O posłach, którzy są/będą z ręką w nocniku

Peregrynacja posłów trwa. W ubiegłej kadencji poseł Sowa widząc, że notowania PO spadają,  „przeprowadził ” się do Ryśka Petru,  z .N gdzie odprawił elegie pod drzewem poświęconą kierowcy Sebastianowi, po czym szybko wrócił niczym syn marnotrawny, gdy partia Ryśka zaczęła dołować, do czego przyczyniły się w głównej mierze panie, ale też nie zależy zapomnieć o miłosnej wyprawie z jedną z posłanek na Maderę w czasie puczu w sejmie,  nowym szefem partii została pani o ksywce „Stasiek”, a partia zaczęła proces samorozkładu.

Panie z .N  czyli Kamilka, Stasiek, Dolniak, Henig-Kloska, ale i Szłapek, Soboń, itd.  znalazły przystań u Borysa w PO, po  czym pani Kloska wraz z Soboniem, znalazła się w „objęciach”  płaczka z TVN.

Ciekawym przykładem jest poseł Piątkowska, która z „Wiosny” Biedronia przeflancowała się do Gowina, ale dla niej okazał się to bardzo niecelny strzał i mówi się, że zamierza przejść do Republikanów.

Tak w ogóle o Gowinie i jego Porozumieniu, można powiedzieć” miałeś chamie złoty róg” byłeś wicepremierem, miałeś 17 szabel, zostało ci tylko 5-6 , chcesz się do kogoś przykleić ale niczym trendowatego nikt cię nie chce.

Gowin przekozaczył myślał że trzyma całą Zjednoczoną Prawicę za jaja i że  to on będzie rozdawał karty, ale to nie ta waga do walki z PJK. Tak, że Gowin i ta garstka co przy nim została , znalazła się z ręką w nocniku, ze szczególnie śmierdzącymi ekstrementami.

Należy też wspomnieć o pośle Gramatyka dr praw były prokurator, wydawałoby się , że „ma nosa”, ale też nie wyczuł kierunku wiatrów, poszedł do płaczka z TVN gdy ten miał dużą przewagę nad PO, ale gdy wrócił przedstawiciel Makreli na Polskę to się wszystko zmieniło.

Należy też wspomnieć o byłej minister sportu z PO specjalistki od III ligowego hokeja pani Joannie Musze, która znalazła się u płaczka z TVN, kto kogo przekonał jest pytaniem otwartym.

Trzeba powiedzieć, że część posłów, ma w głębokim poważaniu swoich wyborców, kierują się swoimi interesami i kalkulują gdzie się i do kogo przykleić, by mieć szansę na kolejny mandat poselski, ale czasami kalkulacje biorą w łeb i w następnych wyborach zamiast mandatu mogą zostać z ręką w nocniku.
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

18-09-2021 [11:13] - u2 | Link:

"gdzie się i do kogo przykleić, by mieć szansę na kolejny mandat poselski"

Hołownia wydawał się być dobrym wyborem, w sondażach wyprzedzał PO-KO. Efekt nowości. Dlatego posłanka Mucha się tam przykleiła. Teraz może się odkleić. Ot polityka w wykonaniu totalniaków. Ich interesują ciepłe posadki, a nie aby cokolwiek pożytecznego dla ludzi zrobić :-)

Obrazek użytkownika Andy51

18-09-2021 [15:36] - Andy51 | Link:

Tak jak wspomniałem, biorące miejsce, a reszta ich nie obchodzi.