Pucz, rokosz, itd. sędziów, nie o semantykę chodzi, ale o pr

Pucz, rokosz, itd. sędziów, nie o semantykę chodzi, ale o prawo.

Sędziowie, przynajmniej ich część ma wszystko w d….., Bawią się ECS (Europejskim Centrum Solidarności) razem z KOD-owcamu, i cytując L.J. Kerna, uważają, że ” między Bugiem a odronysom, najważniejsi my som”.

Sędziowie nie mogą być członkami żadnej partii, ale ta antyrządowa banda znalazła rozwiązanie, założyła stowarzyszenie Justitia , które niczym się nie różni od partii politycznej. Jej członkowie występują na różnych protestach politycznych w ogóle się z tym nie kryjąc.

Sprawa spółki „Urlich” trwała „tylko” 27 lat, sprawa spółki Gisze kilkanaście. Czy jest to wina obecnego rządu, absolutnie nie.

Część sędziów z nadzwyczajnej kasty czuje się niczym pomazańcy boży, chcą być nietykalni i za nic nie odpowiadać.

Kasta niczym kiedyś komuniści mieli poparcie w Kominternu w każdej sprawie, tak donosząca na Polskę   nadzwyczajna kasta w każdym przypadku ma poparcie europejskich organów prawniczych z reguły lewicowych, nieprzychylnych Polsce.

Nadzwyczajna kasta potrafi zmniejszać kary pedofilom i mordercom kobiet, jednocześnie skazując np. emeryta za kradzież cukierka w  sklepie, jednocześnie sądy niemal masowo uniewinniają dzicz , atakującą kościoły, ubliżającej policjantów, czy uniewinniając lewicowych aktywistów niszczących umocnienia graniczne.

Podważanie statutu innych sędziów jak to zrobiła ostatnio kamaryla z SN, podważa fundamenty prawne państwa i dalsze niezauważanie tego wyroku może doprowadzić do anarchizacji państwa.

https://niezalezna.pl/412066-konsternacja-po-wyroku-nsa-sedzia-demendecki-dla-niezalezna-pl-zlamano-wszelkie-standardy
 
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/sad-uniewaznil-reaktywacje-przedwojennej-spolki-ryszarda-krauzego-przejmowala-hektary/wrzemey
https://dziennikzachodni.pl/reaktywacja-spolki-giesche-katowice-5-lat-wiezienia-to-juz-koniec-sprawy/ar/c3-10164612
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

22-09-2021 [11:26] - u2 | Link:

Jak widać z ostatniego linku, PRL wypłacił odszkodowanie dla USA w 1960. Ale jak da się komuś palec to ten chce całą rękę :

https://dziennikzachodni.pl/re...
 

"W 1960 roku Polska i USA zawarły układ o odszkodowaniach. W zamian za 40 milionów dolarów odszkodowania, w tym 30 milionów za spółkę Giesche, Amerykanie wydali przedwojenne akcje na okaziciela i zrezygnowali z dalszych roszczeń."

Obrazek użytkownika Andy51

22-09-2021 [13:19] - Andy51 | Link:

Sędziowie albo są głupi, albo wzięli działkę.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-09-2021 [13:11] - Marek Kudła | Link:

W ślad za durnowatym orzeczeniem hiszpańskiej sędzi z TSUE, Najwyższy Sąd Administracyjny w Warszawie dołożył gwoździa do trumny,  kwestionując wybór części sędziów do Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych ! To znaczyłoby, że wybory parlamentarne w 2019 i wybory prezydenckie nie są waśne ?!!!
Panie Prwzydencie, oni kwestionują pańskie prorongatywy do nominowania sędziów. Oni dokonują pełzającego przewrotu politycznego – czy pan i pańscy doradcy tego nie widzuą ?!  To jest rozbój w biały dzień !  Róbmy coś do cholery !!!!!!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

22-09-2021 [13:20] - Andy51 | Link:

PAD i min Ziobro powinni rozgonić to towarzystwo.

Obrazek użytkownika u2

22-09-2021 [14:37] - u2 | Link:

"PAD i min Ziobro powinni rozgonić to towarzystwo."

Dobry pomysł ma Kukiz, który zawarł umowę ze Zjednoczoną Prawicą. Chce wprowadzić sędziów pokoju do polskiego systemu prawnego. Po 6 latach jak się sprawdzą zostaną zwykłymi sędziami. Z tego co mówił dla Mazurka to ten pomysł jest w umowie z ZP.

W ten sposób nastąpi naturalna wymiana kadr i nie bedzie nadzwyczajnej kasty, tylko normalni ludzie nadajacy się do tej roboty :-)

Obrazek użytkownika Andy51

22-09-2021 [15:19] - Andy51 | Link:

Oby pomysł Kukiza przy wsparciu ZP się ziścił.

Obrazek użytkownika mada

24-09-2021 [16:22] - mada | Link:

PiS myśli, że zwycięży kastę miłością.
Chowa głowę w piasek i udaje, że nic się nie dzieje.
Ą bez sądów żadne państwo nie może istnieć.
10 0000 głupków w togach wykończy Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51

24-09-2021 [19:29] - Andy51 | Link:

Niemcy mają 10 tys. sędziów mają 70 mln ludzi, w Polsce jest również 10 tys. sędziów, jakby kilkuset wywalili na zbity pysk, w Polsce zapanowałby porządek, a sędziowie wzięli by się do pracy.