Bóg, Honor, Ojczyzna vs. je**ć PiS

Cztery dni temu obchodzona w całej Polsce a szczególnie w W-wie była 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

W całej Polsce w setkach miast i miasteczek o godz. 17:00 w godzinie wybuchu Powstania odezwały się syreny. Ludzie z szacunku do tych powstańców i osób, którzy oddali ofiarę życia, którzy polegli w walce ale w większości zostali pomordowani przez Niemców, ale również Ukraińców i innych sojuszników morderców, czego najlepszym przykładem była rzeź cywilnych mieszkańców Woli,( jak szacują historycy około 60 tys. osób).

Na dźwięk syren szczególnie w W-wie,  zatrzymywały się samochody, a w centralnym punkcie W-wy na skrzyżowaniu  Marszałkowskiej – Al. Jerozolimskie zgromadziły się tysiące ludzi, odpalając race w chwili włączenia syren.

Wieczorem  przy  Grobie Nieznanego Żołnierza, władze państwowe , samorządowe, organizacje społeczne składały wieńce i wiązanki kwiatów.

Ale nie mogło się odbyć bez prowokacji, jak składanie wieńca w barwach symbolu LGBT, czy paradowanie w maseczkach o kolorach LGBT. Mam takie pytanie pewnie retoryczne, czy w rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, aktywiści LGBT pod pomnikiem Powstania, też będą składane wieńce w kolorze tęczy?

Wieczorem w dość ograniczonej liczbie ze względu na covid, ale jednak, odbył się ( co już staje się tradycją)  festiwal  powstańczych piosenek.

Hasłem Powstańców było Bóg, Honor, Ojczyzna, i to hasło również dominowało na festiwalu nie(Zakazanych Piosenek).

Jako dysonans należy przywołać festiwal zorganizowany przez pajaca w czerwonych spodniach dzień przed Powstaniem przez Owsika POL'and'ROCK , który oprócz festiwalu muzyki, miał być również festiwalem miłości.

Ale takiego spektaklu nienawiści jakim był POL'and'ROCK trudno spotkać trudno spotkać w innym miejscu w Polsce, gdzie przy aprobacie pożal się Boże muzyka, który występował w roli wodzireja zachęcał młodzież do skandowania je*ać PiS, a pajac w kolorowych spodniach nie interweniował , bo w tych bluzgach nie widział nic zdrożnego. Co innego gdyby wołali np.  je*ać pedałów, czy je*ać PO, wówczas byłaby to mowa nienawiści, a tak to  można powiedzieć że wg. Owsika nic się nie stało i był to festiwal miłości.  
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-08-2021 [10:20] - Tezeusz | Link:

To czerwone bydło jest potomkowie tych co mordowali Żołnierzy Wyklętych.

Obrazek użytkownika Andy51

04-08-2021 [15:44] - Andy51 | Link:

Brak lustracji w 1989 r. wychodzi Polsce bokiem.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

04-08-2021 [13:12] - Marek Kudła | Link:

Są dwa rodzaje czerwonych bydlaków: ci których nie lubię i ci którymi gardzę !!!
Wyście oszaleli z nienawiści. Wy otumanieni  lewaccy pomyleńcy cuchniecie kłamstwami  i złodziejstwem, debilostwem i innymi uszczerbkami na zdrowiu psychicznym !  Wy jesteście wrzodem na du-pie Narodu Polskiego !!!
Skąd wy, plugawi i wredni ateistyczni degeneraci się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności.
Weźmiemy się za was , za to, że  feszerujecie Polaków  strachem i nienawiścią, zdradą, smrodem  i nienormalnością !
 

Obrazek użytkownika Andy51

04-08-2021 [15:46] - Andy51 | Link:

Czują się nietykalni, obsadzili swoimi dziećmi i wnukami sądy, uczelnie i media, tańczą pod dyktando folksdojcza jaki jest efekt, to widać słychać i czuć. 

Obrazek użytkownika tricolour

04-08-2021 [18:45] - tricolour | Link:

@Kudla

Sam się ledwo trzymasz w swej nienawiści. Wiara i Bóg w twoim wydaniu to czyste Auschwitz z napisem na pasku Gott mit uns.

I dlatego przegrywacie. Przez pychę, pogardę i nienawiść.

Fajnie się ogląda twoją rosnącą bezsilność.

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-08-2021 [20:48] - Tomaszek | Link:

No tak , nie ma to jak swojski zapach szwabskiej dupy . A co ci Kudłaty i inni przegrywają ?  Normalnie zaczynasz brechać jak Tusek . Po co pajacujesz ? Może jakiś argumencik ? Tylko nie liżący szwabskiej dupy . I od Auschwitz to z daleka to i klamra to twoich robota i tak zostanie na wieki . Niemiecki obóz koncentracyjny i śmierci . Ja jednak wierzę w wersję pierwotną  , że narodzik Hitlera i Angeli Merkel zgładził tam trzy miliony ludzi .

Obrazek użytkownika Centrystka

04-08-2021 [20:32] - Centrystka | Link:

Kudło moja,Kudło!
Jak zwykle pokazałeś klasę w parodiowaniu pisdzielvcych tekstów i tzw."komentarzy "- brawo! Znowu przeskoczyłeś wszystkich tych opluwaczy i ujadaczy pod tym tekstem rojącym się od fakenewsów. Najlepszy fragment to ten o faszerowaniu Polaków smrodem!!! Skąd to wziąłeś?

Obrazek użytkownika Pers

04-08-2021 [17:15] - Pers | Link:

Zawsze podziwiałem wysoki poziom dyskusji na tym blogu.
A zwłaszcza kulturę.

Obrazek użytkownika sake3

04-08-2021 [20:21] - sake3 | Link:

@Pers.....No,nie bądź taki skromny,przecież poziom kultury na NB to Twoja wielka zasługa.Pewnie awansujesz swoim skrzącym dowcipem i nietuzinkową ironią do ,,soku z buraka'' razem z Centrystką,Jabe czy Zdzichem.

Obrazek użytkownika Andy51

04-08-2021 [21:12] - Andy51 | Link:

Do tych co zawsze dołącza lemparcica, o nicku Centrystka.

Obrazek użytkownika Jabe

04-08-2021 [21:15] - Jabe | Link:

Potrafi Pani wskazać mój komentarz, co do którego ma Pani tego rodzaju zastrzeżenia?

Obrazek użytkownika Pers

04-08-2021 [21:25] - Pers | Link:

sake3
//poziom kultury na NB to Twoja wielka zasługa//
To fakt, trochę podnoszę średnią ale przy chamstwie twoich kolesi to ginie.
Ich poziom nie nadaje się nawet pod budkę z piwem.

Obrazek użytkownika J z L

04-08-2021 [22:00] - J z L | Link:

RUS ZKIEWICZ

​wiekszego prostaka i chama od ciebie ze świecą szukać zielony ludziku z Donbasu

Obrazek użytkownika sake3

05-08-2021 [09:19] - sake3 | Link:

@Pers......Tu w sieci nie ma kolegów,znajomych ani przyjaciół.Wszyscy są elektronami biegnącymi każdy po swojej orbicie.Trochę szkoda,bo tam gdzie jest miejsce na dyskusję merytoryczną czy chociażby nieobowiązującą wymianę zdań jest niecheć,nienawiść czy wręcz pognębienie nieznanej przecież osobiście osoby,Pogarda jaką kierujecie do w waszym mniemaniu ,,pisowców'',chęć upokarzania przy każdym słowie,odnajdywanie w nas rzekomych intelektualnych braków pokazuje że  już niedługo od takich zachowań w stosunku do ,,pisowców; w sklepach,na ulicy,Przecież tam też jesteśmy sobie nieznani,przynajmniej w części.Będe musiała nosić opaskę ,,pisior''albo kleknąć przed kimś w rodzaju Centrystki albo Pers?

Obrazek użytkownika Andy51

05-08-2021 [11:44] - Andy51 | Link:

U tych co wymieniłaś obowiązuje doktryna Owsika je**ć  PiS, a wszelka merytoryczna dyskusja nie ma sensu.

Obrazek użytkownika tricolour

05-08-2021 [12:39] - tricolour | Link:

@Sake

A gdy pierwszy sort, Andy, pisze o innych gówno, to dobrze, czy źle?

Bo ja mam wrażenie że Pani jest to co najmniej obojętne, a moze nawet i radosne. W każdym razie nigdy Pani nie zwróciła Andemu uwagi, że nazwanie innego tym aromatycznym słowem automatycznie nadaje identyczną rangę Andemu i także Pani wszak wszyscy jesteśmy równi.

To jak, p. Sake - utożsamiamy się?

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2021 [16:25] - Pers | Link:

sake3
Znowu się zapominasz i używasz w stosunku do mnie formy "wy". Wiem, że stare przyzwyczajenia trudno wykorzenić ale postaraj się...
Twoje zarzuty są od czapy. "Pogarda, niechęć, nienawiść" to znak rozpoznawczy nowego desantu, którzy podają się za pisowców ale tak naprawdę ośmieszają PiS.
Ja do każdego zwracam się z należnym szacunkiem. Obraziłem cię kiedyś?

//.Będe musiała nosić opaskę ,,pisior''albo kleknąć przed kimś w rodzaju Centrystki albo Pers?//
Przede mną nie musisz klękać, nie widzę takiej potrzeby :)
A co do opasek to prawda, tylko, że powinno być na niej napisane "wyszczepiony".  Założę się, że wszyscy inni będą schodzić wam z drogi. 
I będziecie się czuć bezpiecznie.

Pozdrawiam serdecznie :)

Obrazek użytkownika Andy51

04-08-2021 [19:27] - Andy51 | Link:

O matko, jakieś gówna przyczepiły się do komentarzy.

Obrazek użytkownika Pers

04-08-2021 [19:33] - Pers | Link:

@andy
//O matko, jakieś gówna przyczepiły się do komentarzy.//
Dlaczego tak brzydko o swoich kolegach piszesz?

Obrazek użytkownika tricolour

04-08-2021 [21:37] - tricolour | Link:

@Pers

Bo to jest katolik. Oni zawsze są pełni miłości bliźniego, co wyrażają przy byle okazji. Kochają bliźniego swego jak siebie samego. Pokolenie JP2. Można wpisać "modlitwa Polaka" i mamy dokładnie to, co widzimy.

Obrazek użytkownika Pers

04-08-2021 [22:00] - Pers | Link:

tricolour
//Bo to jest katolik.//
Nie, udają tylko katolików. Ja jestem katolikiem to podróbę rozpoznam.
Katolik nie próbuje na każdym kroku szkalować drugiego człowieka jednocześnie podkreślając swój rzekomy "katolicyzm" i "patriotyzm".
To tylko taka chazarska technika ogłupiania. Wielu daje się na to nabrać.
 

Obrazek użytkownika tricolour

05-08-2021 [07:30] - tricolour | Link:

@Pers

Ty jesteś drugi sort katolika. Katolicyzm Andyego jest lepszy niż Twój więc innych nazywa gównem. Tak każe Pan katolików pierwszego sortu.

Ale pierwsi będą ostatnimi.

Obrazek użytkownika Pers

05-08-2021 [08:37] - Pers | Link:

tricolour
//Ty jesteś drugi sort katolika. Katolicyzm Andyego jest lepszy niż Twój//
Nie będę się przecież kopał z katolikami "pierwszego sortu" :))

Obrazek użytkownika sake3

05-08-2021 [09:54] - sake3 | Link:

@Pers.....Nie musisz się kopać,ani określać sortami.Przecież najczęściej nazywa się nas ,,kościółkowymi'' nieprawdaż?

Obrazek użytkownika J z L

04-08-2021 [22:01] - J z L | Link:

Andy51 
to tylko parchy z Szamba24.ru

Obrazek użytkownika angela

04-08-2021 [22:50] - angela | Link:

To był  PO'land'Rock. Kto komuszego  pajacyka w czerwonych gatkach wspiera.
Naczelny  żebrak RP to  fakturki juz znalazł, on słoik pokazywał 🥰
Słoik to żebry z  jednej tylko puszki.
Inny z kolei,  POlityk " po dyszce", naczelna płaczka RP.
Najlepiej  'zbierac',  robota żadna, zyje się dostatnio i wygodnie.
 

Obrazek użytkownika Centrystka

05-08-2021 [12:30] - Centrystka | Link:

Angela przeszła już samą siebie,a to nie lada sztuka: wodospad nienawiści i kłamstwa pokazuje syndrom jakiegoś psychicznego skrzywienia,oględnie mówiąc, Nieszczęsna kobieto! Czy już złożyłaś  notarialne oświadczenie woli,że na wypadek gdybyś znalazła się w stanie utraty przytomności w szpitalu,to absolutnie zabraniasz ratowania ci życia i zdrowia jakimkolwiek instrumentem medycznym pochodzącym ze zbiórek Owsiaka?  Takie oświadczenie powinnaś zawsze mieć przy sobie,wszak wypadki chodzą po ludziach, anie po górach...

Obrazek użytkownika Zofia

05-08-2021 [11:28] - Zofia | Link:

U współczesnych internautów nienawiść wylewa się z każdego otworu, bo tacy osobnicy składają się z samych płynów (czego dowodem jest woda w mózgu) i ulicznych wulgaryzmów. Nie mając wiadomości i argumentów  skopią każdego kto im wejdzie na wizję. Artykuł był opisem upamiętnienia Powstania Warszawskiego i spostrzeżenie o niestosownym wieńcu, który oburzył większość Polaków. Nie wspomnę o festiwalu przygłupów i ćpunów ale i oni mają prawo żyć.

Obrazek użytkownika Jabe

05-08-2021 [13:16] - Jabe | Link:

Mamy i na Naszych Blogach istny festiwal takich zachowań. Siebie warci.