Nie patrz…

Naprawdę rzadko mam tak, że jakiś film odradzam. Niestety tak jest z produkcją Netflixa „Nie patrz w górę”. Jakość artystyczna miała tutaj gwarantować świetna obsada, ale potencjał filmu został zniszczony przez nachalną lewicową agitację. 
Pierwszy zarzut do filmu to brak zdecydowania, czy jest to produckją traktująca, może i lekko o poważnym problemie, czy tez głupkowata komedia, która ma bawić, wręcz prostackim humorem, ale nikt od niej nic wielkiego też nie oczekuje. 
I tak jak mieszanie styli dla odważnego reżysera może zakończyć się sukcesem, tak tutaj okazało się to zabiegiem nietrafionym. 
Co smutniejsze wszystko zniszczyło ideologiczne zacietrzewienie. Bo z jednej strony mamy diagnozę, że media szerokopojęte zniekształcają rzeczywistość, ale już uparte trzymanie się kłamliwej tezy, że stoją za tym Kapitaliści i Trumpisci i to przedstawieni jako karykatury, świadczy że twórcy sami bardzo dobrze czują się w swojej lewicowej bańce. Gwoździem do artystycznej trumny jest wskazanie naukowców i lewaków, jako tych jedynie dobrych, co czyni z produkcji zwykły film propagandowy i to dla o ironio ludzi żyjących w swojej bańce medialnej, co film miał przecież pokazywać jako coś nagannego.  Świadomie nie wspominam tutaj o grze aktorów, bo mam nadzieję, że jednak głupio im będzie chwalić się swoim udziałem w tym filmie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

04-01-2022 [18:55] - u2 | Link:

stoją za tym Kapitaliści i Trumpisci

Net-fix to również kapitaliści, więc zniekształca "rzeczywistośc", a że posługuje się lewackimi hasłami typu "równość, wolnośc, braterstwo" ? Widać są tacy, którzy te bajeczki kupują. Na tym polega kapitalizm. Kapitaliści sprzedają lewakom sznurek do snopowiązałek, na którym lewacy będą próbować ich powiesić :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-01-2022 [20:53] - Tomaszek | Link:

"Net-fix to również kapitaliści". Towarzysze kapitaliści , dodać zapomniałeś .

Obrazek użytkownika u2

04-01-2022 [21:22] - u2 | Link:

Towarzysze kapitaliści , dodać zapomniałeś .

No nie, to mośki z hameryki :

https://en.wikipedia.org/wiki/...

Randolph was born to a Jewish family in Chappaqua, New York

https://en.wikipedia.org/wiki/...

Hastings was born in Boston, Massachusetts.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Netflix, Inc. – serwis VOD oferujący za zryczałtowaną opłatą dostęp do filmów i seriali poprzez media strumieniowe. W Polsce wystartował jesienią 2016 roku. Obecnie usługa dostępna jest na całym świecie z kilkoma wyjątkami (z serwisu nie można korzystać w Chinach, gdzie serwis współpracuje z lokalnymi dostawcami, a także na Krymie, w Korei Północnej i Syrii ze względu na ograniczenia nałożone na amerykańskie firmy przez rząd USA)

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-01-2022 [21:59] - Tomaszek | Link:

Bo towarzysze kapitaliści zawsze z tej nacji , internacji .

Obrazek użytkownika admin

04-01-2022 [19:55] - admin | Link:

Czegoś mi w nim zabrakło albo czegoś było za dużo. Wątki sondażowe i społecznościowe przydługie, zbyt sprowadzone do absurdu. Brak akcji i napięcia poza tym. Przy tym czasie trwania jest trochę nużący bo ciągle o tym samym, o czym każdy już wie, że ludzie nie wierzą naukowcom, nie interesują się nauką a życiem celebrytów. Przy takiej obsadzie można też było więcej oczekiwać po wątkach damsko-męskich a tu jakieś takie bez składu i ładu

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-01-2022 [23:25] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Trumpisci .... przedstawieni jako karykatury"
Ależ oni i ich guru sami w sobie są karykaturą logiki i konsekwencji. 
Film ma prawo się nie podobać zwolennikom geniuszu Prezesa Kaczyńskiego dlatego że jest o nich, a tak się składa że każda krytyka skierowana w nich zostanie nazwana lewacką chociaż z lewactwem nic wspólnego nie ma.
Jest to film o was pisowcy, o waszej tępocie i uleganiu manipulacji kierowanej z Nowogrodzkiej.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-01-2022 [21:30] - Tomaszek | Link:

Piszesz Zdzichu o wyższości gebelsowskiej propagandy Berlina , czy ruskiej Putina ? Może coś o geniuszu Jachiry czy Franka pędziwiatra wielkopolskiego ? Możesz mieć rację , że debilizm z lewactwem to dwie różne rzeczy , jak darcie japy z polityką .

Obrazek użytkownika jazgdyni

05-01-2022 [08:14] - jazgdyni | Link:

Film faktycznie jest cienki i głupi.

Lecz Pan niestety mimo wszystko tej satyry nie zrozumiał.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-01-2022 [12:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

Cienki i głupi, ale wywołujący wkurw u pisiorów, a to już jest jego zaletą.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-01-2022 [06:11] - jazgdyni | Link:

Mylisz się chopie. Wprost przeciwnie. Wkurw, i to duży, jest u wszystkich neobolszewików. Oto cała ideologia życia bez stresu.