Czy Niemcy przyjmą 1 mln Ukraińców, tak jak od 2015 r ....

Czy Niemcy przyjmą 1 mln Ukraińców, tak jak od 2015 r przyjęli 1 mln muzułmanów?

W 2015 r. protektorka Tuska Makrela, bez konsultacji z sojusznikami z UE i NATO zaprosiła do Niemiec muzułmanów.  Ówczesnym hasłem Niemców było powiedzenie „herzlich willkommen”, faktem jest, że w Syrii trwała wojna , ale z tej masy 1 mln a niektórzy mówią 1,5 mln ciapatych, Syryjczycy stanowili max. 10% muzułmańskich przybyszów.

Korzystając z okazji, masowo niszczyli swoje paszporty, żeby trudniej było ich identyfikować.  Razem z uciekinierami rzeczywistymi czy udających emigrantów, do Europy Zachodniej dostali się fanatyczni muzułmanie z ISIS, zaczęło się podkładanie bomb ataki terrorystyczne, w wyniku których zginęło kilkaset osób a tysiące zostało rannych.

Na dokładkę  setki młodych kobiet zostało przez tę dzicz zgwałconych, ale w imię poprawności politycznej nie można było o tym mówić.

Należy przypomnieć słowa idioty z PO Tomczyka, który mówił, że Polska może przyjąć każdą ilość muzułmańskich emigrantów, na szczęście dla Polski wybory parlamentarne w 2015 r wygrało PiS.
Wówczas dał głos lokaj Juncknera i protegowany Makreli:

Szef RE Donald Tusk chcąc pomóc swojej protektorce Makreli oświadczył, że polski rząd wyłamuje się z europejskiej solidarności, nie przyjmując uchodźców w ramach programu relokacji. Dodał, że jest w stanie zrozumieć argumenty polskiego rządu, ale będzie wiązało się to z konsekwencjami. „Takie są zasady w Europie” – zaznaczył. Konsekwencje miały mieć konkretny wymiar czyli gdzieś około 200 tys. ojro za każdego nie przyjętego emigranta.

Należy zwrócić uwagę, że muzułmańscy emigranci to z reguły młode byczki często zradykalizowani, natomiast Ukraińcy przekraczający granicę, to w olbrzymiej większości kobiety i dzieci, a młodzi Ukraińcy będący w Polsce często wracają do Ukrainy by bronić ojczyzny.

Mamy rok 2022, Putin „karmiony” niemieckimi pieniędzmi za NS II zdecydował się na zaatakowanie niepodległej Ukrainy.

Ostrzeżenia polskiego rządu, że projekt NS II będzie uzależniał Europę od rosyjskiego gazu, było niczym rzucanie grochem o ścianie.

Do pomocy Putinowi włączył się lewacki wieprz Timmermans były ambasador Holandii w Rosji.

Chce pod pozorem walki z ociepleniem klimatu wyeliminować węgiel i ograniczeniem emisji CO2 co uderza szczególnie w Polskę, należy przypomnieć że w skali globalnej Europa emituje ca 8% dwutlenku węgla, a takie kraje, jak Indie Chiny Rosja mają to gdzieś i energie wytwarzają z węgla.

Lewackim idiotom głównie w Niemczech przeszkadza również energia wytwarzana z atomu, tylko gaz od Putina ma być „zbawieniem świata” tzn. ma zbawić świat i wypchać konta Putina i jego oligarchów pieniędzmi frajerów.

Już towarzysz Lenin mówił, że kapitaliści sprzedadzą nam nawet sznurek do snopowiązałek, na którym ich później powiesimy.

Takim sznurkiem obecnie jest gaz.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

26-02-2022 [11:06] - u2 | Link:

wypchać konta Putina i jego oligarchów pieniędzmi frajerów

Konta zagraniczne ruskich oligarchów zablokowane, rubelki tracą na wartości. Pójdą na  żebry do Chin ? :-)

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2022 [13:27] - Andy51 | Link:

Zgoda, ale dopiero od wczoraj.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

26-02-2022 [12:25] - Marek Kudła | Link:

Przyjmą ich z otwartymi ręcyma i ich słynnym Herzlich Willkommen !  Byleby nie dostała ich Polska. Niemcy potrzebują rąk do pracy !  Przewieźli się na ciapatych, którzy nie chcą pracować lecz socjalować i kombinować !

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2022 [13:28] - Andy51 | Link:

Nie byłbym taki pewny.

Obrazek użytkownika sake3

26-02-2022 [15:21] - sake3 | Link:

No jeśli to będą lekarze,architekci,inżynierowie-to tak.Pozostałych upchną pewnie do Polski jako tzw.,,kwoty''. 

Obrazek użytkownika Andy51

26-02-2022 [16:28] - Andy51 | Link:

Takiego ruchu można się spodziewać po  mniemach.