​Oni śmią nas pouczać o praworządności

Atak na Polskę trwa, z inspiracji polskich zdrajców, szmalcowników, donosicieli, itd. europosłów niby polskich wybranych przez polskich wyborców, którzy wręcz niczym konie na wyścigach, dążą do tego, żeby być pierwszymi , żeby zaszkodzić polskiemu narodowi  i Polakom .

Przoduje w tym frakcja pezetperowska wybrana z list PO za sprawą Schetyny, byli pachołki Moskwy : Belka, Miller, Cimoszewicz, oraz inni postkomuniści  Hubner, folksdojcz Kohut, pedał Biedroń, idiotka Spurek i pani  von Trabant wręcz przebierają nogami, żeby poprzeć rezolucje przeciwko Polsce.

Tym wściekłym na Polskę psom sekundują inni,  z frakcji liberalno – lewicowych, korzystając z okazji, atakują na podstawie fałszywych donosów. 

Warto się przyjrzeć przedstawiciele których krajów, atakują Polskę, a więc: Belgia, w postaci Didiera Reynders, który jest oskarżony o nadużycia finansowe, korupcję i pranie pieniędzy z Belgii, z kraju który gdy Kongo było kolonią belgijską wymordował od 8-10 mln czarnoskórych mieszkańców tego kraju.  

I przedstawiciel takiego kraju śmie uczyć Polskę i Polaków samorządności, samorządność , która nigdzie nie jest zapisana w traktatach i do tego nie zdefiniowana.

Kraju, który „dostarczył ” 38 tys. ochotników do Waffen SS  wspierających Hitlera składającym się z Walonów i Flamandów. 

Dzielnie wspierał go Guy Maurice Marie Louise Verhofstadt, który Polaków maszerujących w dniu państwowego święta 11 listopada nazwał faszystami, i to mówi potomek tych co walczyli u boku Hitlera.

Bliski sąsiad Belgii, Niderlandy, dawna Holandia, nie chce pozostać w tyle, warto przypomnieć, że pośród krajów zachodnich, to Holendrzy mieli najwięcej zwolenników Hitlera, w Waffen SS było 50 tys.
Holendrów, którzy walczyli o praworządność w stylu Hitlera ich obecny premier   Rutte, z konsekwencją godną lepszej sprawy, chce zablokowania pieniędzy na polskie KPO, bo występuje w chórze polskich szmalcowników, mówiąc coś o praworządności, która z KPO nie ma nic wspólnego.

Ale to nie koniec, odezwała się przedstawicielka narodu , która „praworządność ma we krwi”, o czym w czasie II WŚ przekonały się miliony ofiar, które nie chciały się zgodzić na niemiecko-hitlerowską praworządność, gazowani, wieszani, rozstrzeliwani, zagładzani na śmierć w bunkrach jak to było w Auschwitz, ze św. Maxymilianem Kolbe.

 Wiceszefowa europarlamentu Katarina Barley Niemka,  chce wrócić do starych sprawdzonych niemieckich „ wartości” i powiedziała  o zagłodzeniu Polski i Węgier.

Te obrzydliwe postacie chcą nas Polaków uczyć samorządności przy wsparciu i inspiracji polskich szmalcowników.

https://www.rp.pl/fundusze-eur...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

07-05-2022 [11:34] - Jabe | Link:

Nie ma podstaw twierdzenie, że pan Miller z kolegami są pachołkami Moskwy. Rządzili, więc można na podstawie ich czynów stwierdzić, że są raczej pachołkami Waszyngtonu, zupełnie jak Jarosław. Leszek Miller zresztą pomocnie zatopił SLD w wyborach 2015 roku, otwierając PiS drogę do władzy.

Obrazek użytkownika u2

07-05-2022 [14:21] - u2 | Link:

Nie ma podstaw twierdzenie, że pan Miller z kolegami są pachołkami Moskwy.

Ależ są mocne dowody na antypolską działalność kacyków Millera, czy Cimoszewicza. N.p. zastopowali budowę Baltic Pipe. Warto przypomnieć sobie, że Miller jeździł do Moskwy, gdzie otrzymał nie tylko pożyczkę na rozkręcenie partii lewusków, ale również instrukcje z Kremla. Czyli wypisz wymaluj ruski pachołek. Nieprzypadkowo dostał się do KC PZPR, trafiali tam tylko wypróbowani przez Kreml agenciaki.

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2022 [14:29] - Andy51 | Link:

Ten, do którego piszesz tę odpowiedź i tak nie zrozumie argumentów.

Obrazek użytkownika Jabe

07-05-2022 [16:33] - Jabe | Link:

Nie pisałem o antypolskości panów Millera czy Cimoszewicza. Napisałem, że nie pracuje dla Moskwy, choć naturalnie zamysły Amerykanów mogły być niekiedy zbieżne z rosyjskimi. Nie rozprawiałem też o ewentualnej agenturalności w czasach PRL. Naturalnie przekonanie o tym, że dostali instrukcje w Moskwie wynika jedynie z przekonań, prawda?

Obrazek użytkownika Tomaszek

07-05-2022 [11:48] - Tomaszek | Link:

Niderlandy to nawet nazwisko zmieniły , bo same wiedziały że ich reputacja to tylko prochy i dziwki . Teraz pracują pod nowa nazwą na reputację alfonsa i dilera narkotyków . No i SS jakoś próbują przypisać do starego nazwiska . To jak dziwka która zmienia nazwisko ale nie zajęcie . To się w marketingu rebranding nazywa . Fuj śmietnik mentalny i syf . Bywałem i widziałem . 

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2022 [13:32] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-05-2022 [15:07] - Czesław2 | Link:

Tu mamy autorze "państwo? " polskie
https://tvrepublika.pl/Niemcy-...
Któryś car powiedział, że pogardza narodem, którego przedstawicieli można mieć za kilka rubli. Kogo tutaj mają Niemcy?

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2022 [16:24] - Andy51 | Link:

Odpowiem, swoich folksdojczy.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-05-2022 [17:31] - Czesław2 | Link:

Tylko to PIS rządzi 10 lat i śmieci TERAZ wjeżdżają, i urzędnicy TERAZ nie reagują.

Obrazek użytkownika Andy51

07-05-2022 [17:43] - Andy51 | Link:

Cesiek mas kłopoty z liczeniem do 10, nie 10 a 7 lat.

Obrazek użytkownika Czesław2

07-05-2022 [17:47] - Czesław2 | Link:

Być może mam kłopoty z liczeniem, nie jestem jednak chamem.