Jak długo jeszcze kasta będzie terroryzowała państwo polskie

Jak długo jeszcze kasta będzie terroryzowała państwo polskie?

W tym roku nastąpiła jakaś kumulacja łajdactwa sędziów,  mam wątpliwości czy oni są polskimi sędziami, przynajmniej ta część sędziów, która ostatnimi czasy pojechała „po bandzie”

W Polsce jest ca. 10 tys. sędziów, jest to druga największa grupa zawodowa sędziów po Niemczech. Sędziowie polscy po przejściu na emeryturę dostają 100% uposażenia, nie płacą podatków od swoich wynagrodzeń,  mają immunitet, a nakłady na sądownictwo są jedne z najwyższych w Europie i wynoszą ca. 1 7% PKB

Wg CEPE  Polsce na 100 tys. mieszkańców przypadało 26 sędziów zawodowych (w tym konkretnym badaniu nie są uwzględnieni ławnicy). W Niemczech jest to 24 sędziów, we Francji 10, a w Zjednoczonym Królestwie (Anglii i Walii) – 3.

Co w zamian otrzymujemy od sędziów i sądów każdy widzi? sprawy ciągnące się latami, angażowanie się quasi politycznie części sędziów, wśród sędziów panuje zasada: ręka rękę myje, noga nogę wspiera.

Donoszenie części posłów ze stowarzyszeń Iustitia i Themes na Polskę do swoich lewicowych kolegów w różnych europejskich trybunałach, które w zamian „za zaufanie”, ochoczo zajmują się Polską, mając poparcie sędziowskich kłamliwych donosicieli, w myśl zasady widzą drzazgę w czyimś oku nie widząc belki w swoim, gdzie łamie się praworządność vide Francja, ale tam żadnemu sędziemu nie przyszło by na myśl, żeby donosić na swój kraj. 

Ale ad rem: od końca, RPO, który ma z założenia bronić sprawy obywateli, zaskarża umowę handlową pomiędzy Orlenem a Polska Press nie pytając o zdanie Niemców, umowę, która została już sfinalizowana i zostały nabyte udziały Polska Press, Bodnar występuje w obronie obywateli niemieckich a sędzia Małgorzata Perdion-Kalicka wstrzymuje zakup mimo tego, że transakcja odbyła się 1,5 miesiąca temu, ale  pani sędzia znana jest z obrony sędziego Tuley i jej podpis figuruje na donosie na polskie władze w związku z reformą sądów więc orzeczenie nie dziwi, na dodatek jednoosobowo stwierdziła, ze jest to wyrok niezaskarżalny.

Tak w między czasie  został skazany za łapownictwo pan Pinior, niegdyś niezłomny bojownik w walce z komuną,  ale po przystąpieniu do PO całkowicie się zeszmacił. Ale od czego jest doktryna Neumanna, która brzmi, dopóki jesteś z nami będziemy cię bronić jak niepodległości i właśnie obrońca Piniora złożył wniosek do sądu o odbywanie kary z tzw. bransoletą na nodze. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że sąd przychyli się do wniosku obrońcy.

Innym przykładem walki części sędziów z polskim rządem jest wyrok sędzi Domańskiej, a jakże członka upolitycznionego stowarzyszenia Iustitia,  nie dość, że skróciła areszt dla Nowaka, nie uwzględniając wniosku prokuratury, że śledztwo jest wielowątkowe gdzie pomoc prawną trzeba uzyskać z Estonii, Czech, Gruzji,  co jest jednoznaczne z  nieprzedłużaniem aresztu dla niego.

Można to postanowienie  uznać za kuriozum gdyż trochę więcej niż miesiąc temu , t.j. 4 marca 2021 roku Sąd Apelacyjny rozpatrywał zażalenie obrońcy Sławomira Nowaka na przedłużenie aresztu tymczasowego,  jednak SA podtrzymał decyzję sądu niższej instancji.

Kilka dni wcześniej  ta sędzia wypuściła na wolność także byłego doradcę Ewy Kopacz, zamieszanego w tę samą aferę, a kilka lat temu sędzia Domańska publicznie krytykowała zmiany w sądownictwie, wprowadzane przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Dziwie się ministerstwu sprawiedliwości, że wiedząc, że pani sędzia jest upolityczniona, nie żądała wyłączenia jej ze sprawy.

Jeżeli dodamy do tego inny „kwiatek” z Gdańska , gdzie sędzia SA w Gdańsku nakazuje pracownicy przeproszenie Niemca, który mówił, ze jest hitlerowcem i by strzelał do Polaków.(sic)! To mamy ogląd części sędziów.

Gdy do tego dodamy skandaliczne niskie wyroki dla morderców, czy np. pedofila, który zgwałcił i zamordował dziecko a „ludzki” są zmniejszył wyrok dla mordercy o 10 lat, to mamy obraz niewypowiedzianej wojny części sędziów państwu polskiemu i rozmijaniu się z poczuciem sprawiedliwości i odpowiedzialnością za swoje czyny.

https://www.tvp.info/53268943/afera-slawomira-nowaka-kim-jest-sedzia-agnieszka-domanska-ktora-nie-przedluzyla-aresztu-jest-zwiazana-ze-stowarzyszeniem-iustitia
https://www.tvp.info/46968694/nagrala-antypolskie-wypowiedzi-hansa-g-sad-naruszyla-jego-dobra-osobiste-wieszwiecej
 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

16-04-2021 [09:25] - u2 | Link:

"Co w zamian otrzymujemy od sędziów i sądów każdy widzi? sprawy ciągnące się latami"

Bo w 3RP sędziowie korzystają z możliwości przełożenia terminu rozprawy. Wiele razy byłem tego świadkiem. W krajach anglosaskich sędzia nie odłoży rozprawy ad infinimum, tylko przeprowadza przewód sądowy dzień po dniu, aż do skutku, czyli wydania wyroku. To jest ta mała różnica pomiedzy krajami praworządnymi a quasi-praworządnymi.

Oczywiście to wymaga od anglosaskiej prokuratury większego zaangażowania w zebranie niepodważalnych dowodów, ale wtedy jest poczucie sprawiedliwości, a nie bezprawia.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

16-04-2021 [10:38] - AŁTORYDET | Link:

@u2:
O to, to. Parę razy już o tym pisałem. To jedna z moich wątpliwości odnośnie pracy MS, po kierownictwem Ziobry. Dlaczego nie wprowadzono ciągłego prowadzenia przewodu sądowego? Jeżeli sprawy są odkładane, przekładane i to nie w sposób periodyczny (ten zakładałby regularność), to skuteczność procesu leci na pysk. Sprzyja to tylko oskarżonym i adwokatom. Dlaczego tego nie wprowadzono? Moim zdaniem jest kilka przyczyn:
- presja nieuczciwych prawników (adwokatów, prokuratorów, sędziów)
- ciągły proces sądzenia, utrudniłby dorabianie na rozmaitych fuchach, poza sądem (wykłady, kursy, szkolenia etc.). Teraz to sędzia, organizuje pracę sądu "pod siebie"
- spychologia sędziów, nie radzących sobie z materią sprawy bądź zwykłych oportunistów (lepiej tego nie dotykać)
- obecny system pozwala ukryć niedoróbki w pracy wszystkich zainteresowanych (na kolejnym posiedzeniu dołączę, dostarczę, sprawdzę, powołam...)
- gra na przedawnienie
Chory jest cały system apelacji. Prawo rzymskie wyraża sie niezwykle mocno: res iudicata pro veritate acciptur. Rzecz osądzoną przyjmuje się za prawdę. Mocniej chyba nie można. Okazuje się, że łatwo to obejść dodając "prawomocnie" i wsiadamy na karuzelę kilkunastoletnich procesów. Anglosasi sobie z tym poradzili. Po prostu apelację uznaje się za zasadną, gdy pojawiają się dowody, których nie można było wcześniej zdobyć (np. pojawienie się nowych technik analitycznych). Każdy prawnik Panu powie, że nie należy się do niczego przyznawać, nawet będąc złapanym na gorącym uczynku. Przy tych "sondach", to skłaniam się do uznania powiedzenia "siedzi albo biedny, albo głupi", za prawdziwe.
 

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [13:51] - Andy51 | Link:

Niektóre zaniechania min. Ziobro są zastanawiające.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-04-2021 [16:02] - Andrzej-emeryt | Link:

Myślę, że Ziobro mało może bo ustawy muszą być " mądre " ( w domyśle więc: a nie głupie ).
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Czesław2

16-04-2021 [11:06] - Czesław2 | Link:

W moim przypadku prosta sprawa ustalenia prawa własności przy spadku. Sędzia co kwartał przekłada sprawę za każdym razem żądając jeszcze jednego dokumentu. Sądzę, że moja mama nie dożyje. Sprawa ciągnie się już dwa lata.

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [13:52] - Andy51 | Link:

Otóż to, donosić na Polskę do tego są pierwsi, ale prowadzić prostą sprawę, to już za trudne dla kasty.

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [14:03] - Pers | Link:

Andy51
Pierwszy był pan minister Waszczykowski donosząc do Komisji Weneckiej.
Potem już poszło.

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [13:48] - Andy51 | Link:

Żartujesz porównując sędziów z krajów anglosaskich, do naszej kasty.

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2021 [09:57] - Jabe | Link:

Kolejna powierzchowna leninowska połajanka. A za organizację pracy sądów odpowiada ustawodawca, czyli parlament od lat zdominowany przez – pan Andy zapewne będzie zaskoczony – PiS.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

16-04-2021 [10:37] - St. M. Krzyśków... | Link:

Określenie "połajanka leninowska" służy w głównej mierze nadaniu komunizmowi ludzkiego oblicza. Absolutny, rozmyślny fałsz - za słowami Lenina szły czyny. .

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2021 [10:59] - Jabe | Link:

Andy’ego są bezproduktywne.

Obrazek użytkownika sake3

16-04-2021 [11:18] - sake3 | Link:

@St.M.Krzyśków......Teraz też idąza słowami Lenina.Na razie w Hiszpanii i na razie tylko manifestacje z portretami.Ale to tylko gra wstępna,za chwilę będą i czyny które przeniosą się i do nas.Przecież my tak jesteśmy zapatrzeni w Europę i tak zasłuchani w to co mówi Europa.

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [13:54] - Andy51 | Link:

Proszę Cię nie mów my,  tylko lewactwo jest zapatrzone.

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [14:07] - Pers | Link:

Andy51
"tylko lewactwo jest zapatrzone."

PiS to "lewactwo"?
Robią wszystko czego zażyczy sobie Bruksela (a właściwie Berlin).

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [10:08] - J z L | Link:

Banda kretynów z POje**nej opozycji drze ryja że ktoś kto był prokuratorem za komuny jest sędzią TK. Są to ci sami ludzie którzy głosowali za wyborem komunistycznych zbrodniarzy Jaruzelskiego na prezydenta a Kiszczaka na ministra SW jak również pijaka Kwaśniewskiego na prezydenta

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [11:46] - Pers | Link:

husky
I co z tego?
Od PiS trzeba wymagać wyższych standardów. Mają w Polsce monopol na patriotyzm a w składzie pełno bolszewickich złogów.
 

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [12:13] - J z L | Link:

" w składzie pełno bolszewickich złogów"
Dawno temu sie na tobie wyznali

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [14:00] - Pers | Link:

husky
To na tobie się poznali, np. na Szalom24 :))))
Wszystko ci w kosmos wywalili, razem z tekstami twoich "przyjaciół".
A tak się starałeś...
Ja ci mówię husky, ty się pokłoń do ziemi Gavrylience to może cię ułaskawi.
Jak to zrobić to spytaj tegozgdyni, on już to przerabiał. Zresztą ty też jesteś w tym niezły :)))
 

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [15:37] - J z L | Link:

Mnie nigdy.Tam konta nie mam
Ciebie blaznie 23 razy

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [21:56] - Pers | Link:

husky
JUŻ nie masz :))))
A mnie mogą ile chcą. Lubię sobie robić jaja z szabesgoi.
Dla ciebie to tragedia a ja mam gdzie pisać :)
To jak? Już przygotowany do Hołdu Gavrylienkowego? Tylko nie zapomnij posypać głowy popiołem i otwór gębowy wyszorować!

Obrazek użytkownika Es

16-04-2021 [13:11] - Es | Link:

A kogoś kto rzeczywiście chce ten bajzel uporządkować powinno to darcie ryja cokolwiek obchodzić? 

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [13:55] - Andy51 | Link:

Ale już sędzia Iwulski im nie przeszkadza.

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [10:23] - J z L | Link:

B.Zdrojewski z PO w "RozmowaRMF:
 "Zbiórka podpisów pod likwidacją TVP Info idzie ciężko"

Obrazek użytkownika sake3

16-04-2021 [12:00] - sake3 | Link:

Nie łudźmy się,będzie terroryzowała aż do skutku,aż Polska będzie na mapie tylko jako jeden z elementów Federacji.Posłusznych elementów dzięki kaście i sprzedajnym polytykom.

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2021 [12:22] - Jabe | Link:

Co do polityków, racja, ale sędziowie?

Obrazek użytkownika Centrystka

17-04-2021 [02:11] - Centrystka | Link:

Do jakiego to Międzynarodowego Trybunału w Hadze nie wybrano ani jednego sędziego wysuniętego przez PiS ? Taka to kasta,znana już w świecie.

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [13:57] - Andy51 | Link:

Polska wstrzymała najazd Turków i bolszewików na Europę, najazd oszołomów nie wiem czy na Europę, ale na Polskę wstrzyma.

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [12:02] - Pers | Link:

Andy51
Wszyscy sędziowie to "kasta".
Np. pani sędzia J.Przyłębska. Zanim została szefową Trybunału Konstytucyjnego W 2001 złożyła wniosek o powołanie na sędziego Sądu Okręgowego w Poznaniu. Jej kandydatura została negatywnie zaopiniowana przez właściwe organa Sądu Okręgowego z uwagi na liczne błędy przy wydawaniu orzeczeń, ponadprzeciętną liczbę uchylanych wyroków oraz wysoką absencję w pracy, co złożyło się na konkluzję, że jej powrót do orzekania byłby niekorzystny dla wymiaru sprawiedliwości. Do przyczyn licznych uchyleń wyroków wydanych przez Julię Przyłębską należało, między innymi, nieprzeprowadzanie postępowania dowodowego przed wydaniem wyroku, obraza prawa materialnego, pomijanie w orzeczeniach podstawowych faktów sprawy, naruszanie granic swobodnej oceny dowodów oraz dokonywanie ustaleń sprzecznych z aktami spraw. Dwukrotnie sąd wyższej instancji nakazał wpisanie uwag do akt personalnych Julii Przyłębskiej w związku z „rażącym naruszeniem prawa przez wydanie wyroku po rozprawie, o której strony nie zostały zawiadomione oraz rozstrzygnięciem o roszczeniu prawomocnie osądzonym”, a także w związku z „rażącym naruszeniem prawa przez sporządzenie wyroku nie zawierającego ustaleń faktycznych, analizy zgromadzonych dowodów ani wyjaśnienia podstawy prawnej”.
Pan S.Piotrowicz, prokurator ze stanu wojennego też został sędzią TK.

Jak więc widać kasta ma się dobrze.

Obrazek użytkownika Es

16-04-2021 [12:03] - Es | Link:

Jak długo?  Odpowiedź jest banalnie prosta: długo. Nie w perspektywie tej i dwu  następnych kadencji ani dającej się określić przyszłości. A chcąc się bawić w jakieś  przepowiednie to można dodać dopóki Polacy na tyle nie zmądrzeją aby wyłonić partię i prezydenta, którzy będą r,rzeczywiście chcieli to zrobić. Czyli jeśli władzy w Polsce nie przejmie w którymś momencie ulica, nie zdarzy się to nigdy.

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [14:02] - Andy51 | Link:

Ja uważam, że wystarczy tylko zabrać koncesje niektórym telewizjom które sączą jad i nienawiść i będzie znacznie lepiej 

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [14:05] - Pers | Link:

Andy51

No, dobry pomysł.
Potem ambasador USA wykona jeden telefon, warknie i będzie po sprawie.
A "sojusznikom" się nie odmawia :)

Obrazek użytkownika Centrystka

17-04-2021 [01:54] - Centrystka | Link:

@Andy51
No jasne: a dziennikarzy takich telewizji (tu wymienić jakie się nam nie podobają) wyzamykać,a najlepiej od razu rozstrzelać - jak mawiał niejaki Dzierżynskij Feliks. Bo przecież krytykowanie PiS i całej tej Dojnej Zmiany, to sączenie nienawiści i jadu,no.

Obrazek użytkownika Zofia

16-04-2021 [12:12] - Zofia | Link:

Do tej hańby polskich sądów trzeba dołożyć "chętne oddawanie polskich dzieci ". Tak chętnie przestrzegają konwencji haskiej, że nie zwracają uwagi na DOBRO POLSKICH DZIECI.

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [14:00] - Andy51 | Link:

I to jest nie do pojęcia, że na oddawanie w większości zgadzały się polskie panie  sędzie. 

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [12:23] - J z L | Link:

Takich ludzi nam dzis brakuje.
Bat na sowieckie onuce  czy antypolskie padliny czy kanalie z bydlecych i upodlonych portali

Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na klęczkach

 Rafał Gan-Ganowicz "Z komunizmem walczyć można i trzeba wszędzie tam, gdzie zagraża on jakiemuś społeczeństwu". "Lepiej jest przeżyć jeden dzień jak lew, niż całe życie jak zając".   Zabijałem tylko komunistów…
https://niepoprawni.pl/blog/husky/lepiej-umrzec-stojac-niz-zyc-na-kleczkach

 

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [15:41] - Andy51 | Link:

Ja dodam cytat z Herberta
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [22:04] - Pers | Link:

Andy51 & husky
O rządzie można dużo powiedzieć ale nie to, że "wstał z kolan" i idzie "wyprostowany".
Jak chcecie zobaczyć rząd, który jest wyprostowany to najbliżej jest do Mińska albo Moskwy.

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [13:14] - J z L | Link:

Wicepremier, prezes Prawa i Sprawiedliwości J.Kaczyński został człowiekiem roku Klubów "Gazety Polskiej" za rok 2020.

Gratulacje

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2021 [15:14] - Jabe | Link:

Zaskakujące wyróżnienie. Ja również z całego serca laureatowi gratuluję!

Obrazek użytkownika Centrystka

17-04-2021 [02:02] - Centrystka | Link:

Ja też,ja też! Gratuluję szefowi Komitetu Bezpieczeństwa Publicznego,zwanego w skrócie Ubecją.Tak wydajnie i skutecznie zajmuje się walką z pandemią,jeszcze skuteczniej niż walką z babskimi protestami - chwała mu za to! I pozdrowienia dla prezesowego kota!

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-04-2021 [15:54] - Andrzej-emeryt | Link:

Wniosek MM do TK. "O wyższości prawa UE nad prawem PL" Plik PDF (około 126 stron).
https://ipo.trybunal.gov.pl/ip...
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-04-2021 [16:19] - Marek1taki | Link:

Z tytułu myślałem, że o kaście znachorów ale i z sędziami pasuje.

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-04-2021 [17:01] - Marek1taki | Link:

Z kastami można sobie radzić zamiast się do nich przyłączać.
Min. Czarnek zareagował na działania kasty samorządowców:
"Dyrektor łódzkiej szkoły nie chciał błyskawic w zdalnym nauczaniu. Władze miasta zawiesiły go i chcą ukarać. - Kierujemy zawiadomienie do prokuratury, podejrzewając przekroczenie uprawnień przez prezydent Łodzi - podał dziś minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek."
https://niezalezna.pl/390733-p...
Czas na ruch prokuratury.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

16-04-2021 [18:43] - Marek Kudła | Link:

Mamy naszego I prezesa SN, panią Prof. Małgorzatę Manowską !  Jestem przekonany,  że w sposób definitywny i nieodwołalny kończy się chaos i anarchia w polskim wymiarze sprawiedliwości.  Cieszy również fakt, że ze stanowiska rzecznika odchodzi tragiczny rzecznik sędzia Laskowski, który uzasadniał te wszystkie kompromitujące decyzje Gersdorf.  Teraz czas na kolejny  etap reformy sądownictwa  Ministra Ziobry, dotyczący zmian systemowych:
- reorganizacja sądów okręgowych , rejonowych i likwidacja apelacyjnych, w ich miejsce sądy regionalne i okręgowe (w miejsce rejonowych)
- weryfikacja wszystkich sędziów, wymiana prezesów sądów i odsunięcie od orzekania  tych sędziów, którzy nie tylko nie będą mogli więcej orzekać, ale sami będą sądzeni.  WON ci wszyscy juszczyszyny, kubczaki, łączewscy, tuleje, chodkowscy, skwary, pirogowicze, gensdorfy, żurki ,  iwulscy itd. – po prostu WON !
- powołana izby szybkiej reakcji dla sędziów. Tam każdy zgłoszony przypadek trolowania, obrażania, newsa, czy kłamstwa w internecie będzie natychmiast rozpatrywany o orzekany. Długość postępowania maksimum 3 dni !  Dalej rewizje decyzji SN o niewinności sędziów złodziei i przestępców i innych gagatków typu Durczok,
- powołanie ławników do orzekania, tak aby sami sędziowie nie robili cyrku z sądów,
- powołanie sędziów pokoju i rzeczników pokrzywdzonych przez sądy, wprowadzenie nowych przepisów antykorupcyjnych, antymafijnych i antypolitycznych.,
- nowa ustawa o rekompensatach dla ludzi pokrzywdzonych przez sądy.
My Polacy czekamy na taką kompletną reformę sądownictwa !!!
 

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2021 [19:32] - Jabe | Link:

Mamy naszego I prezesa SN, panią Prof. Małgorzatę Manowską! – Naszość jest najważniejszą cechą.

weryfikacja wszystkich sędziów – Czyli czystka. Naszość jest kryterium.

Tam każdy zgłoszony przypadek trolowania, obrażania, newsa, czy kłamstwa w internecie będzie natychmiast rozpatrywany – Inaczej mówiąc – Ministerstwo Prawdy.

I pomyśleć, że obiecywali naprawę państwa.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

16-04-2021 [20:54] - Marek Kudła | Link:

Jabe, ty nie potrafisz tego "nasze" zrozumieć.  To jest za trudne dla ciebie, a i obawiam się, że ptzy twoim stanie umysłu nie wytłumaczę ci tego należycie. Twoja kapusta jakby nie przyjmowała prawdy i rzeczywistości ! Nasze, to znaczy Polaków, a nie nasze to znaczy postkomuchów i lewaków, którzy nie są Polakami !  To obcy nam wrogowie przysłani przez Stalina po wojnie do budowa komunizmu w Polsce.  Oni nie mają nic wspólnego z Polską, a Polskość jest dla nich nienormalnością !  No, skoro ty tego nie rozumiesz, to wracyj do szkoły - ale polskiej szkoły !!!

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [21:12] - Andy51 | Link:

Nie dyskutuj z nim, on się w ten sposób nakręca.

Obrazek użytkownika Jabe

16-04-2021 [21:13] - Jabe | Link:

Żadnych tam Polaków, a jedne z wściekle się zwalczających (przynajmniej na użytek publiczny) nienawistnych plemion stepowych, które sobie wyłączność na polskość uzurpuje. Oba te plemiona tyle z Polską mają wspólnego, że okupują ten skrawek ziemi, a już z pewnością o nią nie dbają.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-04-2021 [02:05] - Centrystka | Link:

Kadry! Kadry są najważniejsze!
(W.I.Lenin )

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [21:10] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Twoimi tezami, oby się ziściły.

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [19:18] - J z L | Link:

O rety.
Szok.
Putin narobił znów w pampersa

Soviet Union wydali z Moskwy pięciu polskich dyplomatów - zapowiedział szef sowieckiego MSZ  Ławrow.

 

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2021 [21:14] - Andy51 | Link:

Patrzcie i to ten sam Ławrow, z którym  nijaki Zdradek zrobił odprawę polskich  ambasadorów.

Obrazek użytkownika J z L

16-04-2021 [20:30] - J z L | Link:

Nie wszystko się udało, udaje. Nie zawsze jest kolorowo, czasami jest bardzo ciężko.
Ale ja uwielbiam, szanuje, i zawsze będę wspierał tego starszego Pana!
Jarosław Kaczyński
Polak, patriota, mądry i inteligentny czlowiek

Obrazek użytkownika Pers

16-04-2021 [21:51] - Pers | Link:

husky
Po ile wiadro wazeliny w Londynie?

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-04-2021 [22:35] - Andrzej-emeryt | Link:

Nie wiem Persi czy w Londynie. Cholera to wie. Pytając się o cenę być może narażasz się na odpowiedz: " A pies Ci mordę lizał ".
https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika Maverick

17-04-2021 [09:45] - Maverick | Link:

Bue ba temat ale ważne. Biden odwołuje wakacje all inclusive dla odważnych Amerykanów udających się tam na dwóch niszczycielach. Co za rozczarowanie, mogli spotkać piękne rosyjskie słowiańskie dziewczyny i spędzić trochę czasu w kurortach Krymu, pijąc Stolichnaya. Czy ktoś powiedział Bidenowi, że Krym należy do Rosji, bo 90% ludności to Rosjanie, a 10% to Tatarzy. Tylko około 0,00001% to Ukraińcy. Jednak według Bidena należy do Ukrainy. To muszą być wyższe standardy amerykańskiej matematyki lub dlatego, że tak mówi, a on jest królem, dominatorem i tyranem świata. Może tak to działa w amerykańskiej demokracji, że głosujecie, ale decydują ci, którzy liczą głosy. Cud, jak wszyscy wiemy, Biden skończył ostatni w swojej klasie i nigdy nie zdał testu z geografii świata. Dla niego, podobnie jak Stalin czy Hitler, demokracja oznacza nie wolę ludu, ale paranoję kumpli, którzy są psychopatami. Gdyby był nieco bardziej inteligentny, wiedziałby, że Krym był rosyjski już ponad 1000 lat temu. Rosja stała się wtedy narodem Chrześcijan, skąd Lucyferin może to wiedzieć? Gdyby miał Bidet inteligetnych i wykształconych doradców, powiedzieli by mu, że Ukraina dostała Krym pod administracyjną kontrolę przez komunistę Chruszczowa. Dowiedziałby się też, że Krym jest republiką autonomiczną i może zdecydować o niepodległości lub powrocie do Rosji. Demokracja to wola ludu. Demokracja amerykańska to wola Rothschilda realizowana przez jego płatnych agentów. Wiedziałby równiez, że wszystkie granice republik radzieckich zostały utworzone zgodnie z ruchami ołówka Stalina na mapach, z lekceważeniem etniczności. Bo tak jak dzisiaj komuniśi w USA, tworząc multi-kulti, Stalin robił wtedy to samo. Tak jak Stalin zamykał wtedy kościoły, a oni robią to samo w USA, amerykańskie komuchy promóją zachowania antykulturowe, atakują wartości antyrodzinne itp. Na Ukrainie trzeba przeprowadzić referendum, w jakim kraju ludzie chcą mieszkać, bo przyjęcie woli Stalina jest akceptacją jego zbrodni. Część Ukrainy musi wrócić do Rosji, część do Polski, część Słowacji, część do Węgier. Jednak Biden i jego kumple są jak Stalin, a tacy kumple pracują dla Rotszylda. Prawdopodobnie Facebook zablokuje mnie za moją opinię i próbę edukacji aroganckich Amerykanów, ponieważ właściciel Mark Z. jest bezpośrednio powiązany rodzinnie z Rothschildem. Co gorsze Poliniackie kundle Rodszylda zachowują się podobnie do głupka Bideta. Dlatego musimy stworzyć Wielką Slawię jeżeli chcemy się wyrwać z szponów lucyferiańskiej kontroli i powoli nadchodzącej depopulacji Słowian.

Obrazek użytkownika Centrystka

17-04-2021 [18:50] - Centrystka | Link:

Wielka Sławia pod berłem miłościwe panującego (na razie nie nam) cara Wszechrosji Władimira Władimirowicza I-go  ? Była już taka propozycja w historii, jakoś nie chwyciła...
A co do Krymu, to i owszem był ci on tatarski,ale potem jak Stalin wyrzucił Tatarów na Daleki Wschód, został on tyko częścią ZSRS. Po latach przy jakiejś okazji suto zakrapianej - jak to u Rosjan - alkoholem, podpity Chruszczow w przypływie dobrego humoru podarował Krym I.Sekretarzowi KPZR Ukrainy wchodzącej, jak inne  części w skład ZSRR i na tym stanęło. Potem powstała samostijna Ukraina jako odrębne państwo i już razem z tym Krymem,a wszystkie państwa,przy gwarancji tej niepodległości, m.in.USA i Rosja (!) zobowiązały się do  przestrzegania integracji terytorialnej Ukrainy,w tym zwłaszcza nienaruszalności jej granic. Ale co tam takiemu Putinowi: wziął i najechał na Krym i go od Ukrainy oderwał.
A propos żądań od Ukrainy zwrotu części jej obecnego terytorium Polsce,Słowacji i Węgrom,którym te ziemie zrabował Stalin, to takie mrzonki należy w bajki włożyć,albo uznać za głupawy żart autora.
 

Obrazek użytkownika Maverick

17-04-2021 [20:49] - Maverick | Link:

Oczywiście wieśniak z czworaków, czy kształcony z wielkich miast nie zrozumie konceptu Wielkiej Slawi narodów słowiańskich, bo on chce być dotowany z lucyferiańskiej uni, wierzy w aborcję, ateizm i komunizm jako nadrzędne wartości nadludzi Lucyfera. Już Chrobry wiedział że lepiej być królem u siebie niż wasalem dla barbarzyńskiego zachodu. Niestety Poliniak przed i po szkodzie głupi. Zachód doprowadził nas do upadku i judzi jednych Słowian na drugich, przy tym zawsze nas wykorzystuje abyśmy ginęli za ich interesy masońskie i lucyferiańskie. Tak eksperyment z komunizmem także był żydowskim eksperymentem na Słowianach, i aby temu zapobiec musimy stworzyć Unię inaczej zostaniemy zdepopulowani lub wynarodowieni. Co najwyżej będą nas wykorzystywać do czarnych robów lub podcierania dup starżejącym się nazistom. Poliniak honoru nie ma i nigdy nie miał i samodzielnie myśleć nie potrafi dlatego wszystkie funkje w Polin sprawują podstawione poprzez Rodszylda pajace,

Obrazek użytkownika Centrystka

17-04-2021 [22:26] - Centrystka | Link:

@Maverick
Idź wojować z Ukrainą o oddanie nam zrabowanych Kresów Wschodnich, wezwij do boju także bratanków Węgrów i Słowaków,bo ty przecież wielki patriota-idiota jesteś. Tacy zawsze doprowadzali do zguby Rzeczypospolitej.

Obrazek użytkownika Maverick

20-04-2021 [03:10] - Maverick | Link:

Gdybym miał wojować to tylko po stronie Donnbasu. Prawo Słowian do suwerenności i prawa Boże biorą górę na poliniackim lucyferianizmem. Posiadam niezłą snajperówkę można ustrzelić Banderowca lub wysługującego się im Poliniaka z odległości 4 km. W sumie mam 11 sztuk broni i ponad 5000 naboji, ale to głownie na amerykańskich trockistów gdyby zaczęli nam wolnym ludziom odbierać broń.https://www.youtube.com/watch?... Poliniacy co tak się fascynują wszystkim co dzieje się u nich nalepszego sojusznika że gdy otworzysz stronkę internetową w Polin od razu jak za czasów Stalina widzisz wszystko zapełnione nieistonnymi głupotkami z USIA karmiących tym Poliniaków bez IQ. Gdy w 1987 będąc już obywatelem tego kraju, też tak myślałem, nawet nie zdając sobie sprawy że trockiści co pokłócili się ze Stalinem powoli przejmowali kontrolę na tym pięknym krajem i powoli niszczą wszelkie prawa boże i konstytucję USA. Rzydziany przejęli wtedy media i Hollywood właśnie wtedy selekcjonerzy mody i trendów z dobrych domów żydowskich trockistów zaczęli niszczyć kulturę białych i promować, gender, zboczenia i robić mętlik w głowach młodych. Sam byłem na koncercie Areosmith dwa razy i nie zdawałem sobie sprawy ze słów czyli lirycs uśpojony rytmiczną lucyferiańską muzyką, po latach hipisowskich przygotowywali kolejną wojnę z wiarą i parwami bożymi. Dzisiaj sprawy posunęły się znacznie dalej, zamordyzm, COVID to też ich operacja aby wytresować tych z niskim IQ do posłuszeństwa. I tak powoli wyniszczają średnią klasę aby na świecie panoszyły się tylko wielkie korpo-faszystowkie- komusze korporacje. Oczywiście właścicielami lub CEO 99.99% w wiekszości jest nowa szlachta jerozolimska jak najbardziej popierająca cenzurę, rozbrojenie obywateli USA i wprowadzenie teokracji i komunizmu. Chesz żyć po lucyferianiznem to żyj mnie rzydiańska i Poliniacka propaganda nie interesuje, mnie tylko  interesuje obrana praw danych mnie poprzez Boga i żaden lewak nie będzie mnie bałamucił.

Obrazek użytkownika HenrykH.

20-04-2021 [10:02] - HenrykH. | Link:

To i wariatów mamy w tym cyrku.

Obrazek użytkownika Pers

20-04-2021 [11:08] - Pers | Link:

Maverick
"trockiści co pokłócili się ze Stalinem powoli przejmowali kontrolę na tym pięknym krajem i powoli niszczą wszelkie prawa boże i konstytucję USA."

Tu na NB jest jeden (?) wielbiciel trockistów, onzgdyni.

Obrazek użytkownika Maverick

20-04-2021 [18:30] - Maverick | Link:

Widzisz pewnie proces kształtowania świadomości jest bardzo skomplikowany, od euforii po przybyciu do USA gdzie radość dawało wałesanie się po plażach Kaliforni,
Ludzie nie rozumieją jak kształtuje się świadomość. Gdy ja planowałem ucieczkę z komunizmu, to wielu było tam pokornymi baranami. Co podowało że nie widziałem się tam. Uważalem że jak tam zostanę zmarnuję sobie życie. Byłem pełen zachwytu dla Ameryki, samo przebywanie na plaży czy podróżowanie nową bryką Pacific Coast Highway-em upajało moją wyobrażnię. Jednak powoli zaczęlem widzieć wiele zbierzności z elitaryzmem amerykańskim a trockistami. Moje przebudzenie nastąpiło znacznie wcześniej niż wielu Amerykanów, może około 40% jest obecnie przebudzonych, reszta jest pod kontrolą kabalistów. TV wyłączyłem juz 20 lat temu, zaczęłem słuchać radia takich ludzi jak Jeff Rense i La Rouche  przecierać patrzałki. Ja rozumię że świadomość Polaków jest całe dekady do tyłu i moje dośc radykalne stwierdzenia podminowują wszystko co wiedzą bo tak zostali nakierowani aby pojmować świat, według kontrolerów i banksterów. Nie rozumieją że są sterowani. Zawsze jakieś ważne informacje lączę i wyciągam wnioski, a nie biorę ich on the face value. W wywiadzie znany dziennikarzyna podczas kampanii Regana zapytał Rockerfellera dlaczego nie ubiega się o prezydenturę? On krótko odpowiedział że to byłaby dla niego degradacja. Jakie mogą się nasunąć wnioski? Dlaczego Jaruzelski poleciał negocjować poddanie komunizmu z Rokerfellerem prawej ręki Rodszylda?

Obrazek użytkownika J z L

17-04-2021 [11:44] - J z L | Link:

Co to za partia której poprzedni przywódca stracił dużą część rodziny na statku Wilhelm Gustlof zatopionym przez aliantów i ewakuującym urzędników i członków rodzin niemieckich faszystowskich urzędników pracujących w aparacie terroru w czasie II wojny światowej a jego dziadek widnieje roześmiany na zdjęciu w mundurze Wermachtu.
Co to za partia której potencjalny przyszły przywódca ma czysto komunistyczne korzenie a jego mama "była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Meldowała bezpiece o kontaktach z dyplomatami USA muzyków i ludzi zajmujących się jazzem – Jerzego Matuszkiewicza, Leopolda Tyrmanda czy Romana Waschki. Jej pierwsza teściowa była kapitanem UB, teść – pułkownikiem LWP, a inni z bliskich działali na wysokich szczeblach PZPR."? Dla ułatwienia powiem że ten drugi realizuje wizję miasta Warszawy opartą na drewnianych sztachetach.

ps.
to pytanie komentatora z sieci

Obrazek użytkownika Pers

17-04-2021 [21:44] - Pers | Link:

husky32
Pobiłeś rekord świata na Szalom24.
Miałeś konto całe 15 minut! Ledwo zrzuty zdążyłem zrobić hahahahahaha :)))

To teraz co? husky30?

Obrazek użytkownika J z L

17-04-2021 [22:30] - J z L | Link:

Idz do ortopedy

Obrazek użytkownika Ptr

17-04-2021 [20:58] - Ptr | Link:

Nie podnosi poziomu uczestnictwo w dyskusjach osobników o wyraźnie antypolskich poglądach, np nie uznajacych rosyjskiej winy za Katyń, wyśmiewających ustalenia smoleńska, stawiających za wzór dla Polski Bialorus i Rosję. To wpisuje się w politykę niemiecko - rosyjską. Niemiecko, bo podsyca oszalałą opozycję, a ta realizowałaby de facto politykę niemiecką. 

Obrazek użytkownika Jabe

17-04-2021 [21:56] - Jabe | Link:

Rosja dba o swoje interesy. Powinna być dla nas wzorem!
Białoruś nie uległa kowidowemu szaleństwu. Uczmy się od niej!

Obrazek użytkownika Pers

17-04-2021 [22:20] - Pers | Link:

Ptr
"np nie uznajacych rosyjskiej winy za Katyń,"
A gdzie tacy są?

Co do stawiania za wzór Rosji czy Białorusi to, niestety, pewnych rzeczy możemy się od nich ostatnio uczyć.
Tym bardziej, że z tzw. "wolnego świata" a zwłaszcza z USA nic dobrego od dawna do nas nie idzie.

Obrazek użytkownika Ptr

17-04-2021 [21:08] - Ptr | Link:

Jeżeli nie można wprowadzić bezpośredniej kontroli obywateli w formie ław przysięgłych, to aby zachować praworzadność należy w takich przypadkach wytoczyc proces sędzi o działanie polityczne, stronniczość i korupcję polityczną i ukarać więzieniem. Ale ZP chyba woli mysleć ,że samo się naprawi, jakoś to będzie. Unia zacznie wrzeszczeć i nic nie będziemy reformować. 

Strony