Dobczyce, przykład jak mogą być indoktrynowane dzieci

Dobczyce, przykład jak mogą być indoktrynowanie i deprawowane dzieci

RPO Bodnar, rzecznik ochrony tęczowych, który od września ubiegłego roku nie jest już rzecznikiem, razem z handlarzem nieruchomości  Żurkiem, a przy okazji sędzią, wpadli na pomysł na coś co nazwali „Tour de konstytucja”, zaczęli jeździć po Polsce z prelekcjami.

Trafili do małej gminy Dobczyce w Małopolsce, a ponieważ nikt nie przyszedł na to spotkanie, zwrócili się do swoich akolitów, a przypuszczam, że dyrektorka szkoły i przedszkola „ podrzuciły” tłum składający się głównie z dzieci.

Były to przedszkolaki i uczniowie szkoły podstawowej. Z historii pamiętamy, że jeden pan z wąsikiem z zachodu i drugi pan z wąsem ze wschodu lubili fotografować się z dziećmi, żeby nie było tow. Bierut też z wąsem, poszedł w ślady swoich sąsiadów.

Sędzia Żurek, który z pensji sędziego ca. 10 tys. zł kupił nieruchomość ca. 700 ha ziemi i kilkanaście nieruchomości, tęczowy Bodnar, który z założenia powinien być apolityczny, zaczął uświadamiać dzieci i młodzież szkolną , że aborcja jest ok. a PAD jest be.

Jako suport pętali się tam działacze KOD, ale widocznie było ich za mało stąd na tej skandalicznej imprezie dzieci.

Sędzia Żurek powinien tłumaczyć jak z pensji, którą ma/miał kupić tyle nieruchomości,  a były RPO, powinien tłumaczyć jak chronić tęczowych, nie zwracając uwagi na ataki na kościoły, księży i wiernych.

W edukacji jest zasada, że szkoły powinny być neutralne poglądowo, a co strzeliło do łba kierownictwu szkoły i przedszkola by bez zgody czy powiadomienia rodziców  ciągnąć dzieci na tą polityczną imprezę tego nie wiem?

Moim zdaniem, te osoby, które dopuściły się tego czynu, powinny pożegnać się z zawodem nauczyciela i stanowiskiem , które pełnią, jeżeli była to decyzja dyrektora.
 
https://wpolityce.pl/polityka/554031-news-spedzaja-dzieci-na-impreze-tour-de-konstytucja
https://wpolityce.pl/polityka/554084-nowak-haniebne-wykorzystywanie-dzieci-do-spraw-politycznych
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

11-06-2021 [11:20] - u2 | Link:

Aby na pewno aborcja to jest temat na dyskusję z małymi dziećmi ? Pamietam jak Janusz P. z Biłgoraja robił wyborczą reklamę w szkole podstawowej w Suwałkach (miał daczę obok Suwałk, gdzie gościł Tuska). Pozostał wielki niesmak. Ale nie było sprawy w sądzie.

Obrazek użytkownika Andy51

11-06-2021 [13:15] - Andy51 | Link:

Jeżeli chodzi o sądy, to można pobić dziennikarza TVP, można zgwałcić, a kasta albo da zawiasy, albo sprawę umorzy.

Obrazek użytkownika u2

11-06-2021 [15:07] - u2 | Link:

Z tym pobiciem dziennikarza TVP to pokrzywdzeni i prokurator nie sprzeciwili się wyrokowi dla syna miliardera. Wiadomo, miliarder może więcej.

Obrazek użytkownika Tomaszek

12-06-2021 [00:09] - Tomaszek | Link:

Tylko miliardy w skarpecie . Zadołował i ma . Nie do ruszenia .

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2021 [12:47] - sake3 | Link:

Czy w Dobczycach nie ma żłobka? Przecież byłoby wspaniale zwiększyć frekwencję naszymi milusińskimi w wózkach z misiami i samochodzikami w rączkach.Pan sędzia Żurek mógłby widowiskowo zmienić pampersa przed kamerami jakiemuś maluchowi,któremu się przytrafiło zesiusiać od nadmiaru wrażeń podczas dyskusji.I co będzie jeśli do Dobczyc zjedzie Trzaskowski ze swoim Campusem?Znowu nie będzie frekwencji z powodu braku żłobka?

Obrazek użytkownika Andy51

11-06-2021 [15:24] - Andy51 | Link:

Mógł ale tego nie zrobił, wymieniając pampersa pewnie rączki by mu brzydko pachniały.

Obrazek użytkownika tricolour

11-06-2021 [13:33] - tricolour | Link:

@Andy

Na to się nie porwiesz?

https://www.onet.pl/informacje...

Spoko, Andy. Są już klasy w szkołach podstawowych, gdzie na religię nie uczęszcza ani jedno dziecko...

Obrazek użytkownika Zofia

11-06-2021 [13:33] - Zofia | Link:

Sądów w Polsce jako instytucji państwowej już nie ma . Sędziowie "pracują" na ulicach organizując happeningi, prelekcje na tematy na których się nie znają, kolorowe, białe, czarne  marsze ze świeczką bez świeczki , no i kiedy mają pracować?? 

Obrazek użytkownika Andy51

11-06-2021 [15:24] - Andy51 | Link:

I tu mam pretensje do min Ziobro.

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-06-2021 [18:19] - Marek1taki | Link:

Co znaczy "szkoły powinny być neutralne światopoglądowo"?!
To inna nazwa laicyzacji jeśli użyć politycznie poprawnego określenia a w rzeczywistości chodzi o marksistowska indoktrynację pod postacią rzekomej neutralności.
Albo jest ktoś Polakiem i wywodzi się z cywilizacji łacińskiej albo niech dosiada ruskich tanków i zachodnich pederastów i droga wolna.
Polska szkoła powinna kształtować światopoglądy w oparciu o polskie zasady a nie udawać, że nie pierze mózgów w czerwonej farbie.
Czarnek miał być dobrą zmianą a wyszła z niego pandemiczna marksista.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2021 [20:00] - sake3 | Link:

Szkoła ma uczyć a nie kształtować światopoglądy.

Obrazek użytkownika Andy51

11-06-2021 [20:55] - Andy51 | Link:

No cóż nie rozumiesz, to wytłumaczę łopatologicznie, dzieci nie powinny być bez zgody rodziców 'ciągnięte" na imprezy polityczne jak napisałem w notce.

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-06-2021 [21:50] - Marek1taki | Link:

Nie rozumiesz to czytaj od nowa.

Obrazek użytkownika J z L

11-06-2021 [20:55] - J z L | Link:

Zdarzenie z dziećmi w Dobczycach winno skutkować dyscyplinarką dla nauczycieli i prokuratora

Obrazek użytkownika Andy51

11-06-2021 [22:41] - Andy51 | Link:

Tak powinno być.

Obrazek użytkownika J z L

12-06-2021 [11:58] - J z L | Link:

Jeśli ktoś chce  wygrać w sądzie to trzeba zapisać się do Platformy Obywatelskiej.Wygrana gwarantowana.

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2021 [14:33] - Andy51 | Link:

Otóż to.

Obrazek użytkownika Centrystka

12-06-2021 [01:17] - Centrystka | Link:

Oczywiście źródła tej opowiastki ( https://wpolityce.) szalenie prawdomówne,ale na pocieszenie należy dodać,że kto jak kto,ale min.edukacji dr KUL już zadba o odwrotność takiej indoktrynacji uczniów klas od pierwszej do ostatniej: będą się uczyć historii swojej parafii i jej proboszcza (bez drastycznych szczegółów wszakże),wykuwać na pamięć encyklilkii JPII,,śpiewać psalmy i t..p.,etc..Już świątobliwy minister przecież zapowiedział nowe zmiany w podstawie programowej nauczania szkolnego.

Obrazek użytkownika spike

12-06-2021 [10:24] - spike | Link:

Zrób wyjątek w swoim życiu, udaj się do kościoła i podziękuj Chrystusowi, że w Polsce większość jest katolikami, jakby byli wyznawcami Allaha, to z takimi jak ty i tobie podobnymi, zrobili by porządek, oni nie nadstawiają drugiego policzka, ale pamiętajcie, nawet katolicy mają tylko dwa policzki do nadstawienia, szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

Obrazek użytkownika Andy51

12-06-2021 [14:34] - Andy51 | Link:

No cóż, musi i baba do jaczejki.

Obrazek użytkownika Centrystka

12-06-2021 [23:02] - Centrystka | Link:

@spike
Zrób wyjątek w swoim życiu i poproś Boga,żeby zesłał ci łaskę właściwego rozumienia tekstów,które czytasz i wybaczył ci grzech pomawiania bliźniego swego.Niestety,ale tacy super katolicy jak ty czy ten min.Czarnek bardziej szkodzą Kościołowi,niż go bronią przed rzekomymi atakami.