Szybki i wściekły (Donald Tusk)

Z niemal kultowego filmu „Szybcy i wściekli” w Polsce mamy surogat tego filmu „Szybki i wściekły”  a bohaterem tej podróbki jest opposition fuhrer Donald Tusk, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną szybkość  w terenie zabudowanym o 57 km/h.

Opposition fuhrer wysłany z misją obalenia rządu przez protektorkę Makrelę w lipcu miał konkretne zadanie, ale jak nie idzie to nie idzie.

Szereg  fatalnych wypowiedzi, jak m.inn. takich, że „biednym” emigrantom trzeba pomagać, że jest przeciwnikiem budowania zapór, że postawienie jednej czy drugiej zapory, a na końcu pod zaporę podłączyć prąd nic nie da.

Tusk  powiedział , że mundurowi potrafią zatrzymać tylko kobiety i dzieci dlatego PO będzie przeciwko zaporze.  Dokładnie przyglądałem się szturmowi nachodźców w Kuźnicy Białostockiej i w tłumie agresywnych osób nie mogłem wypatrzeć kobiet i dzieci.

Dzieci są wykorzystywane przez nachodźców  po to, żeby im dmuchać dymem papierosowym w oczy, a później lewackie przekazy są o tym jak to dzieci są traktowane na granicy.

Moim zdaniem dni Tuska są policzone, nie sprawdził się i pokładane w nim nadzieje przez niemieckich protektorów spełzły na niczym i domniemam, że gdy Makrela skończy swoje rządy,  Tusk jako stary nie sprawdzony model zostanie wymieniony.

Należy zauważyć, że w największym nasileniu ataku na Polskę w Kuźnicy Białostockiej Tusk zniknął, chodzą plotki, że to za jego sprawą Makrela zadzwoniła do Baćki, licząc, że starym zwyczajem Niemiecko- Rosyjskim, sprawy można załatwić ponad głowami Polaków.

Zdecydowana postaw PMM, że żadne ustalenia poczynione nad głową Polski, nie będą przez Polskę honorowane, dała asumpt do tego, że Niemcy muszą zrozumieć, że Polska nie jest żadnym pionkiem, który można dowolnie przesuwać.

Czując pismo nosem, że to są ostatnie dni, w których ma za plecami Makrele, jechał jak wariat i doczekał się mandatu.

Notabene w Niemczech dwóch ministrów związkowych za przekroczenie szybkości podało się do dymisji,  ale żadnej dymisji po Tusku nie można się spodziewać, to człowiek bez honoru u niego liczy się honorarium nie honor.

https://dorzeczy.pl/opinie/211435/tusk-ko-bedzie-przeciw-ustawie-o-budowie-zapory-na-granicy.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

24-11-2021 [11:07] - tricolour | Link:

Ty, Andy, jesteś klinicznym przypadkiem korby. Trzeba być naprawdę chorym, by mieć tak spaczone pojęcie świata, gdzie jego centrum leży w tym, jaki Tusk zły.

Ale spoko - olej rzepakowy już po dyszce za litr i to dopiero początek. Wina Tuska.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-11-2021 [12:15] - RinoCeronte | Link:

Tusk jaki jest każdy widzi... Ale chodzi o Niemcy, albo raczej kondominium niemiecko-rosyjskie Panie bajecznie kolorowy.

Obrazek użytkownika tricolour

24-11-2021 [12:41] - tricolour | Link:

@Rino

A tak przy okazji: czym jeździsz?

Obrazek użytkownika Darek65

24-11-2021 [13:11] - Darek65 | Link:

Jak już kiedyś pisałem, Tusk, to karta bita i zgrana, a przede wszystkim znaczona. Dla jego zwolenników i nienawidzących PIS-u mógłby zrobić dowolną rzecz, a i tak na niego zagłosują. Dla zwolenników PIS-u Tusk mógłby się zapisać do tegoż PIS-u , a i tak byłby wrogiem. Prawda jest taka, że to blotka. On i Kaczyński, to byli mocarze na krajowym podwórku, a poza tym niewiele mają do "gadania". Mają robić, co im każą.

Obrazek użytkownika Andy51

24-11-2021 [13:34] - Andy51 | Link:

Porównujesz blotkę do asa, oczywiście blotka to Tusk, a JK nie ma ambicji  być " mocarzem" w Europie, JK chce służyć Polsce.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

24-11-2021 [13:44] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nie ma ambicji być mocarzem...a to ciekawe. Wszak Polska wedle podległych Kaczyńskiemu mediów, jest mocarstwem europejskim i głównym sojusznikiem USA, tym samym Jego Ekscelencja Prezes samoistnie staje się mocarzem.
Oczywiście Naczelnik temu zaprzeczy, wedle jego słów co najwyżej chce być zapisany w podręcznikach jako Emerytowany Zbawca Narodu.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-11-2021 [16:14] - RinoCeronte | Link:

Krótko i w sedno sprawy. Dzięki!

Obrazek użytkownika tricolour

24-11-2021 [16:46] - tricolour | Link:

As najlepiej służy spod pierzyny. Znów gdzieś zniknął, może szuka dwóch jednakowych butów.

Gdyby Tusk chodził bezzębny, a do tego w butach nie od pary, to byście poumierali ze śmiechu i radości. W przypadku asa - uwielbienie.

Smacznego.

Obrazek użytkownika Jabe

24-11-2021 [12:14] - Jabe | Link:

Oj tam, oj tam. A prezesowi to niby nie zdarzyło się przekroczyć prędkości na gazie? Ach, zaraz...

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [12:24] - u2 | Link:

Moim zdaniem dni Tuska są policzone

Ma już 64 latek, wiek przedemerytalny. A nadal pcha się tam gdzie go nie proszą. Czas na emeryturkę, ale widać chce nadal rządzić po trupach Polaków.

Obrazek użytkownika Andy51

24-11-2021 [13:04] - Andy51 | Link:

On chce wykonać zadanie, które powierzyli mu Niemcy.

Obrazek użytkownika tricolour

24-11-2021 [13:22] - tricolour | Link:

Zdradzice jakie to zadanie, bo w strachu jestem?

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [14:31] - u2 | Link:

Od zdrady to ty jesteś, a nie my z Andym :-)

Obrazek użytkownika Andy51

24-11-2021 [15:00] - Andy51 | Link:

Nie zwracaj uwagi na wpisy tych typów.

Obrazek użytkownika u2

24-11-2021 [17:11] - u2 | Link:

Nie zwracaj uwagi na wpisy tych typów.

Ano, najwyraźniej piana im zaczęła lecieć z pyska :-)

Obrazek użytkownika tricolour

24-11-2021 [17:43] - tricolour | Link:

@u1+1

Nie piana, a łzy. I nie z pyska, a z oczu. Ze śmiechu.

Bo widzisz, kolego, jeśli chcesz coś u kogoś wyśmiać, to nie rób pośmiewiska z samego siebie wywijając pomysłem jak cepem. Poczekaj, przypatrz się, pomyśl (to trudne) i napisz z sensem.

Wy z Andym możecie więcej. Synergia. 😛

Obrazek użytkownika tricolour

24-11-2021 [15:35] - tricolour | Link:

@u2

To pewnie bardzo dobrze, że się wy z Andym nie zdradzacie, to teraz takie modne choć generalnie wstyd.

Zrobicie z siebie, wy z Andym, pajaców, a nawet pedałów w tych nieudolnych próbach gryzienia nogawek.

Życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 😀

Obrazek użytkownika RinoCeronte

24-11-2021 [15:18] - RinoCeronte | Link:

Elektryczną hulajnogą Mistrzu, ale moja nie wyciaga tyle co tuskowa...