Hołownia czyli pajac próbujący być politykiem.

Hołownia typowy przykład, kogoś, kto działa wg. zasady , nie ważne co o tobie mówią, byle mówili. Ta osoba uważająca się za polityka, moim zdaniem produkt smutnych panów, takich jak Palikot, Petru, teraz ci panowie postawili na szołmena  z TVN, z programu „Mam talent”  , Szymona Hołownię.

Jeszcze kilka dni temu, Szymek krytykował rząd za jego zdaniem zbyt wolne szczepienie obywateli i ochrzaniał min. Dworczyka niczym św. Michał diabła, skoro tylko nadarzyła się okazja , myk skorzystał z zamieszania, pojechał 90 km i się zaszczepił, po czym niczym dziecko pochwalił się dyplomem zaszczepienia.

Z „trzech muszkieterów” wypromowanych przez smutnych panów, tylko Rysiek wzbudzał w jakimś sensie sympatie, jego „ wpadki” wzbudzały rozbawienie nie zażenowanie.

Jaka jest przyszłość  jego ruchu trudno dociec, ale na pewno uszczknie parę procentów PO, stąd po wpadce,  ataki PO na niego.

Hołownia działa metodą kłusownika, podbierając posłów z innych ugrupowań, ten niegdysiejszy zakonnik działa w sposób metodyczny, mając za sobą „ciemne siły” a i być może niezbyt czyste pieniądze.

Zastanawiające jest kto oprócz smutnych panów na niego stawia, ale w polskiej polityce był już jeden polityk niedoszły ksiądz,  mówię o Józefie Oleksym, jak się skończyła jego kariera wiemy, został oskarżony przez min Milczanowskiego o szpiegowanie na rzecz Rosji, czy tak było nie wiem, może to były rozgrywki bądź z Wałęsą, bądź Wałęsy.

Teraz na firmamencie pojawił się szołmen z TVN, ten niedoszły zakonnik, przeciwnik aborcji, nauczający w kościołach, zrobił woltę i te rzeczy, które wydaje się były ważne dla niego, poszły w zapomnienie.

Jaka będzie przyszłość Hołowni tego nie wiem, ale uważam, że jeszcze jedna, dwie takie wpadki, to smutni panowie będą musieli szukać kogoś innego.

Wszak do wyborów jest jeszcze 2,5 roku i jeżeli nie zdarzy się jakaś ekstraordynaryjna sytuacja, wybory odbędą się w konstytucyjnym terminie na jesieni 2023 r. i nie wiadomo czy Hołownia ze swoim ruchem Hołownia 2050 doczeka do wyborów.
  
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-04-2021 [10:50] - Jabe | Link:

Czy to boli, że osłabia Platformę?

Obrazek użytkownika Pers

06-04-2021 [11:15] - Pers | Link:

"myk skorzystał z zamieszania, pojechał 90 km i się zaszczepił,"

Mimo wszystko miałem go za trochę bardziej rozsądnego.

Obrazek użytkownika u2

06-04-2021 [12:20] - u2 | Link:

"produkt smutnych panów, takich jak Palikot, Petru"

Petru to żywy przykład tego, że polityka jest często lepsza niż kabaret w dostarczaniu ludziom rozrywki. Zaufany Balcerowicza, jego uczeń. Wczoraj obejrzałem Pana T. na Netflix, gdzie prof. Balcerowicz zagrał epizodzik. Taki komediodramat z czasów Bieruta.

Zaś Palikot to szemrany biznesmen, który dorobił sie na paletach, ale jego ojciec miał prywatną masarnię w PRL, więc te palety to tylko przykrywka. Rzeczywiście Palikot to smutny gostek. Razem z Tuskiem robił seanse nienawiści wobez śp Lecha Kaczyńskiego. Ta jego wypowiedź o wypatroszeniu J.Kaczyńskiego jakoś nie znalazła finału w wyroku sądowym. Ale takie mamy sądy w 3RP.

Obrazek użytkownika Andy51

06-04-2021 [13:00] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem min. Ziobro powinien mniej się zajmować polityką a więcej sądami.

Obrazek użytkownika u2

06-04-2021 [18:42] - u2 | Link:

Ależ minister Ziobro robi to co do niego należy. Jest Prokuratorem Generalnym oraz Ministrem Sprawiedliwości, wprowadził reformę sądów. Oczywiście nadzwyczajna kasta zawsze bedzie się przeciwstawiała jakimkolwiek zmianom. Bo tak jest im wygodnie.

Największą zmianą byłoby sądzenie zgodnie z prawem, czyli określonymi przepisami, a nie swobodne ocenianie dowodów, często je przeinaczając. Mam pewne doświadczenie w tym względzie w polskich sądach, większe od przeciętnego Kowalskiego.

Obrazek użytkownika Andy51

06-04-2021 [21:23] - Andy51 | Link:

Może i masz rację, ale z zewnątrz ta reforma to słabo wygląda.

Obrazek użytkownika u2

06-04-2021 [22:56] - u2 | Link:

Przeciętnego Kowalskiego nie obchodzi wymiar sprawiedliwości, dopóki go ten wymiar nie dopadnie. Polska jest w miarę praworządnym krajem, ale sporo cyrków się naoglądałem w polskich sądach. Lepszych niż w polskich, a nawet zagranicznych filmach.

Obrazek użytkownika Andy51

07-04-2021 [08:43] - Andy51 | Link:

Proszę  nie sugerować się filmami.

Obrazek użytkownika Jabe

07-04-2021 [09:45] - Jabe | Link:

Przeprowadzono jakąś reformę sądów?

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-04-2021 [18:59] - Tomaszek | Link:

Palikot był królem alpagi . A palety to żeby przykryć te alpagi . Teraz wciągnął Wojewódzkiego w browar . Albo Wojewódzki go wciągnął kasą , zresztą niekoniecznie swoją . Ciekawe czy Wojewódzki inwestował swoje , czy ...ydzi mu dali . Eskimoski inwestor być dobra inwestor . Sukces murowany , nawet jak piwa nie będzie .

Obrazek użytkownika Swisspola

06-04-2021 [14:21] - Swisspola | Link:

Szczerze mówiąc nie wiem kogo się bardziej powinienem bać: Pajaców udających polityków czy polityków będących pajacami. Niestety jednych i drugich Ci u nas dostatek! Jakaś pajacowa pandemia!
 

Obrazek użytkownika Andy51

06-04-2021 [15:06] - Andy51 | Link:

To jest pytanie typu be or not to be.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-04-2021 [16:34] - NASZ_HENRY | Link:

Najnowszy sondaż:
Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowałoby 26,1 proc. wyborców. Na drugim miejscu znalazłaby się Polska 2050. Partia, której lider spotkał się w ostatnim czasie z ostrą krytyką w związku z wykorzystaniem błędu w systemie rejestracji na szczepienia, zdobyłaby 17,8 proc. respondentów. Tym samym ugrupowanie byłego prezentera TVN wyprzedziło dotychczasowego lidera opozycji, Koalicję Obywatelską. W tym samym badaniu ankieterzy zebrali także dane dotyczące poparcia dla poszczególnych partii tworzących Zjednoczoną Prawicę. Wyniki są bardzo dobre dla Solidarnej Polski, a fatalne dla Porozumienia Jarosława Gowina. Gdyby te partie poszły do wyborów samodzielnie, do Sejmu weszłoby (poza Prawem i Sprawiedliwością) tylko ugrupowanie Zbigniewa Ziobry.
Solidarna Polska uzyskałaby wynik 5,2 proc. wskazań, podczas gdy Porozumienie – jedynie 1,6 proc.
Badanie zostało przeprowadzone między 25 a 30 marca na reprezentatywnej próbie 1 000 osób.

Hołownię trzeba traktować POważnie ☺☻
 

Obrazek użytkownika Andy51

06-04-2021 [18:35] - Andy51 | Link:

Słuchaj Henry , przestań pitolić.

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-04-2021 [18:47] - Marek1taki | Link:

Ależ Andy. Nikt nie podważa Twoich praw do pitolenia. Ale może ktoś wystąpi o koncesję?

Obrazek użytkownika Tomaszek

06-04-2021 [19:02] - Tomaszek | Link:

A ja podzielam to ostatnie zdanie . Narodowy poziom nasrania we łbach rośnie .

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-04-2021 [20:43] - NASZ_HENRY | Link:

Słuchaj Andy
Marcin daje korepetycje gratis:
https://twitter.com/MarcinPalade
☺☻
 

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-04-2021 [18:43] - Marek1taki | Link:

Hołownia nie jest samodzielnym bytem politycznym. Został wykreowany w miejscu opuszczonym przez POPiS. PO zostało wytypowane do powolnej politycznej agonii i z tego zadania znakomicie się wywiązuje. PiS po raz kolejny rok temu dostał ultimatum i po raz kolejny podporządkował się. Zadaniem było zorganizowanie pandemii, czy jak niektórzy wolą plandemii. Też wywiązał się. Dla części elektoratu gra POPiSu na absurdach kowidowych kompromituje ostatecznie. To elektorat bezpański. Myślę, że nie jest on definitywnie zagospodarowany. Elektorat Hołowni to elektorat ludzi bez własnego zdania. To sieroty po POPiSie ale nie na tle negacji pandemizmu. Oni z zaangażowaniem noszą maseczki, dezynfekują ręce i się dają wyszczepić. Nie mają wyrazistych poglądów, a nawet nie maja ich wcale, i nie wymagają  ich od polityków. Wystarczy by im w TV posłodzili, nastraszyli, wskazali wroga klasowego. To elektorat, który nie zajmuje stanowiska nim nie zostanie o nim poinformowany. To ideał wyborcy Hołowni ale nie ma samych ideałów. Dochodzi część, która ma już dość POPiS. Możemy się założyć, że PiS zrobi wszystko aby trafili do Hołowni a nie do Konfederacji. To kwestia sojuszy nie tylko ideologicznych.

Obrazek użytkownika spike

06-04-2021 [23:36] - spike | Link:

"nie wiadomo czy Hołownia ze swoim ruchem Hołownia 2050 doczeka do wyborów."
jak sam się nazwał, dojrzewanie zaplanował dopiero na rok 2050, o ile kasy starczy. Swoją drogą, ciekawe, że to kolejna wykluwająca się formacja z seksualnym zabarwieniem, Palikot się "ruchał", teraz Hołownia, to jacyś zboczeńcy są czy co? :))))) Tak poważniej, to fircyk, prawdę powiedziawszy, jak się to słucha i ogląda, to nerwy człowieka ponoszą, że nie ma rzeczowej opozycji, tym bardziej zdolnej do rządzenia, PiS czując się bezkarny, popełnia za wiele błędów, boję się że wejdzie im to w nałóg i spowoduje straty nie do odpracowania, szczególnie jeśli chodzi o politykę unijną, nie ma tam nikogo, kto był przysłowiowo dał komu trzeba "w gębę" szczególnie tą germańską, kasa to nie wszystko.

Obrazek użytkownika Andy51

07-04-2021 [08:46] - Andy51 | Link:

Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów, a swoją drogą, z tą bezkarnością to przesadzasz.

Obrazek użytkownika spike

07-04-2021 [11:33] - spike | Link:

Przesadzam? błędy dla każdego z nas są po to, by się uczyć i ich następnym razem nie popełniać, do tego dochodzi "cipowatość" względem totalnej V kolumny, robią rozpierduchę gdzie się da, często w Sejmie. Mnie najbardziej wkurza bierność Morawieckiego względem zarazy, a głównie leczeniem Amantadyną, bo grupa doradców, niech ich piekło pochłonie, torpedują dopuszczenie leku do masowego leczenia ludzi, a dziennie umiera kilka setek. Innych przykładów postępowania rządu można znaleźć więcej i tu mamy problem z bezkarnością, wiem, że V kolumna jak będzie rządzić, będzie jeszcze gorzej, nawet jak poprzednio rządzili, zemsta i rozpierducha będzie głównym punktem ich programu, co już zapowiadają, a Polsk pogrąży się w chaosie, utraci całkowicie suwerenność, będąc niemieckim landem, jak za okupacji.

Obrazek użytkownika Andy51

07-04-2021 [12:50] - Andy51 | Link:

Też nie podoba mi się, że PMM czasami nie walnie pięścią w stół, ale nie znamy wszystkich okoliczności, może jest prowadzona jakaś "gra" w zaciszu gabinetu.

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2021 [09:06] - sake3 | Link:

@Andy.......Nie nazwałabym Holowni pajacem tylko niewłaściwym czlowiekiem na niewłaściwym dla niego miejscu.Uważam że każdy człowiek rozsądny powinien mieć w sobie nieco samokrytycyzmu by na chłodno ocenić swoje możliwości w zawodzie,polityce,we wspólnocie.Hołownia nie jest jedyną osobą która tego nie widzi.Wszelkie braki niweluje dziwacznymi wystapieniami czesto niepotrzebnie emocjonalnymi.Tyle że obecnie widac zapotrzebowanie na takich właśnie jak on wypchniętych przed szereg przed TVN.Uwierzył w swoją charyzmę poprzez propagandę medialną i pieniądze tych którzy go lansują.Jego miejsce nadal powinno  być w programach rozrywkowych obliczonych na mało wymagającego widza a nie w fotelu lidera partii,prezydenta czy premiera.

Obrazek użytkownika spike

07-04-2021 [11:44] - spike | Link:

"Nie nazwałabym Holowni pajacem tylko niewłaściwym czlowiekiem na niewłaściwym dla niego miejscu."
jest jak najbardziej właściwym, na właściwym miejscu, został delegowany do tej roli, jak kiedyś Tusk przez Niemiecki wywiad. Polska jest chyba jedynym krajem w UE, który jest rozgrywany przez obce państwa i służby, czy opozycja w Niemczech, Francji, a nawet w USA, działa i to jawnie przeciw swojemu krajowi? Do roli "konia trojańskiego" wrogowie nie wystawią kogoś mądrego, tylko bęcwała bez honoru, ale z wielkim Ego, bufona, Hołownia już kilka razy potwierdził, że jest głupi, pozbawiony moralności. Nie mogę pojąć, że są Polacy (?), którzy głosują na takie persony, chyba że w Polsce zaczynają przeważać różne mniejszości, które w czasie wybuchu IIWŚ dały o sobie znać kolaboracją z okupantami. jak Polacy się nie obudzą, to Polskę czeka kolejny okres rozbiorów.

Obrazek użytkownika Andy51

07-04-2021 [12:54] - Andy51 | Link:

To, że to zadaniowiec napisałem w komentarzu powyżej.

Obrazek użytkownika Andy51

07-04-2021 [12:52] - Andy51 | Link:

To jest zadanowiec, TVN i osoby stojące w cieniu go wysunęły, a jako były szołmen robi szoł.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-04-2021 [10:46] - NASZ_HENRY | Link:

Hołownia to frontmen (tak Sawicka mówiła o Kopacz) a za nim liczne sztaby mundurowe i kościelne ☺☻