Wśród profesorów jest taki sam % idiotów jak w reszcie społe

Wśród profesorów jest taki sam % idiotów jak w reszcie społeczeństwa.

Na WSI 24 zawsze można liczyć. W związku z kryzysem emigracyjnym na granicy polsko-białoruskiej, spowodowanym przez „baćkę”  Łukaszenkę, który wszedł w drogę przemytnikom, czyli ludziom którzy  przez granicę polsko-białoruską „przerzucali” nielegalnych emigrantów, postanowił sam zająć się tym interesem i zrobił sobie z tego niezły dochód „kasując” od tych biednych ogłupiałych ludzi niemałe pieniądze, obiecując raj na zachodzie, bo wiadomym jest, że Polska jest tylko etapem dla tych młodych byczków, bo marzy im się social na Zachodzie.

Z polską opozycją jest jak z dinozaurami , które wyginęły, jak inny dinozaur  ugryzł brachiozaura w ogon, to sygnał do mózgu brachiozaura dotarł , że został ugryziony po kilku godzinach. Państwa UE, które zostały „zalane”  w 2015 r, po słynnym Herzlich wilkommen Makreli „ lekarzami, inżynierami, „młodzieżą” , nauczył  czegoś lewacko liberalną Europę Zachodnią, ale nie naszą debilną opozycję.

Państwa  Europy Zachodniej, mówią nie masowej emigracji, ale nasza opozycja mentalnie tkwi w 2015 r. i chce, żeby przyjmować wszystkich jak leci.

WSI 24 wpisuje się w tę narrację , a jej „ekspert” prof. Markowski stwierdził, że imigranci chcący dostać się do Europy "to ogromna szansa dla Polski".- Tam są wykwalifikowani lekarze, inżynierowie, matematycy, pielęgniarki, tako rzekł.

To świadczy o debiliźmie tego prof. Podoba mi się jego określenie, które wyłuszczył w WSI24, że w wśród tych uchodźców, są wykwalifikowani lekarze, inżynierowie, matematycy, pielęgniarki, zwłaszcza te pielęgniarki z brodami. Panie profesorze, potwierdza pan tezę, że wśród profesury jest taki sam procent idiotów jak w reszcie społeczeństwa, a nie daj Boże prof. Markowski to potwierdza.

W myśl zasady, po nas choćby potop, delegowany przez Makrelę do przywrócenia pruskiego ładu w Polsce Tusk, robi co może, żeby obalić obecny rząd. W tej chwili trwa „operacja” odwołać Marszałek Witek.
Mam nadzieje, że jemu i jego apologetom to się nie uda, a jego protektorzy odwołają go z powrotem do Niemiec.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

21-08-2021 [14:53] - u2 | Link:

"Wśród profesorów jest taki sam % idiotów jak w reszcie społeczeństwa."

Występujący we WSI 24 utytułowani profesorowie z anty-PiSu to w 100% ćwierć-inteligenci, czyli dużo gorzej niż w całym społeczeństwie. Nie będę wymieniał nazwisk, aby nie pastwić się i nie być ciąganym po "wolnych" sądach :-)

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [16:48] - Andy51 | Link:

Tak , to tzw. ćwiartki profesorskie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-08-2021 [15:49] - NASZ_HENRY | Link:

Tej debilnej opozycji to trzeba tych "białoruskich" migrantów dokwaterowywać do mieszkań i domów. Mogą ich wziąć na swoje utrzymanie ☺☻
 

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [16:49] - Andy51 | Link:

Zgoda, niech ich wezmą na swój wikt i opierunek.

Obrazek użytkownika Ryan

21-08-2021 [18:00] - Ryan | Link:

Gimbazy polityczne – czyli wpuszczanie imigrantów „na kotka”

Gimbaza – czyli stan umysłu, mentalności, dojrzałości, który lokuje dorosłego człowieka na poziomie słabo rozgarniętego gimnazjalisty. Słówko nam zostało po epoce funkcjonowania gimnazjów, a jakże teraz okazuje się przydatne
Tak ostatnio wygląda, jakby w świecie demokratów, zagorzałych lewicowców, liberałów i internacjonałów, anarchistów i obrońców wolności, trwał jakiś wyścig na mistrza „gimbazy”. I to wszędzie, na każdym poziomie, nie wykluczając głów państw, a nawet mocarstw, które za sukces uznają utrzymanie lotniska po utraceniu całego kraju w jedenaście dni.
W Polsce do konkursu stanęli posłowie i działacze opozycyjni, ruszając na pomoc imigrantom przebywającym na białoruskiej ziemi.
Bo chyba tylko zaczadzonemu gimnazjaliście, który wypalił blanta w łazience, a potem został zmotywowany przez wiwatujący i dodający odwagi tłum koleżanek z torbami w tęczę, wpadłoby do głowy, żeby odstawić cyrk, jaki był udziałem dwóch… posłów. Ubrani w elegancki trzewik parlamentarny, spodenki w kancik, w koszulach białych, czystych i jasnych jak intencje Donalda Tuska, brnąc przez poleskie bagna i moczary, przez puszcze, trzęsawiska, jary, gaje (nie mylić z gejami) dotarli z pomocą humanitarną nad granicę pełną niedobrych zasieków, niedobrych funkcjonariuszy Straży Granicznej i niedobrych żołnierzy. Nieśli ze sobą dary. Jak dwaj Magowie, dwaj Królowie ze Wschodu… Obaj mieli w dłoniach po śpiworku oraz jakieś białe kartoniki, trochę jak z cukierni, albo z Biedry czy innej Żabki. Pewnie mieli w nich jagodzianki i wieprzowe konserwy – wiadomo muzułmanin przy głodzie to i mielonką nie wzgardzi.

https://niezalezna.pl/408344-t-lysiak-dla-niezalezna-pl-gimbazy-polityczne-czyli-wpuszczanie-imigrantow-na-kotka

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [18:55] - Andy51 | Link:

Jesteś bardzo delikatny, nazwać ich gimbazą to dla nich pochwała, że bardziej do nich pasuje, określenie ich jako pantofelki, albo meduzami, które nia mają mózgu a żyją już od milionów lat.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

21-08-2021 [16:47] - Marek Kudła | Link:

He, wśród społeczeństwa jest naturalne to, że zdarzają się idioci !  Przykładowo cłonkowie PO i ich zwolennicy ! Ba, nawet na NB zdarzają się tacy np. Rolnik z Mazur, Pers, Centrystka !  Natomiast wśród profesorów jest to nieprawdopodobne, a jeżeli już występuje, to ci powinni tracić ich tytuły naukowe !!!
Tymczasem popatrzcie na ogólnopolską listę negatywnych naukowców.  Oto lista najgłupszych profesorów w Polsce:
  prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens,  prof.  Magdalena Środa - należy do Homo insipiens,  prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. Złodziej,  prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens,  prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem,  prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens,  prof. Radosław Markowski – prof. debil,  prof. Jadwiga Staniszkis – feministka,  prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić,  prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności,  prof. Ewa Marciniak –  wysoki poziom neurotyczności),  prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka),  prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy, prof  Alicja Chybicka – senatorka PO,  należy do Homo insipiens.
To jest niewiarygodne !  Minister Czarnek powinien najpierw wymienić członków komisji przyznającej tytuły naukowe, a następnie zweryfikować przyznane  tytuły od profesora do doktora, i unieważnić je dla w/w pseudo-naukowców !!!

 

Obrazek użytkownika Pers

21-08-2021 [17:44] - Pers | Link:

@kudla
//He, wśród społeczeństwa jest naturalne to, że zdarzają się idioci !  Przykładowo cłonkowie PO i ich zwolennicy ! Ba, nawet na NB zdarzają się tacy np. Rolnik z Mazur, Pers, Centrystka !//
Usłyszeć od patentowanego kretyna i złodzieja cudzych tekstów, że jest się "idiotą" to prawdziwa nobilitacja :))))))))

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-08-2021 [11:56] - Marek Kudła | Link:

Pers
He, he, he, he, jestem zaszczycony dobrowolnym przyjęciem tutułu "IDIOTY" na NB, i to w dodatku z prawdziwą nobilitacją !  Od dziń będziesz miał Ruszkiewich dwa nicki: Pers-idiota !

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-08-2021 [18:44] - rolnik z mazur | Link:

@ kudłaty, 

Z twoich ust być idiotą to prawie jak Nobel. Dziękuję kudłaty. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-08-2021 [12:05] - Marek Kudła | Link:

Rolnik
He, he, he ,he, popatrz Walduś jak się pozytywnie zmieniłeś, popatrz ile moje lekcje na NB dały ci dobrego !  Całkiem inny język, nawet pochwała dla mnie, ba, nawet podziękowanie !  Kilka tygodni szkolenia i takie efekty.  Brawo !  Walduś to samo robimy z niezdecydowanymi na innych portalach.  Tam też mamy osiągnięcia, np. Tuskowi spadło z 26 do 22 %, a beksie z 18 do 9 % !!!  jesteżmy mocno podbudowani.  Ale pamiętaj Walduś nie poprzestawaj na tym - usz się pilnie nadal !

Obrazek użytkownika Ryan

21-08-2021 [18:54] - Ryan | Link:

Marek Kudła

BINGO
​BINGO
​BINGO

Trafieni - zatopieni

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [18:56] - Andy51 | Link:

Jest trochę tej menażerii, niestety.

Obrazek użytkownika Zofia

22-08-2021 [09:25] - Zofia | Link:

Mam nadzieję , że min. P. Czarnek zrobi z tymi pseudo profesorami porządek i przesunie do pielenia przyuczelnianych  spacerniaków mimo krzyków i donosów do unii. Jedna z nich nawet chodziła ze świeczką po warszawskich ulicach w obronie swoich "studentów", którym nie podobało się polskie sądownictwo. A inny, też przezwany profesorem wszystko czyni, aby Polskę pozbawić polskości zgodnie z wymogami unii.

Obrazek użytkownika sake3

21-08-2021 [17:38] - sake3 | Link:

Już chyba Europa przerabiała lekcję przyjmowania otwartymi ramionami lekarzy, architektów, inzynierów którym potem nie było po drodze z żadną pracą.Nie wiadomo gdzie pan Markowski ,podobno profesor widział ich dyplomy,a nawet dokumenty,bo grupa Irakijczyków udająca Afgańczyków nic nie posiada.Na kolejny teatrzyk z kolejną grupką Łukaszenka niech dostarczy pieska albo świnkę morską,to działa.a ponowny scenariusz z kotkiem mógłby wzbudzić podejrzenia.

Obrazek użytkownika Pers

21-08-2021 [17:51] - Pers | Link:

@sake3
Kiedyś w Rzymie w wielu barach wisiały wywieszki - "Polakom i psom wstęp wzbroniony".
Niewiele się różnicie od włoskich faszystów.

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [18:58] - Andy51 | Link:

Niestety, mądry człowiek uczy się na błędach, zwłaszcza cudzych, te debile z opozycji są odporni na wiedzę.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-08-2021 [15:27] - Marek Kudła | Link:

Andy51
Ludzie PO to kryzys rozumu, wynikający z kryzysu wiary w Boga !
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

21-08-2021 [17:43] - Tomaszek | Link:

To  może by tak makrelę postraszyć że ich wpuścimy  ? Tani  transport do Berlina i są u swoich . Baćka nie profesor ale swój rozum ma .

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [19:00] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że jeżeli nic się nie zmieni , to powinniśmy zrobić, taki jak piszesz. 

Obrazek użytkownika Ryan

21-08-2021 [17:47] - Ryan | Link:

Po opierdolu od Merkel i wpisie Tuska o tym żeby chronić granice przed "uchodźcami" Łukaszenki, na placu boju zostało już tylko radzieckie TVN i rosyjski Toy-Toy

Obrazek użytkownika J z L

21-08-2021 [21:02] - J z L | Link:

Komintern dostał sondaże i się im zapaliło pod tyłkiem, więc wywalili Tuska z szafy by dał sygnał do odwrotu Od jutra na Onecie cykl artykułów, że PiS nie radzi sobie z ochroną granic a Wyborcza wypuści poradnik, jak złapać i związać nielegała, żeby nie uciekł.

Tak będzie

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

21-08-2021 [18:21] - AŁTORYDET | Link:

Markowski nie jest idiotą. Jest cynikiem, bezwzlędnym nihilistą, który świadomie i z pełną premedytacją, chce podpalić Polskę, byleby jego było na wierzchu. Czyli PiS ma stracić władzę. A potem niech się dziej co chce. Apreneledelużyzm. Bydlak. 

Obrazek użytkownika juur

22-08-2021 [16:49] - juur | Link:

Absolutnie nie zgadzam  się z twierdzeniem, że wymienieni profesorowie, to idioci czy upośledzeni. To bardzo inteligentni ludzie, którzy swoją uprzywilejowaną pozycję wykorzystują do szkodzenia krajowi w którym żyją i robią to w poczuciu bezkarności. Gdyby zbadać "korzenie" wyżej wymienionych to chyba nie będzie, wielu, zaskoczeń?
Nazywanie idiotą/idiotką tych osób to umniejszanie ich winy i usprawiedliwianie a to przecież zdrada w czystej postaci i piąta kolumna.
Pytanie jest czy takie osoby nadal powinni być finansowani przez państwo, które starają się zniszczyć?
Czy wychowanie młodych pokoleń można powierzać takim osobom. Zatrute drzewo nie da zdrowych owoców...itd....
Może idiotą jest ten co udaje, że nie dostrzega ich działalności i ich finansuje? A może to taki sam szkodnik?
Nie można porównywać, na jednej płaszczyźnie, wymienionych profesorów z np. Panią Jachirą, Panem Jońskim czy też panem Szczerbą, mogą poczuć się urażeni.
Może warto uszczegółowić dokonania nadając tytuł "Arcy" lub np. "starszy sztabowy"....może jeszcze inaczej....

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [19:01] - Andy51 | Link:

Jeżeli chodzi o finansowanie, to się z Tobą zgadzam.

Obrazek użytkownika J z L

21-08-2021 [19:28] - J z L | Link:

 Po wpisie Tuska FaktyTVN mają problem, zesrać się czy oślepnąć.

Obrazek użytkownika Maverick

21-08-2021 [19:36] - Maverick | Link:

To dlaczego w Polin jest tak niski socjal że nikt nie marzy o życiu w Polin.
Czysta propaganda, zbyt łatwo dajesz się nabierać. Wojny zawsze powodują exodus ludzi. Dlaczego Białoruś miałaby ich zatrzymywać u siebie gdy oni chcą dalej.

Piszesz tak bo nie wiesz wiele rzeczy że globalistyczne lewactwo toczy wojnę na białych, których obarcza wszystkim złem dziejów, nawołują do odwrócenia procesów kolonizacyjnych czyli skolonizowania krajów ludzi białych. Rzydziańska gazeta w USA z zachwytem deklarowała że biali są już mniejszością w USA. 

Polacy to naiwny naród, ja wiedziałem że nici będą z Solidarności, że zostanie zinfiltrowana poprzez dzieci enkawudzistów broniących tak robotników że żadnej fabryki nie obronili a wszystko sprzedali za grosze aby samemu się uwłaszczyć i do dzisiaj kontrolują narrację często ci sowieciarze udają dzisiaj anty-ruskich i swoich wyrobionym węchem szukają ruskim onuc. To poliniacka ciemnota albo płatni kabalarze. Oni nic z dobrem Polski i Polaków nie mają nic wspólnego.

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [21:18] - Andy51 | Link:

Skąd ty się wziąłeś?

Obrazek użytkownika J z L

21-08-2021 [21:45] - J z L | Link:

Wpuszczając pierwszych 30 inzynierow uwiarygodnimy przemytników, czyli Łukaszenke
Białoruś szybko stanie się hubem handlu ludźmi i doprowadzi do klęski humanitarnej. I tylko po to żeby kilku zadufanych lewicowych moralizatorów poczulo się dobrze?

Obrazek użytkownika J z L

21-08-2021 [19:38] - J z L | Link:

Łukaszenka musi ponieść konsekwencje

Repetowicz o sytuacji przy granicy z Białorusią: Łukaszenka musi ponieść konsekwencje. Potrzebna odpowiedź całej UE

https://wpolityce.pl/polityka/563308-repetowicz-potrzebny-nacisk-calej-ue-na-lukaszenke

Obrazek użytkownika Pers

21-08-2021 [19:48] - Pers | Link:

@"jzl"
//Łukaszenka musi ponieść konsekwencje//
Proponuję, żebyście napisali do niego petycję.
Najlepiej kredkami na chodniku :)))))

Obrazek użytkownika Ryan

21-08-2021 [20:31] - Ryan | Link:

Ale że PiS wygra kolejne wybory dzięki idiotom wspierającym Łukaszenkę to nigdy bym nie zgadł

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2021 [21:19] - Andy51 | Link:

Otóż to.

Obrazek użytkownika J z L

21-08-2021 [20:54] - J z L | Link:

 Cudowne pojawienie się kamer TVN w chwili, gdy poselscy dostawcy pizzy szli przez nadgraniczne polany. Reporterzy TVN szli nieomal jak była żona Ryszarda Ochódzkiego, „akurat przechodzili z tragarzami”, pardon - kamerami - i nagrali całe zajście w sam raz do głównego wydania „Faktów”. Poziom tej ustawki jest równie wiarygodny jak pierwsza scena z „Misia”, gdy milicjanci ustawiają fikcyjne domy, by stworzyć teren zabudowany i wlepiać mandaty za przekroczenie prędkości. Ale potężne media w Polsce pokazują to jako sytuację autentyczną i spontaniczną

https://wpolityce.pl/polityka/563217-7-pieter-piramidy-absurdu-o-inzynierach-z-afganistanu

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2021 [10:25] - Andy51 | Link:

WSI 24 jest ekspozyturą lewactwa, stąd nie można jej przedłużyć koncesji ( poza czynnikami prawnymi), WSI 24 gra w orkiestrze Łukaszenki/Putina pożyteczni idioci z PO i Lewicy potwierdzają Łukaszenkę, że dobrze robi.

Obrazek użytkownika J z L

21-08-2021 [21:13] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika sake3

22-08-2021 [12:45] - sake3 | Link:

@Kudła ...z 16:37 dnia poprzedniego.....Dziwnym trafem brak rozumu w/w wymienionych osób wiąże się z brakiem urody,czyżby to jakieś prawo natury? Co do osób z NB nie wiem czy prawo ma zastosowanie, nie znam ,nie widziałam. Mogę tylko powiedzieć, że to skrzyżowanie zgorzkniałego tetryka z bufonem z domieszką Tuska.

Obrazek użytkownika J z L

22-08-2021 [12:59] - J z L | Link:

I te piękne bordowe kichawy
https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie

I ta piękna aryjską uroda
Brad Pitt z Szamba24 r.u
https://i.ytimg.com/vi/GvWuZAa4YAw/maxresdefault.jpg

 

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2021 [13:23] - Andy51 | Link:

Wejdę z Tobą w polemikę, WSI 24 czy Szambo 24?

Obrazek użytkownika Ryan

22-08-2021 [16:07] - Ryan | Link:

To i jedno i drugie moim zdaniem
W skrocie Toy-Toy

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2021 [13:22] - Andy51 | Link:

Selekcja naturalna.

Obrazek użytkownika J z L

22-08-2021 [19:45] - J z L | Link:

Kiedy Prezes przemówi wyjo...... kiedy siedzi cicho..... też wyjo .Wszystkie brudy świata wylewają na tego człowieka którego podziwiam za cierpliwość.

Szanowny PJK dużo zdrowia i wytrwałości życzę

https://pbs.twimg.com/media/E9Z6TLDXIAce6SH?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika Andy51

22-08-2021 [19:51] - Andy51 | Link:

PJK to nie tylko polityk, to mąż stanu, dołączam się do życzeń.