Hitler miał Waffen SS, PE ma polskich zdrajców

Należy zwrócić uwagę, że sowiecki ZSRR miał swoją agenturę prawie we wszystkich państwach a były nią partie komunistyczne, które miały swoją centralę w Moskwie, powstała  w dniach 2–6 marca 1919 roku. Została ona założona przez 19 partii komunistycznych, a wśród nich także Komunistyczną Partię Polski.

Wielu komunistów polskich w tym duża ilość Polaków pochodzenia żydowskiego była po prostu agentami , którzy  wykonywali polecenia Kominternu i działali przeciwko Polsce, a po 1945 r., po oddaniu Polski przez zachodnich aliantów w ręce nowego okupanta ZSRR mogli przekuwać w czyn, zalecane im przez Komintern zadania.

Do Polski przyjechało ponad 100 tys. krzewicieli nowego socjalistycznego ładu, wraz z rodzinami. Żeby się nie odróżniać pozmieniali nazwiska np. z Mordka na Morozowski, Stolzman na Kwaśniewski, z Goldberga na Różański, itd.  

Potomkowie, nawet trzecie pokolenie tych co przyjechali na ruskich czołgach dalej działają przeciwko Polsce.

W czasie II WŚ zostały stworzone ochotnicze oddziały nazwane Waffen SS, które zafascynowane ideologią hitlerowską walczyli zbrojnie wspólnie z Wermachtem przeciwko aliantom. Te oddziały w liczbie kilkuset tysięcy składały się ze wszystkich narodowości  okupowanej przez Niemców Europie, co ważne, oprócz Polaków.

Czasy się zmieniły, Polska w 2004 r. wstąpiła do UE i wszystko było cacy, chociaż należy przypomnieć, że w Austrii i Niemczech  do 2011 r. był zakaz legalnej pracy dla Polaków w tych krajach.

Jak już wspomniałem  do 2015 r. Polska była cacy, rządzący Polską m.in.: Tusk, za poklepanie po plecach zgadzali się na wszystko co nakazała Bruksela, patrz Berlin.

Ponoć polski premier Tusk, za wiernopoddańczą „ służbę” Merkel w 2014 uciekł z Polski i w nagrodę  został „królem Europy” czasami pełniąc rolę szatniarza dla Junckera.

Ale wszystko co dobre dla Niemców kiedyś się kończy, tak stało się w 2015 r. kiedy to PiS wygrał samodzielnie demokratyczne wybory, by powtórzyć ten sukces w 2019 r. W zamyśle założycieli UE, Unia miała się stać związkiem niezależnych państw o swobodnym przepływie osób, kapitału. towarów, usług.

Ale najsilniejszemu gospodarczo państwu Unii, Niemcom, to nie w smak, po co komu związek niepodległych państw, jak można Europę sfederalizować pod „ światłym” przywództwem Berlina i Brukseli, która i tak chodzi na  pasku Berlina.

Ponieważ w Europie prawie we wszystkich krajach należących do UE rządzą socjaliści lub socjaldemokraci, w którym to graj, oprócz dwóch krajów Węgier i Polski, w jakimś sensie Czech i Słowenii.

Ponieważ Polska jest największym krajem z tych, które w 2004 r. dołączyły do UE ale obecny rząd Polski nie  jest tak spolegliwy jak rząd PO-PSL i dba o interesy Polski i Polaków w pierwszej kolejności.

Tak jak ZSRR miał  Komintern, Hitler Waffen SS, tak PE ma polskich europosłów, de facto zdrajców Polski, którzy często gęsto występują przeciwko swojej Ojczyźnie, głosując np. za zablokowaniem pieniędzy na FO, powołując się na mityczną praworządność, niedokreśloną w żadnym traktacie.

Domniemam, że u większości europosłów część naszych europosłów głosujących przeciwko swojemu krajowi wzbudza obrzydzenie, ale skorą są użytecznymi idiotami, to ich tolerują.

Jak wspomniałem w Waffen SS byli przedstawiciele  wielu krajów, oprócz Polaków, w PE, przeciwko swojemu krajowi jako jedyna głosuje część polskich z list KO, a gdyby „pogrzebać w ich życiorysach” to na pewno część z nich to potomkowie tych co przyjechali na ruskich czołgach.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

16-02-2022 [11:04] - u2 | Link:

Do Polski przyjechało ponad 100 tys. krzewicieli nowego socjalistycznego ładu, wraz z rodzinami. Żeby się nie odróżniać pozmieniali nazwiska np. z Mordka na Morozowski, Stolzman na Kwaśniewski, z Goldberga na Różański, itd.  

Mnietek Moczar nazywał ich szarymi szynelami. Do dzisiaj straszą swoje i nieswoje dzieci Mnietkiem :-)

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2022 [13:27] - Andy51 | Link:

Mietka się bali, ponoć Mietka Wachowskiego też, który miał dostęp do ucha Bolka, a złośliwi mówią, że do łoża Danki też.

Obrazek użytkownika u2

16-02-2022 [13:41] - u2 | Link:

Mietka się bali

Powstało nawet powiedzenie : kto nie z Mieciem, tego zmieciem :-)

ponoć Mietka Wachowskiego też, który miał dostęp do ucha Bolka

To już typowy Matrix, Lana i Lilly z Larry i Andrew, nikt w tym się nie połapie o co kaman :-)

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

We wrześniu 1980 został osobistym kierowcą i asystentem przewodniczącego NSZZ „Solidarność” Lecha Wałęsy. Jego obecność w otoczeniu przewodniczącego „Solidarności” budziła zaniepokojenie części działaczy, ze względu na pojawiające się już wtedy podejrzenia o jego współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa. Po stanie wojennym nie utrzymywał kontaktów z Wałęsą i „Solidarnością”, by ponownie pojawić się w otoczeniu Wałęsy w 1989, jako jego osobisty sekretarz.

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2022 [14:41] - Andy51 | Link:

Ci kierowcy po 1989 robili zawrotną karierę, wspomniany Mietek, ale szef BOR Janicki, też był kierowcą.

Obrazek użytkownika u2

16-02-2022 [15:10] - u2 | Link:

szef BOR Janicki, też był kierowcą

Wygląda na tzw. wiecznego studenta :-)

https://pl.wikipedia.org/wiki/...(genera%C5%82_BOR)

W latach 1981–1987 pracował zawodowo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W 1995 ukończył studia inżynierskie w kierunku Inżynieria Materiałowa i Ceramika na Wydziale Inżynierii Materiałowej AGH[1].

Obrazek użytkownika Darek65

16-02-2022 [13:42] - Darek65 | Link:

Elyty są odzwierciedleniem społeczeństwa więc, o co pretensje ?

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2022 [14:42] - Andy51 | Link:

Części społeczeństwa.

Obrazek użytkownika Zofia

16-02-2022 [13:50] - Zofia | Link:

Należy bezustannie przypominać nazwiska tych zdrajców spraw polskich. Wybrali ich tacy sami jak oni . Widzimy ich jak bezustannie pokazują pogardę w stosunku do Polski i Polaków na ulicach polskich miast. Nawet teraz w obliczu narastającego niepokoju wybuchem wojny służą wiernie i Niemcom i Rosji.

Obrazek użytkownika MFW

16-02-2022 [14:26] - MFW | Link:

" Wybrali ich tacy sami jak oni "
Spora czeredka tych "onych" pasie się na polskim chlebie, bo około 5 mln. wyborców POLszewi a dodając resztę totalnej opozycji to jest już większość. 
Pytanie jest tylko takie, czy zdołają się zjednoczyć i głosować na jedną listę w wyborach w 2023 roku.

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2022 [14:43] - Andy51 | Link:

Mam nadzieję, że nie.

Obrazek użytkownika Darek65

16-02-2022 [15:31] - Darek65 | Link:

"Nasz" Prezydent nie umiał podpisać ustawy o pozbawieniu Jaruzelskiego i Kiszczaka stopni generalskich. Nie piszę już o ustawie w sprawie zmian w sądownictwie. Jedyne , co mu idzie nieźle, to wykrzykiwanie sloganów na wiecach i palenie hanuki w swoim gabinecie. Niezły rząd PIS z fachowcami, jak Szydło, śp. Jan Szyszko, Szałamacha, Ardanowski, itp. rozwalili. Tu nie potrzeba opozycji, PIS sam się zabija własną pięścią.

Obrazek użytkownika Darek65

16-02-2022 [15:36] - Darek65 | Link:

"Nasz" Prezydent nie umiał podpisać ustawy o pozbawieniu Jaruzelskiego i Kiszczaka stopni generalskich. Nie piszę już o ustawie w sprawie zmian w sądownictwie. Jedyne , co mu idzie nieźle, to wykrzykiwanie sloganów na wiecach i palenie hanuki w swoim gabinecie. Niezły rząd PIS z fachowcami, jak Szydło, śp. Jan Szyszko, Szałamacha, Ardanowski, itp. rozwalili. Tu nie potrzeba opozycji, PIS sam się zabija własną pięścią.

Obrazek użytkownika Jan1797

16-02-2022 [18:43] - Jan1797 | Link:

Komentarze Pani Zofii, MFW, U2+ wpis Andiego w punkt ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2022 [14:42] - Andy51 | Link:

Masz rację.

Obrazek użytkownika Es

17-02-2022 [10:25] - Es | Link:

Polityczne szkodnictwo opozycji i samego Tuska  na arenie międzynarodowej  wynikające z cynizmu, oszołomstwa,czy innych powodów jest z punktu widzenia polskiej racji stanu bezsporne. 
Majac jednak wiedzę o konsekwencjach politycznej naiwności prezydenta Kaczyńskiego składającego podpis w Lisbonie, o działalności i podpisach Tuska sprowadzającego Polskę do roli wasala Niemiec, jak traktować podpis przestrzeganego przed tym głośno i wyraźnie Morawieckiego który kończy dzieło wyznaczania nam roli niewolników? Nie da się zagłuszyć prawdy wrzeszcząc: a u was to murzynów biją. Jeśli chcesz być uczciwy to musisz zadać sobie pytanie jaki dystans w politycznym i gospodarczym szkodnictwie dzieli działalność  zarówno opozycji jak i obecnego rządu. Dla mnie to dwie strony tej samej monety. A pompowanie sondaży dla poprawienia samopoczucia jest dosyć złudne i bywa przykre w konsekwencjach. 

Obrazek użytkownika Andy51

17-02-2022 [10:41] - Andy51 | Link:

Chciałbym Ci przypomnieć, że  Traktat Lizboński podpisali Zdradek z Tuskiem a śp. Lech Kaczyński tylko ratyfikował umowę, spytam się przewrotnie, w ówczesnej sytuacji politycznej miał nie ratyfikować?

Obrazek użytkownika Es

17-02-2022 [10:58] - Es | Link:

Widząc "taniec" z Joaniną i kijem na wodzie pisane obietnice i zapewnienia odpowiedź  jest jednoznaczna