Francja kolaborowała z Hitlerem, teraz z Putinem

Francja, która tak dzielnie stawała przeciwko Niemcom/Prusakom w czasie I WŚ, w okresie międzywojennym zatraciła swoją tożsamość i po wybuchu II WŚ zachowała się, jak przegrana kobieta lekkich obyczajów.
Polska, która miała o wiele mniejszy potencjał wojskowy, broniła się do 6 października 1939 r. kiedy to padł Hel.

Kampania na terytorium Francji trwała od  10 maja, do 25 czerwca 1940, po czym Francja zaczęła kolaborować z Hitlerem, tzw. rząd Vichy.

2/3 terytorium Francji  znalazły się pod władztwem hitlerowskich Niemiec, na 1/3 „rządziła” Francja, pod przywództwem bohatera spod Verdun, który po 1940 r, stał się kolaborantem Hitlera. To Francuzi na swoim terenie wyłapywali żydów i transportami wysyłali ich do Niemiec, by trafili do pieców w obozach koncentracyjnych.

W 1940 r. stara dziwka Francja pierwszy raz się sprzedała, minęło kilkadziesiąt lat, po raz kolejny Francja się sprzedała, tym razem innemu mordercy i dyktatorowi tym razem z Rosji o nazwisku Putin.
Człowiekowi, który wymordował dziesiątki tysięcy Czeczeńców, , człowiekowi, który wysadzał w Moskwie bloki mieszkalne, bo było mu to potrzebne w doraźnej politycznej rosyjskiej.

Rozzuchwalony morderca prze dalej, zaatakował Gruzję, odbierając jej część terytorium, tylko dzięki postawie śp. Prezydenta Kaczyńskiego i kilku prezydentów, którzy mieli odwagę przyjechać do Tbilisi,  Putin się zatrzymał, to właśnie w Tbilisi padły słowa, które niestety częściowo się sprawdziły, : Dziś Gruzjajutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może przyjść czas na mój kraj, na Polskę.

Putin nie niepokojony przez UE, zajął Krym, mimo wprowadzenia sankcji na Rosję, Francja i Niemcy do 2021 r. dostarczali sprzęt wojskowy , który służy do mordowania Ukraińców,

Ale co tam, gwałty kobiet i dzieci, mordowanie cywili, najważniejsza jest praworządność w Polsce,

Mimo trwającej prawie 4 miesiące wojny lewacko-liberalny PE, nie uchwalił żadnej rezolucji potępiającej Putina, za wywołaną wojnę.
Nie tylko Francja ale i cała UE, sprzedała się mordercy Putinowi w myśl zasady Pecunia non olet   
Stara dziwka Francja kolaborowała z Hitlerem, teraz z Putinem
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

22-06-2022 [13:40] - u2 | Link:

Francja kolaborowała z Hitlerem, teraz z Putinem

Bo Putin po francusku to właśnie dziwka. A Francja to kraj lekkich obyczajów :-)

PS. Francuzi zasnęli na linii Maginota, bo nie chcieli umierać za Gdańsk (mourir pour le Danzig) i Adi obszedł ich Maginota. Dzięki temu, że się poddali, to wysłali trochę swoich Żydów do gazu, ale w sumie przetrwali tamtą okrutną wojnę. Teraz ponoć nie będzie już tak lekko.

Obrazek użytkownika Andy51

22-06-2022 [14:38] - Andy51 | Link:

Nie chcieli, to Adolf zabrał im 2/3 ich kraju.

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2022 [13:53] - Pers | Link:

Łe...
Nic o Tusku?
Ciągle tylko Putin i Putin...
Teraz wiem dlaczego popularność Pana Prezydenta Putina (PPP) tak gwałtownie rośnie na całym świecie.