Śmierć kryminalisty Floyda i śmierć sir  Davida Amessa

W ubiegłym roku w USA miało miejsce zdarzenie, w czasie którego doszło do interwencji policji, w czasie której doszło do nieszczęśliwej śmierci .

Osoba, która poniosła śmierć była czarnoskórym Amerykaninem do tego z bogatą przeszłością kryminalną.

No i się zaczęło, zaczęło się demolowanie i  okradanie sklepów w wielu amerykańskich miastach, o dziwo tak się złożyło w tych dużych miastach gdzie burmistrzami byli demokraci, do tych burd ochoczo dołączyła się lewacka Antifa, która często była inspiratorem tych zadym, a czarnoskórym Amerykanom w to graj.

Po czym były zdarzenia, w których to czarnoskórzy zabijali białych Amerykanów, jak to było np. przy tzw. „Szturmie na Kapitol”, gdzie czarnoskóry ochroniarz strzelił przez drzwi i zabił  białą kobietę, czy ostatnio w jednym  z miast   do siedzącego w samochodzie patrolu policji ( kobieta i mężczyzna) , podszedł czarny i strzelił policjantce w głowę.

Żadnych protestów, żadnego oburzenia w świecie, to tylko biali. Tak to jest, białych można zabijać bo nikt się za nimi nie wstawi, po stronie białych nie ma lewackiej Antify, która nomen omen składa się  w większości z białych obojga płci lewaków.

Ostatnio w UK został zabity konserwatywny poseł sir  Davida Amess, nie przypadkiem jak to miało miejsce w przypadku Floyda, ale z rozmysłem i premedytacją.

Tam to muzułmanin, somalijski uchodźca czekał na posła i z zimną krwią zadał mu kilkanaście ciosów nożem, poseł, który pomagał m.in.   emigrantom, a wspomniany Somalijczyk nie dość, że dostał azyl, ale i obywatelstwo brytyjskie, odwdzięczając się zabójstwem konserwatywnego posła.

Niestety biała społeczność w UK nie protestowała, przynajmniej ja nie wiem o takich protestach, a gdyby tak się nawet stało, lewicowo-liberalna prasa pisałaby o islamofobii itd.
 
 https://wpolityce.pl/swiat/570267-jeszcze-jedna-smierc-parlamentarzysty-w-wielkiej-brytanii
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

20-10-2021 [11:25] - u2 | Link:

"poseł, który pomagał m.in.   emigrantom, a wspomniany Somalijczyk nie dość, że dostał azyl, ale i obywatelstwo brytyjskie, odwdzięczając się zabójstwem konserwatywnego posła."

Za cel imigranci z Afryki i Azji obrali sobie właśnie takie osoby, które są tolerancyjne, wręcz sprzyjające imigrantom. Bo są łatwym celem do zabicia, a celem imigrantów jest przejecie władzy nad ciapowatym zachodkiem, który nie radzi sobie z ich zalewem, bo wyznaje politykę politpoprawności.

Kolejnym przykładem jest imigrant z Rwandy, który w ubiegłym roku podpalił katedrę w Nantes, po czym udzielił mu schronienia katolicki ksiądz, którego w tym roku ten imigrant zabił.

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2021 [13:25] - Andy51 | Link:

Naiwność białej rasy jest wielka jak ocean.

Obrazek użytkownika Zofia

20-10-2021 [11:31] - Zofia | Link:

Współczesny świat opanowali zwykli zadymiarze, ludzie bez zasad moralnych, można powiedzieć odczłowieczeni osobnicy. Po wczorajszym wystąpieniu europejskiej zbieraniny w tzw, ichniejszym parlamencie doszłam do wniosku,że oni w niedalekiej przyszłości każą przyzwoitym ludziom przepraszać za to że tworzą małżeństwa kobiety z mężczyzną ( a nie baba z babą a chłop z chłopem), że rodzi się w takich rodzinach dzieci naturalnie z rodziców ( a nie na szkiełku), że śmiemy pić mleko i jeść kurczaki a nie pepsi czy mięso z" drukarki 3D". Dał Pan dobre przykłady,że draństwo jest cool a za przyzwoitość trzeba się kajać. Jak pięknie polscy zdrajcy dziękowali i prosili o jeszcze.

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2021 [13:00] - Andy51 | Link:

Ja cały czas mam nadzieje, że nadejdzie opamiętanie i zaczną wybierać ludzi porządnych nie czubków.

Obrazek użytkownika angela

20-10-2021 [13:35] - angela | Link:

Lewactwo bardzo " współczujące, " płaczą nad dziecmi imigrantow.
Tylko ze, jak te dzieciątka dorosną, to jakoś szybko wracają do korzeni, " radykalizują się " i zabijają,  zachwycając się wojujacym islamem. 

Dziwne bardzo, ze nie ma w nich krzty wspolczucia dla zabijanych w łonie matki dzieci, kiedy  nie rzadko  aborcja jest dozwolona do ostatniego miesiąca ciąży. 
Jakoś nad tymi dziećmi się nie litują. 
Falsz i hipokryzja, lewactwo to oszustwo na kazdym kroku, to jest zaraza, ktora toczy zdrowe spoleczenstwa, pod przykrywką dobra. Dlatego wielu młodych, ale i starszych naiwnych, tej chorobie ulega, i  daje sie oszukac.
 

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2021 [14:38] - Andy51 | Link:

Gdyby te feministki zapoznali się ile kobiet zostało zgwałconych, ile zamordowanych, ile jest molestowane przez tą dzicz, to może by zmieniły zdanie. Ale tak jak lisa wpuszczonego do kurnika nie oduczy się dusić kur, tak muzułmanina szacunku do kobiet.