Knecht nie wrócił, knechta wysłali

Mam nadzieję, że wielu czytających mój wpis, zrozumie , że pisząc knecht (  w dawnym wojsku  niemieckim był to w żołnierz), ponieważ żyjemy tu i teraz prasa niemiecka tego knechta nazywa oppositionfurer i wiecie o kogo chodzi.

Wielu zwolenników opcji niemieckie wyje z zachwytu, że oppositionfurer wrócił, nie on nie wrócił, jego wysłali.

W przypadku tego osobnika mamy do czynienia  ze swego rodzaju wallenrodyzmem, człowieka, który posługuje się podstępem i zdradą w celu realizacji wzniosłego i szlachetnego celu ale na rzecz Niemiec,  realizuje najpierw cele dla dobrych Niemców  z DDR najprawdopodobniej jako agent Stasi o pseudonimie Oskar, w końcu polskość to nienormalność, później pani Merkel z dawnego DDR, obecnie kanclerz Niemiec „ przytuliła” Tuska, dając mu wysokie stanowiska w PE.

Po aferze podsłuchowej  Tusk powiedział, że nie wybiera się do Brukseli i to podtrzymuję –dokładnie 25 lipca ostatniego roku swego premierostwa.

Ile było w tym prawdy? Wie to każdy, kto choć trochę interesował się polityką. Już 30 sierpnia 2014 roku pojawiła się oficjalna informacja, że zostanie „królem Europy”.

Tusk był pacynką w rękach Merkel i robił wszystko pod jej dyktando, szczytem uległości i lokajstwa, była laudacja po niemiecku na tle Żurawia Gdańskiego w TVP z okazji rocznicy założenia CDU.

To, że PO jest skażone genem niemieckim tak jak oppositionfurer, pokazało głosowanie nad spec ustawą PAD o odbudowie Pałacu Saskiego, który po zakończeniu Powstania w grudniu 1944 r. wysadzili Niemcy.

Głosowali tak jak przedstawiciel ludu niemieckiego z Opolszczyzny poseł Galla, a co ziomkowie wysadzili, to niech tak zostanie , nie wiem kto z kogo brał przykład, czy proniemieckie PO z posła Galli czy odwrotnie?

Tak jak państwa kolonialne wysyłały misje do krajów kolonialnych, tak Niemcy wysłali knechta do „zrobienia porządku w Polsce”, najczęściej za poklepanie po plecach, ale tym razem może to być Rada Nadzorcza w jednej ze spółek zaopatrujących NS II w gaz.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

27-07-2021 [13:39] - Tezeusz | Link:

Niemiec w Polsce. Rudy powrócił.

Obrazek użytkownika Andy51

27-07-2021 [14:32] - Andy51 | Link:

Rudy jako przywódca stada folksdojczy.

Obrazek użytkownika sake3

27-07-2021 [15:52] - sake3 | Link:

Oczywiście że będzie to intratna posadka w NS2.Tam własnie trafiają spady po ukończeniu kadencji jak pan Schroeder,może i pani Angela tam sobie dorobi.Wołodia się ucieszy przebywając w tak zacnym towarzystwie,będzie z kim w brydża zagrać ,cygaro wypalić,pijanego jeśli się trafi jak w PE troskliwie ubrać......

Obrazek użytkownika Andy51

27-07-2021 [16:32] - Andy51 | Link:

Myślę, że to ostatni sprawdzian dla Ryżego przed wysłaniem go tam.

Obrazek użytkownika angela

27-07-2021 [16:41] - angela | Link:

Pewnie wyslali  syndyka, ktory sprawdzil się w wyprzedazy upadajacej Polski.
Makrela juz cierpliwość straciła, na tyle ataków i podszczypywań unijnych, awantur ulicznych, sejmowych, Polska rosnie w siłę, a to znaczy ze niebezpiecznie się wymyka, i jeszcze ma wiele do powiedzenia.
Ale tez, Slawku N.  kwili, i ten nieszczęsny notes, a nuz odbiór  kasy pana oppositionfurer zarejestrowany.
Stąd dzikie ślipie i zaciśnięte pięści miłości, czy ten bój jego ostatni w przejeciu władzy  się uda, czy pełna kompromitacja nastąpi tego pełną gębą jewropejskiego  " demokraty".

Obrazek użytkownika Andy51

27-07-2021 [17:14] - Andy51 | Link:

Zapomniałaś o furii furiata.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [18:00] - Pers | Link:

Jakby co to
"Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, na PiS głosowałoby 33,6 proc. badanych, a na KO - 26,2 proc. Na trzecim miejscu znalazłaby się Polska 2050 z poparciem 10,9 proc. głosujących - informuje Onet."

PiSowi stoi a PO rośnie.
Jak będzie rosło w takim tempie to PiS powinien już opracować strategię kampanii wyborczej.
W 2027...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

27-07-2021 [18:38] - Niezalogowany | Link:

"PiSowi stoi a PO rośnie."

"informuje Onet"

Onet to sekcja propagandowo-dezinformacyjna BND na Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51

27-07-2021 [18:45] - Andy51 | Link:

Jeżeli chodzi o określenie, to pewnemu komentatorowi, który się wcina jak koszula w d... stanął mózg.

Obrazek użytkownika Pers

27-07-2021 [18:45] - Pers | Link:

niezalog
//Onet to sekcja propagandowo-dezinformacyjna BND na Polskę.//
Bardzo możliwe ale to jeszcze nie oznacza, że zawsze kłamią.
Może tym razem nie kłamią?
NYT to żydowska jaczejka ale czasami też prawdę napiszą. Np. wyniki bejsbola podają prawdziwe.
A jeśli tym razem Onet nie kłamie to raczej dobrze to dla PiS nie wygląda. Jeszcze może się okazać, że "mają z kim przegrać".

Obrazek użytkownika Niezalogowany

27-07-2021 [19:33] - Niezalogowany | Link:

"Bardzo możliwe ale to jeszcze nie oznacza, że zawsze kłamią."

Bzdura, ruski trollu. Kłamanie jest ich zadaniem.

"J z L" dał piękne przykłady "sondaży" na zamówienie i tego, jak drastycznie rozminęły się z rzeczywistością:

https://naszeblogi.pl/comment/...
https://naszeblogi.pl/comment/...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

27-07-2021 [21:31] - Marek Kudła | Link:

Tak, knecht był potrzebny Niemcom to go zabrali, chociaż zarzekał się, że stanowisko premiera jest dla niego ważniejsze !  Teraz knechta wysłali, bo Niemcom bardziej potrzebny w Polsce, a stanowisko przewodniczącej EPL jest rezerwowane dla Merkel.

P.S. A my, kur-wa jedzemy osuszać im domy po powodzi ?!  Ktoś ma pierdolca !

Obrazek użytkownika Andy51

27-07-2021 [21:53] - Andy51 | Link:

No właśnie co robi 1 mln ciapatych, których zaprosiła Angela? chyba bawią się w Nitrasów lub gwałcą Niemry.

Obrazek użytkownika Jabe

27-07-2021 [21:40] - Jabe | Link:

Opozycjomania, postać kliniczna.

Obrazek użytkownika MFW

28-07-2021 [18:43] - MFW | Link:

Jak to było z Tuskiem w 2014 roku?
Tusk od początku swojej politycznej kariery, był pionkiem/figurą na niemieckiej geopolitycznej szachownicy, którym w latach 80-tych XX wieku zainteresowała się DDR-owska STASI, która podobnie jak PRL-owska wojskówka Jaruzelskiego/Kiszczaka(późniejsza WSI) od około połowy dekady lat 80-tych, przygotowywały się do końca zimnej wojny, rewizji porządku jałtańskiego na korzyść USA/Zachodu, rejestrując go jako TW Oskar.
To właśnie A. Merkel w 2014 ustawiała go na tej geopolitycznej szachownicy.
Jeszcze na początku 2014 roku Tusk nie był poważnie brany pod uwagę jako kandydat na stanowisko szefa RE a premier UK D. Cameron uważał, że Tusk nie nadaje się na to stanowisko, wysuwając byłą premier Danii Helle Thorning-Schmidt i jeszcze w czerwcu 2014 roku była brana po uwagę.
Co się stało, że Tusk zmienił zdanie i to on został kandydatem na szefa RE a potem szefem RE?
Według doniesień brytyjskiej prasy, David Cameron jeszcze w lipcu był przeciwny kandydaturze Donalda Tuska a w sierpniu już był za kandydaturą  D. Tuska.
Odpowiedź jest taka: po aneksji Krymu przez Rosję, USA ostatecznie rozpoczęła otwartą politykę konfrontacji z Rosją, co potem potwierdziły postanowienia  Szczytu NATO w Newport, 
ze wzmocnieniem flanki wschodniej NATO i wysłania do Polski ciężkiej brygady USA.
Już w pierwszym kwartale 2013 roku, po tym jak Putin odrzucił ofertę Obamy na II-gi etap polityki resetu, której złożenie zapowiedział prez. Miedwiediewowi podczas rozmowy w marcu 2012 roku na szczycie n6klearnym w Seulu, służby polskie współpracujące z CIA(CBŚP i CBA) rozpoczęły nagrywanie polityków PO w restauracjach SOWA&PRZYJACIELE i AMBER ROOM, będące przygotowaniem do wymiany władzy w Polsce z PO-PSL na PIS, podczas podwójnych wyborów przypadających w 2015 roku.
W tej sytuacji A. Merkel musiała ewakuować swoje aktywo jakim był D.Tusk na bezpieczną pozycję(gdzie nie sięgnie go  władza Kaczora) chronioną unijnym immunitetem.
Obecnie USA po przejęciu władzy w USA  przez Demokratów i podjęcie znowu próby dogadywania się z Rosją, A. Merkel uznała, że Kaczyński nie odważy się oskarżyć Tuska za popełnione zbrodnie(bo to nie jest w interesie USA) i przysłała go do Polski by ją destabilizował i podpalał, z zadaniem obalenia władzy PIS.

Obrazek użytkownika Andy51

28-07-2021 [21:17] - Andy51 | Link:

W sumie to wszystko smutne co piszesz, a Tusk  to wyjątkowa wesz..

Obrazek użytkownika Centrystka

29-07-2021 [01:33] - Centrystka | Link:

Takich tekstów i takich do niego "komentarzy",choćbyś się wściekł,na żadnym forum nie,a nawet anty PiS-owskim nie uświadczysz. No ale znamy przecież autorów (zwłaszcza autorki) pisaniny na forum NB,więc to nie dziwi: trzeba wyssać z palca razem z nienawiścią zaszczepioną przez reżimowe szczujnie propagandowe odpowiednią dozę fakenewsów jako wykwitu własnej już fantazji,dodać do tego gamę inwektyw - i już mamy gotowe teksty wybitnie podwyższające poziom NB.
To tak,jakby napisano,że Kaczyński jest agentem Rosji,wcześniej służył w NKWD (wiele zresztą zdziałał na korzyść Kremla osłabiając armię czy najważniejsze organy państwa polskiego,a także atakując UE). Wypisując takie durnowate bzdety,ich autorzy niestety ośmieszają się na potęgę - no,ale skoro brak zdolności merytorycznych...