Polscy donosiciele w PE i polscy patrioci w PE

Ostatnio w PE, gdzie 2/3 tej małpiarni, to europosłowie lewicowi lub liberalni, a wśród nich tacy demokraci, którzy dostali się z list PO(KO) jak Zastępca Członka Biura Politycznego człowiek Moskwy Leszek Miller,  TW Carex czyli Włodzimierz Cimoszewicz, czy TW Blech czyli Marek Belka,  najwierniejsi z wiernych PZPR do wiosny 1990 r. kiedy to było hasło „ sztandar PZPR wyprowadzić” , później przefarbowali się na socjaldemokratów, by w końcu w 2019 r Schetyna  z nienawiści do PiS wciągnął ich na biorące miejsca, myśląc, że  w wyborach do PE pokona PiS.  Niestety dla PO i Schetyny tak się nie stało, a byli czerwoni towarzysze, mogą zarabiać w ojro i śmiać się do rozpuku z idiotów, którzy wciągnęli ich na listy.

Oprócz tych donosicieli i zdrajców należy jeszcze wspomnieć o zadeklarowanym homoseksualiście Robercie Biedroniu, który całą swoją karierę polityczną zbudował na swoich preferencjach seksualnych, człowiek , który chyba wśród niby polskich europosłów przewodzi  w donoszeniu na swój kraj, ale człowiek , który leje swoją matkę łamiąc jej szczękę, nie ma oporów, żeby donosić na swoją Ojczyznę.

Tą większość posłów w PE nie można nazwać europosłami, lecz małpiarnią, po wystąpieniu PMM, zaczęła się „jazda” w ogóle nie odnoszące się do wystąpienia PMM.

Lewaccy i liberalni  europosłowie, nie odnosili się do wystąpienia PMM , ale „występowali” z przygotowanymi gotowcami, przypuszczam pisanymi przez funkcjonariuszy GW, a tow. Miller mówiący o demokracji zasługuje tylko na litość.  

Większość tych atakujących PMM i Polskę, żyją w bańkach do których docierają tylko przekazy suflowane, im z Polski.

A europoseł Weber z EPL dziękujący gauleiterowi Tuskowi za wyprowadzenie setek tysięcy osób na ulicę, zasługuje tylko na litość.

Ci szmalcownicy , zdrajcy, donosiciele, itd. z Polski, to jacyś jurgieltnicy, którzy myślą, że coś znaczą, ale są pożytecznymi idiotami, wykorzystywanymi do walki z legalnym polskim rządem, a tak de facto, ci którzy ich wykorzystują nimi gardzą.

Kto broni polskich spraw okazało się w proteście Solidarności przed TSUE, gdzie tylko pokazali się posłowie z PiS, ażeby wesprzeć związkowców.

Nie ma tygodnia, żeby z inspiracji polskich donosicieli nie była uchwalona jakaś rezolucja przeciwko Polsce, ostatnio aberracja osiągnęła szczyt, gdy PE wysmarował rezolucję podpisaną przez polskich zdrajców i donosicieli, to, że m.inn.  polski TK jest nielegalny, po prostu mózg staje.

https://wpolityce.pl/polityka/570684-europa-zobaczyla-polska-opozycje-w-jej-najpodlejszej-formie
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

23-10-2021 [16:56] - Marek Kudła | Link:

Obaliliśmy komunę i pogoniliśmy ruskie wojsko w 1993 roku  z Polski, wstąpiliśmy do NATO, Niemcy zburzyły mur i połączyły się, Słowacja odłączuyły się od wrednych Czech, Jugosławia się rozpadła  – i wydawało się, żem problemy za nami, że możemy sobie żyć spoojnie – no to masz babo placek !  Komuchy i postkomuchy wpieprzyły nas w kolejną lewacką organizację UE, i problemy wróciły jak bumerang !!!  Polacy, czy my już nigdy nie zaznamy spokoju ?!!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2021 [18:25] - Andy51 | Link:

Coś w tym jest co piszesz.

Obrazek użytkownika Jabe

23-10-2021 [19:14] - Jabe | Link:

Czyim człowiekiem jest Leszek Miller można wywnioskować z jego rządów.

Obrazek użytkownika Tomaszek

23-10-2021 [23:32] - Tomaszek | Link:

Tak Dżabe , BINGO ! I tego kto mu kasę na partię pożyczał . 

Obrazek użytkownika J z L

23-10-2021 [20:05] - J z L | Link:

Rozumiem dobry nastrój polskich komuchów. Ruski czołg dziadzi dał im start, komuna dyplom i kasę z rabunku a Tusk unijne posadki.
Teraz błyszczą tym czerwonym ryjem jak za czasów PRL w laurach swojej „godności” a zachwycony POmiot klaszcze.

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2021 [20:15] - Andy51 | Link:

O rzesz ty Karol, komuchy za ojro czują się pełnymi demokratami.

Obrazek użytkownika J z L

23-10-2021 [22:27] - J z L | Link:

Kto zostanie Krulem PO. ?
Z tą rozterką  cały roztrzęsiony idę spać

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-10-2021 [00:29] - Tomaszek | Link:

Budzisz się , patrzysz . Gocha KiBło. Ale jaja .

Obrazek użytkownika Andy51

24-10-2021 [10:56] - Andy51 | Link:

Wybór Tuska  to tak jak rozwiązanie tajemnicy enigmy.

Obrazek użytkownika Tomaszek

23-10-2021 [23:28] - Tomaszek | Link:

Trzeba donieść  na tuska na policję . Ten oszust wziął kasę za sto tysięcy na ulicach a było dwadzieścia . Wał perfidny . Dobroczyńców oszukał szubrawiec .

Obrazek użytkownika Andy51

24-10-2021 [10:57] - Andy51 | Link:

Jak idioci chcą płacić folksdojczowi, niech płacą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-10-2021 [13:45] - Tomaszek | Link:

Ale kijek w mrowisko to by się przydał . Przepraszam w kupę gówna .

Obrazek użytkownika Andy51

24-10-2021 [17:31] - Andy51 | Link:

Ciekawiej by było, żeby usiadł gołą d... na mrowisku.

Obrazek użytkownika Tomaszek

24-10-2021 [22:34] - Tomaszek | Link:

Pewnie by powiedział że wynalazł hybrydę . Mrowiska i kupy gówna . Nobel murowany .