Donald Tusk ostatnia nadzieja Niemców

W 18 odcinkowym  serialu „Stawka większa niż życie” porucznik Kloss (Mikulski) był niemieckim żołnierzem, pracującym dla polsko-radzieckiego wywiadu pod pseudonimem J-23. Nie ukrywam, serial ten cieszył się w Polsce olbrzymim powodzeniem, ale to postać wymyślona.

Ale jesteśmy tu i teraz, wygląda na to, że niby Polak Donald Tusk pracuje dla Niemców, gdy po przegranych wyborach Makrela wysłała swojego protegowanego  w lipcu 2021 r. do Polski, żeby w Polsce przyczynił się do obalenie obecnego rządu, wybranego w demokratycznych wyborach, który wadzi Niemcom niczym kamień w bucie.

Zachodzi pytanie, dlaczego Tusk jest tak spolegliwy w stosunku do Niemców? Może jego protektorka Makrela wychowana w DDR widziała papiery Stasi na Tuska? w Trójmieście mówi się, że Tusk był TW Stasi o pseudonimie „Oskar”.

Jeżeli w domu za młodu śpiewał po niemiecku niemieckie kolędy, to daje  dużo do myślenia, może miłość do Niemców wpoiła mu jego matka, która do 6/7 lat mówiła tylko po niemiecku?

To, że Tusk jest zawodowym kłamcą wiadomo od dawna. Jako przykład można  przywołać rok 2014, kiedy to „wypłynęły” taśmy z podsłuchów z jednej z warszawskich restauracji, Tusk się zarzekał w świetle kamer, że dla niego największym zaszczytem jest być  premierem Polski i nigdzie się nie wybiera, po czym niczym mecenas Qń pogalopował w siną dal by schować się pod kieckę Makreli gdzie dzięki protekcji dostał stanowisko „krula  jewropy”.

Zastanawiające jest, że w   latach 80-tych kilka razy dostawał paszport  i mógł wyjechać na Zachód, a wiadomym jest, że nie każdy w tamtym czasie mógł dostać paszport i wyjechać na Zachód. Co miał w sobie Tusk, że dostawał za każdym razem paszport w tych mrocznych czasach? uważam to za dobre pytanie.

Po powrocie Tuska a raczej wysłanie go z misją do Polski, wzmogły się konfrontacyjne wypowiedzi Tuska, a zacytowanie wiersza Miłosza napisanego na początku lat 50- tych w czasie terroru stalinowskiego zacytował wiersz zacytuje końcowy werset” I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta” .

Nie trzeba być geniuszem, żeby domyślić się pod czyim adresem były one skierowane. Niestety już raz słowa nienawiści PO w 2010 r. doprowadziły do zabójstwa działacza PO, a w czasie kadencji Tuska pod  Smoleńskiem zginęło 96 osób z Prezydentem RP Jego małżonką, całą generalicją posłami i innymi osobami będącymi na pokładzie.

Tusk wspaniałomyślnie oddał śledztwo Rosjanom, czego skutki odczuwamy do dzisiaj.

Tusk to czyste zło, który za poklepanie po plecach jest w stanie sprzedać Polskę i Polaków.

Oprócz roli Oppositionsführera nadanej mu przez niemiecką gazetę po zacytowaniu wiersza Miłosza sugerującego powieszenie  Prezydenta można dodać „tytuł wieszatiela”.
 
 
https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art16379521-teczka-premiera
https://www.salon24.pl/u/niechcik/579090,o-to-czy-dziadek-z-wermachtu-gral-w-swieta-na-akordeonie
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-12-2021 [10:31] - Tomaszek | Link:

Ta misja przypominałaby trochę serial "Allo allo " tylko nie jest śmieszna . Banda dupowatych ciuli szczeka na wszystko niczym wściekły burek na wsi . I gang Olsena też coś tu się kojarzy .A zaginiony w serialu portret madonny znalazłem w internecie .https://www.reddit.com/r/pics/...

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [14:04] - Andy51 | Link:

Może i przypomina, ale Tusk bierze to na poważnie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-12-2021 [14:20] - Tomaszek | Link:

Tusek ma Polaków za głupków ze swoimi argumentami i dialektyką , sondaże to potwierdzają . Żelazny elektorat z nasranym we łbie to jednak coś koło 50 procent , siła polityczna jest . Można wygrać wybory ? Dla tego bierze na poważnie .

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [14:50] - Andy51 | Link:

Te 50% to chyba z wykopalisk wziąłeś.

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-12-2021 [15:23] - Tomaszek | Link:

Z sondaży i raportów PKW po wyborach. Te wykopaliska są w internecie . Niestety .

Obrazek użytkownika JanAndJan

22-12-2021 [11:48] - JanAndJan | Link:

@Andy51
Ależ Pan jest tajemniczo-dyplomatyczny lub abarotna dyplomatyczno-tajemniczy.. To, zdaje się Pan pierwszy napisał o Trójmieście per Sycylia..? Myśli Pan, że exstasi i mafia, bnd trzymają gn**a za cojones? Skąd podejrzenie? Skala. Skala podłości, kłamstw, bezczelności.. Krysza jest tak silna i szczelna, bo Niemcy są tak potężni? Czy jeszcze inni diabli mieszają w tym kotle..? Kolejnym "cudem", jest poparcie zwolenników tej ka**li. Są jeszcze "Polacy", którzy oddaliby na niego głos. Trudno w to uwierzyć, prawda? Pytam. Krzyczę! Czy nie ma "bata" na tego osobnika? Ośmiesza , rujnuje, osłabia Państwo Polskie i .. nic. Czary. PADa ktoś sponiewierał w necie i już po wyroku, a tu.. ?! Cela+?! Stry**ek+!! Panie Naczelniku "JK",  ten człowiek jest niebezpieczny. Wystarczy już tych zabaw, droczenia się ze skun**em. Dawno została przekroczona "cienka czerwona linia", poza którą - ..zdrada. Emocje ponoszą, kiędy się patrzy na fizys i słucha Herr T. Führer.. taka jego mać!!! Uhhh!! Dziękuję za notatkę. Pańska wiedza jest bezcenna.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [14:06] - Andy51 | Link:

Nie to nie ja, to jeden z dziennikarzy, jak Pan chce wiedzieć, niech Pan znajdzie w internecie.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-12-2021 [12:07] - Marek Kudła | Link:

Może i ostatnia nadzieja choć w to nie wierzę !  W kolejce dla Niemców stoi dwóch:  Sikorski i Trzaskowski.  Ci dwaj dla Niemców wsadziliby łapy w ogień - byleby zniszczyć Polskę !!!

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [14:08] - Andy51 | Link:

Ostatnia nadzieja Niemców, napisałem to ironicznie, a tych dwóch osobników , których wymieniłeś przebierają nogami, jeden ma poparcie żony żydówki, drugi ubeckiego towarzystwa. 

Obrazek użytkownika ruisdael

22-12-2021 [12:10] - ruisdael | Link:

Jest jednak jedna, wielka różnica. J 23 lawirował na granicy śmierci i niejednokrotnie paliło mu się ...a ocalał tylko dzięki geniuszowi swemu lub scenarzysty. Natomiast ten drugi jawnie pogrywa sobie na nosie, widząc ,że nikt mu nic nie zrobi (pomimo ofiar), gdyż sama myśl o pociągnięciu go do odpowiedzialności, powoduje stany zawałowe po stronie rządowej.

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [14:09] - Andy51 | Link:

Nie wiem czy stany zawałowe, gdyż lekarzem nie jestem.

Obrazek użytkownika u2

22-12-2021 [14:39] - u2 | Link:

gdyż sama myśl o pociągnięciu go do odpowiedzialności, powoduje stany zawałowe po stronie rządowej.

Bez przesady, prawko jazdy ma już zatrzymane na 3 miechy. Nikt się z kulsonów nie kitra z krulem Jewropy, zwykłym piratem drogowym :-)

Obrazek użytkownika Jabe

22-12-2021 [13:42] - Jabe | Link:

Andy51 znowu nadaje.

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-12-2021 [14:23] - Tomaszek | Link:

A Jabe trzy złote zarobił . Na łyżwy zbiera . Będą na lodowisko przy Szczajce , co mu Czaskoski szykuje .

Obrazek użytkownika Pers

22-12-2021 [14:30] - Pers | Link:

Jabe
Dzień bez Putina i Tuska na NB jest dniem straconym :)))))

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-12-2021 [15:46] - RinoCeronte | Link:

Zaskakująca jest analogia między Donaldem T. oraz Emilem Cz. Jedynie wektory są skierowane trochę inaczej, jeden na zachód drugi na wschód.

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [15:50] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika sake3

22-12-2021 [16:01] - sake3 | Link:

Pomarszczona morda współpracuje z Zachodem,a raczej wysługuje się paskudnie natomiast na Wschód zerka kokieteryjnie oczkiem....

Obrazek użytkownika Pers

22-12-2021 [16:08] - Pers | Link:

@sake3
//Pomarszczona morda//
"Pomarszczone mordy" ma bardzo wielu polityków i polityczek.
Jest ktoś co ma bardziej "pomarszczoną" niż inni?

Obrazek użytkownika sake3

22-12-2021 [16:41] - sake3 | Link:

@Pers....Tak,Donald Tusk ma bardziej niż inni pomarszczoną Co to nienawiść robi z człowieka.Piszę to Tobie ku przestrodze.

Obrazek użytkownika Pers

22-12-2021 [16:45] - Pers | Link:

@sake3
//Co to nienawiść robi z człowieka.Piszę to Tobie ku przestrodze.//
Mi "ku przestrodze"?
Chyba pomyliłaś adresata.
Spójrz w lustro.

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [17:23] - Andy51 | Link:

Tusk, jak kurtyzana pod latarnią kalkuluje komu by tu się oddać.

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-12-2021 [20:05] - Tomaszek | Link:

Ale alfonsa ma zawsze tego samego . A przebieranie w klijentach to niebezpieczna gierka . Może się źle skończyć . 

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-12-2021 [16:09] - Ijontichy | Link:

Znalezione na s24...Bluzg2
Ty rudy kałmuku,
podcipiu niemiecki, 

Porypany zbuku,
agencie sowiecki!

Ty PeOwska mendo

 i zgniłku Putina,

Zaprzaństwa legendo, 

Ty kumplu Gowina! 

Ty kupo Europy,

macherze smoleński. 

Ty dziuro od doopy, 

Czerepie błazeński!

Ty leniu śmierdzący, 

Nowaka patronie.

Debilu błądzący, 

niemiecki kondomie!

Ty kundlu z trójmiasta,

folksdojczu kłamliwy. 

Paznokciu, co wrasta, 

premierze na niby! 

Ty, szwabski podnóżku,

benzyno po siedem. 

Ty, kokoci móżdżku,

przepisie na biedę! 

Ty zdrajco zjarany,

Przez Merkel zerżnięty
Ty knurze zaspany,

półdupku wypięty!

Ty łajdactwa królu

sułtanie miernoty.

Zniemczony do bólu,

ty wodzu hołoty!

Niech przeklętym będzie, twe dzieło zdradzieckie,

i hołdy oddane, berlińskie, sowieckie...

Zaś jurgielt coś wziął, niech zatka ci rurę,

a hańba ze wstydem odezwą się chórem

Niech nazwisko "Tusk" przepadnie na wieki, 

Takie ślą życzenia poczciwe człowieki!

Ów bluzg już raz publikowałem w Salonie, jednak ze względu na wulgaryzmy, w moim przekonaniu jak najbardziej pasujące, tekst został ukryty. Dzisiaj ponownie go przedstawiam, niestety autoocenzuroeany.

Tu też chyba nie przejdzie...:-(

Obrazek użytkownika u2

22-12-2021 [16:41] - u2 | Link:

Tu też chyba nie przejdzie.

Zasejwowałem i będę tekst cytował w sieci :-)

Obrazek użytkownika JanAndJan

22-12-2021 [17:17] - JanAndJan | Link:

@Andy51
Ma Pan rację. Znalazłem. P. Potocki nazwał Trójmiasto "małą Sycylią". Wolne miasto Gdańsk, mała Sycylia, matecznik KLD.. dodałbym jeszcze jedną paralelę: mała Szwajcaria - szpieg, szpiega, szpiegiem..
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Andy51

22-12-2021 [19:49] - Andy51 | Link:

Pudło, tego określenia użył pierwszy Sylwester Latkowski, w czasie przesłuchania w sprawie Amber Gold.