Las Birnam coraz bliżej Tuska

Wróćmy do mistrza Szekspira: Las birnamski opisany w tragedii Szekspira jest zwiastunem ostatecznej klęski królobójcy. Otrzymana przez Makbeta przepowiednia mówiła o tym, że rządy władcy skończą się w momencie, gdy las podejdzie pod mury zamku. Królowi wydało się to niemożliwe.

Tuskowi wydawało się, że rozwiązanie tragedii smoleńskiej będzie niemożliwe, oddając śledztwo Rosjanom spowodowało to, że kluczowy dowód w sprawie czyli wrak samolotu został w Rosji i będzie tam tak długo jak będą uważali Rosjanie.

Wysłanie min MON Klicha bez tłumacza i pieniędzy do Smoleńska, pokazuje jak rząd Tuska potraktował tę katastrofę, o nieporozumieniu o nazwisku Kopacz już nie wspomnę, która z trybuny sejmowej mówiła o przekopaniu na metr w głąb miejsca katastrofy.

Jak to się stało, że pół godziny po katastrofie członkowie rządu i PO dostali sms, że za katastrofę odpowiadają piloci, a ówczesne media mówiły o pijanym gen, przymuszaniu  pilotów przez Prezydenta do lądowania.

Kto stał za tym haniebnym sms-em ? Kilka dni Tusk spuścił swoje psy pod kierownictwem Palikota, które sikały na znicze, obrażali modlących się i profanowali tych którzy zginęli, że wspomnę krzyże z puszek marki Lech czy olbrzymi baner na Wawelu „ Zimny Lech”

Pseudokomisja Millera niemal toczka w toczkę skopiowała raport Anodiny, wszystkich kwestionujących raport i bajkę o pancernej brzozie  Tuskowe media zakwalifikowały do sekty smoleńskiej.

Dla Tuska najważniejsza nie była prawda, ale to żeby podejrzenie nie padło na Rosjan.

Ale w 2015 r. wszystko się zmieniło, po wygraniu wyborów przez PiS zaczęto ten zamach rozkładać na czynniki pierwsze, na skutek działania komisji A. Macierewicza w kwietniu 2022 r. ogłoszono tezy do nowego raportu, który wyraźnie wskazuje, że to był zamach jednocześnie unieważniając tzw. raport Milera i Anodiny.

Nie wiem czy Tusk wiedział o przygotowywanym zamachu, moim zdaniem tak, i teraz zauważył , że tak jak u Makbeta Las Birnam zbliża się do Makbeta, tak katastrofa smoleńska, a raczej zamach smoleński zbliża się do Tuska.
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

13-04-2022 [11:22] - mada | Link:

A który sędzia go skaże?
A nienawiść w narodzie do "braci Kaczyńskich" wcale nie słabnie.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2022 [12:56] - Andy51 | Link:

Dlaczego piszesz w narodzie, u potomków tych co przyjechali z kacapami na pewno.

Obrazek użytkownika ruisdael

13-04-2022 [13:09] - ruisdael | Link:

Proszę mi wytłumaczyć, bo się nie znam: dlaczego uważa się, że bez rekonstrukcji wraku nie jest możliwe udowodnienie prawne rodzaju katastrofy? Przecież zdarza się, że wrak niknie w głębinach oceanu a inne, dostępne ślady mogą wskazać na wybuch itp. W przypadku Smoleńska wrak (który i tak nigdy nie wróci) nie stanowi żadnego dowodu, po tym co z nim zrobiono- jest możliwe, że został podmieniony w całości, po tak długim czasie, i odpowiednio wyposażony w "nowe", nieskażone fragmenty. Istnieją części zabrane przez pielgrzymki patriotów, zabrane na pamiątkę , które wykorzystano do badań. Są ciała w grobach, które po ekshumacji taż stanowią dowód. Nie wspomnę o wnioskach, które można wyciągnąć z obserwacji (ilość cząstek po rozerwaniu, brak leja itd.). 
A tu wciąż słyszę: brak wraku, brak wraku....

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2022 [13:47] - Andy51 | Link:

Brak wraku to fakt, ale są modele matematyczne, które żadne Laski czy WSI 24 nie obalą, był wybuch i stronnictwo Tuska się obsrało.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-04-2022 [14:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Brak wraku to fakt,"
Pisowska zasada dochodzeniowa mówi iż brak dowodu jest dowodem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2022 [15:01] - Tezeusz | Link:

@wielkopolski soviet
a sowiecka bandycka zasada co mówi ? gwałcić noworotki komuszku ?

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2022 [20:38] - sake3 | Link:

@wielkopolski zdzichu .......To wg Pana wykryte ślady materiałów wybuchowych na próbkach to też brak dowodów?

Obrazek użytkownika u2

13-04-2022 [13:32] - u2 | Link:

Dla Tuska najważniejsza nie była prawda, ale to żeby podejrzenie nie padło na Rosjan.

Właśnie oddanie sprawy dla Rosji świadczy, że Donald T. ma coś do ukrycia.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2022 [13:47] - Andy51 | Link:

Ależ to oczywiste.

Obrazek użytkownika u2

13-04-2022 [14:10] - u2 | Link:

Przed zamachem w Smoleńsku zginęli szef gabinetu Donalda T. p. Michniewicz oraz szyfrant Zielonka. Pewnie za dużo wiedzieli.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2022 [14:47] - Andy51 | Link:

Tak, chyba za dużo.

Obrazek użytkownika sake3

13-04-2022 [14:32] - sake3 | Link:

Przecież wyniki analiz materiałów pozostałych z samolotu wyraźnie wskazują na wybuch,a więc jest to dowód o pierwszorzednym znaczeniu.Jakżeby inaczej materiały wybuchowe miałyby się tam znaleźć?.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2022 [14:48] - Andy51 | Link:

Zgoda, ale barany od Tuska i sam Tusk tego nie rozumieją.

Obrazek użytkownika u2

13-04-2022 [14:52] - u2 | Link:

Doskonale to rozumieją. Wiedzą, że zgoda na rozdzielenie wizyt to była de facto zgoda na zamach. Z tego co pamiętam trwała merdialna nagonka na PLK, wcale nie w ruskich merdiach tylko polskojęzycznych, ale z właścicielami zagranicznymi.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2022 [15:00] - Andy51 | Link:

Nie rozumieją bo nie chcą zrozumieć, jadą przekazem partyjnym.

Obrazek użytkownika u2

13-04-2022 [15:59] - u2 | Link:

jadą przekazem partyjnym

To zrozumiałe. Ale nieoficjalnie inaczej śpiewają :-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

13-04-2022 [15:38] - Chatar Leon | Link:

Pięknie! Ukraina przeczołgała Niemców, nie chcąc wizyty Sztajnmajera (czy jak mu tam) w Kijowie. To oczywiście na razie gest, ale dobrze wróży... Pewnie co najmniej lekka sraczka w Partii Oszustów, u troglodytów michnikokształtnych na Czerskiej oraz pawianów z Wiertniczej (na tej samej ulicy ambasada Łukaszenki i Tusk Vision Netvork).
Tymczasem haj-hitlery odgryzły się, że Ukraina wtrąca się w wewnętrzne sprawy Niemiec. Hahaha!!!

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-04-2022 [19:37] - Tezeusz | Link:

Wojsko Ukraińskie odbiło Pułk AZOW.
Brawo ! 
Sowieckie bydło ubite !!