Marta Lempart Warszawianka  roku  albo Syren warszawski

Rafau Trzaskowski, któremu wydawało się, że jest kimś w polityce oraz znaczącą postacią w PO, miejsce w szeregu pokazał „ król Jewropy” Donald Tusk po tym jak Makrela kazała mu wracać do Polski i ratować PO pod przywództwem Budki.

Najpierw „przejął” Lager Polska, finansowany przez Niemców, który miał być odskocznią dla Rafaua do dalszej kariery w PO i być może przejęcia sterów tej partii, ale rzeczywistość okazała się dla Rafaua  bardzo smutna, a sam Lager Polska jednym wielkim blamażem.

Co zostało Rafauowi, ano stolica w której jest ponoć prezydentem.

W-wa, która coraz bardziej staje się miastem przypominającym stolice krajów rozwijających się a nie stolicą europejską, postanowiła dogonić Europę , otworzył hostel dla osób LGBT a poza tym ogłosił nazwiska do tytułu „Warszawianki roku”.

Do tytułu warszawianki roku zgłosił panią Lempart, chociaż ta kobieta jest z Wrocławia, oraz tzw. „babcię Kasię”.

Rafau może sobie zgłaszać kogo chce, rodzi się pytanie, która z nich jest bardziej wulgarna? ale to pytanie pozostawiam Państwu.

Mnie rozbawiło do rozpuku uzasadnienie Rafaua. Na twitterze napisał „Zaangażowane, mądre, empatyczne. Działające na rzecz kobiet, praw człowieka, społeczeństwa obywatelskiego. Na rzecz Warszawy”.

Ta empatyczna „Babcia kasia” darła ryja do policjantki gdy podczas jednego z protestów policja nie chciała jej wpuścić na ogrodzony teren, krzyczała do funkcjonariuszki: „Stara kur*** liżesz du*** Kaczyńskiemu. (…) „Jesteście zasr**** gów*** i niczym poza tym”.

To jeden z bluzgów tej osoby oznaczających się empatią. Z kolei produktem firmowym Lempart jest bluzg Wyp… który kierowany był do policji, czy zamknij ryj psie, również do policjantów.

Po prostu empatia na najwyższym poziomie. Takie to panie wg. Rafaua mają startować o tytuł warszawiankami roku.

Ponieważ na razie w starciu z Tuskiem, którego doradcą jest jego teściowa, nie ma szans, próbuje sobie pokozaczyć w W-wie.

https://www.tvp.info/55950056/warszawianka-roku-nominowane-min-marta-lempart-i-babcia-kasia
https://www.tvp.info/52454632/hostel-dla-osob-lgbt-w-warszawie-ratusz-oglosil-konkurs-na-prowadzenie-placowki
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

26-09-2021 [12:20] - u2 | Link:

król Jewropy” Donald Tusk

Zastanawiajace, Tusk nie wygląda na żyda jak Trzaskowski, czy Lempart. Czyżby przeoczenie ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

26-09-2021 [12:24] - tricolour | Link:

@u2

Przeoczył Pan pierwszą damę? Czy boi się procesu?

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-09-2021 [15:22] - Tezeusz | Link:

Tricolour soviecki tak podają w Moskwie ? A może znowu za dużo brałeś ?

Obrazek użytkownika tricolour

26-09-2021 [15:57] - tricolour | Link:

@Tezeusz

Gdy coś jest prawdziwe, ale niewygodne, to od razu piszesz o braniu. Do każdego.

Jesteś alkoholikiem? Masz problem z realnym światem i tylko w używce widzisz możliwość pogodzenia tego co cię otacza, z tym jak to odbierasz?

To się leczy.

Obrazek użytkownika u2

26-09-2021 [16:38] - u2 | Link:

"Przeoczył Pan pierwszą damę?"

Pisałem już kilka razy na NB, że PMM i PAD to propolscy żydzi. Ale są również antypolscy, zasłużeni w utrwalaniu "władzy ludowej", ich jest sporo u totalniaków.

Poniżej ciekawy fragment odnośnie prezesa JK z książki "Jak budowaliśmy Rosję,. Polskie korzenie imperium" Mariusza Świdra :

W Odessie – mieście założonym przez Polaka Grzegorza Potempskiego (Grigorij Potiomkin) – mieszkały dziesiątki tysięcy Polaków, jak Olesza właśnie, i polskich Żydów (np. Jan Lachowiecki, znany jako Iwan Majski – ten od paktu Sikorski-Majski). Stąd wywodzili się po kądzieli także przodkowie skądinąd znanych nam braci Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Ich ojciec Rajmund był synem urzędnika kolejowego Aleksandra Kaczyńskiego (1890–1956) oraz Franciszki ze Świątkowskich (1893–1960). Ojciec pochodził z rodziny szlacheckiej herbu Pomian, wywodzącej się z Kaczyna na Podlasiu. Dziad Rajmunda po mieczu był wysokim oficerem carskiej armii, zasłużonym w wojnie turecko-rosyjskiej. Miał majątek w okolicach Łomży. Matka braci Kaczyńskich pochodziła ze spolszczonej żydowskiej rodziny z okolic Odessy. Rodzice Rajmunda Kaczyńskiego tuż po swoim ślubie osiedli w Grajewie. Tam też urodziły się ich dzieci, z których dwoje zmarło młodo: czteroletni Piotr zmarł w 1924 roku, a studentka Uniwersytetu Warszawskiego Jadwiga zmarła w 1938 roku.
 
 

Obrazek użytkownika tricolour

26-09-2021 [19:57] - tricolour | Link:

@U2

To kamień zdjął mi Pan serca, bo myślałem, że wyszyscy żydzi - jak to w zwyczaju na forum - źli są z definicji. Zły, bo żyd. Zawsze, gdy coś jest złe, to od żyda pochodzi - można tu wyczytać trzydzieści razy dziennie.

A Pan nagle twierdzi, że moga być dobrzy żydzi. Więc się bardzo cieszę, by wynikać z tego może (na razie tylko może, bądźmy ostrożni), że z żydami jest jak z ludźmi, czyli moga być źli i moga być dobrzy. Jak ludzie. Nie śmiem nawet pomyśleć, że moga oni w ogóle być ludźmi... to jest chyba zbyt śmiałą teza.

Proszę mnie poprawić gdybym coś pomieszał.

Obrazek użytkownika u2

27-09-2021 [14:09] - u2 | Link:

"z żydami jest jak z ludźmi, czyli moga być źli i moga być dobrzy. Jak ludzie. Nie śmiem nawet pomyśleć, że moga oni w ogóle być ludźmi."

Czyli ty typowy antysemita lub żyd-prowokator. Stawiam na to pierwsze.

Już pisałem na NB, że Izaak Baszewis Singer postawił onegdaj tezę, że żyd nie może żyć bez antysemityzmu, jak go nie ma to go stworzy.

https://quotepark.com/pl/cytat...

Obrazek użytkownika tricolour

27-09-2021 [15:08] - tricolour | Link:

@u2

Przyznam, że nie spodziewałem się, ze mozna być aż tak pozbawionym wyczucia sarkazmu.

Więc dopowiem: to był sarkazm. I jednocześnie szyderstwo z tych matołów, którzy własne ułomności chcą usprawiedliwić zachowaniem żydów.

Obrazek użytkownika u2

27-09-2021 [16:20] - u2 | Link:

"to był sarkazm. I jednocześnie szyderstwo z tych matołów,"

Czyli nieuzasadnione poczucie wyższości nad rzekomymi antysemitami. Może ty jednak żyd-prowokator ? Ale raczej nie. Traktujesz żydów przedmiotowo, do osiągniecia własnych celów :-)

Obrazek użytkownika tricolour

27-09-2021 [16:36] - tricolour | Link:

@u2

Wiesz, ja bardziej dzielę ludzi na kobiety i mężczyzn, by sie nie pomylić, z kim iść do łóżka niż na żydów, azteków, czy papuasów.

Mnie podział na żydów i resztę wydaje się na tyle abstrakcyjny, że wyznawców tegoż podziału uważam za majacych defekt intelektualny. A gdy czytam tutaj wypociny o żydach, to tylko potwierdza to moją tezę o defekcie.

Obrazek użytkownika Andy51

27-09-2021 [15:12] - Andy51 | Link:

Żydzi potrzebują antysemityzmu, jak ryba wody.

Obrazek użytkownika Andy51

26-09-2021 [14:16] - Andy51 | Link:

Nie wykluczone.

Obrazek użytkownika Tezeusz

26-09-2021 [13:18] - Tezeusz | Link:

 "Lemparcica wyp... Inaczej locha na wybiegu " mądrych mamy internautów
 

Obrazek użytkownika Andy51

26-09-2021 [14:17] - Andy51 | Link:

Uważam, że i tak łagodne określenie, do tego czegoś.

Obrazek użytkownika J z L

26-09-2021 [13:19] - J z L | Link:

Płacze Tusk na chodniku.
Spotyka go Siemoniak i się pyta:
- Czego płaczesz?
- Porwali mi teściową.
- Ale to powód do radości
- Ta. ale zażądali okupu
- No to nie dawaj
- Muszę
- Czego?
- Bo powiedzieli, że jak nie dam to ją sklonują.

Obrazek użytkownika Andy51

26-09-2021 [14:18] - Andy51 | Link:

Ciemoniak i król jewropy, dobrali się w korcu maku.

Obrazek użytkownika sake3

26-09-2021 [14:54] - sake3 | Link:

Wobrażam sobie żażenowanie innych kandydatek do tytułu, których zaangażowanie nie zostało docenione przez bałwana w gorsecie i na koturnach. Były to prawdziwe społeczniczki pracujące na rzecz Warszawy i mieszkańców. Szkoda, że nie podał Pan nazwisk i funkcji .Już to że nie przeszły przez sito selekcji i że musiały ,,konkurować'' z takimi maszkarami jak Lempart czy Augustynek jest policzkiem dla nich,dla ich pracy i dla Warszawy. Przypuszczam, że gdyby żyła zamordowana społeczniczka Jolanta Brzeska też by odpadła z ,,konkursu''. Trzaskowski chyba jednak nie wie,że kretyńską decyzją pracuje na punkty dla Tuska.