Jak profesjonalnie drzeć ryja, pomysł Dulkiewicz za nasze ..

Jak profesjonalnie drzeć ryja, pomysł Dulkiewicz za nasze pieniądze.

Niezbyt mądra prezydent Gdańska po raz kolejny, dała wyraz swojej głupocie i niekompetencji. Ale po kolei.

Po zabójstwie  P. Adamowicza, w wyniku wyborów prezydentem Gdańska została pani Dulkiewicz, współpracowniczka  Adamowicza.

Po 20 letnich rządach Adamowicza, Gdańsk z miasta „rewolucyjnego” stał się  miastem liberalnym, który zamiast walczyć o nowe idee zaczął walczyć z rządem PiS.

Szereg decyzji Dulkiewicz wzbudziło wręcz zachwyt lewactwa, że wymienię kilka „ ruchów” tej mało mądrej prezydent, dla poklasku od lewej trony sceny politycznej wyborców Gdańska.

Wszystkie te czyny pod publiczkę zostały poczynione z publicznych pieniędzy. Oto kilka z nich:

zakupienie rydwanu z arabskimi napisami za 150 tys. zł,  zamówienie okrągłego stołu za 120 tys. zł, zakup „kozła” do skakania za ca. 50 tys. zł, ale szczytem głupoty i nieodpowiedzialności było wydanie kilkudziesięciu tys. zł na „warsztaty” od lewackiej organizacji, pt. „ Jak profesjonalnie drzeć ryja”.

Prezydenci dużych miast rządzonych przez PO, narzekają, że nie mają pieniędzy , ale wydawanie pieniędzy na bzdety, tak jak w Gdańsku, to są.

Ale to są didaskalia, wyrzucenie ca.30 mln zł na budowę  nowej palmiarni  dla 180 letniego daktylowca , który przetrwał I i II WŚ, ale nie przetrwał rządów Dulkiewicz i uschnął, czy wykup od SNG (Saur Neptun Gdańsk) za 45 mln zł akcji, które i tak za darmo 1 stycznia 2023 r. przeszły by na własność  miasta Gdańsk, nie można nazwać głupotą, a wręcz sabotażem.

Ale Dulkiewicz to jedna z wielu prezydentów dużych miast z PO. W Bydgoszczu inwestycja w most, który trzeba wyłączyć z ruchu bo grozi zawaleniem.  Wysoki Rafau, planuje budowę mostu przez Wisłę, co samo w sobie jest dobrym pomysłem, ale budowa za 120 mln zł  mostu pieszo rowerowego, jest idiotyzmem.

Niektórzy mówią, że ten most jest akurat budowany na wysokości takiego „miasteczka Wilanów”, żeby jego mieszkańcy mieli pod nosem przeprawę na drugą stronę Wisły.  

Takich „kwiatków” jest dużo więcej, zwłaszcza w miastach rządzonych przez nominatów PO.

https://www.tysol.pl/a75096-Jak-profesjonalnie-drzec-ryja-Na-m-in-takie-warsztaty-budzet-Gdanska-przeznaczyl-blisko-50-tys-zl
https://wpolityce.pl/polityka/575319-mysleliscie-ze-potraficie-drzec-ryja-myliliscie-sie
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Aktywisci-palma-w-Oliwie-uschla-Opiekun-drzewa-jeszcze-walczymy-n157551.html
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

27-11-2021 [12:35] - u2 | Link:

wyrzucenie ca.30 mln zł na budowę  nowej palmiarni  dla 180 letniego daktylowca , który przetrwał I i II WŚ, ale nie przetrwał rządów Dulkiewicz i uschnął, czy wykup od SNG (Saur Neptun Gdańsk) za 45 mln zł akcji, które i tak za darmo 1 stycznia 2023 r. przeszły by na własność  miasta Gdańsk, nie można nazwać głupotą, a wręcz sabotażem.

Ano, liberały to de facto aferały. W dodatku dla nich polskość to nienormalnosć :-)

Obrazek użytkownika Andy51

27-11-2021 [14:56] - Andy51 | Link:

Jestem zasmucony, dlaczego mieszkańcy Trójmiasta oddają głos na takie postacie jak Dulkiewicz.

Obrazek użytkownika u2

27-11-2021 [16:14] - u2 | Link:

dlaczego mieszkańcy Trójmiasta oddają głos na takie postacie jak Dulkiewicz.

To nie tylko w wolnym mieście Gdańsk tak głosują na liberastów. Wielkie miasta mają to do siebie, że ciągną wszystko do siebie i zasysają jak odkurzacz marki Tornado. Dlatego mogą odchodzić tam wielkie afery. Ale mniejsze miasteczka i wioski to jednak nadal większość w Polsce i lokalny patriotyzm tutaj jest w cenie, a nie wielkomiejskie antypolskie szpanerstwo i dewiacje :-)

Obrazek użytkownika Andy51

27-11-2021 [18:45] - Andy51 | Link:

Masz rację, w dużych aglomeracjach człowiek jest anonimowy i pozwala sobie, na różne haniebne rzeczy.

Obrazek użytkownika Jabe

27-11-2021 [16:44] - Jabe | Link:

A na kogo mają głosować?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-11-2021 [15:01] - AŁTORYDET | Link:

Dla mnie, absolutem "trujmiejskiego" chłamu, jest GTS. Gdański Teatr Szekspirowski. Wszystko tu jest: tromtadracki pomysł, koszmarna architektura, klęska ergonomii (spróbujcie wysiedzieć tam na przedstawieniu np.K.Lupy). Do tego tego "szekspirowski", bogaty repertuar... Co tu dużo pisać, poszukajcie sami...

Obrazek użytkownika Andy51

27-11-2021 [15:48] - Andy51 | Link:

Nie mam co szukać, Tobie wierzę.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-11-2021 [15:27] - Czesław2 | Link:

@Autor Gdyby złodzieja nazwał by Pan złodziejem, a nie głupim nieudacznikiem artykulik byłby strawniejszy.

Obrazek użytkownika Andy51

27-11-2021 [18:46] - Andy51 | Link:

Słuchaj  Cesiek, nie musisz go jeść.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-11-2021 [19:22] - Czesław2 | Link:

Co to znaczy to "Cesiek", następny schamiony?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-11-2021 [18:37] - NASZ_HENRY | Link:

Takie durne te baby a jakie bogate ☺☻
 

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

27-11-2021 [20:44] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Co tam największy zakład pogrzebowy w kraju (to o tym teatrze) a rdzewiak (w którym króluje Kukuniek), muzeum II WŚ wybudowane przy zbiegu Raduni i Motławy (3 piętra w głąb), Piramida Adamowicza (centrum handlowe nad trasą kolejową do Warszawy). Takich kwiatków jest cała masa. A tu jeszcze inwestycje rozrywkowe: plac zabaw w Parku Regana (z najdroższymi huśtawkami we wszechświecie), sztuczna plaża w  centrum miasta (paręnaście ciężarówek piachu zrzuconych w pobliżu łaźni miejskiej - obecnie Galeria Łaźnia).

Obrazek użytkownika Andy51

27-11-2021 [22:46] - Andy51 | Link:

W Gdańsku na Brzeźnie mieszkałem ponad 20 lat, od kilkudziesięciu mieszkam w Sopocie,, rzeczywiście o tych " wyczynach" przygłupów z PO zapomniałem.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-11-2021 [21:13] - Marek Kudła | Link:

W demokracji jest tak, że jeśli do wyborów idzie większość głupków, to wybiorą głupiego do władzy !!!  I tak się dzieje w Gdańsku !

Obrazek użytkownika Andy51

27-11-2021 [22:47] - Andy51 | Link:

Nie bądź okrutny.