RPO Bodnar odchodzi z urzędu w wielkiej sromocie

Chociaż najbardziej „gorącym” tematem jest film z niedzieli Pani redaktor Stankiewicz „Stan zagrożenia”, który pokazał pełne skur******stwo rządu Tuska i jego samego, który do Smoleńska wysłał najdelikatniej mówiąc mało lotną min. zdrowia E. Kopacz, która w prosektorium robiła sobie w prosektorium sweet focie, na tle worków ze szczątkami ofiar katastrofy, w towarzystwie wydziarganego „medyka”, to mimo wszystko zajmę się sprawą odchodzącego w wielkiej sromocie rzecznika a raczej niedorzecznika RPO (Rzecznika PO)  Bodnara, który zamiast być po stronie obywateli, był po stronie jednej ideologicznej grupy, tzw. tęczowych.

Nie słyszałem, żeby stanął po stronie wyrzucanych przez czyścicieli kamienic w W-wie z mieszkań komunalnych lokatorów, którzy mieszkali w tych mieszkaniach po kilkadziesiąt lat i mieli na nie przydziały, nie pozwolono im ich wykupić, po czym znajdowali się ponad stu letni właściciele , albo takie kamienice były kupowane po 500 zł, a mieszkańcy lądowali na bruku, przy czym urzędnicy pani Hani prezydent W-wy,

protesty i dramaty wyrzuconych lokatorów mieli w głębokim poważaniu.

Należy przypomnieć, że pan Bodnar w senacie ,można powiedzieć przeczołgał się w tajnym głosowaniu stosunkiem głosów 41:39,należy przypomnieć, że w tamtej kadencji PO miało 58 senatorów.

Czym się „wsławił” Bodnar, ano tym, że oskarżył Polaków o Holocaust, po czym po lawinie krytyki wycofał się rakiem z tych słów. Jak już wspomniałem broniąc tęczowych niczym Jaruzelski socjalizmu, zapominając o tych Polakach, którzy w swojej większości są konserwatystami i katolikami.

Jeżeli ten gość chwali wulgarną Lempart, która zamiast przecinka używa słowa wyp*****ać, która pluje na policjantów, lub odnosi się do policjanta takimi słowami  „zamknij ryj psie”, nazywając  ją  „wybitną”, to sam sobie wystawia świadectwo.

Nie słyszałem słów Bodnara w obronie atakowanych księży, obrażanych przez tęczową dzicz w czasie mszy wiernych,  ani słowa potępienia za bezczeszczenie kościołów i innych miejsc kultu.

O takich „drobiazgach” jak podawanie nazwisk funkcjonariuszy czy miejsc zamieszkania, posłów sędziów, itd. pan Bodnar takich rzeczy nie zauważał.

Na sam koniec wsadził palce między futrynę a drzwi, czyli tam gdzie nie powinien, zaskarżając umowę handlową przy wykupie udziałów Polska Presse przez Orlen od Niemców, motywując to tym, że narusza to równowagę na rynku medialnym, podczas gdy te media mieli Niemcy to mu nie przeszkadzało.

No i na zakończenie przykład pani Spurek, która przez cztery lata była jego zastępcą, a uważana jest nawet w środowisku lewicowym za skrajną lewaczkę, która non-stop atakuje Polskę.

Ta pani świadczy o Bodnarze , pokazując jakimi ludźmi się otaczał.

W senacie myśleli, że taka sytuacja, z Bodnarem będzie trwała w nieskończoność, na szczęście TK wydał orzeczenie, że kadencyjność to kadencyjność , a nie nieskończoność i Bodnar w ciągu 3 miesięcy musi opuści urząd.  

https://wpolityce.pl/polityka/547080-to-mowi-o-nim-wszystko-bodnar-wychwala-lempart-wybitna
https://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/senat-wyrazil-zgode-na-powolanie-adama-bodnara-na-rzecznika-praw-obywatelskich/21119738
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-04-2021 [11:54] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk z właściwym mu poczuciem humoru obsadzał ministerialne stołki inteligentnymi inaczej, takimi jak  Kopacz i Szumilas ☺☻
 

Obrazek użytkownika Andy51

23-04-2021 [16:11] - Andy51 | Link:

Raczej yteligentnymi.

Obrazek użytkownika u2

20-04-2021 [14:44] - u2 | Link:

"Nie słyszałem, żeby stanął po stronie wyrzucanych przez czyścicieli kamienic w W-wie z mieszkań komunalnych lokatorów"

Ponoć złożył jedną apelację, w ostatniej chwili, w sprawie Jakuba Śpiewaka. Pan Śpiewak jest dotychczas jedynym ukaranym w sprawie złodziejskiej reprywatyzacji w Warszawie.

Co prawda Prezydent Duda skorzystał z prawa łaski. Ale nadzwyczajna kasta nadal poluje na p. Śpiewaka. Oczywiście, aby zastraszyć wszystkich niepokornych.

Sorry, takie mamy sądy.

Obrazek użytkownika Andy51

23-04-2021 [16:12] - Andy51 | Link:

Jakie sądy taki RPO.

Obrazek użytkownika spike

20-04-2021 [19:56] - spike | Link:

Czego innego można się było spodziewać po człowieku, który wychował własnymi "rencami" bandytę. Swoją drogą nie rozumiem, jak to się stało, że ustawę o wyborze rzecznika, mógł napisać jakiś nierozgarnięty prawnik, który nie przewidział, takiej sytuacji, jak obecna, że są dwa "ciała" polityczne, które mogą być w konflikcie politycznym, nie pomyślano o innej drodze rozwiązania awaryjnego, jak choćby na zasadzie "gdzie dwóch się bije, tam prezydent decyduje", choćby wybór z przedstawionych kandydatów przedstawionych przez dwie strony sporu. Owszem, jak Prezydent będzie z wrogiej lewackiej opcji, sprawa przegrana, ale innym razem może być wygrana,  jest też inne rozwiązanie, połączyć wybór rzecznika z jakimiś wyborami, np. do senatu ?........PS. nie widzę kuwety, kot pewnikiem znowu tu narobi :)

Obrazek użytkownika Andy51

23-04-2021 [16:13] - Andy51 | Link:

Ma takie rence jak Kaszpirowski, co do Konstytucji pisali ją lewacy, to nie dziwota, ze jest taka jaka jest.

Obrazek użytkownika Pers

20-04-2021 [20:17] - Pers | Link:

Ciężkie czasy nastały dla wyznawców PiS...
Zamiast martwić się "dobrą zmianą" i wtopami, które robi jedna za drugą to lansują się na tle nieudolnej "opozycji".
Wygląda na to, że ZP nie ma już większości i powinny zostać ogłoszone wybory.

Obrazek użytkownika Centrystka

21-04-2021 [00:55] - Centrystka | Link:

Autor jak zwykle pracuje metodą kopiuj-wklej korzystając z powołanych przez siebie niezwykle prawdomównych i obiektywnych źródeł.Na początku swojego tekścidła napomknął z zachwytem o filmie "Stan zagrożenia",który to film (zapewne i "Smoleńsk") jest dla niego również źródłem niekwestionowanym wiedzy o tragedii smoleńskiej.  W szczególności makabryczny wątek ocalałych z katastrofy 3 pasażerów wart jest dalszego rozwinięcia i uspokojenia rodzin ofiar czy to chodzi o ich krewnych czy nie - ot. taka sobie zabawa ludzkimi uczuciami...

Obrazek użytkownika spike

21-04-2021 [10:56] - spike | Link:

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
.....ale łasica rozwiała wszelkie wątpliwości. Weź kota na kolana, tak wiele was łączy. :)))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Pers

21-04-2021 [12:43] - Pers | Link:

spuke
Ta sentencja doskonale do ciebie pasuje.
 

Obrazek użytkownika Andy51

23-04-2021 [16:15] - Andy51 | Link:

Ta osoba dołącza do kilku sprawnych umyslowo inaczej, cóż taki mamy klimat.