Pod koniec 2022 r. ujawniło się fiksum  dyrdum Tuska

Pod koniec 2022 r. ujawniło się fiksum  dyrdum Tuska, bawi się klockami i konfetti przyrównuje do granatnika.

Tusk ma coraz większe kłopoty z głową. Raz mówi o silnych ludziach, którzy wyprowadzą prezesa NBP, a to o tym że zrobi porządek w TK, czyli robi się taki Tusek dyktatorek, który ma za nic wybory, konstytucję, prawo,  jak sam mówi, ja tego dopilnuje, że tak będzie.

Szczególnie go boli sytuacja w Małej Sycylii, gdzie jego koledzy stracili bankomat, który nazywał się Lotos, a szczególnie Rafineria Gdańska.

Stosują socjotechnikę wmawiając, że rząd PiS sprzedał  Lotos, w tym stwierdzeniu lansowanym przez PO są dwa kłamstwa.

Pierwsze, to to, że PiS sprzedał  Lotos  co jest wierutnym kłamstwem,  bo Rafineria Gdańska to nie cały Lotos.

Drugie to to, że sprzedano Rafinerię Gdańską nie Rafinerię Gdańską tylko 30% udziałów Rafinerii, na żądanie  UE.

Oczywiście za Tuska nie było żadnej ideologicznej przesłanki ideologicznej, żeby sprzedać Lotos komukolwiek w tym inwestorom rosyjskim a multienergetyczny  koncern powstały z połączenia Orlenu i Lotosu i innych podmiotów uwiera PO jak kamień w bucie zwłaszcza tym z Małej Sycylii.

Chcąc „udowodnić”,  że sprzedaż Rafinerii to przekręt stulecia Tusk zaczął bawić się zabawkami i to miało świadczyć o przekręcie.

Fiksum dyrdum Tuska objawił się przy życzeniach noworocznych, Tusk mówił że tuba do konfetti to nie granatnik.

Tusk potrzebuje na cito psychiatry, co dla PO nie powinno być problemem dla PO, gdyż w swoich szeregach mają psychiatrę o nazwisku Klich.
  
https://www.tvp.info/65324674/jacek-sasin-donald-tusk-oszukuje-polakow-punktuja-manipulacje-lidera-po-nt-rafinerii-gdanskiej-i-udzialow-saudi-aramco
https://dorzeczy.pl/kraj/387685/noworoczne-zyczenia-tuska-nie-bojcie-sie-to-nie-granatnik.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

03-01-2023 [09:53] - u2 | Link:

psychiatrę o nazwisku Klich

Niebezpieczny gostek, zezwolił na wspólny lot całego sztabu WP do Smoleńska, po katastrofie w Mirosławcu.

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2023 [10:28] - tricolour | Link:

@u2

Zwierzchnik niebezpiecznego gostka mógł zabronić lotu do Smoleńska i byłoby po problemie. Albo wręcz zatrudniać bezpiecznych gostków wtedy do problemów by nie dochodziło...

Obrazek użytkownika u2

03-01-2023 [11:30] - u2 | Link:

mógł zabronić lotu do Smoleńska i byłoby po problemie

Ale twój firerek nie zabronił. Celowo rozdzielił wizyty, aby dokonać zamachu na wrogu imperatora, z którym chciał robić i robił interesy po trupach Polaków.

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2023 [12:38] - tricolour | Link:

@u2

Jest prezydenckie pismo, sprzed wizyty, by się do niej nie wtrącać. Nikt niczego nie rozdzielał, nawet do Brukseli latali dwoma samolotami, bo by się pozagryzali w jednym. Wiec nikt do niczego się nie wtrącał, nikt niczego nie rozdzielał -- wytarczy dać wam samolot, to zaraz narobicie obciachu jak w sylwestra marzeń.

Zabawa w tym, że nie jesteście zdolni, towarzysze, do wyciągania wniosków. Ten miś, to nie jest wasze ostatnie słowo.

Obrazek użytkownika u2

03-01-2023 [16:08] - u2 | Link:

Jest prezydenckie pismo, sprzed wizyty, by się do niej nie wtrącać.

Gdzie jest ?

PS. Ja widziałem w internecie skan pisma do ministra Klicha, w którym minister Klich w adnotacji zezwala generałom na wspólny lot do Smoleńska. W dodatku minister Klich pisze, że wybiera się razem z nimi.

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2023 [16:34] - tricolour | Link:

@u2

Gdzie jest? W internecie jest, bedziesz chciał, to zobaczysz, jak te od Klicha.

Ty, a gdyby Klich nie zezwolił, to by samolot poleciał pusty? Może choć gęsi by zabrali, co swoj język mają.

Obrazek użytkownika Darek65

03-01-2023 [13:41] - Darek65 | Link:

Bez względu na ocenę tego, co było powodem katastrofy samolotu w Smoleńsku, jakąś część winy ponoszą wojskowi, z d-cą Wojsk Lotniczych  gen. Błasikiem na czele. Szczególnie, po wcześniejszej katastrofie Casy, powinni się postawić Prezydentowi Kaczyńskiemu i nawet kosztem dalszej kariery, zrobić wszystko, aby do lotu nie doszło. Pozwolić, aby na pokładzie jednego samolotu, i to ruskiego, znalazło się tylu prominentnych ludzi, to..... brak słów.

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [13:52] - Andy51 | Link:

Tak tylu generałów w jednym samolocie to wielki błąd.

Obrazek użytkownika u2

03-01-2023 [16:15] - u2 | Link:

tylu generałów w jednym samolocie to wielki błąd

W dodatku to byli praktycznie wszyscy dowódcy ze sztabu generalnego. Świadczy to o nie wypracowaniu odpowiednich przepisów bezpieczeństwa.

PS. Było to w czasie kiedy rozpoczęto zwijanie polskich sił zbrojnych. Redukowano jednostki m.in. w Suwałkach i Łomży. W Łomży jednostkę kompletnie zwinięto. Taka polityka "obroności" zależała praktycznie wyłącznie od rządu PO-PSL.

Obrazek użytkownika u2

03-01-2023 [16:11] - u2 | Link:

część winy ponoszą wojskowi, z d-cą Wojsk Lotniczych  gen. Błasikiem na czele

Aby to nie syndrom sztokholmski ? Winę za niewypracowanie nowych procedur po Mirosławcu ponosi głównie MON. Generałowie to również żołnierze i jako tacy podlegają ministerstwu wojny. Jak dostaną rozkaz od ministra, zwłaszcza na piśmie, to go wykonają.

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [12:00] - Andy51 | Link:

Dlatego dla Tuska jest dobry.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

03-01-2023 [11:12] - Roz Sądek | Link:

Czy ten artykuł ma przykryć to co wydarzyło się na tzw. Sylwestrze Marzeń. Mam na myśli odczytane przez rządzących marzenia Polaków w temacie gustów, obyczajowości i oczywiście tęczowej rewolucji. W tęczowe emblematy nie wystroił się jak czytam ani TVN ani Polsat. 
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

03-01-2023 [11:50] - RinoCeronte | Link:

No bo każdy Donald ma fatalne poczucie humoru. No, może z wyjątkiem McDonalda.

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [12:05] - Andy51 | Link:

Dodałbym jeszcze McIntosha i wielu innych Mc.

Obrazek użytkownika Czesław2

03-01-2023 [11:58] - Czesław2 | Link:

Niczego nie trzeba przykrywać . Na rozkaz centrali wszystkie pisowskie samorządy wycofały się z ustaw blokujących IDEOLOGIĘ LGBT. Potem weta Dudy, aby dragqueens miały wolny wstęp do szkół.

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [12:07] - Andy51 | Link:

Cesiek ty też idź do Klicha.

Obrazek użytkownika Darek65

03-01-2023 [13:44] - Darek65 | Link:

I na dodatek jedna, gejowska szumowina, niejaki Bart Staszewski, może zmieniać w Polsce oznakowanie dróg bez zezwolenia:)
https://pch24.pl/morawiecki-i-...

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [12:02] - Andy51 | Link:

Przykryć to możesz się w nocy kołdrą.

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2023 [15:05] - sake3 | Link:

@Roz Sądek......No to teraz tylko czekać jak TVN i Polsat zmyją łby swoim funkcjonariuszom medialnym,że ,,przespali'' taką okazję.Jak wezmą do galopu gwiazdeczki, celebrytów, ,,autorytety'' z gatunku Środa,Senyszyn, czy słynna Lempart i babcia Kasia prezentujących z dumą tęczowe flagi przed kamerami wraz z niebanalną urodą.

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

03-01-2023 [15:25] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 & @Roz Sądek 
W  niektórych grupach nie ma już potrzeby zewnętrznych obiektów - takie flagi w przypadku tamtej publiki powiewają już wewnątrz... 

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2023 [16:23] - tricolour | Link:

@Ely

A jak jest lepiej?

Czy z chęcią chodzić z tęczową flagą w ręce, czy też może niechętnie, ale jednak chodzić z tęczową flagą siłą wrażoną w dupę przez obrońców moralności?

Przyznam, że moja dupa jest wiecej warta niż abonament radiowo-telewizyjny.

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2023 [16:35] - sake3 | Link:

@Edeldreda z Ely......Wewnątrz,zewnątrz,,,,ależ imponująca szybkość tęczy.Tylko nie wiedzieć czemu obok pięknych słówek o miłości i zapewnień o.tolerancji,i wolności.widzimy nietolerancję i przemoc niezgodną z głoszonymi hasełkami.Może czas sobie odpowiedzieć czy to ludzie spod znaku lgbt są grupą poddaną presji,agresji niezrozumianą i wyszydzaną? A może tylko ja widzę to inaczej.Cóż więc warte są piękne słowa za milion dolarów rzucane ze sceny przez wynajętych grajków?

Obrazek użytkownika Edeldreda z Ely

03-01-2023 [17:13] - Edeldreda z Ely | Link:

@Sake3 & @Tricolour 
Jeśli pozwolicie, to odpowiem pod innym wpisem, bo wczoraj w podobnym tonie rozpoczął się namysł Es Darka65. 

Obrazek użytkownika tricolour

03-01-2023 [16:17] - tricolour | Link:

@sake

Nic nie przespali. Ty nic nie rozumiesz.

Chodzi o to, że ta przechodzona gwiazda MelC olała tvp za niewspieranie LGBT wcześniej zgarniając siedemset tysięcy. Żeby moc próbować odzyskać w/w pieniądze, NowaGwiazdaZaMilion wystąpiła w tęczowch opaskach, co ma być dowodem, że TVP wspiera LGBT. No i wspiera, co każdy mógł zobaczyć.

I to jest piękne, naprawdę -- napluli ci w twarz za twoje pieniądze i jeszcze mówią, że taka byla umowa. A najpiękniejsze jest, że nie masz wyboru i polecisz głosować na tych, co ci plują w twarz. Bo tak ci obrzydzili wszystko wokół (mossbachery, tuskow biedroniow itp) że z radością wybierzesz tych, co plują w twarz wspierając LGBT.

Wiesz, jak się to nazywa? To jest specjalna operacja telewizyjna.

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-01-2023 [17:13] - Pani Anna | Link:

@Tricolour
I pomyśleć,  że gdyby te ofiary losu z obozu ZP odpowiedzialne za media "narodowe ", wpadły na pomysł zapisania w umowie tekstu do odśpiewania np. "Jarek Kaczyński to bardzo fajny chłopak jest", to chłopcy, nieskazitelni i cali na biało z pewnością by to zaśpiewali. Za ten milion. 

Obrazek użytkownika terenia

03-01-2023 [17:33] - terenia | Link:

@Pani Anna 
"Za ten milion" tyle,że to był milion dolarów ....więc stawki naszych gwiazd 150 tys. zł to pikuś. A przy okazji nawiązała się "cenna " znajomość p.M.Szczęsnej i Jej małżonka z grupą Black Eyed Peas     https://rozrywka.radiozet.pl/p...

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-01-2023 [18:02] - Pani Anna | Link:

@Terenia
Jasne, że milion dolarów,  wszyscy o tym wiedzą,  ja też. I komu przeszkadzał Zenek i Maryla na sylwestrze marzeń.  Taniej i wstydu takiego nie było. Nie sądziłam,  że wspomnę  Kurskiego z łezka w oku. Co "zmiana", to na "lepsze", nie ma co. 

Obrazek użytkownika terenia

03-01-2023 [18:13] - terenia | Link:

@Pani Anna
To podałam ,by uwypuklić różnicę między apanażami między tzw.polskimi "gwiazdami" a tymi "światowymi" :)
pozdrawiam

Obrazek użytkownika angela

03-01-2023 [14:29] - angela | Link:

Oni wszyscy z opozycji cierpią na nadmierny apetyt, nieopanowany ciąg do koryta. 
A tam ZP  nagromadziła  specjalołow, ze koryto pęka, i jak tu wytrzymac.
Jest też problem, że te wredne pisiory tak zabezpieczają najlepsze frykasy, że będą trudne do ugryzienia.😡

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [14:46] - Andy51 | Link:

I o to chodzi.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

03-01-2023 [16:08] - Roz Sądek | Link:

@sake3
...Jak wezmą do galopu gwiazdeczki, celebrytów, ,,autorytety'' z gatunku Środa,Senyszyn, czy słynna Lempart i babcia Kasia prezentujących z dumą tęczowe flagi przed kamerami wraz z niebanalną urodą...
=========
Szanowna Pani, jak z tęczową flagą pójdą ww. 
to ani mnie, ani wyborców to nie zdziwi. W Sylwestra miało miejsce wydarzenie, które jak nic innego zostanie na zawsze Pisowi zapamiętane. I to byłby jeszcze drobiazg; od Sylwestra wszystkie wydarzenia religijne i wszystkie moralitety tego rządu będą odbierane przez dużą liczbę Polaków jako pustosłowie i odgrywane role. Ani Pani, ani nikt i nic tego nie rozmydli. Wielu ludzi dostało kubeł zimnej wody na głowę, wielu odebrało to jako przysłowiowe splunięcie w twarz, a wielu po prostu otwarły się oczy. Krótko mówiąc - nieważne, jaki był powód wystawienia takich a nie innych wykonawców - wyborcy wyostrzyli optykę, jedni ją już przedwczoraj zmienili.
 

Obrazek użytkownika angela

03-01-2023 [16:51] - angela | Link:

Patrzcie, patrzcie!!  A jakież to wydarzenie ufundowal PiS. Trzech pajaców, co zalozyli opaski, a co mieli nie wystąpić?? Jak juz przyjechali.?
Ja wiem, ze marzyl się międzynarodowy skandal, a teraz grzejecie temat, bo ze skandalu nic nie wyszło.
Co  tutaj ' rozmydlać'.
I to ma być konstruktywna krytyka w celu obrony wartości chrześcijańskich, kiedy podcina się partie broniącą właśnie tych wartości, w czasie,  kiedy właśnie brutalnie  dobija się do władzy osobnik, który jakiekolwiek wartości ma ZA NIC.
OBRZYDLIWA HIPOKRYZJA, a nie rozsądek. 

 

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2023 [17:33] - sake3 | Link:

@Roz Sądek....W/w chodzą z tymi flagami już dawno i jakoś to nie gorszyło.Ani Pana ,ani innych.Wielu to akceptowało a nawet atakowało rzadzących,że są katolami,ciemnogrodem,niezdolnym ocenić wielkość narzucanej siłą ideologii.Pretensje do rządzących? Owszem,ale przede wszystkim do nas samych za bierność i wczesniejsze podporządkowanie się żądaniom mniejszości.Za brak sprzeciwu kiedy obrzucano wyzwiskami katolików,atakowano rodzinę,dewastowano kościoły i kapliczki. Kiedy z uciechą szkaluje się ordynarnie postać JPII. Zrobiliśmy cokolwiek,jakiś protest? Poruszalimy to w internecie? Dziwne,że pani Lempart i staruchy z KOD-u znajdują w sobie siły do walki ,a my potrafimy tylko utyskiwać.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-01-2023 [16:36] - Chatar Leon | Link:

Miałem napisać, że pęknę ze śmiechu, ale raczej kiwam głową z politowaniem.
Wygląda na to, że PiS uznał, że nie musi realizować żadnego programu, nie musi reformować państwa.
PiS już dawno miesza z błotem swój elektorat.
Za to ktoś na Nowogrodzkiej uznał, że wybory wygrywa się poprzez urządzanie imprez dla idiotów. Rozumiem, że te Julki i Oskarki, preferujące spędzanie Sylwestra w formie skakania w adidasach po rozbitym szkle i będące fanami jakichś głupawych dyskotekowych "gwiazd" nagle zagłosują na Jarosława Kaczyńskiego.
(mam gdzieś czy opaski były tęczowe, czy z sierpem i młotem albo inna swastyką)

Obrazek użytkownika sake3

03-01-2023 [18:50] - sake3 | Link:

@Chatar Leon........,,PiS już dawno miesza swój elektorat z błotem''......Czy aby nie sami Polacy z wielką uciechą taplają się w błocie? Choćby u Owsiaka dosłownie i w przenośni sądząc z ,,programu'' jaki tam jest przestawiany? A ciekawostki po tym idiotycznym koncercie o czym świadczą? Wypowiedzi internautów atakujących piosenkarkę Steczkowską za rzekome zasłanianie tęczowej opaski na ramieniu grajka za milion. Jak gęsto i kretyńsko pod wściekłymi twitami oburzonych internautów tłumaczyła się ta pańcia,że po prostu ściskała go za ramię a niczego nie zasłaniała,a sama też wielbi lgbt. No tak suweren żąda,suweren krytykuje ,suweren dowściaga się tęczowych opasek a dostaje się w tyłek rządowi. Ale paradne.Przecież Soros swoimi pieniędzmi już dawno wprowadził lgbt i to wcale nie tylnymi drzwiami.Protestował Pan w obronie ministra Czarnka chocby tu na NB kiedy atakował go @foros? Nie.No to bedziemy mieć to oczekiwane lgbt w szkołach,bo przecież rodzice dzieci też nie protestują.No to co w końcu chcemy i wymagamy od rządu? A co wymagamy od siebie?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-01-2023 [19:39] - Chatar Leon | Link:

"Protestował Pan w obronie ministra Czarnka chocby tu na NB kiedy atakował go @foros?"

Nie odstrzeliłem również ani nie dokonałem zamachu bombowego na Andrzeja Dudę, który zawetował Czarnkowi ustawę.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

03-01-2023 [20:51] - wielkopolskizdzichu | Link:

Niezły ubaw mam od początku 2023 przyglądając się jak pisiorstwo nawzajem się zagryza z powodu trzech sześciokolorowych opasek na rękawach w TVP. A taki Ralph Kamiński na swoim recitalu sylwestrowym w Polsacie nawet cieniutkiej wstążeczki  z wrażymi kolorami nie przypiął.

Obrazek użytkownika Darek65

04-01-2023 [08:54] - Darek65 | Link:

@wielkopolski
Poraża to, w jaki sposób się zachowują. Swoimi głupimi wypowiedziami zrobili tylko ogromna reklamę ruchom gejowskim. Wystarczyło to przemilczeć, a temat sam by umarł. Jeszcze bardziej profesjonalnie byłoby, gdyby w umowie zastrzegli, że nie wolno takich rzeczy robić. I koniec tematu. Durnie.

Obrazek użytkownika angela

03-01-2023 [17:00] - angela | Link:

@Chatar... PiS ZP i buduje państwo, i reformuje, na ile sprzedawczyki polskie i brukselskie nie rzucają milionow kar pod nogi rządzących. 
Durny ten, co wscieklego silniejszego psa nie omija, ale jeszcze szkodliwszy ten, kto tego nie rozumie lub nie chce rozumieć. 
Będzie wszystko, w swoim czasie, a jeszcze szybciej jak takich " troskliwych " krytykantów  będzie mniej.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

03-01-2023 [17:22] - Chatar Leon | Link:

"Będzie wszystko, w swoim czasie"

Płeć już wybrana?
Karta z blokowaniem wydatków ocieplających klimat założona?
Bo rozumiem, że piąta dawka dwudawkowego preparatu już wstrzyknięta.

Obrazek użytkownika angela

03-01-2023 [17:21] - angela | Link:

"Tuba do konfetti, nie granatnik".
Przecież to byla instrukcja dla tych " silnych" co to mają wyprowadzać.
W  rezultacie znów jakiś gorliwy zwolennik rudego wyląduje na parę lat  w kiciu.
 

Obrazek użytkownika Andy51

03-01-2023 [17:58] - Andy51 | Link:

Tak to mógł być ukryty przekaz.