Las Birnam coraz bliżej Tuska

Tusk czuje, że Las Birnam zaczyna się do niego zbliżać. Ponieważ niewiele zostało mu atutów w ręku, spuścił ze smyczy wściekłe macice  nazywające same siebie kobietami i skierował je pod dom PJK w związku z rocznicą nadania Polkom praw wyborczych.

Trudno nazwać lesbijki kobietami, to samo można powiedzieć o zlewaczałych aktywistkach , które same siebie nazywają kobietami, ale niech tam.

Język tych babonów bardziej przypomina język pań , które zarabiają na ulicy niż język tzw. „normalnych kobiet”.

Cóż sprawiło nadaktywność tego zlewaczałego towarzystwa w tym Tuska?

 Ano wydaje i się, że to zapowiedź powołania komisji weryfikacyjnej , w temacie energetycznym , podejmowanym w  latach 2008-2022 przez rządy  PO-PSL i ZZ ( Zjednoczonej Prawicy.)

Komisja weryfikacyjna sprawdziła się w W-wie w sprawie tzw. „złodziejskiej prywatyzacji” , gdzie różni „szemrani biznesmeni”, kupowali kamienice za 50 zł, bądź znajdywali się spadkobiercy, mający grubo ponad 100 lat, a przychylne sądy „wszystko klepały”.

Dlaczego Komisja Weryfikacyjna a nie Komisja Sledcza? Wydaje się, że  Komisja Sledcza zamieniła by się w polityczną nawalankę, natomiast Komisja Weryfikacyjna  z udziałem ekspertów byłaby bardziej merytoryczna.

 A jest o co pytać, ujawnione w TVP-info dokumenty pomiędzy rządem PO a rządem Rosji,  dają dużo do myślenia, a nawet więcej , wiernopoddańczy osobisty list Tuska do ważnego polityka Putina w sprawie chęci nawiązania współpracy energetycznej  pomiędzy Rosją a Polską , wymagają wyjaśnienia, jak choćby niekorzystna umowa podpisana przez Pawlaka , pomiędzy Gazpromem a Polską.

Zeby nie było, gdyby okazało się, że po 2016 r. za rządów PiS byłyby podejmowane niekorzystne dla Polski podpisywane umowy, to taka osoba powinna ponieść konsekwencje swoich czynów.

Ale mam przekonanie graniczące z pewnością , że gro podpisanych z Rosją umów energetycznych było podpisywanych przed 2016 r.

Jeżeli do tego dodamy chęć sprzedaży Lotosu Rosjanom, bo wg. Tuska chcemy prowadzić interesy z Rosją taką jaka jest, to w obozie prorosyjsko-niemieckim, muszą się obawiać.

https://www.tvp.info/59529715/relacje-donalda-tuska-z-wladimirem-putinem-czy-platforma-obywatelska-prowadzila-prorosyjska-polityke-przyklady
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

29-11-2022 [12:36] - ruisdael | Link:

Po cóż się Pan tak gorączkuje. Tusk nie boi się żadnego Lasu Birnam , a komisje (nawet ta, prowadzona przez podziwianą przeze mnie p. mec. Wasserman) do niczego nie doprowadziła. Nikt nie poniósł kary za zamach smoleński (nie będę wspominał ciężaru gatunkowego), to cóż sobie wyobrażać skutki jakiejś komisji weryfikacyjnej. Taki przedmecz juniorów przez wyborami.

Obrazek użytkownika Andy51

29-11-2022 [14:09] - Andy51 | Link:

Ja się gorączkuje, bądź Pan poważny.

Obrazek użytkownika Tomaszek

29-11-2022 [13:57] - Tomaszek | Link:

I jeszcze raz Andy
Nie Tusk jest tu problemem . 
Jego poparcie i poparcie PO i totalnych . Jakiś ten narodzik polski antypolski . Piłsudski to określił dosadnie i wielokrotnie .

Obrazek użytkownika sake3

29-11-2022 [14:44] - sake3 | Link:

No cóż ,idą wybory więc Tusk zadbał by wszystkie ręce były na pokładzie.Panie ze Strajku Kobiet zawsze ofiarnie walczą o ,,swoje prawa''.Ciekawe co będą robić kiedy po wyborach okaże się,że dopomogły opozycji.ale tylko dopomogły a nie same zdecydowały o wyniku wyborów. Kolejka pomagierów Tuskowi jest bowiem długa jak makaron spagetti.Podziękowania za wsparcie zapewne Tusk skieruje w pierwszym rzędzie do pani von Leyen , niemieckiej Antify pilnującej ,,ważności'' wyborów, TVN i Onetu trzymających ręke na pulsie,ekologów od rozpoznawania rtęci w Odrze a dopiero później bojówki Lempart i Kijowskiego.Przecież tego z pewnością nie zabraknie jako że ma niespłacone alimenty a pracowac nie lubi.Paniom moga się dostać ochłapy ,,wdzięczności'' a nie parytet w jej egzekwowaniu.No cóż,pani Lempart która posiadła już umiejętność perfekcyjnego posługiwania się tubą może przecież protestować i w innych równie słusznych sprawach.Przecież w slad za wygraną w wyborach narodzi się akcja ,,bij pisiora''i udział pań stanie się nieodzowny. Ale ciekawe co wtedy jak już wszystko co chciały wywalczą? Ja już wszystkie jak jeden mąż zostaną prezeskami firm,posłami w Sejmie,senatorami? Może pojadą do Iranu walczyć o prawa kobiet? Byłoby wspaniale nie oglądać ich widoku,nie słuchać bluzgów i ryków.Dlatego ,,kibicuje '' tym pańciom,ryczcie może w Iranie też was usłyszą.

Obrazek użytkownika Andy51

29-11-2022 [14:57] - Andy51 | Link:

Wiesz, szkopuł w tym, ze te zlewaczałe baboony , zewnętrzne cechy biologiczne mogą wskazywać, że są kobietami, ale to lewaczki, które nie mają nic wspólnego z kobiecością

Obrazek użytkownika sake3

29-11-2022 [21:55] - sake3 | Link:

Feminizm reprezentowany przez te panie nie jest żadnym feminizmem tylko jego uzurpacją.Którym kobietom pomogły i w czym? Wolą wrzeszczeć ,machać parasolkami pod domem Kaczyńskiego a czy chociaż dostrzegają problem pijaństwa wśród kobiet.? Bo problem jest,mówią o tym lekarze,napomykają w telewizji o pijanych nastolatkach nawet czternastoletnich.Owszem,może Kaczyński niefortunnie się wyraził,ale jak one sie wyrażają,jak zachowują W czasie niedawnych protestów 10-cioletmia dziewczynka niosła transparent ,,Aborcja prawem kobiety''.Co to dziecko tam robiło wśród bluzgających,plujących i szarpiących policjantów kobiet? To tak wygląda dzisiejszy feminizm?

Obrazek użytkownika Andy51

30-11-2022 [10:19] - Andy51 | Link:

Jeżeli chce się skaazać wielokrotnego mordercę, to wrzask, że prawa człowieka, jeżeli morduje się nienarodzone dziecko, to , to jest prawo  baboonów mieniących się kobietami, lewacki świat stanął na głowie..

tak

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-11-2022 [13:18] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "jeżeli morduje się nienarodzone dziecko, to , to jest prawo  baboonów"
Jak pisiorstwo morduje kobietę w szpitalu w ramach troski o obumierający płód to w niebie święci się radują, a na Nowogrodzkiej korki od szampana strzelają.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-11-2022 [12:40] - wielkopolskizdzichu | Link:

"10-cioletmia dziewczynka niosła transparent ,,Aborcja prawem kobiety''.Co to dziecko tam robiło wśród bluzgających,plujących i szarpiących policjantów kobiet?"
Zabezpieczało swoje interesy na przyszłość,  żeby tacy jak ty, Kaczyński, Jędraszewski nie mordowali kobiet w szpitalach.

Obrazek użytkownika Andy51

30-11-2022 [15:05] - Andy51 | Link:

Zdzichu, powiedz jestem ciekaw w jaki sposób mordują?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-11-2022 [15:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tworząc prawo które stawia wyżej interes obumierającego płodu nad życiem kobiety
W planach PiS ma  kolejne pomysły na zmuszanie kobiet do rodzenia wbrew ich woli. Czyli przymus rodzenia po gwałcie i penalizacja aborcji poza granicami Polski.