Ksiądz oskarżany w filmie Sekielskiego uniewinniony

Ksiądz oskarżany w filmie Sekielskiego prawomocnie uniewinniony

Pedofilia jest wyjątkowa obrzydliwym przestępstwem i powinno być  surowo i przykładnie karane, bez względu na to czy jest to celebryta, duchowny, murarz, czy ktokolwiek.

Lewactwo i liberałowie ze szczególną satysfakcją atakują  duchownych, chociaż w statystykach duchowni stanowią niewielki procent skazanych za pedofilie ( chociaż nie powinno w takich statystykach ich być w ogóle), to w zamyśle lewactwa duchowny katolicki ma się kojarzyć  z pedofilią.

I ruszyli do ataku, najpierw gwiazdy WSI 24nijacy Sekielscy pt. „ tylko nie mów nikomu”, w którym ksiądz był oskarżany o pedofilie , a lewactwo miało używania co nie miara. Co prawda ów ksiądz już nie jest  księdzem tylko osobą cywilną, ale to nie zmienia postaci rzeczy, ów ksiądz a obecnie osoba cywilna powinna wystąpić do WSI 24 i Sekielskich o takie odszkodowanie, żeby im „kapcie spadły” a powodem jest ostateczny wyrok uniewinniający ówczesnego księdza przez SO w Łomży.

Jeżeli  inna „gwiazda” WSI 24 za wpis  na twitterze  pisarza Jacka  Piekary wg. niej ją obrażający, łaskawy  sąd przyznał jej dziesiątki tysięcy złotu, to w wypadku filmu „ Tylko nie mów nikomu” pomawiający księdza sąd powinien przyznać co najmniej kilka mln zł odszkodowania.

Mało tego lewaczki Szajbus Bajbus i żona cudownie zmartwychwstałego  Diduszko postanowiły kuć żelazo i niby molestowany Lisiński , który wyssał historie z brudnego palca, a funkcjonariusze WSI 24 bracia Sekielscy zrobili film mający uderzać w kościół.

Wariatki lewaczki „ zawinęły” Lisińskiego , który wymyślił historię i ciupasem pojechały do Rzymu do Papieża przedstawiając  tę hienę jako ofiarę pedofilii.

Papież w poczuciu winy kościoła przeprosił oszusta i pocałował go w rękę.

Zastanawiające jest, że służby papieskie nie sprawdziły tego zdarzenia i dopuściły tego oszusta wraz z dwoma lewaczkami do Papieża.

Reasumując jak napisałem na wstępie, pedofilie trzeba ścigać i karać, ale ponieważ kościół jest solą w oku lewactwa, lewactwo stara się zdeprecjonować wiarę katolicką nawet na podstawie wydumanych oskarżeń, czego dowód mieliśmy w  filmie „Tylko nie mów nikomu”.
 
 
https://www.tvp.info/58272688/ksiadz-z-filmu-sekielskich-prawomocnie-uniewinniony-wyrok-ws-adama-s
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/578243-lisinski-nie-byl-molestowany-przez-ksiedza-sad-wydal-wyrok?fbclid=IwAR34Z4OSONTRxydDzsKMEgrrRMYAtBDMuvT2rSsbMtnn5kg9zcq8gSZedhA
https://www.tvp.info/56969271/dorota-wellman-jacek-piekara-nowe-decyzje-po-rozprawie-w-sadzie-prokop-ukarany
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

05-02-2022 [10:55] - u2 | Link:

Zastanawiające jest, że służby papieskie nie sprawdziły tego zdarzenia i dopuściły tego oszusta wraz z dwoma lewaczkami do Papieża.

To ta sama Diduszko-Zyglewska radna KO z Warszawy, co nie chciała elementów religijnych na Wigilię ? :-)

Obrazek użytkownika Andy51

05-02-2022 [12:41] - Andy51 | Link:

Ta sama.

Obrazek użytkownika u2

05-02-2022 [12:53] - u2 | Link:

Toż to najbardziej zaciekła antykleryczka w Radzie Miasta Warszawy. Diabeł ubrał sie w ornat i na mszę dzwoni ogonem :-)

Obrazek użytkownika Andy51

05-02-2022 [13:14] - Andy51 | Link:

I kto ją dopuścił do spotkania z Papieżem tego antychrysta?  ponawiam pytanie.

Obrazek użytkownika u2

05-02-2022 [13:42] - u2 | Link:

Pani Diduszko-Zyglewska była na audiencji u papieża z panią Scheuring-Wielgus z ramienia fundacji "Nie lękajcie się":

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Podejrzewam, że to pani Scheuring miała znajmości i dojścia, a że temat nośny i medialny to do audiencji doszło.

Poniżej można pobrać donos, który wysmażyła ta  fundacja :

https://web.archive.org/web/20...

Oczywiscie strona fundacji już zniknęła z sieci, bo założył ją oszust :-)

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

05-02-2022 [16:23] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Tu trzeba postawić inne pytanie. PO CO ZAJADŁA ATEISTKA ODWIEDZA PAPIEŻA ?

Obrazek użytkownika sake3

05-02-2022 [14:33] - sake3 | Link:

Uwieczniona została przez fotografa scena pocałunku oszusta w rękę przez papieża Franciszka.Kapitalne! Wielgusowa w koszmarnym płaszczyku w odcieniu zdechłej czerwieni,obok Diduszkowa rozczochrana paskudnie jak zwykle przyoblekły brzydkie oblicza w wyraz świętego oburzenia na doznane przez Lisińskiego krzywdy.To i tak cud ,że nie oskarżyły papieża o molestowanie tej kreatury,przecież pocałowanie w rękę też jest elementem molestowania. Na szczęści papieżowi się upiekło.

Obrazek użytkownika Andy51

05-02-2022 [15:35] - Andy51 | Link:

Te dwie szlory chronicznie nienawidzą katolików i  kościoła katolickiego, ta szjbus bajbus, przeszkadzała na mszy katolickiej z jakimiś napisami , a niech tak zrobi w synagodze lub meczecie, skutek dla tej szlory byłby opłakany.

Obrazek użytkownika tricolour

05-02-2022 [19:41] - tricolour | Link:

Jesteście tchórzami i kłamcami.

Ksiądz został uniewinniony od zarzutu pedofilii ponieważ ofiara miala 18 lat. Jeśli dla was współżycie księdza z chłopakiem jest normą, to wasz kościół czeka zagłada, co już się dzieje.

Wczoraj, w pierwszy piątek miesiąca, na mszy było dwoje komunijnych dzieci. Na trzydzieści, które przystąpiły latem...

Zadowoleni?

Obrazek użytkownika u2

05-02-2022 [20:13] - u2 | Link:

Ksiądz został uniewinniony od zarzutu pedofilii ponieważ ofiara miala 18 lat.

Nie bądź aż takim hipokrytą i cynikiem. Ksiądz już nie jest księdzem. A nie popełnił żadnego przestępstwa. Czasami zdarzają się odmieńcy seksualni. Dlaczego krytykujesz byłego księdza, a nie krytykujesz pana Biedronia i pana Śmiszka ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

05-02-2022 [20:41] - tricolour | Link:

@u2

Tak, teraz nie jest księdzem. Ale rzecz nie dotyczy dziś, tylko lat 2012-2015, a wtedy był księdzem. To, co? Chcesz powiedzieć, że hitlerowski zbrodniarz po degradacji nie jest zbrodniarzem i jest niewinny, bo mordował oficer, a teraz zwyczajny szeregowy lub w ogóle cywil?

Tchórze jesteście i tyle. Biedroń nie głosi kazań z ambony o tym, jak się dobrze prowadzić, nie naucza i nie poucza. Nie szafuje sakramentów więc Biedroń, ani żaden inny celebryta nie ma tu nic do rzeczy. Od księdza wymagamy więcej, o wiele więcej. A jeśli zrównujesz księdza z Biedroniem, to akceptujesz Biedronia w konfesjonale? A ręki Biedronia weźmiesz do ust?
 

Obrazek użytkownika u2

05-02-2022 [22:03] - u2 | Link:

Ale rzecz nie dotyczy dziś, tylko lat 2012-2015, a wtedy był księdzem. To, co?

No i nic. Uczucie jest ważniejsze od tytułomanii. Dlaczego nie krytykujesz pana Biedronia i pana Śmiszka, tylko się uwziąłeś się Bogu ducha winnego byłego księdza ? Ty cyniczny hipokryto :-)

Obrazek użytkownika tricolour

05-02-2022 [22:19] - tricolour | Link:

@u2

A dlaczego mam krytykować Biedronia i Śmieszka gdy uczucie jest ważniejsze od tytułomanii? Dobrze robią chłopaki. Były ksiądz też dobrze robił (założę, się, że dobrze), a potem jak już przestał być księdzem, to z pewnością robił jeszcze lepiej, bo więcej wprawy miał. W ogóle to dobrze jest robić dobrze. Myślę, że ofiary (nie, nie księdza, bo to może były ksiądz, tylko zwykłe ofiary gwałtów) zwyczajnie przesadzają - noboco, zmydliło im się, czy co? Robią krzyk nie wiadomo z czego, a wiadomo, że gdy ktoś (na przykład - kobieta) mówi stanowcze NIE, to tylko z przekory i zwyczajnie zaprasza. Czym chata bogata tym solą i chlebem. A potem strzemiennego na koniec.

Ja bym medale dawał: za ofiarność i odwagę. Albo za służbę narodowi.

Obrazek użytkownika u2

06-02-2022 [14:29] - u2 | Link:

Myślę, że ofiary (nie, nie księdza, bo to może były ksiądz, tylko zwykłe ofiary gwałtów) zwyczajnie przesadzają

Nie ściemniaj, gdyby to były rzeczywiście ofiary to były ksiądz zostałby skazany, a nie uniewinniony.

Obrazek użytkownika Guildenstern

06-02-2022 [00:08] - Guildenstern | Link:

@trickster
Dawno już nie komentowałem na NB ale widok moralnego i emocjonalnego wzmożenia jednego z czołowych tutejszych cyników nie pozostawia obojętnym. Za chwilę włączysz Pan CAPS'a i zaczniesz pisać o "zdradzieckich mordach" lub zachwycisz jakąś bardziej wyszukaną inwektywą. Jak widać myliłem się sądząc, iż nie ma już po co tutaj zaglądać. Cudnej urody jest zwłaszcza porównanie tzw. innej czynności seksualnej za obopólną zgodą i za finansową gratyfikacją do hitlerowskiej zbrodni. Cymes i orzeszki po prostu, chociaż w porównaniu do "Allez, allez, allez krzyknęła francuska jazda" to jednak suchar wyszedł. Bo wychodzi, że kiedy sprytnemu chłopaczkowi nie wyszło zarobić dwukrotnie na tej samej sztuce to już "aj waj, sodomia i gomoria". Cóż, tym razem Sąd nie stanął po stronie spryciarza. Ale nie martw się Pan, panie @tric. Jeszcze nie raz ku osłupieniu tej bardziej naiwnej części społeczeństwa ten czy ów Sąd stanie po stronie jakiegoś dobrze ustawionego celebryty czy innego szubrawca. Jeszcze nie raz rozpogodzi się pańskie szczere (jak przypuszczam) oblicze, kiedy nienawistny (czy jakoś tak) Wymiar Sprawiedliwości, zdejmie ciężar tejże z jakiejś lubej Panu sercu "mordy Ty mojej". Nieraz jeszcze zarechoczesz Pan nad łzami jakiegoś poszkodowanego frajera czy frajerki, którzy w Sądzie liczyli na sprawiedliwość. Ergo, możesz Pan jak na razie spać spokojnie, niestety. A napinać się nie ma co, bo żyłki co to gotowa pęknąć na loterii Pan żeś nie wygrał, c' nie?

Obrazek użytkownika Andy51

06-02-2022 [10:07] - Andy51 | Link:

Sądzę, że nie zrozumie polemiki.

Obrazek użytkownika tricolour

06-02-2022 [11:38] - tricolour | Link:

@Guild

Też liczę na to, że księża nie powiedzieli w tej materii ostatniego słowa i jeszcze będziesz mógł się delektować za obopólną zgodą, a może i gratyfikacją.

Smacznego.

Obrazek użytkownika Guildenstern

06-02-2022 [17:41] - Guildenstern | Link:

Nie stołuję się we wskazanych przez Pana rejonach z całego szeregu względów, których nie ma co wymieniać. Pan raczej też jesteś na to za stary. Przez moment chciałem się zniżyć do zaprezentowanego przez Pana poziomu, jednak podziękuję. Nie. Nie jestem stroną w tym konflikcie, odnoszę się do eventu. Po prostu rozbawiła mnie Pana reakcja na tle wcześniejszego zgrywania zimnokrwistego drania. Najsłynniejszego z cytatów sp. Jerzego Kuleja nie będę przytaczał, wszak tu sami erudyci. Ciekaw jestem tylko co by ruszyło @zdzicha z Niemiec ale w jego przypadku podejrzewam, że detoks.

Obrazek użytkownika Andy51

06-02-2022 [18:32] - Andy51 | Link:

Detoź to może być mało, jeszcze elektrowstrząsy bym dodał.

Obrazek użytkownika tricolour

06-02-2022 [22:49] - tricolour | Link:

@Guild

Bardzo się cieszę, że mam zdolność do rozbawiania osób tej samej płci w sposób, który nie wymaga późniejszego uniewinniania ze względu na pełnoletność rozbawionego.

Obrazek użytkownika sake3

05-02-2022 [20:32] - sake3 | Link:

@Tricolour.....to wy jesteście kłamcani i tchórzami. Jakoś dziwnie zamiatacie afery seksualne wśród celebrytów, aktorów,nie skazano nikogo po aferze pedofilskiej w Zatoce Sztuki w Sopocie,a reżyserzy pedofile nadal dumnie reżyserują swoje sztuczydła.

Obrazek użytkownika tricolour

05-02-2022 [20:42] - tricolour | Link:

@Sake

Tematem nie jest zatoka świń tylko co innego. Masz jeszcze mózg? Czy tylko, że u was murzynów biją?

Obrazek użytkownika u2

06-02-2022 [14:32] - u2 | Link:

Tematem nie jest zatoka świń tylko co innego.

Zaraz, zaraz, były ksiadz został uniewinniony, więc jest niewinny, a rozprawa odnośnie waszej "Zatoki Sztuki" kiedy się odbędzie ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

06-02-2022 [22:44] - tricolour | Link:

@u2

Skoro nawet nie było rozprawy z Zatoki Sztuki, to znaczy, że w ogóle nie ma sprawy. Nic a nic. Nic się nie wydarzyło, nikogo nie trzeba było ani wyrzucać ze stanu artystycznego (jak się czujesz, gdy twój stan cywilny jest na równi z degradacją homoseksualisty w sutannie?) ani potem uniewinniać.

Innymi słowy: nigdy rozprawa się nie odbędzie, bo jest ok. 😀

Cieszysz się?