Żydowscy oprawcy z UB, mordercy Polaków, czas na odszkodowan

Żydowscy oprawcy z UB, mordercy Polaków, czas na odszkodowanie od Izraela

Już Maria Dąbrowska w zapiskach w swym „Dzienniku” pisała pod datą 17 czerwca 1947 r.

"UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".
Żydów można kupić i posuną się do każdego łajdactwa jeżeli dostaną odpowiednią ilość gotówki.

Niemcy mordercy Żydów w czasie II WŚ do czego służył min. przemysł holocaustu, zapłacili Izraelowi miliardy marek i co ciekawe, zapłacili im głównie za śmierć żydów, których w samej Polsce zginęło ca. 3 mln a w całej Europie 6 mln.

To że Żydzi zdolni są za pieniądze do każdego łajdactwa pokazuje przykład z Berlina w czasie II WŚ, gdzie najbardziej osławionym Greiferem („łapaczem”) wcale nie był fanatyczny nazista ani nawet Niemiec, lecz… Żydówka – Stella Kübler czyli Stella Goldschlag.

Z donoszenia na współbraci zrobiła sobie biznes, za każdego wydanego Niemcom Żyda, zrobiła sobie bardzo dobre źródło dochodu gdyż od „ głowy” dostawała 200 marek, a niektóre źródła mówią, że tych „głów” było ponoć 10 tys.

Żydzi w żydowskich gettach mieli swoją policję  i dostarczali kontygenty Żydów Niemcom, tak jak to było np. w łódzkim getcie, którzy następnie wywozili dostarczonych żydów do obozów koncentracyjnych.
Niestety byli też Polacy, którzy donosili na Żydów tzw. szmalcownicy, ale tych donosicieli polskie państwo podziemne często „likwidowało” i donoszenie nie było to na skalę masową jak u  żydów a wielu Polaków (około 35 tys. zostało zamordowanych przez Niemców za pomoc i ukrywanie  żydów).

Skoro Niemcy zapłacili za pomordowanych żydów, to dlaczego państwo Izrael nie ma płacić za pomordowanych przez ich współziomków polskich patriotów?

Słysząc takie nazwiska jak Adam Humer, Stefan Michnik, AnatolFejgin, Julia Brystygier, Józef Światło, Józef Różański, Zygmunt Wizelberg, Jan Hryckowian, Helena Wolińska, itd. jeszcze rodzinom pomordowanych przechodzą ciarki po plecach.

Niestety wśród tych morderców pochodzenia żydowskiego, znalazł się Jan Hryckowian, z kartą niepodległościową.

Niestety niepodległa Polska nie zrobiła swego rodzaju Norynbergi i nie wytoczyła procesów katom, a taki prokurator Krzyżanowski, ten który skazał na karę śmierci „Inkę” w roku 2014 za rządów PO i prezydentury Bronka, został pochowany z asystą wojskową, co jest niewyobrażalnym skandalem.

Jeżeli do tego dodamy takie postacie jak rosyjski żyd Izaak Stolzman ojciec Kwaśniewskiego, ojca Cimoszewicza czy Hubner, to przecież byli sowieccy małojcy , którzy niczym robactwo w ilości około 200 tys. oblazły Polskę przyjeżdżając na ruskich czołgach, mordując i wsadzając do więzienia polską patriotyczną młodzież i podziemie niepodległościowe.

Wśród tego najazdu większość to byli żydzi i polscy komuniści, którzy pozmieniali nazwiska i udają Polaków.

W przyrodzie są zwierzęta, które na odległość kilku kilometrów wyczuwają padlinę, z żydami jest podobnie, oni wyczuwają geszeft za bezspadkowe mienie pożydowskie, w Europie i USA takie mienie przechodzi na własność państwa, tylko tak nie ma być w Polsce, gdzie sądy dają wiarę , że są spadkobiercy, którzy maja po 130 lat, taka jest jakość polskich sędziów.
  
 
 
https://www.facebook.com/historiaoktorejsieniemowi/posts/925355561233544/
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/24/wydala-na-smierc-setki-zydow-wziela-za-to-pieniadze-sama-byla-zydowka/
https://www.fronda.pl/a/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego,127079.html
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

09-07-2021 [11:07] - Pers | Link:

//czas na odszkodowanie od Izraela//
Czy Izrael już o tym wie?

Obrazek użytkownika sake3

09-07-2021 [13:07] - sake3 | Link:

Można mieć pewność,że jak już wyduszą z nas to mienie to wcale nie będzie koniec.Podłe łby znowu coś wymyślą do wydarcia kolejnego haraczu.A  o wymienionych prze Pana kanaliach będą się z czcią uczyły nasze dzieci w szkołach.Oczywiście o ile będą miały prawo do nich uczeszczać jako potomkowie ,,złodziei'' jak nas określił w polskim jeszcze senacie(nie wart pisania dużą literą) rabin Schudrich.Antypolskim wyczynom tego rabina przyklaskiwali polscy senatorowie i ambasadorzy Australii i Irlandii.Co oni w senacie robili?Może też wystąpią z roszczeniami w nadziei że im się coś należy za swoją niedopuszczalną hucpę. 

Obrazek użytkownika Andy51

09-07-2021 [15:10] - Andy51 | Link:

Sejm w XVIII w. zapraszał przedstawiciel carycy Katarzyny, ale Kopertnik poszedł dalej, mam nadzieję, że jeżeli skończy mu się kadencja, będą postawione zarzuty nie tylko łapownictwa, ale i zdrady stanu.

Obrazek użytkownika J z L

09-07-2021 [23:16] - J z L | Link:

Jutro 80 rocznica Pogromu w Jedwabnem dokonanego na Żydach przez niemieckiego okupanta. Świetna okazja do wznowienia ekshumacji, której zaniechanie doprowadziło do nieporozumień jakoby Polacy brali udział w tej zbrodni.

Obrazek użytkownika Andy51

10-07-2021 [08:14] - Andy51 | Link:

Masz rację, jeszcze w latach 60 tych i 70 tych była tablica w Jedwabnym o żydach pomordowanych przez Niemców, a później pyk i narracja się zmieniła na Polaków.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-07-2021 [02:12] - Zygmunt Korus | Link:

Zawsze u takich osób jak Pan, Józio z Londynu, zastanawia mnie brak koniunkcji w zmierzaniu do konkluzji: broni Pan usilnie i bezkrytycznie PiS-u oraz Naczelnika Kaczyńskiego, a utyskuje na wygumowywanie Jedwabnego... Przez kogo? Czy nie da się jakoś tych dwu wątków w Pańskim myśleniu zebrać do kupy, żeby  t a  nie wychodziła Mu - za przeproszeniem - z głowy...?

Obrazek użytkownika Andy51

11-07-2021 [08:21] - Andy51 | Link:

Co tam Józio z Londynu co tam ja, Pan i tylko Pan wie kogo bronię, a nazwisko JK i słowo PiS nie padło ani razu, to się nazywa obsesja, podobnie jak u PO, tylko PiS, PiS, PiS, przeplatane Kaczyński.