Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

O co wam tak naprawdę chodzi?

danuta, 25.11.2022
Twierdzicie, ze Polska dziś dzieli się na ludzi i na patologię. Patologia to są wszyscy nie nadążający za tempem przemian rzekomo ustrojowych, potrzebujący pomocy, bo np. urodziło im się więcej dzieci, niż planowali. Bo np. stracili pracę, a mają te dzieci na utrzymaniu. Bo np. któreś z nich zachorowało. Bo np. zachorowało dziecko. Bo np. wszystko im się zawaliło, bo spalił im się dom, bo w wypadku zginął jedyny żywiciel rodziny, bo padli ofiarą oszustwa, dość prostego do przeprowadzenia, kiedy każdy oszust, byle antyrządowy, ma po swojej stronie nadzwyczajną kastę.
Twierdzicie, że oni wszyscy okradają was, bo płacicie podatki. Oczywiście - to skrót myślowy. Kwestionujecie podatki, bo jest ich zbyt wiele, są zbyt wysokie i paraliżują waszą aktywność, bo stać was na dużo więcej pod jednym warunkiem, że to państwo nie będzie was okradać. To państwo, czyli Polska. No i ten rząd, i ta partia rządząca, czyli PiS. Zwłaszcza ta partia rządząca. Każda inna partia mogłaby ściągać z was podatki wielokrotnie wyższe i okradać was ze 100 procent wszystkiego, co wypracujecie, byleby tylko nie nazywała się PiS. Okradająca PO to jednak zupełnie inny poziom, to nobilituje, prawda?
 Cos wam powiem. Ta partia rządząca naraziła się tylu ludziom – od polskiego rolnika, polskiego przedsiębiorcy, polskiego celebryty po europejskie elity polityczne, biznesowe i każde inne - że cudem jest, że jeszcze istnieje. W latach 2007-2015 ją i szczególnie dokuczliwych jej przyjaciół odwiedzał seryjny  samobójca, w 2010 roku z pomocą moskiewskiego  sojusznika udało się wyeliminować jej najwybitniejszych polityków, a tuz przedtem i tuż potem - jeszcze co najmniej stu świadków zbyt wiele wiedzących o tym „lądowaniu”, o tym zleceniu, o tych rozmowach, o tych planach, o tych żółwikach, o tym kontrakcie gazowym… O tej masakrze. O tych głowach oddzielonych od ciał. O tych niczyich rękach, nogach, dziurach w czaszkach ofiar, które dobito , o tych niedopałkach i śmieciach w foliowych workach zamiast trumien, o tych obleśnych uśmiechach kanalii podnieconej widokiem ludzkich szczątków, bezczelnie bredzącej o kopaniu na metr w głąb…
 
Twierdzicie, że to nie ma znaczenia, bo i tak nikt ich za to nie ukarze. Owszem, nikt ich za to nie ukarze, bo niestety, wbrew naszym nadziejom,  nadszedł dzień, kiedy solidarność środowiskowa zwyciężyła Solidarność. Ale my jesteśmy wolnymi ludźmi i żadne tego typu „zwycięstwo” nas nie skrępuje. I jest nas zbyt wielu, żeby kiedykolwiek zwyciężyła nas zwyczajna księgowość. TUTAJ bilans nie istnieje. TUTAJ nie ma zysków. Dopóki mordercy smoleńscy chodzą wolni, my będziemy przy tych, których zamordowano - i przy ich bliskich.
 Czy to, waszym zdaniem, jest nieuczciwe? Czy to, waszym zdaniem, jest antypaństwowe? Czy to was w jakikolwiek sposób  obraża, niszczy, poniża? Czy to, że istnieją w Polsce ludzie od dziesięcioleci wołający o sprawiedliwość, o kraj nie zdominowany przez  morderców i złodziei, was dziwi?
O co wam tak naprawdę chodzi?
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 15490
u2

u2

25.11.2022 00:09

O co wam tak naprawdę chodzi?
Mi chodzi o to aby się od wszystkiego uwolnić, choć wiem że to niemożliwe, jak rozplątanie splątania kwantowego :-)
danuta

danuta

25.11.2022 00:13

Dodane przez u2 w odpowiedzi na O co wam tak naprawdę chodzi?

No to masz problem. Chyba że nie do końca wiesz ,co to jest wszystko.
u2

u2

25.11.2022 19:59

Dodane przez danuta w odpowiedzi na No to masz problem. Chyba że

Każda inna partia mogłaby ściągać z was podatki wielokrotnie wyższe i okradać was ze 100 procent wszystkiego
A poważniej to totalniakom wcale nie chodzi o obniżanie podatków, tylko o ich podwyższanie i kręcenie na nich lodów Na VAT, na służbie zdrowia, na złodziejskiej reprywatyzacji. Na wszystkim. To są proste sprawy :-)
danuta

danuta

25.11.2022 23:00

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Każda inna partia mogłaby

Ależ oczywiście, że tak! To jednak nie przeszkadza im szukać sojuszników tam, gdzie są pieniądze - jeszcze są. Za chwilę ci, którzy zaangażowali swoje możliwości i swoje oszczędności w obalanie rządu i promowanie totalniackich łagodnych misiów przekonają się, co w tych łagodnych misiach tak naprawdę tkwi.
To: Podstawą ideologii komunistycznej stała się teza o  zasadniczym znaczeniu „walki klas” i o szczególnej roli klasy robotniczej w przejściu od kapitalizmu do socjalizmu. Ideologia komunistyczna odrzucała religię, koncepcje wolności, prawa i demokracji. Jest też przeciwna prawu własności prywatnej. Rządząca partia doprowadzała do wprowadzenia rządów terroru opartych na aparacie policyjnym, doprowadzając do masowych czystek które miały cechy ludobójstwa. Prześladowania te szczególnie nasilone były w odniesieniu do średnich i wyższych warstw społecznych, w tym do inteligencji i duchownych.
Jabe

Jabe

25.11.2022 01:22

Ta notka to taki groch z kapustą. Te żale odzwierciedlają raczej stan umysłu Autorki. Ot, rozmowa z wy­obraże­niami.
Co jest nieuczciwego w socjalizmie, pyta Pani? Ano to, że zabiera się ludziom owoce ich pracy, nie na cele wspólne, lecz by kupić władzy poklask gawiedzi skła­dającej się z ludzi, którzy nie mają do­statecznej kom­petencji intele­ktualnej, żeby się zorienotować, że sami na prezenty dla siebie pracują. Lewica pot­rzebuje pro­letariatu, by się nim tak właśnie opiekować. Precz z soc­jali­zmem!
A co do Smoleńska, skandalem jest robienie z narodowej tragedii tandetnej szopki. Nic  innego nie zrobiono! Po­dobnie jak nie wyjaśniono tajemniczych samo­bójstw czy pospolitych afer. Tylko bicie piany.
AŁTORYDET

AŁTORYDET

25.11.2022 08:12

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Ta notka to taki groch z

Żabe, ostatni akapit twojegom wpisu, dokładnie  określa  rozmiar twojego skundlenia. Jesteś pospolitym bydlakiem, pozbawionym śladów przyzwoitości. Piszesz ze złą wolą i w łajdackiej intencji.
Jabe

Jabe

25.11.2022 11:39

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Żabe, ostatni akapit twojegom

Nie piszę ze złą wolą, to Pan ze złą wolą czyta.
danuta

danuta

25.11.2022 09:09

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Ta notka to taki groch z

Czyli postuluje Pan państwo bez "proletariatu", bez "gawiedzi". Skądinąd wiem, że dla Pańskiej opcji politycznej "proletariatem" i "gawiedzią" są wszyscy pracownicy sfery budżetowej "zabierający ludziom owoce ich pracy" na takie np. fanaberie jak kultura. Ja niedawno usłyszałam pytanie, jakim prawem po 30 latach pracy w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej pobieram emeryturę. Przecież całe życie byłam pasożytem, nie wytworzyłam - jak to Pan nazywa - żadnych owoców. To jak? Co zamierzacie zrobić z takim  "proletariatem" i "gawiedzią"? Jakieś ostateczne rozwiązanie? Powód już jest, dokładnie taki sam jak osiemdziesiąt lat temu:  "nie mają dostatecznej kompetencji intelektualnej". Chcecie ten wzorzec wprowadzić w życie? Śmiało, może znajdziecie poklask, ogłoście oficjalnie, kogo i jak zamieracie eliminować. Konkrety - liczby, środowiska społeczne, wykonywane zawody, terminy eksterminacji, kiedy już obejmiecie władzę. Wybory niedługo.
sake3

sake2020

25.11.2022 11:33

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Czyli postuluje Pan państwo

Pyta Pani co zamierzają zrobić z tym proletariatem i gawiedzią? Ależ to proste,przeciez znajdzie Pani odpowiedź nawet na tym portalu.Będą ubliżać aż te pisiory jak tu potocznie nazywa się ten proletariat nie zrozumieją wreszcie,że są ludźmi bezwartościowymi,nie dorównującymi im intelektem,klasą ani wykształceniem choć o tym nie mogą wiedzieć jako że jesteśmy anonimowi.Ustawiczne wkładanie do głów ,pisiorom'',że są jednostkami gorszymi,niepotrzebnymi w postępowym społeczeństwie,kościółkowi i anachroniczni.Może nawet nie trzeba ich bić tylko liczyć że po ciągłym powtarzaniu,że są ścierwem, zachlanymi wycieruchami ,mendami,czy najłagodniej idiotami i niedoukami sami się wykluczą.
danuta

danuta

25.11.2022 23:38

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Pyta Pani co zamierzają

Te pisiory, którym to grozi, potrzebują wsparcia. Nie ględzenia w TV o kolejnych autostradach, w dodatku "imieniem" (autentyk!), nie obsesyjnego wyliczania, ile zawdzięczają państwu, lecz poważnej, partnerskiej rozmowy i  uświadomienia, ile państwo zawdzięcza im. Nie do przecenienia jest tu rola mediów publicznych, a co mamy? Powtarzanie kilku tych samych newsów przez 24 godziny, dzień w dzień, tak jakby nie istniało nic więcej,  jakby cały kraj zamarł w oczekiwaniu na te newsy - bo przecież wyjazd w teren to dla państwa redaktorstwa dyshonor?! Może należałoby przełamać wreszcie standardy "Sprawy dla reportera", kiedyś przyjaznej ludziom, dziś zajmującej się wyszukiwaniem wiejskiej patologii -  a dlaczego tylko wiejskiej? Wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów w różnych środowiskach. To jest właśnie  wkładanie do głów pisiorom, tego wszystkiego, co ma nas  zniszczyć, i zaszczepianie we wszystkich innych głowach (nie)świadomości, kto/co  jest patologią. Może już dość?
Jabe

Jabe

25.11.2022 11:43

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Czyli postuluje Pan państwo

@danuta  W tym właśnie rzecz, że nie ma Pani większego pojęcia o mojej opcji politycznej. Dyskutuje Pani z wy­obraże­niami.
danuta

danuta

25.11.2022 23:45

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na @danuta  W tym właśnie rzecz,

A cóż to się stało z naszym bojownikiem o kraj wolny od "patologii"? Ogon pod siebie i rejterada? A gdzie program? Czekamy!
sake3

sake2020

25.11.2022 18:49

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Czyli postuluje Pan państwo

@Danuta........Wybory niedługo,już nawet zażadali by w lokalach wyborczych nikt kto chociażby otarł się  o PiS nie miał praa zasiadać w komisjach.
Jabe

Jabe

25.11.2022 19:14

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Danuta........Wybory

Przecież identyczne obawy ze strony PiS-u (i nie tylko) były w 2015 roku.
sake3

sake2020

25.11.2022 20:50

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Przecież identyczne obawy ze

@Jabe.....Obawy tak,ale nie żądania podporzadkowania składu komisji wyłacznie opozycji jak obecnie.
Jabe

Jabe

25.11.2022 21:16

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Jabe.....Obawy tak,ale nie

Przecież mowa była o nie­dopuszczeniu pi­so­wych fun­kcjona­riuszy par­tyjnych, nie ograniczeniu komisyj do opozycji.
jazgdyni

jazgdyni

25.11.2022 05:29

Cześć Danusiu!
Cżęsto popełniamy ten błąd. Tylko dlatego, że jesteśmy ludźmi uczciwymi i wierzymy w powszechne dobro na świecie.
Piszesz DLA NAS, lecz zwracasz się DO NICH. Żeby to tylko było wrogie plemię, które chce przejąć władzę...
Lecz jak to dzisiaj widzimy na Ukrainie ONI chcą zniszczyć - wszystkich wymordować a ziemię, miasta, parki, szpitale i szkoły zaorać.
Do nich nic nie dociera. To już wyłącznie psychiczna patologia.
Pozdrawiam
danuta

danuta

25.11.2022 09:24

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Cześć Danusiu!

Cześć
Pewnie masz rację, pewnie to błąd, ale ja ciągle mam nadzieję, że opamiętają się ci, których znokautował  terror środowiskowy. Ciągle mam nadzieję, że ludzie o wybitnych a nie tylko "dostatecznych kompetencjach intelektualnych" zrozumieją, w co się ich usiłuje wmanewrować.
Pozdrawiam
Jan1797

Jan1797

25.11.2022 12:16

Dodane przez danuta w odpowiedzi na Cześć

Większość naszych kompletnie nie broni się w agresywnych dyskusjach. Rozumiejąc sytuację wystarczająco pozwalają brnąć w dzikim zachowaniu potomkom bez przodków jak to Janusz opisał. Ci z kolei wieczni dzisiaj malkontenci, widzą zatracenie koryta jak w finale Rozmów kontrolowanych Stanisława Barei. Sfrustrowani sytuacją Rosji, wizją Unii Narodów, Międzymorza, czy wreszcie wsteczną dynamiką UE; -)) Tu jedynie Didi jeszcze pomrukuje, widzą więc jak wali się ich kulturny pałac, a z korytka pozostał mix między samorządami dla wierchuszki. Spotykam przy tym bardzo młodych, stroniących od polityki, błędem jest uznać, że nie widzą opozycyjnych prawd obrotowych :-))
tricolour

tricolour

25.11.2022 13:25

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Większość naszych kompletnie

@Jan
Sami jesteście specjalistami od prawd obrotowych. Właśnie zaczynacie sprzedaż prawdy o konieczności pójścia na sądowniczy kompromis - nie oddacie ani guzika gdy już dacie dupy.
Jan1797

Jan1797

26.11.2022 00:04

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Jan

Sami jesteście specjalistami od prawd obrotowych.
@tricolour
Naprawdę? POtraktuję to obrotowo, może tu jest przyczyna? ; businessinsider.com.pl
Może nie do końca trafione, tu jest to, co robi wrażenie; google.pl
tricolour

tricolour

25.11.2022 11:00

O co "nam" chodzi?
Może o powagę? Gdy ginie setka dostojników, to chcielibyśmy komisji, nie podkomisji, złożonej z pajaców bez stosownego wykształcenia i doświadczenia wystarczającego do standardów komisji sejmowej. Pajaców, którzy ilustrują tragedię parówkami i piwami, bo tylko tyle w życiu widzieli, a na ich czele stoi facet, który nie przekonuje "nas" do swej powagi. Raczej manii.
A może byśmy chcieli, by kobiety nie dzieliły się na dające w szyję lafiryndy oraz te lepsze, które zachodzą w ciążę gdy tylko wyjadą za granicę?
A może byśmy chcieli, by peany na cześć osiągnięć rządu bilansować informacją, że ludzie starsi nie realizują 80% recept, bo ich nie stać na taki wydatek?
Może byśmy chcieli powagi?
Niezalogowany

Niezalogowany

25.11.2022 14:07

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na O co "nam" chodzi?

"Gdy ginie setka dostojników, to chcielibyśmy komisji, nie podkomisji, złożonej z pajaców bez stosownego wykształcenia i doświadczenia wystarczającego do standardów komisji sejmowej." Lidl, ruski trollu, kogo nazywasz pajacem, pajacu? Wybitnego profesora Biniendę, kierownika Wydziału Inżynierii Lądowej na uniwersytecie w Akron w Ohio? Inżyniera Berczyńskiego z Boeinga i NASA? Światowej sławy patologa sądowego, Michaela Badena? Międzynarodowego eksperta w zakresie katastrof lotniczych, Franka Taylora? Fizyka z USA, specjalistę od symulacji materiałowych, Kazimierza Nowaczyka? Profesora nauk technicznych, specjalisty w zakresie fizyki materiałów, Jana Obrębskiego? A może porozmawiamy o sterowanej zdalnie z Moskwy przez Anodinę tak zwanej komisji Millera ze specjalistami od odchudzania i szybowców? Tej komisji, co specjalizowała się w wykreślaniu niewygodnych fragmentów protokołów?
tricolour

tricolour

25.11.2022 14:18

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Gdy ginie setka dostojników,

Hehehe... Pajacami, pajacu, nazywam pajace, których wiedza i doświadczenie nie wystarczyły do zaistnienia warunków powołania komisji sejmowej.
Tak z brzegu, cytuję: "Uniwersytet w Akronie zajmuje 585 miejsce (na 650) w rankingu najlepszych uczelni w Stanach Zjednoczonych prowadzonym przez magazyn Forbes[1]. Akademicki Ranking Uniwersytetów Świata ostatni raz klasyfikował uczelnię w 2008. Od tego czasu uczelnia zajmuje miejsce poniżej 500[2]."
Ten Akron jest tak wybitny jak Biseptol. Na zdrowie.
Niezalogowany

Niezalogowany

25.11.2022 14:24

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Hehehe... Pajacami, pajacu,

"Ten Akron jest tak wybitny jak Biseptol" Nie manipuluj, Lidl, ruski trollu i pajacu. Rankingi uczelni na jakiej pracuje Binienda mają się nijak do jego osobistych, cenionych na całym świecie, osiągnięć.
MFW

MFW

25.11.2022 15:31

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Ten Akron jest tak wybitny

/1
Do tego by stwierdzić, że 10.04.2010 roku dokonano zbrodni na polskiej patriotycznej elicie(to zbrodnia wpisująca się w ciąg zbrodni na polskich elitach, dokonywanych przez naszych zbrodniczych sąsiadów ze wschodu i zachodu na przestrzeni trzech ostatnich wieków, której celem jest podporzadkowanie im  Narodu Polskiego, pozbawionego swoich elit i przez to łatwiejszych do wykorzystywania dla ich interesów), nie potrzeba wraku i oryginalnych czasrnych skrzynek, bo te sfałszowane kopie nagrań z FDR i CVR, zeznania świadków i inne dostępne fakty i poszlaki, poddane dokładnej analizie i  selekcji wg zasad stosowanych w procesach poszlakowych, pozwalają na dojście do prawdy o istocie i przebiegu wydarzeń z 10.04.2010 roku.
Ci, co interesowali się tymi wydarzeniami zgodza się z tezą, że wydarzenia te, były nie tylko  skrywane mgłą panującą  na lotnisku Siewiernyj w Smoleńsku, ale skrywała i skrywa je mgła dezinformacji, tak "gęsta" jak ta na lotnisku.
Taką sytuację nazywa się chaosem informacyjnym a ten chaos informacyjny w sprawie tej zbrodni, był i jest na najwyższym poziomie, bo w jego wytwarzanie i docieranie z nim do głów społeczeństwa i to nie tylko polskiego, ale też społeczeństwa euroazjatyckiego i euroatlantyckiego(od Kamczatki przez Azję, Europę, Amerykę Płn., po Alaskę), zaangażowane były rządy, instytucje międzynarowe i wszelkiego rodzaju media, z mediami elektronicznymi na czele.
Relacje z tych wydarzeń, to prawda wymieszana z kłamstwem, co w konsekwencji sprawia, ze te relacje tracą więź z rzeczywistością, stają się symulakrami, (opisanymi przez Jean’a Baudrillard’a w książce "Symulacra and Simulation" z 1981), które w fazie ostatecznej dochodzą do całkowitego wyzwolenia z referencji względem głębokiej rzeczywistości - to jest symulacji.
Przekazywane treści (znaczniki) służą więc jedynie symulacji, stąd obiektywna przejrzystość „panoptikonu Foucaulta” * traci sens.
* - „Panoptikon"(Panopticon; gr. pan = wszystko; optikos = widzieć) - nazwa więzienia, wymyślonego i zaprojektowanego przez angielskiego filozofa utylitarystę, Jeremy'ego Benthama. Niezwykłość "Panoptikonu" miała polegać na tym, że jego konstrukcja umożliwiałaby więziennym strażnikom obserwowanie więźniów tak, by nie wiedzieli, czy i kiedy są obserwowani.
Symulacja jest generowana za pomocą hiperrealności pozbawionej oparcia w realności (piękno staje się piękniejsze od piękna, prawda staje się prawdziwsza od prawdy itp.).
Symulacja jest ekstazą rzeczywistości, a telewizja operująca słowem i obrazem, jest podstawowym medium takiej ekstazy**.
/1
MFW

MFW

25.11.2022 15:55

Dodane przez MFW w odpowiedzi na /1

/2
** - Ekstaza /stgr. ἔκστασις (ekstasis), bycie na zewnątrz siebie/ – wieloznaczne pojęcie, najczęściej odnoszące się do stanu człowieka, w którym działania i władze duszy są tak zwrócone ku przedmiotowi poznania i pragnień, że osoba w mniejszym lub większym stopniu staje się niezdolna do odbierania i odczuwania zewnętrznych bodźców zmysłowych
Analizując sens i istotę wydarzeń związanych z tragedią smoleńską, należy zwrócić uwagę na nieprawdopodobny chaos informacyjny przekazów medialnych oraz percepcyjny***, wyrażający się we wprost diametralnie odmiennym postrzeganiu tych samych faktów i zdarzeń, przez licznych różnych świadków naocznych.
 
***- Percepcja - organizacja i interpretacja wrażeń zmysłowych, w celu zrozumienia otoczenia. 
Percepcja to postrzeganie; uświadomiona reakcja narządu zmysłowego na bodziec zewnętrzny; sposób reagowania, odbierania wrażeń. 

Do analizy stanu tej hiperrzeczywistości  można wykorzystać naukoweą teorię chaosu i próbować znaleźć atraktory, które skupiają dziesiątki, setki , czy nawet tysiące różnych rozproszonych i chaotycznych strzępów informacji, z których można zbudować syntezę zdarzeń wyjaśniającą prawdziwy przebieg i istotę tych zdarzeń.
Atraktor "przyciąga" znajdujące się blisko niego trajektorie, na co wskazuje jego nazwa (attract = przyciągać).
Czasem stosowana jest polska nazwa: "ściek".
Każdy atraktor ma swój obszar przyciągania zwany basenem przyciągania (zbiór takich warunków początkowych, dla których trajektoria zmierza do atraktora).
Atraktor jest ukrytym, trudnym do zaobserwowania uporządkowaniem procesu.
Znając go, można dokonać odtworzenia i uporządkowania przebiegu procesu.
Jednym z takich atraktorów(moim zdaniem podstawowym) pomagającym analizować istotę i przebieg wydarzeń, był czas lokalny, jaki w dniu 10.04.2010 roku był używany w mediach i u operatorów telefonii komórkowej, na obszarze od Kamczatki po Alaskę, na jakim był oparty mediany przekaz i percepcja zdarzeń odbierana przez naocznych świadków.
Przekaz medialny w dniu 10.04.2010 roku był symulacją, czyli ekstazą rzeczywistości, a telewizja (TVP INFO, TVN24)  podstawowym medium takiej ekstazy (choć przecież nie jedynym, bo również Polskie Radio).
Medialny przekaz tego dnia odbywał się wg chronologicznego porządku opartego czasie lokalnym/urzędowym obszaru od Kamczatki po Alaskę, generowanym przez urzędowe serwery czasu(w Polsce serwery Laboratorium Czasu i Częstotliwości Głownego Urzedu MIAR) i jego odpowiedniki w poszczególnych państwach tego obszaru.
/2
MFW

MFW

25.11.2022 16:22

Dodane przez MFW w odpowiedzi na /2** - Ekstaza /stgr.

/3
Takie jednolite i zgodne działanie urzędów na tak wielkim obszarze, polegajace na zmianie obowiązującego wtedy czasu urzędowego letniego, na czs strefowy zimowy(czas urzędowy tego dnia został cofnięty o jedną godzinę do tyłu, tak jak to się dzieje jesienią, gdy z czasu letniego przechodzimy na czas zimowy/strefowy), musiało być uzgodnione na poziomie urzędów nadzorujących czas urzędowy w państwach tego obszaru za przyzwoleniem władz politycznych tych państw(państwa NATO i Rosja).
By to zobrazować czytelnikom, załączę linki do screenów z ekranów telewizyjnych stacji transmitujących  w trybie "NA ŻYWO" , konferencję prasową premiera D.Tuska, odbywaną po zakończeniu nadzwyczajnego posiedzenia rządu w dniu 10.04.2010 roku. 
Były to stacje telewizyjne:
- TVP Info
- RUSSIA TODAY
- CNN
Oto linki do tych screenów:
- zestawienie linków z opisem czasów emisji, wyrażonych czasem zimowym zamiast urzędowego letniego:
t.co
UTC/GMT
t.co
MOSKWA - UTC?GMT+3
t.co
WARSZAWA, TVP Info - UTC/GMT+1
t.co
ATLANTA - GEORGIA, CNN - UTC/GMT-5
t.co
MFW

MFW

25.11.2022 14:53

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na O co "nam" chodzi?

"A może byśmy chcieli, by peany na cześć osiągnięć rządu bilansować informacją, że ludzie starsi nie realizują 80% recept, bo ich nie stać na taki wydatek?|
Twoje wyobrażenie o rzeczywistości związanej z realizowaniem recept przez ludzi starszych, musi pochodzić od dezinformatorów z WSI24, GW i reszty mediów RASP("Newsweek", der Onet itp.).
Widać, że nigdy nie przechodziłeś nawet obok apteki, bo tam ustawiają się właśnie kolejki złożone głównie ze starszych osób.
tricolour

tricolour

25.11.2022 16:09

Dodane przez MFW w odpowiedzi na "A może byśmy chcieli, by

@mfw
Przechodziłem raz koło apteki, zaraz obok niej leżalo psie gówno. To oznacza, że starsi w aptece, to głównie zwierzęta?
u2

u2

25.11.2022 20:07

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @mfw

leżalo psie gówno
Właśnie oglądam film Roma na Netflix. Meksykańska służąca ciagle sprząta podwórko jaśnie państwa, a tam jeden pies robi niemożebnie wiele kup, w które wdeptuje ciągle jaśnie pan i wrzeszczy z tego powodu na służącą. Twoja walka z psimi kupami to właśnie taka walka z wiatrakami i służącymi meksykańskimi:-)
PS. Skończy się i twoja młodość młokosie, i młodzi ciebie będą oskarżać że nie sprzątasz po swoim piesku :-)
Edeldreda z Ely

Edeldreda z Ely

25.11.2022 20:33

Dodane przez u2 w odpowiedzi na leżalo psie gówno

- Janie, Janie!
- Tak, hrabio? 
- Czy to plastelina? 
- Hmm... Nie, to gówno, hrabio. 
- No, tak... No bo - skąd plastelina w dupie?
Pani Anna

Pani Anna

25.11.2022 11:03

Tragedia w Smoleńsku prawdopodobnie nigdy nie zostanie wyjaśniona, a to niestety za sprawą partii, której teoretycznie najbardziej powinno na wyjaśnieniu zależeć. PIS z 2015-2017
to jest zupełnie inny PIS niż 2017-2022. Rzad może i powinien narażać się elitom europejskim, o ile  robi to w interesie Polski, po to jest, po to został wybrany,  po to PIS wygrał wybory, czyż nie? Nikt nie mówił,  że będzie łatwo.  Ale dlaczego  na litość "narażają" się polskim rolnikom i przedsiębiorcom? Dlaczego pograzaja ten biedny kraj w niebotycznych długach, przy których ci poprzedni wyglądają na harcerzyków? Ach wiadomo, "pandemia", teraz wojna i Putin, i bracia Ukraińcy... No siła wyższa, taki dar niebios.
paparazzi

paparazzi

25.11.2022 19:27

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Tragedia w Smoleńsku

Proszę łaskaw ej pani, to nie tragedia to był zamach proszę pani 🚺 . Żeby pani wyjaśnić to nie trzeba PiS u, proszę pani, żeby pani studiowała nonsensy Anodiny i Millera to pani by doszła do wniosku co sam się pcha do ust. Szanowna Pani nie wie kto był przy władzy gdy był zamach? Jak by pani porównała jakiekolwiek śledztwo na świecie w sprawie wypadków samolotowych to by łaskawa pani doszła by do wniosku ze wszystko było na opak, prawda? Po co wchodzić proszę szanownej Pani w zawiłości fizyki, mózg sie może zlasować a może już sie Pani 🚺 zlasował. Upss Grüß Gott, gnädige Frau
MFW

MFW

25.11.2022 19:55

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na Proszę łaskaw ej pani, to nie

W komentarzach powyżej przedstawiłem  jeden z wielu wywodów, prowadzacych do konkluzji stwierdzającej jak ą była istota tych wydarzeń z 10.04.2010 roku.
Zamieszczałem w różnych miejscach  ten i inne wywody prowadzace do tej samej konkluzji co do istoty tych wydarzeń i efekt ciągle ten sam , czyli milczenie. Nikt nie podejmuje merytorycznej dyskusji na ten temat i argumentów tam zawartych.
Jaka jest tego przyczyna?
Czy powszechny brak wiedzy na temat zegara światowego i zasad zmiany czasu ze strefowego/zimowego na czas urzedowy letni, czy strach przed prawdą, jaka z tych konkluzji wynika?
Jabe

Jabe

25.11.2022 20:41

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Tragedia w Smoleńsku

Można zaryzykować twierdzenie, że w PiS-ie wszystko jest ▒▒▒ – wsta­wanie z kolan, pra­wicowość, nawet nazwa partii. Jednak faktycznie naj­bardziej szokujące jest to „za­bagnienie” sprawy smo­leńskiej. Tej winy ▒▒▒▒ ▒▒▒▒ z siebie nie zmyje!
marsie

marsie

25.11.2022 22:22

Droga "danuto" - dobry wpis, który każdy Polak przeczytać powinien – komentarzami antypolskich idiotów się nie przejmuj!
Napiszę jak u jazgdyni – też o tym piszę!
biuletynnowy.blogspot.com
Pozdrawiam!
Ptr

Ptr

26.11.2022 15:21

O co chodzi opozycji ,albo gdzie są korzenie totalniactwa ? 
Korzenie sięgają średniowiecza.
A chodzi o niepłacenie podatków, niesłużenie w armii, podleganie jakiemuś własnemu systemowi sądownictwa,  możliwość życia we własnej bańce ideologicznej. 
I to sprowadza się do wewnętrznego pasożytnictwa, separatyzmu i ostatecznie konfliktu z patriotami gotowymi do poświeceń. 
Ten sepratyzm ma wiele twarzy i dotyczy wielu różnych środowisk. 
Historycznie carowie rosyjscy radzili sobie z tym bezzględnie tłumiąc wszelkie bunty ,sprzeciwy i odmienności terrorem opryczniny.
W Polsce tych zasobów ludzkich , szczególnie jako rekruta w armiii nie udawało się uruchomć.
danuta
Nazwa bloga:
Szkodnika komentarz perfidny
Zawód:
aktualnie bez zawodu
Miasto:
Warszawa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 218
Liczba wyświetleń: 1,795,586
Liczba komentarzy: 2,584

Ostatnie wpisy blogera

  • Wprost
  • Lęk elit
  • Budzimy się powoli

Moje ostatnie komentarze

  • @ Kazimierz KoziorowskiAleż skąd! Znowu usłyszymy, że zemsty nie będzie. Tak jakby elementarna sprawiedliwość nie istniała, 
  • @mjk1 Odpowiadasz @sake już któryś raz, nie zauważając, komu odpowiadasz. Czas oprzytomnieć może?
  • @Siberian Dog HuskyPełna zgoda. Pozdrawiam.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Ściema
  • Prawdziwa twarz Doriana Graya
  • Rzecz o martyrologii przaśnych staruszków

Ostatnio komentowane

  • Grzegorz GPS Świderski, Sami się obrażacie, tolerując wulgarne chamstwo waszych prowodyrów i idoli, którzy tu brylują i ciągle wchodzą z każdym w chamskie ataki i kłótnie. Stając w ich obronie, czynisz się takim samym…
  • sake2020, @Grzegorz Świderski......Jest powiedzenie ,że co się robi w ostatni dzień roku to później i cały następny rok.Chce pan nadal bawić się w obrażanie komentatorów,nazywanie ich prymitywami i chamami?…
  • Alina@Warszawa, Ty masz naprawdę zdrowo porąbane pod sufitem. 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności