Dla kontrolerów po 50 tysi, dla Wałęsy 168 tysi za 33 minuty

Dla kontrolerów po ca. 50 tysi, dla Wałęsy  168 tysi za 33 minuty

Cuda panie cuda, jeżeli państwo polskie zezwala na strajk kontrolerów ruchu powietrznego, i na to żeby doradcą kontrolerów była  nijaka Anna Garwolińska, kodziara, która już współpracowała z grabarzem polskiego przemysłu Januszem Lewandowskim, kobieta, która doradzała jak otruć ministra, a strona rządowa, z takim kimś zasiada przy stole obrad, to włos się jeży na głowie.

Według niektórych mediów, te ca. 200 kontrolerów, to towarzystwo wzajemnej adoracji, w której pracują całe rodziny, co robi wywiad i kontrwywiad, żeby w tak newralgicznym miejscu pracują ludzie niepewni, w czasie wojny za polską granicą, gdzie duża część pomocy militarnej ale nie tylko, „idzie drogą powietrzną” , jak mówią inni duża część tych kontrolerów jest zinfiltrowana przez FSB, o ile część z nich nie jest na usługach rosyjskiego wywiadu?

Wg. danych kontrolerzy po negocjacjach dostali po około 50 tysi, co jest porównywalne z zarobkami kontrolerów zachodnich, z tym, że Polsce kontrolerzy pracują mniejszą ilość godzin.

Rzeczywiście ci kontrolerzy to łaskawcy, chcieli po 100 tysi a dostali po 50, panie jak żyć, jak żyć, pewnie tylko na wsi.

Inny miszcz hołubiony przez platfomerskie środowisko z Trójmiasta, nijaki facet o ksywce „Bolek”, też chce zarobić.  Od czego są przyjaciele z platformy.

Otóż były prezydent ma wygłosić przemówienie na jej stoisku oraz uczestniczyć w spotkaniach z amerykańskimi firmami z branży morskiej na konferencji w Houston w USA. Za udział w wydarzeniu Lech Wałęsa otrzyma 168 tys. zł.

Jako płatnik występować będzie Agencja Rozwoju Pomorza, spółka Samorządu Województwa Pomorskiego, która podpisała umowę o współpracy z Lechem Wałęsą.

Oprócz zapłaty wikt , podróż i opierunek pokrywa spółka samorządowa, a Bolek ma coś bełkotać o firmach branży morskiej.

Za ponad 30 minut bełkotu miszcza 168 tysi, proszę sobie przeliczyć ile to jest za minutę bełkotu, tak, ze kontrolerzy ruchu mogą tylko zazdrościć.

 
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Lech-Walesa-zapromuje-Pomorze-w-USA-n166427.html
https://niezalezna.pl/440298-wspierala-bialoruska-i-rosyjska-propagande-sugerowala-jak-otruc-ministra-to-ona-dzis-reprezentuje-kontrolerow-lotu
https://www.tvp.info/59837367/anna-garwolinska-jest-pelnomocnikiem-kontrolerow-lotu-w-rozmowach-z-pazp-wg-ministra-janusza-cieszynskiego-niedawno-sugerowala-na-twitterze-zeby-go-otruc
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

04-05-2022 [10:31] - AŁTORYDET | Link:

Całkowicie się z Panem zgadzam. O Garwolińskiej, to można by cykl seminariów w Kiejkutach zrobić. A co do kontrolerów, to warto przypomnieć, że kiedyś niemal cały Sejm, ponad czterystoma głosami, przyjął ustawę o utworzeniu Akademii Lotniczej. Tam m.in. kształcono by kontrolerów ruchu. Gdy Gbur został prezydentem, inspirowany przez wojskówkę, zawetował ustawę, po czym PO i koledzy zmienili zdanie o 180 stopni i wsparli veto.... W taki oto sposób, oportunizm popaprańców, utrącił pomysł, który miał powszechną akceptację.  Dlaczego po odzyskaniu władzy, do tej idei PiS nie powrócił, niech Pan mnie nie pyta...

Obrazek użytkownika Jabe

04-05-2022 [11:40] - Jabe | Link:

Przypuszczalnie aktyw nie węszył w tym rodzinnego interesu.

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [13:19] - Andy51 | Link:

Czyli WSI musi zawsze być na wierzchu.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-05-2022 [14:44] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Tam m.in. kształcono by kontrolerów ruchu."
Dobra Zmiana jest od 7 lat przy korycie, w związku z tym zasadne jest pytanie dlaczego nic nie zrobiono w kierunku zwiększenia konkurencji na tym rynku, zamiast obniżania poziomu zatrudnienia w celu pozornych oszczędności? 
Porty lotnicze nie są w rękach opozycji, tylko Zjednoczonej Prawicy. 

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [15:41] - Andy51 | Link:

O Zdzichu wybudziłeś się.

Obrazek użytkownika ruisdael

04-05-2022 [10:53] - ruisdael | Link:

Następny przykład beznadziei rządu wraz z prezydentem, który pilnuje, aby rządowi nic zbyt odważnego nie przyszło do głowy. Natomiast wobec maluczkich jesteśmy twardzi (np. wobec "w realu24").

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2022 [11:11] - sake3 | Link:

Do zdobyczy demokracji w dzisiejszych czasach należy postawa roszczeniowa.Ciekawe ile zarobi tłumacz przekładając wystąpienie Wałesy z bełkotu na polski i z bełkotu na angielski jako że będą tam amerykańskie firmy. Zapomniał Pan dodać do postaci pani Garwolińskiej rozpowszechnianie przez nią w mediach nawoływań do otrucia wiceministra zdrowia z podaniem metod i wykazem trucizn dostępnych w Polsce. Zainteresowanie budzi autorska metoda pani Garwolińskiej polegająca na zasianiu ziaren tych trucizn w pobliżu domu ministra,by miał okazję dotknąć ich rękami i umrzeć. Sama pani Garwolińska wyglądająca jak czarownica z paskudnymi i nie pasującymi okularami potwierdza niestety obawy,że nawet sama pójdzie siać te trucizny.

Obrazek użytkownika u2

04-05-2022 [11:44] - u2 | Link:

rozpowszechnianie przez nią w mediach nawoływań do otrucia wiceministra zdrowia z podaniem metod i wykazem trucizn dostępnych w Polsce

Na NB też można spotkać paru psycholi, nawołujących do agresji wobec ministra zdrowia, ale nie tylko niego.

Obrazek użytkownika Darek65

04-05-2022 [11:59] - Darek65 | Link:

Nie jestem zwolennikiem agresji, ale to bydle powinno zostać postawione przed trybunałem stanu za swoje działania, za zgnojenie służby zdrowia, za nadmiarowe zgony. Za zamówienie szczepionek, które zalegną w magazynie, a bogata Polska wywali za nie sporo miliardów.

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [13:21] - Andy51 | Link:

Darek Radio Erewań przez ciebie przemawia.

Obrazek użytkownika Es

04-05-2022 [12:22] - Es | Link:

Kopniak w dupę, co prawda solidny, to jeszcze nie agresją. Z takową mógłby- lub może powinien- się dopiero zaznajomić nosząc pasiaki w towarzystwie swojej "Rady",po słusznym prawomocnym wyroku

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [13:20] - Andy51 | Link:

O ile już nie zasiała.

Obrazek użytkownika Jabe

04-05-2022 [11:36] - Jabe | Link:

„Według niektórych mediów” obecnie jest u steru człowiek, który współpracował z Donaldem Tuskiem, też przecież grabarzem polskiego przemysłu. I co, włos się jeży na głowie?

Kolejna grupa podpadła władzy, więc się ją usłużnie miesza z gównem. Ku chwale ojczyzny, oczywiście!

A władza szasta pieniędzmi bez opamiętania, realizując przy tym wytrwale program ceny plus.

Obrazek użytkownika Darek65

04-05-2022 [11:52] - Darek65 | Link:

"co robi wywiad i kontrwywiad, żeby w tak newralgicznym miejscu pracują...." No jak to co. Dzielnie walczą z ruskimi onucami, blokują strony Konfederacji, stronę wrealu24.pl. Ścigają oszołomów, co to odważą się mówić i pisać o Wołyniu. Za chwilkę wywieszenie polskiej flagi będzie przestępstwem. To, co wczoraj bredził pajac Duda, to już trąca o zdradę stanu. Takie, to mają priorytety ci patrioci z obozu władzy. Tu jest Polin, tu jest Ukraina. To gdzie jest Polska?
Kolejny "polski" rząd, co to silny wobec słabych, słaby wobec silnych.

Obrazek użytkownika Es

04-05-2022 [12:53] - Es | Link:

To już drugi jak widzę w przeciągu tygodnia tekst na nb , w którym autor doznaje nagłego objawienia i rzuca odkrywcze " eureka !!!"- państwo polskie nie działa!!! Niesamowite. Nie boisz się, że ciebie ktoś tym razem ruską onucą, agentem putina, lub piątą kolumną nazwie i poza towarzystwo wyrzuci? 

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [13:22] - Andy51 | Link:

To do mnie czy do Darka?

Obrazek użytkownika Es

04-05-2022 [15:16] - Es | Link:

@ Andy
Powiem tak: Darek umieścił 100/ 100 słuszny komentarz.

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [15:42] - Andy51 | Link:

Wg Ciebie, ja mam inne zdanie.

Obrazek użytkownika Darek65

04-05-2022 [16:00] - Darek65 | Link:

@Andy
Zdecyduj się, bo stoisz okrakiem. Czy napisałeś ten tekst i jesteś świadomy, że pojawią się różne komentarze, czy napisałeś go, bo oczekujesz bezwzględnej aprobaty dla swoich przemyśleń.

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2022 [16:26] - sake3 | Link:

@Pers....No i temat pani Garwolińskiej odpłynął we mgle. Pewno niewygodny albo nieważny.A to ona stoi za całym strajkiem i zapowiada,że to dopiero zawieszenie broni. Bryluje na Twitterze,rzuca groźby, szaleje z nienawiści.Kto postawił babsko po szkole aktorskiej na tym stanowisku  Kiedy wreszcie będą właściwi ludzie na właściwych stanowiskach a nie półgłówki jak ta paniusia? Garwolińskkiej nikt nie ruszy,internet też nie bo każda wzmianka o niej zostaje zastąpiona tematem szczepionek.

Obrazek użytkownika Pers

04-05-2022 [17:35] - Pers | Link:

@sake
// @Pers....No i temat pani//
Odpowiadasz sake na komentarz, którego nie napisałem...
Widzę, że zajmuję twoje myśli, to miłe :)))

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2022 [18:40] - sake3 | Link:

@Pers.....Wiem o tym,komentarz był przeznaczony dla pana Andy a nie potrafiłam go wykasować.Przepraszam.

Obrazek użytkownika Pers

04-05-2022 [18:45] - Pers | Link:

@sake
//Przepraszam.//

Nie musisz przepraszać sake, jest mi bardzo miło, że gdzieś tam się kołatam po twojej ślicznej główce :)

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [17:52] - Andy51 | Link:

To co mówi Garwolińska jest mało ważne, ważne jest, kto pociąga za sznurki tej pacynki.

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [17:01] - Andy51 | Link:

Nie, jesteś w błędzie, każdy ma prawo do swojej opinii, z niektórymi się zgadzam , z niektórymi nie.Czytaj ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika paparazzi

04-05-2022 [19:03] - paparazzi | Link:

"co robi wywiad i kontrwywiad" a no właśnie, trzeba spytać Prezydenta.

Obrazek użytkownika Andy51

04-05-2022 [19:24] - Andy51 | Link:

Nie wiem co robi, ale jeżeli coś robi, to nie chwali się w mediach.