Donald Tusk polityk niebinarny

Osoby niebinarne mogą identyfikować się jako osoby o dwóch lub więcej tożsamościach płciowych.

Parafrazując określenie niebinarność (za wikipedią), Tusk jest raz politykiem prorosyjskim, raz proniemieckim.

Zaczął od prorosyjskości, pierwszą wizytę złożył w lutym 2008 r wówczas to jeden z rosyjskich portali napisał : Nasz człowiek w W-wie.

I rzeczywiście, Tusk tańczył kazaczoka do muzyki Putina, gdzieś chyba do końca 2012, początku 2013 r.

Po zamachu smoleńskim wyglądało na to, że Tusk jest gubernatorem Putina, należy przypomnieć, że rząd Tuska w 2009 r. rzekł się swobodnego przepływu przez ciś. Pilawską umowę podpisano 1 września 2009 r. w Sopocie, wówczas gdy Putin spotykał się z Tuskiem na molo i gdzie prawdopodobnie zapadła decyzja o zlikwidowaniu śp. Lecha Kaczyńskiego, rozdzielenie wizyt była porozumieniem między Putinem i Tuskiem, a co się stało 10 kwietnia wszyscy wiemy.

Może to koincydencja a może Putin miał kwity na Tuska, bo proszę zauważyć pod koniec 2010 r. nastąpiło podpisanie skrajnie niekorzystnej umowy  Polski z Gazpromem, przypuszczam, że Pawlak działał wg. instrukcji  od Tuska.

W 2011 r. min gospodarki Grad wydał tajną instrukcję, którą w ubiegłym tygodniu  premier Sasin odtajnił, wynika, że wśród trzech firm, które zostały dopuszczone do procesu sprzedaży Lotosu, były: rosyjska spółka OJSC TNK-BP, węgierski MOL oraz holenderska Mercuria Energy, której rosyjscy akcjonariusze działali wcześniej w Polsce jako J&S.

Tak się dziwnie składa, że wszystkie podmioty miały akcjonariat rosyjski.

Później  w 2012 r. na skutek inicjatywy społecznej sejm stosunkiem 2019 do 2015 głosów odrzucił możliwość sprzedaży Lotosu.

Chyba w 2013 /2014 r. prorosyjski niebinarny polityk Tusk przepoczwarza się w proniemieckiego niebinarnego polityka Tuska.

Wydaje się, że Putin miał już dość kwitów na Tuska, to „ oddał” tę łajzę muti Makreli, być może dedeerowska Stasi miała  również kwity na Tuska, niektórzy mówią, że agent Stasi „Oskar” to właśnie Tusk.

Być może względy narodowościowe odegrały również jakąś rolę, wszak ktoś z rodziny Tuska służył w Wermachcie.

Już w 2014 r. niektóre niemieckie media pisały, że Tusk jest łatwy w hodowli, i tak było.

Po aferze podsłuchowej Tusk w 2014 uciekł z Polski, wyznaczył swoją następczynie „premiera tragedię” Kopacz a sam bryknął , schować się pod kieckę Makreli.

Ale Tusk jako rychtyk fajny folksdojcz stoi przy swoich dobroczyńcach i po zakończeniu „ misji krula  Jewropy” w styczniu 2021 r w TVP, na tle Żurawia Gdańskiego  po niemiecku mówi, że rządy Niemiec były błogosławieństwem dla Europy.

Tak, że hodowla niemiecka okazała się dobra i stąd te peany dla Niemców.

https://www.prawo.pl/akty/m-p-2009-78-975,17582687.html
https://www.tvp.info/60203135/borys-budka-o-sprzedazy-lotosu-rosjanom-zablokowal-ja-rzad-donalda-tuska-to-klamstwo-jak-koalicja-po-psl-glosowala-w-2012-roku-lotos-chcieli-wowczas-przejac-rosjanie
 https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8418938,daniel-obajtek-donald-tusk-lotos.html
https://wpolityce.pl/polityka/211707-latwy-w-hodowli-tusk-od-miesiecy-byl-kandydatem-berlina-na-jakas-europejska-funkcje
https://twitter.com/toptvpinfo/status/1350887464974643200
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

18-05-2022 [12:59] - sake3 | Link:

Siłą PO jest podawanie opinii publicznej kłamstw w sposób tak bezczelny,że aż zapierający dech w piersi,Nie ma dnia,żeby w swoich objazdówkach i spotkaniach z ,,ludem'' a nawet z pogardzanymi moherami nie pochwalił się cudzymi osiągnięciami,które uznaje za swoje,albo nieprawdziwymi faktami.Teraz wbrew dokumentom opowiada jak heroicznie walczył by Lotos i Azoty nie stały się rosyjskie.

Obrazek użytkownika Andy51

18-05-2022 [14:22] - Andy51 | Link:

Goebbels mógłby brać lekcję od Tuska i PO.

Obrazek użytkownika Andy51

18-05-2022 [14:23] - Andy51 | Link:

Geobbels mógłby brać lekcje od Tuska i ferajny z PO.