W poniedziałek poległ OZN (Obóz Zdrady Narodowej)

Gdy Baćka terroryzował emigrantami Litwę w mniejszym stopniu Łotwę, GW nie kryła oburzenia, na terenie całej Litwy, na Łotwie  w strefie przygranicznej kraje te ogłosiły stany wyjątkowe, cała opozycja tych krajów poparła te działania.

Baćka pomimo tego, że to były dyrektor kołchozu, „ swój rozum” ma, ponieważ społeczeństwa Litwy i Łotwy niemal in gremio poparły działania swoich rządów, postanowił zdestabilizować  Polskę i wschodnią granicę strefy Schengen  licząc na Targowiczan z polskiej opozycji.

Nie mylił się, biuro turystyczne Baćki, które wspomaga budżet Białorusi  przywozi emigrantów  głównie z Iraku, biorąc po kilka tysięcy USD od „łebka”.

Białoruska bezpieka, która podwozi emigrantów pod granice Polski próbowała ten „ towar”, który jest u nich przerzucić przez Polskę na zachód Europy, gdyż emigranci nie są zainteresowani pracą lecz socjalem a Polska jako kraj docelowy nie specjalnie ich interesuje.

Na ich drodze stanęła SG , wojsko, Policja, Wyszło na jaw , kto jest zdradziecką mordą, a takie zera jak Frasyniuk czy Wałęsa wyzywali wojsko od śmieci, psów  gończych, a płatny kapuś Bolek, porównał ich do hitlerowców.

Wojsko przykładem Węgier, Grecji i innych krajów, zaczęło budować płot z zasiekami, żeby utrudnić przemyt emigrantów przez granicę, a totalni chcieli te zasieki  demontować , a nawet podjęli próbę ich rozerwania.

Totalni nie chcieli być gorsi, pojawili się przedstawiciele totalnych z PO w postaci Jońskiego, Scerby, Dżachiry i strusia pędziwiatra Sterczewskiego, z Lewicy, wicemarszałek senatu i poseł Konieczny.

Ponieważ  sytuacja jest potencjalnie niebezpieczna, Prezes Rady Ministrów zwrócił się do PAD o ogłoszenie stanu wyjątkowego w pasie przygranicznym obejmującym 180 miejscowości i pas szerokości 3 km. Należy dodać, że stan wyjątkowy obejmuje ca. 0.2% powierzchni  Polski.

Tak jak czerwoni w 1920 r. pomagała  Armii Czerwonej, tak Lewica zgłosiła wniosek o odrzucenie stanu wyjątkowego.

W sejmie 06.09, okazało się, że prawie 1/3 sejmu to obóz zdrady narodowej, składający się z Lewicy PO,  Ruchu 2050 i trochę planktonu.

Niestety dla nich a stety dla Polski, nie udało im się odrzucić zarządzonego stanu wyjątkowego, który będzie obowiązywał przez 30 dni z możliwością jego przedłużenia.

Bzdurnej argumentacji totalnych nie będę przytaczał, ale ci zatwardziali ateiści powoływali się na humanitarne i katolickie przesłanki.

Co zrobili katolicy, których Nitras chciał opiłowywać? ano w niedzielę  pod kościołami zbierali do puszek na pomoc dla Afgańczyków, co zrobiła Lewica z totalnymi ani nic, w myśl zasady z czasów peerel : weźmiemy się, zróbta.

Smutne jest to, że 32 lata po odzyskaniu niepodległości, brak lustracji, weryfikacji w sądach, brak rozliczenia czerwonych robi swoje.
 
https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2798028,Walesa-porownal-funkcjonariuszy-SG-do-hitlerowcow-Przestrzega-tez-przed-morderstwem
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

08-09-2021 [11:17] - J z L | Link:

Dzwoni Putin do Łukaszenki:
- No ta ile mamy szabel w polskim Sejmie?
- 168.
- Haraszo.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2021 [12:58] - Andy51 | Link:

Na kurestwo i zaprzaństwo nie ma siły, Szkoda, że jest ich aż tylu w polskim sejmie.

Obrazek użytkownika Zofia

08-09-2021 [15:19] - Zofia | Link:

Trzeba jeszcze wliczyć ten motłoch co stał pod sejmem opleciony chińskim drutem. Była ich garstka, ale i tych ulicznych chuliganów trzeba przeliczyć. Putin cieszy się z każdego polskiego zdrajcy.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2021 [16:18] - Andy51 | Link:

Jakby opletli się drutem kolczastym, to jeszcze bym zrozumiał, ale jakimś chińskim szajsem, to lipa. A, że policzyć ich trzeba to jasne.

Obrazek użytkownika Ptr

08-09-2021 [11:37] - Ptr | Link:

168 nic wesołego. Dla prowodyrów powinien być gotowy trybunał stanu. Za działanie na szkodę Polski. Za domaganie się wstrzymania funduszy. 

Z tym atakiem PE na Polskę to jest chyba skutek miękkiej gry. Bo PE musi wiedzieć ,że jeżeli taki szantaż zastosuje , to potem bez przyczyny budzet czy cokolwiek zostanie zablokowany po prostu  zawetowany. A tutaj była zabawa w salon z politycznymi terrorystami z unii.  
Takie postępowanie wobec naszego kraju ma jakiś wpływ na samopoczucie obywateli. Naprawdę , gdy myślę zachód to rzygać sie chce. 

Można zapytać rząd niemiec , czy nadal chce przyjmować imigrantów ? Jeżeli nie to dlaczego , a jeżeli tak,  to samoloty mogłyby przewozić tych ludzi z Mińska do Berlina.
 

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2021 [12:59] - Andy51 | Link:

Zgoda, za zdradę nie trybunał stanu , tylko więzienie.

Obrazek użytkownika J z L

08-09-2021 [14:15] - J z L | Link:

Tusk już szósty dzień milczy. Tymczasem UE przechodzi to skrajnych decyzji w sprawie funduszy dla Polski.
To oczywiście czysty przypadek.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2021 [14:30] - Andy51 | Link:

Tusk milczy, bo Makrela mu tak kazała, tak jak z pse,. pan powie siad to pies siada.

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-09-2021 [17:08] - Kaczysta | Link:

Straż graniczna zatrzymała tej nocy 36 nielegalnych imigrantów... a w tym ani jednego Afgańczyka

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2021 [18:37] - Andy51 | Link:

Nie było  i nie będzie żadnego Afgańczyka, ale jestem pewien, pojawią się  z Czarnej Afryki

Obrazek użytkownika J z L

09-09-2021 [08:30] - J z L | Link:

Wyobraźcie sobie, że rządzą nami takie nazwiska jak:
Jachira i Nitras
Kierwa i Hartwich
Zajszczany Radek
"Turbo" Franek
Szczerba z Jońskim
Oczywiście pod wodzą Donalda (Sprzedam wszystko) Tuska.

Obrazek użytkownika Andy51

09-09-2021 [08:41] - Andy51 | Link:

Nie, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.