Naśladowcy Goebbelsa z PO i ich szef, kłamią, kłamią, kłamią

Mimo tego, że od samobójczej śmierci  „mistrza” propagandy Goebbelsa minęło ponad 76 lat, to „jego nauki są wiecznie żywe” niczym Lenin.

Jednym z podstawowych tez Goebbelsa było powiedzenie „ kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Do tej zasady zastosował się Tusk, wysłany przez Merkel, żeby „odbić” Polskę, która pod przewodnictwem Budki, zaczęła się staczać, i wyraźnie przegrywała z Hołownia.

Kłamstwa Tuska i jego formacji  o Polexicie , do którego ma ponoć doprowadzić rząd PiS   jest w każdym zdaniu, czy to Tuska czy to jego akolitów. Oprócz ***** *** , PiS, PiS, PiS , doszedł pierwiastek Polexit, Polexit, Polexit.

Ale należy pamiętać, że nienawiść Tuska do PiS, można porównać do chorobliwej nienawiści hitlerowców do Żydów.

Tusk jest germanofilem i nie działa w interesie Polski tylko Niemiec i jest klinicznym przykładem germanofila.

Należy wrócić do 2014 r. kiedy to wierchuszka PO została nagrana u Sowy i notowania PO zaczęły lecieć na łeb na szyję, Tusk mówił że nigdzie się nie wybiera, a bycie premierem Polski jest dla niego największym zaszczytem, po czym czmychnął pod kieckę Makreli i stał się krulem Jewropy , ale bardziej lokajem wykonującym wszystkie polecenia swojej protektorki Makreli , tak jak to robił król Stanisław August Poniatowski, wykonując polecenia carycy Katarzyny, notabene też Niemki.

Kończy się kadencja Makreli, kończy się kariera Tuska w Jewropie, na otarcie łez dali mu przewodnictwo w EPL, ale tak de facto, to nie Tusk rozdaje karty, tylko Niemcy.

Tusk ma jedno zadanie, obalić rządy prawicy, i sprawić żeby Polska była rynkiem zbytu dla towarów zachodnich, głównie niemieckich, żeby Polacy zbierali szparagi i żeby Polska była dostarczycielem dobrze wykształconej ale taniej siły roboczej i taka jest misja Tuska.

Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się nabrać na Tuska i jego formacje.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

16-10-2021 [11:42] - krzysztofjaw | Link:

Nic dodać, nic ująć. No może to, że D. Tusk stoi obecnie "pod ścianą", bo faktycznie wraz z końcem kadencji A. Merkel też kończą się jego możliwości w UE. Został przez nią zapewne wysłany, ale... właśnie ze względu, iż jest teraz w politycznym "narożniku" to niestety jego furia może narastać i jeszcze możemy mieć jej coraz jaskrawsze przykłady. A to jest bardzo złe dla Polski, bo on nawet nie cofnie się w obliczu rozlewu krwi na ulicach. Jest naprawdę bardzo niebezpieczny dla naszego kraju i moich rodaków. 
Pzdr

Obrazek użytkownika u2

16-10-2021 [12:01] - u2 | Link:

"on nawet nie cofnie się w obliczu rozlewu krwi na ulicach"

Pierwszy test już 11 listopada w Warszawie.

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2021 [12:25] - Andy51 | Link:

Nie bądź Kasandrą.

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2021 [12:25] - Andy51 | Link:

Mamy podobne wnioski, racja, że każdy postawiony pod ścianą gryzie i tak może być z Tuskiem

Obrazek użytkownika Ptr

16-10-2021 [11:44] - Ptr | Link:

 "sprawić żeby Polska była rynkiem zbytu dla towarów zachodnich, głównie niemieckich, żeby Polacy zbierali szparagi i żeby Polska była dostarczycielem dobrze wykształconej ale taniej siły robocze" - obawiam się ,że plan jest szerszy i obejmuje , za kilkanaście lat , miękkimi metodami unijnymi , za zgodą regionów, powrót Polski do "historycznych" granic Generalnej Guberni. Może być nawet jeszcze gorzej. Nie wolno oddawać nic. Za zawieszenie broni z unią zapłacimy haracz 55 ?

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2021 [12:26] - Andy51 | Link:

Na razie tak daleko bym nie szedł.

Obrazek użytkownika Ptr

16-10-2021 [13:02] - Ptr | Link:

Zbieracze szpagarów nie będą mogli kontrolować obszarów strategicznych,  w dłuższej perspektywie.  Nie wolno myśleć w perspektywie mazowsza. 

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2021 [13:13] - Andy51 | Link:

A kto tak myśli?

Obrazek użytkownika Jabe

16-10-2021 [11:48] - Jabe | Link:

Donald Tusk rządów prawicy nie obali, bo w Polsce prawica nie rządzi, tylko pełną gębą socjaliści. No ale kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, nie? Ta cała repolonizacja na tym polega, ale lepiej brzmi – Goebbels się kłania – podobnie jak Polski Ład lepiej brzmi, niż New World Order. Teraz, gdy władza zabrała się za rozkułaczanie klasy średniej, łaskawie przy tym traktując wielkie firmy, stało się to jeszcze bardziej oczywiste. Do czasu nowej dobrej zmiany (dobrej dla zmieniających, jak zawsze), będzie rządził namiestnik z nadania kelnerów, płacąc trybut metropolii, ale o tym nie zdecyduje się nad Wisłą.

Obrazek użytkownika Pers

16-10-2021 [13:21] - Pers | Link:

Jabe
Obawiam się, że Twoje słuszne wnioski nie spotkają się tutaj z większym zrozumieniem :))
Krzyknij chociaż co jakiś czas - "Tfusk złodziej"!

Obrazek użytkownika Jabe

16-10-2021 [22:54] - Jabe | Link:

Sugerowałbym, żeby różnego rodzaju podmioty gospodarcze trochę ograniczyły swoją ekspansję dochodową. Powinna być ograniczona dążność podmiotów gospodarczych do tego, żeby uzyskiwać wobec istniejącej sytuacji nadzwyczajne zyski.

Kto to powiedział?

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [08:25] - Ryan | Link:

Skoro  tusk zdobył się na refleksję i przeprosił Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, to teraz już chyba jest tylko kwestią czasu kiedy zwróci pieniądze z OFE, VAT i Amber Gold

Obrazek użytkownika Andy51

17-10-2021 [09:17] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika Pers

16-10-2021 [12:16] - Pers | Link:

//Należy wrócić do 2014 r. kiedy to wierchuszka PO została nagrana u Sowy i notowania PO zaczęły lecieć na łeb na szyję//
To prawda, wielu się odkryło przy tych "ośmiorniczkach".
Jeden taki mówił m.in:
"My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania."
Tutaj zapis całej, tej bardzo ciekawej rozmowy  https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

16-10-2021 [13:10] - Marek Kudła | Link:

Ciągle jeszcze dziwimy się totalnej opozycji z tego co czynią, i ciągle jeszcze mamy nadzieję, że oni się zmienią, że da się z nimi dogadać, ......... ?!!
Otórz NIE !!!   To tak, jakbyśmy nie rozumieli słowa „totalny” (despotyczny, stuprocentowo przeciwny, radykalny, przerażający) ?!!    Z nimi się nic nie da !!!  Będą jątrzyć, sabotować, kłamać, kraść, negować wszystko i prowadzić działalność wywrotową dopóki nie dorwią się do koryta.
Polacy, zostawmy nadzieję w domach, a tu w twardej rzeczywistości politycznej postawmy na realizm !  Skoro nie ma innej metody by się ich pozbyć, to wykorzystajmy demokratyczne wybory powszechne !  Im więcej wybierzemy mądrych, uczciwych i kompetentnych ludzi, tym więcej usuniemy tych, którzy są naszymi wrogami !
 

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2021 [15:05] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą, próbować wierzyć i próbować się dogadać z totalnymi, to tak jakby wpuścić lisa do kurnika i wierzyć, że nie zagryzie kur, albo spać w łóżku pod kołdrą z kobrą i wierzyć, że nie ukąsi. 

Obrazek użytkownika Zofia

16-10-2021 [17:16] - Zofia | Link:

Bardzo trafne porównania. Będąc naiwnym człowiekiem przez wiele  lat, sądziłam że człowiek  pod wpływem argumentów się zmieni. Nic mylnego. On jest zaślepiony i zawsze pójdzie za tym co mu wmówiono. Podczas rozmowy z młodym człowiekiem przekonywałam go, że Rodzina jest najważniejsza i to jest Ojciec ,Matka i dzieci. Odpowiedź była - to przeżytek, dzieci w niedalekiej przyszłości będą z probówek. Czy on to sam wymyślił, czy ktoś mu narzucił taką narracje życia?

Obrazek użytkownika Andy51

16-10-2021 [18:10] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że jeżeli to jest młody człowiek, to jest zbiór różnych okoliczności. Ważna jest moda na takie czy inne poglądy, istotne jest to, że rodzice w pogoni za pieniędzmi coraz mniej zajmują się swoimi pociechami, część z tych zaślepionych zmądrzeje, ale część niestety nie.

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [08:23] - Ryan | Link:

Czy kot prezesa zna na tyle dobrze j.niemiecki by godnie rywalizować w pojedynku z tuskiem?

Obrazek użytkownika Andy51

17-10-2021 [09:18] - Andy51 | Link:

Przede wszystkim kot Prezesa nie zamierza rozmawiać z lokajem.

Obrazek użytkownika Ryan

17-10-2021 [09:26] - Ryan | Link:

Efekt tuska
Przed powrotem tuska do polskiej polityki PiS notował w sondażach poparcie rzędu 34 - 36%. W ostatnim rankingu mamy rekordowe 46,6%
Pozwólmy zatem temu palantowi swobodnie działać i mówić

Obrazek użytkownika Jabe

17-10-2021 [09:32] - Jabe | Link:

To tajny sondaż, oczywiście.

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [14:48] - J z L | Link:

Nie tajny a zdecydowani wyborcy w sondazu CBOS

Obrazek użytkownika Jabe

17-10-2021 [15:11] - Jabe | Link:

Ach, rządowy.

Obrazek użytkownika Andy51

17-10-2021 [09:48] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-10-2021 [09:55] - Tomaszek | Link:

Tak Ryan . I na przejeżdżające samochody niech zacnie szczekać . Tego tylko brakuje .

Obrazek użytkownika J z L

17-10-2021 [14:44] - J z L | Link:

Najlepsza metoda antykoncepcji?!
Powiesić nad łóżkiem zdjęcie "króla Europy" z podpisem "I Ty możesz zostać ojcem / matką Donalda Tuska"

z TT