01-2023 [10:48] - tricolour | Link:

Mądra ta wnuczka, stawia granice. Gdy będzie chciała, to poprosi babcię o czułości. Poza tym wnuczka jest może - o zgrozo - heteroseksualna i nie chce by jej kobieta kładła cokolwiek na ramieniu.

Innymi słowy - wnuczka to nie przedmiot i nic na niej nie kładziemy bez uprzedniej zgody 

Obrazek użytkownika Zofia

13-01-2023 [15:23] - Zofia | Link:

@tricolour - Za to Ty jesteś niezbyt mądry ale pocieszające jest to , że Jesteś chociaż piśmienny. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika tricolour

13-01-2023 [16:28] - tricolour | Link:

@Zofia

Zgoda. Mogę rzeczywiście wyglądać na niezbyt mądrego jednakże nie zależy mi na wyglądzie do tego stopnia, by nim się kierować przy wypowiedzi.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

13-01-2023 [16:24] - Edeldreda z Ely | Link:

@Zofia
Podane przez koleżankę szczegóły niestosownego zachowania się księdza tylko uwiarygodniają prawdziwość wydarzenia. Koleżanka opowieści nie ubarwiła i chwała Jej za to. Powiedziała o swoim wrażeniu naruszenia jej granicy intymności. Takie rzeczy się pamięta, wiem coś o tym... Ksiądz to nie pielęgniarka, kładącą rękę na ramieniu chorego... Ksiadz plus dotyk to co najmniej konfuzja. 

Obrazek użytkownika Andy51

13-01-2023 [17:44] - Andy51 | Link:

Zwolennicy PO to zaczadzeni ludzie.

Obrazek użytkownika tricolour

12-01-2023 [15:50] - tricolour | Link:

@u2

Łżesz, jak partyjna suka.

Wiek emerytalny dla kobiet nie wynosił 67 lat i byl wprowadzany liniowo. Twoja kolezanka - co najwyżej - mogła pójść miesiąc później.
 

Obrazek użytkownika u2

12-01-2023 [16:27] - u2 | Link:

#fekaliusz

Łżesz, jak partyjna suka.

E feki, tobie też dolega Niemiec Alzheimer jak twojemu wołoskiemu ziomalowi capitano Schettino ? W tak młodym wieku poniżej 40-tki ?  Capitano Schettino to już wiek emerytalny, ale ty feki ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

12-01-2023 [16:56] - tricolour | Link:

@u2

Tak, koleżko, wiek emerytalny byl podnoszony o trzy miesiące na rok. Gdyby ta twoja koleżanka nabyła praw emerytalnych w styczniu tego roku, to by pracowała 62 lata i troszkę. 

Więc nie kręć, że nie mogła pójść do 67, no chyba, że by czekała do 2040. Kłamałeś.

Obrazek użytkownika u2

12-01-2023 [17:43] - u2 | Link:

#fekaliusz

Kłamałeś.

Te feki, kłamstwo to trzeba umieć udowodnić. Nie wiesz feki ile miała lat i w którym roku. Tak więc spadaj feki razem ze swoim ziomalem Schettino do antypolskiego szamba, tam wasze miejsce :-)

 

Obrazek użytkownika tricolour

12-01-2023 [18:19] - tricolour | Link:

@u2

Właśnie ci, pajacu partyjny, dowodzę, ale ty, złapany na kłamstwie zachowujesz sie jak prawdziwy polak - jak ciota, która nie potrafi się przyznać. 

Ile by lat ta twoja koleżanka nie miała i który by to rok wtedy nie był, to prawa emerytalne w wieku 67 lat nabyłaby dopiero w 2040. Mamy już ten rok, partyjny pajacu?

Obrazek użytkownika u2

12-01-2023 [18:36] - u2 | Link:

#fekaliusz

jak prawdziwy polak - jak ciota

Widać fekaliuszku, żeś tej samej narodowości jak twój firerek Schettino. Przyłapani na kłamstwie najgłośniej krzyczycie łapcie kłamcę :-)

Obrazek użytkownika tricolour

12-01-2023 [18:48] - tricolour | Link:

@u2

Na dodatek tchórz jesteś, który zasłania się pedalskimi określeniami i zdrobnieniami.

Obrazek użytkownika u2

12-01-2023 [19:10] - u2 | Link:

#fekaliusz

pedalskimi określeniami

To ty feki gej ? A twierdziłeś, że masz synka, który gra w szachy. To nie jesteś jego ojcem ? Adoptowałeś go np. w Hiszpanii razem z twoim partnerem ?