Bolek nie tylko obalił komunę, ale i TSUE

Płatny kapuś UB o pseudonimie „Bolek” (Lech Wałęsa), który za kablowanie swoich kolegów z wydziału brał pieniądze, ( żonie mówił, że wygrywał w totka) , używając jego kwiecistego języka , sam obalył komunę w którego niezbyt bogatym słownictwie  dominuje słowo ja, ja, ja dostał pokojową nagrodę Nobla, tak de facto to nagrodę dostał wielomilionowy ruch zawodowy „Solidarność”, ale wówczas chyba organizacje nie mogły dostawać  nagród Nobla stąd „padło” na „Bolka”.

Mitomaństwo  Bolka potwierdzają słowa  wybitnej włoskiej dziennikarki Fallaci i zmarłej kilka lat temu Nasza epoka pozbawiona jest przywódców. Kiedy się pomyśli, że pijak Jelcyn był carem, a ignorant Wałęsa symbolem wolności, uginają się nogi pod człowiekiem”. 

„Zasługi” Bolka w obaleniu komuny są powszechnie znane, głównie z relacji „Bolka” ale mało kto zwrócił uwagę, że „Bolek” ma bardzo duże zasługi w umacnianiu niepodległości i samorządności Polski.
Zaraz wytłumaczę dlaczego: otóż po wygraniu w 2015 roku przez ZP wyborów, przeciwnicy  ich rządów uruchomili wszystkie antydemokratyczne siły od KOD-u począwszy a na upolitycznionych sędziach skończywszy,

To od 2016 r. sędziowie  zaczęli paradować w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA, i tak sukces, że nie robili tego w sądach, jedną z twarzy był „Bolek”, który pokazywał się wszędzie z koszulką z napisem KONSTYTUCJA czasami z KONSTYTUCJI pozostawał napis OTUA.

Wielu polityków opozycji udowadniało że polska KONSTYTUCJA i jej zapisy, są najwyższym prawem w Polsce.

W końcu po wielu wygibasach UE i próbie stawiania Polski przed faktami dokonanymi w tym w polach , które nie dawały prawa ingerencji w te dziedziny, które nie zostały zapisane w traktatach , PMM zwrócił się do TK z pytaniem w sprawie zasady wyższości prawa unijnego nad krajowym zapisanej w traktatach.

TK orzekł, że polska Konstytucja ma wyższość nad prawem unijnym nie zapisanym w traktatach.

Tak, że to między innymi przez to, że „Bolek” kilka lat chodził w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA, TK przychylił się do tych sugestii, tak że „Bolek” może czuć się po raz kolejny zwycięzcą.

https://www.fronda.pl/a/oriana-fallaci-walesa-nogi-sie-pod-czlowiekiem-uginaja,118696.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-10-2021 [11:16] - Marek Kudła | Link:

To dzięki Tuskowi Polska może opuścić UE zwykłą większością głosów.  Donald Tusk straszy dziś Polaków Polexitem, tymczasem,  to za rządów Tuska przyjęto nowelizację umożliwiającą opuszczenie wspólnoty zwykłą większością głosów.
Poseł Krzysztof Lipiec, który był w latach 2009/2010 członkiem Komisji ds. UE przekonuje, że powodem nowelizacji było zbliżenie rządu Tuska do Kremla.  Szybko opracowano projekt i w październiku 2010 roku Bronisław Komorowski, już jako prezydent, podpisał nowelizację ustawy, dzięki której Sejm może zdecydować o wystąpieniu z UE zwykłą większością głosów. Za tą ustawą głosowała wówczas Platforma, Lewica i PSL. PiS było przeciw.  Dlaczego podjęto taką decyzję?  Próbowano poczynić pewien straszak; z jednej strony dla Unii Europejskiej, z drugiej zaś strony dając prezent Federacji Rosyjskiej. Innego tłumaczenia nie ma !
 

Obrazek użytkownika Jabe

09-10-2021 [12:22] - Jabe | Link:

Czemu PiS był przeciw?

Obrazek użytkownika u2

09-10-2021 [13:02] - u2 | Link:

Za tą ustawą głosowała wówczas Platforma, Lewica i PSL. PiS było przeciw.

Czyli ci co głosowali za tą ustawka są antyunijni, a kto przeciw prounijni. Jak to mówił Waldek P. ktory był premierem kraju prywiślanskiego, im zależy tylko na wyciskaniu Brukselki, a nie na prawdziwej solidarnej Unii :-)

Obrazek użytkownika Andy51

09-10-2021 [13:33] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że podległość Tuska pod Putina była zawsze, potem dobrał do tego Makrele, przysłowie mówi: pokorne ciele dwie matki ssie, a takim pokornym cielęciem jest TUSK.

Obrazek użytkownika Andy51

09-10-2021 [13:31] - Andy51 | Link:

Skoro Zdradek Sikorski robił odprawę ambasadorów w  obecności Ławrowa, to Kreml mając większą wiedzę niż normalny zjadacz chleba o katastrofie smoleńskiej, mógł zażądać takiej ustawy i tak się stało. Zaztanawiam się dlaczego  rząd ZP tego nie nagłaśnia?

Obrazek użytkownika u2

09-10-2021 [15:29] - u2 | Link:

"dlaczego  rząd ZP tego nie nagłaśnia?"

Każdy kij ma dwa końce. Skoro w PE i KE rządzą narodowi "socjaliści" z EPL i EPS to warto mieć ten guzik atomowy w razie większej agresji biurw na Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51

09-10-2021 [15:47] - Andy51 | Link:

W sumie logiczne.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

09-10-2021 [15:13] - Marek Kudła | Link:

TK uznał nadrzędność polskiej konstytucji wobec prawa unijnego, z wyjątkiem prawa unijnego wynikającego z traktatów UE.  Podobnie jak uczyniły to TK innych państw, członków UE jak: Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa, Czechy, Rumunia.  Politycy opozycji wpadli w histerię po tym orzeczeniu, jak zwykle, i już obywatele RP, czyli bojówki należące i finansowane przez PO pokazały przed sejmem co potrafią !  Niemiecki sukinsyn Tusk natomiast wzywa do protestów !  On i jego łajdaki z tot. opozycji tak kochali polską konstytucję, ba – nawet płakali za konstytucją, że dzisiaj opowiadają się za nadrzędnością prawa unijnego nad polską konstytucją i pozbyciem się suwerenności Państwa polskiego !  Szlag by ich trafił !!!
 

Obrazek użytkownika sake3

09-10-2021 [15:45] - sake3 | Link:

No cóż ,wódz OTUA vel Noblysta vel TW Bolek chyba jeszcze nie wie że  Konstytucja dla jego formacji jest już passe'.POwinien j ściągnąć koszulkę z opasłego brzuszyska i schować na dno szafy. No i powinien już teraz rozpatrzyć czy to nie jest już ostatni dzwonek by wypiąć Matkę Boską z klapy marynarki ,przecież jego kolega Biedroń ogłasza że Boga nie ma.

Obrazek użytkownika Andy51

09-10-2021 [15:48] - Andy51 | Link:

Jeżeli chodzi o Bolka, to w sumie nie wiadomo czy to ten Bolek, bo kiedyś mówił , że było 32 Bolków.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-10-2021 [16:53] - NASZ_HENRY | Link:

OTUA znaczy otyła ☺☻
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-10-2021 [07:38] - Kaczysta | Link:

Tusk robi demonstracje w niedzielę, bo Niemcy za robocze niedziele płacą podwójnie

Obrazek użytkownika Andy51

10-10-2021 [11:17] - Andy51 | Link:

Tusk jako folksdojcz robi to co mu każą Niemcy.