Wykończyli prof. Szyszko, teraz chcą wykończyć Prezesa Ob...

Wykończyli prof. Szyszko, teraz chcą wykończyć Prezesa Obajtka
 
Dwa lata temu zmarł prof. Szyszko, znakomity naukowiec i znawca lasu jak nikt inny, wycinanie chorych drzew zaatakowanych przez kornika drukarza  w Puszczy Białowieskiej posłużyło do zaatakowania profesora.  Sygnał do ataku dała niezastąpiona Gazeta Żydowska, profesor podał się do dymisji, ale to hienom nie wystarczyło, atakowali dalej, efektem tego ataku była  przedwczesna śmierć profesora.

Ataki na profesora były niczym w porównaniu do ataków dywanowych na Prezesa Orlenu Daniela Obajtka.

Sygnał do ataku dała a jakżeniezastąpiona Gazeta Żydowska, a później za nią wszystkie media głównego nurtu a wraz z nimi posłowie opozycji głównie z PO.

Jeżeli się zastanowić dlaczego tak się dzieje, nachodzi jedna myśl. Prezes Obajtek jako doskonały menadżer zagraża czyimś interesom.

Jeszcze zakup dzienników lokalnych od spółki niemieckiej jakoś ścierpieli, ale wchodzącą w końcową fazę fuzje Orlenu z Lotosem już nie mogą.

Swego czasu Tusk nie wykluczał sprzedaży Lotosu Rosjanom i być może jakieś myśli chodziły po głowie posłom z PO, zwłaszcza tym z Pomorza.

To oni bez opamiętania atakują tę fuzję, bo jak się mówi w Trójmieście, Lotos był takim bankomatem dla PO, stąd ta wściekłość i być może Lotos był już komuś obiecany, być może również były wzięte jakieś dowody wdzięczności  a tu masz klops, Lotos i Orlen zostają w polskich rękach.

Gdy onegdaj PiS domagał się wyjaśnień za co śp. Adamowicz kupił 7 mieszkań, Gazeta Żydowska i posłowie PO nazwali szczuciem by w końcu i tak Adamowicza usunąć z PO a na kandydata na prezydenta Gdańska wysunąć młodego Wałęsę.

Jeżeli domaganie się ujawnienia majątku  Adamowicza nazwane było szczuciem, to jak nazwać naloty dywanowe na Prezesa Obajtka.

Prezes Obajtek nie jest miękką fają  i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać, stąd złożenie do CBA wniosku o sprawdzenie majątku w okresie ostatnich kilkunastu lat, ponadto pozwy przedsądowe do kilkunastu podmiotów  i osób fizycznych o podawanie nieprawdziwych informacji, może trochę ostudzi ten stek kłamstw sączonych przez onych.

Niech niezależne sądy rozstrzygną  kto ma rację, czy oszczercy czy Prezes Obajtek.

Na koniec  należy przypomnieć ewenement na skalę światową, żeby RPO Bodnar zaskarżał zakup polskich tygodników od niemieckiej spółki  do sądu. Po prostu mózg staje.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

16-03-2021 [11:32] - Jabe | Link:

O wszystkim, tylko nie o owych oszczerstwach. Może Autor unika, bo boi się, że to prawda?

Zwracam uwagę na prawidłowość: polskie znaczy państwowe. Znamienne.

Obrazek użytkownika Es

16-03-2021 [16:19] - Es | Link:

@ jabe  w naszych warunkach " państwowe" znaczy w miarę bezpieczne przed wyprzedaniem za którąś z najbliższych granic i zabezpieczenie przed obudzeniem się  z ręką w wiado.ym naczyniu 

Obrazek użytkownika Jabe

16-03-2021 [17:21] - Jabe | Link:

Historia uczy, że właśnie państwowe jest podatne na pokątną wyprzedaż. Prawdziwy powód to to, że na państwowym aktyw się pasie. Prywatne zaś należy do wrogiej klasy posiadaczy, a nawet, co gorsza, do tzw. klasy średniej, czyli ludzi samodzielnych. Stąd ta demagogia o „repolonizacji”. Np. co nam – tubylcom – po „narodowym” przewoźniku lotniczym? Dopłacać do niego musimy w podatkach i długach, które każą nam spłacać.

Nie muszę chyba przypominać, że własność państwowa z zasady jest gorzej zarządzana od prywatnej. Rozsądnie byłoby więc dążyć, by własność pozostawała w polskich (czyli tubylczych) rękach, a nie aparatu partyjno-państwowego.

Obrazek użytkownika Es

16-03-2021 [20:24] - Es | Link:

Co do zasady zgoda. Pokaż mi jednak rodzimy kapitał zdolny przejąć firmy o znaczeniu dla nas strategicznym, jeśli chcemy ciągle mieć cokolwiek z tego interesu. Oprócz wiadomej części tego kapitału którego przedstawiciele wyznają zasadę, że pierwszy miliard należy jakoś ukraść, aby później....kraść było łatwiej. Oni jednak w tworzeniu jakiegokolwiek rozpoznawalnego polskiego brandu zainteresowani są raczej  średnio. W sumie więc sny o prężnym rodzimym kapitale snami pozostaną nadal. Chyba, że wybierzemy wariant figurantów na usługach Kantara lub podobnych. 

Obrazek użytkownika Jabe

16-03-2021 [21:26] - Jabe | Link:

Naturalnie jesteśmy obciążeni spuścizną błędów i wypaczeń transformacji. Taki Andrzej Lepper dziś byłby zapewne szanowanym przedsiębiorcą, choć szerzej nie znanym. O ile mnie pamięć nie myli, na wojenną ścieżkę wstąpił, bo go oprocentowaniem w ramach planu Balcerowicza przyduszono. Obecnie historia zatoczyła koło i u władzy jest człowiek rozmiłowany w patriocie Edwardzie Gierku, z rozrzewnieniem wspominający czasy, gdy budowano centralnie, od rzemieślników po przemysł wszystko było zrzeszone, a Polska była czołową potęgą świata. A gdy budowa państwa dobrobytu dostała takiej zadyszki, że propaganda sukcesu nie mogła już tego ukryć, nastała Solidarność. I zapewne to się powtórzy, tylko ta nowa będzie tęczowa i euroentuzjastyczna, bo władza się za prawicę podaje. Polski nawet drugi stan wojenny nie uratuje przed czymś takim. Może jeszcze czas się opamiętać.

A państwo ma kapitał z tego, co nam zabierze lub pożyczy w naszym imieniu.

Obrazek użytkownika ruisdael

16-03-2021 [11:56] - ruisdael | Link:

Rozumiem trudności opozycji ale mózg mi staje kiedy słyszę , że można zaszczuć "ludzi władzy"? Jak można było dopuścić do niewątpliwego zaszczucia prof. Szyszko? Nikt z władzy, posiadającej środki nacisku, jakby nie było, nie stanął w Jego obronie? Podobnie teraz? Rząd bezsilny wobec żydowskiej gazety dla Polaków? Marne to wszystko. Lepiej znowu obiecać jakieś "+"- bezproblemowo wyborcy łykną.

Obrazek użytkownika u2

16-03-2021 [11:59] - u2 | Link:

"RPO Bodnar zaskarżał zakup polskich tygodników od niemieckiej spółki  do sądu."

Taka jego rola, niszczyć wszystko co polskie. To komuszek, internacjonał, nie uznaje nacji jako takiej, no chyba, że to jego nad-nacja.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [13:26] - Andy51 | Link:

Na to wygląda.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-03-2021 [12:04] - NASZ_HENRY | Link:

Jak się nie dobije małego gada to on rośnie. Ile nierozliczonych przekrętów czeka bo PiS w celi+ zamiast przestępców to grypę zamknął stąd sukces covida ☺☻
 

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [12:11] - Pers | Link:

"Jeżeli domaganie się ujawnienia majątku  Adamowicza nazwane było szczuciem, to jak nazwać naloty dywanowe na Prezesa Obajtka."
Jedni i drudzy to aferzyści, którzy wzajemnie się kryją.
Nie wiem skąd Obajtek ma swój majątek ale bardzo mnie to interesuje bo wszystko zarobił, podobno, uczciwie na publicznych posadach.
Gdyby był średniej wielkości przedsiębiorcą to średnio by mnie interesowało.

A ty autor dałbyś sobie uciąć za niego rękę? Domyślam się, że tak bo inaczej byś takich natchnionych p...ół nie pisał.

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-03-2021 [17:21] - jazgdyni | Link:

Nie wiem skąd Obajtek ma swój majątek...

Ty kqrcze człowieku maż obsesje w stosunku do ludzi z majatkiem. Jak Pejs w stosunku do chrześcijan. Gówno to powinno ciebie obchodzić skąd sąsiad ma majątek. Od tego są służby skarbowe. Ale nie palant i nieudacznik, oraz klasyczny bolszewik, będzie na przedsiębiorczych pluł i szarpał za nogawki. Tradycja iście folwarczna.

Obrazek użytkownika tricolour

16-03-2021 [17:38] - tricolour | Link:

Służby skarbowe polowały na Kulczyka? Nie. Więc ciebie też ma g... obchodzić skąd ma majątek, a nie jęczeć po forach.

Proste?

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [18:13] - Andy51 | Link:

To ktoś wychowany na człowieka radzieckiego, albo jego potomek Janusz. 

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [19:27] - Pers | Link:

Masz rację Andy. Janusz to potomek człowieka radzieckiego. 

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2021 [19:35] - sake3 | Link:

@Pers....Jak widzę zdolności,pracowitość,determinacja w działaniach to dziś zjawisko wielce niepożądane.Dlatego forsuje się na siłę takich nieudaczników jak Trzaskowski,albo Lolo Pindolo nie mającego pojęcia o niczy,.Kazdego mądrego trzeba zrównać z ziemią nawet jeśli jego działania przynoszą wymierne efekty.Dzisiejszy przykład bohatera naszych czasów to głąb biegający z tęczową flagą,albo drący mordę na protestach.

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [20:54] - Pers | Link:

Kto jest tym "bohaterem naszych czasów"? Bo już się gubię.

Obrazek użytkownika Jan1797

18-03-2021 [16:52] - Jan1797 | Link:

bo wszystko zarobił, podobno, uczciwie na publicznych posadach.
To jednak pozytywna zmiana stanowiska-doceniam:)
 

Obrazek użytkownika dr Anna

16-03-2021 [12:21] - dr Anna | Link:

Niepodważalnym faktem jest prześladowanie Daniela Obajtka. Wszyscy to doskonale widzimy. W tej sytuacji koniecznym wydaje się przeanalizowanie całej sytuacji oraz zastanowienie się nad możliwościami rozwiązania, przeciwstawienia zwykłemu barbarzyństwu i chamstwu. 

Być może pewnym wyjściem z tej sytuacji byłoby stworzenie specjalnego kompleksu mieszkaniowego dla osób prześladowanych, gnębionych przez parszywe media. Niegłupim pomysłem mogłoby okazać się wydzielenie jakiegoś osiedla, wzmocnienie jego systemu ochronnego (dodatkowe alarmy, kamery, wyspecjalizowani ochroniarze wysokiej klasy).

Pomocne okazałyby się administracyjne ułatwienia przyznawania indywidualnego toku nauczania dla dzieci osób prześladowanych, specjalne urlopy pracownicze dla współmałżonka, czasowe zawieszenia w pełnieniu obowiązków pracowniczych, przyznanie osób które zajmowałyby się robieniem codziennych sprawunków (zakupy, spacer z psem itd), udostępnianie telefonów z szyfrowanymi połączeniami teleinformatycznymi. 

Niestandardowym, ale wartym rozważenia pomysłem, mogłaby być też ścisła współpraca międzynarodowa, mająca na celu tymczasowe udostępnianie części jakiegoś terenu pod wynajem bezpiecznego mieszkania dla poszkodowanych przez mass media z zaprzyjaźnionego kraju. Danej osobie musiałby też towarzyszyć jakiś ochroniarz i osoba ułatwiająca pobyt w obcym środowisku i obcym państwie. Zmiana otoczenia społecznego pełniłaby dodatkowo funkcję odstresowującą. 

Nie przychodzi mi nic więcej do głowy, ale może jakaś osoba miałaby jeszcze inne pomysły na wyjście z sytuacji nękania.

Należałoby też zastanowić się nad zmianą prawa oraz ściganiem prześladowców, ewentualnie nad zdjęciem ochrony immunitetowej w przypadku parlamentarnych prześladowców.
 

Obrazek użytkownika tricolour

16-03-2021 [13:05] - tricolour | Link:

To, co Pani proponuje nazywa się więzieniem.

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [13:14] - Pers | Link:

To nie jest nowy pomysł Pani Anno. Korzystali z takiej ochrony wszyscy "wybrańcy". W Polsce ostatnio pewien przemiły pan z kotkiem. 
Czyżby bał się, że że mu kotka ukradną?

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2021 [18:50] - sake3 | Link:

@Pers....Wam nawet kot przeszkadza a cóż dopiero Obajtek..Przed laty przeszkodą był Roman Kluska którego dano radę utrącić.

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [19:16] - Pers | Link:

Jakim "wam"?
Jeszcze nie odwykłaś od tego zwrotu "wy" (towarzyszu)?
Tyle lat jak komuna "padła" a ty ciągle zaciągasz po bolszewicku. 
 Chyba kupię ci tę "bluzkę", żebyś nie marzła :)
 

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [13:31] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem nękaniem powinien zająć się wywiad i kontrwywiad być może to konkurencja przepłacając naszych Targowiczan to zleciła, druga sprawa, tym co kłamią w sprawie Obajyka, jezeli sąd udowodni im kłamstwo powinien dowalić takie odszkodowanie dla Prezesa Obajtka, że mu kapcie spadną. 

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [14:07] - Pers | Link:

Jeśli kłamią to Obajtek powinien puścić ich w skarpetkach.
A jeśli nie kłamią?

Obrazek użytkownika Jabe

16-03-2021 [13:57] - Jabe | Link:

Dr Anna sobie dworuje. Oto biedna, prześladowana złym słowem władza ma się chować po kątach.

Przypuszczam, że niepochlebne słowa o panu Obajtku są tylko jeszcze jednym przejawem zdziczenia obyczaju, od którego wszakże i media prorządowe nie stronią, regularnie mieszając z gównem wszystkich, którzy nie popierają bezkrytycznie przewodniej siły narodu. Tak więc przyganiał kocioł garnkowi. Tego jednak pisowscy hipokryci zdają się nie zauważać. Zacznijcie od siebie!

Obrazek użytkownika u2

16-03-2021 [14:43] - u2 | Link:

"Nie przychodzi mi nic więcej do głowy, ale może jakaś osoba miałaby jeszcze inne pomysły na wyjście z sytuacji nękania."

Zjadłem chyba z pół kilo filetu z sandacza i jestem bardzo rozleniwiony. Ale sądzę, że pani Anna przedstawiła model norweski dla Brejwika. Brejwik się skarży na mały metraż, ma zaledwie dwa pokoje i przestarzałe gry na konsole. Norweski sąd ponoć uwzględnił jego żale.

A w Warszawie funkcjonuje już podobne rozwiązanie, w tak zwanej Zatoce Czerwonych Świń, w okolicach pałacu w Wilanowie. Skojarzenia z Zatoką Sztuki w Sopocie nieprzypadkowe. Więc nie ma potrzeby nic na siłę wymyślać, już to zostało zrealizowane w Warszawie.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [17:18] - Andy51 | Link:

Nic dodać nic ująć.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-03-2021 [13:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

1. Kornik był doskonałą przykrywką do realizacji zamówienia na drewno o wysokich parametrach, których sosna - drzewo plantacyjne - nie zapewnia.
2. Obajtek podobnie jak każdy prezes Spółki Skarbu Państwa powinien być pod ostrzałem prasy opozycyjnej, takie są prawidła gry.
Cóż pisiory bronią swych interesów, stąd pedofile i złodzieje w koloratkach wraz z prezesami śpią spokojnie, pewni swej bezkarności.

Obrazek użytkownika Jabe

16-03-2021 [14:49] - Jabe | Link:

Nie sądzę, żeby pedofile spali wraz z prezesami.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-03-2021 [18:00] - wielkopolskizdzichu | Link:

Prezes Orlenu, z tego co mi wiadomo, żyje nie z pedofilem, ale z konkubiną!!! Nie po bożemu, nie po chrześcijańsku!!! Zgorszenie sieje!!!

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2021 [19:24] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu....No faktycznie wielkie mi zgorszenie w dzisiejszych czasach,że zyje z konkubiną.Przecież rodzina to nie jest modne dziś słowo.Nie mąż i żona tylko partner i partnerka z wachlarzem płci do wyboru.Hipokryzja i paskudny ciemnogród z Pana przebija.

Obrazek użytkownika mada

16-03-2021 [15:02] - mada | Link:

Ale się tu pobratymców nazbierało. 
Sama zawiść i cała reszta.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [17:17] - Andy51 | Link:

Towarzysze zadaniowcy zlecieli się jak pszczoły do miodu, ale mi to rybka.

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [17:45] - Pers | Link:

"ale mi to rybka."

Bo jesteś cienias i nie wiesz co odpowiedzieć, żeby jeszcze bardziej się nie skompromitować.
Dobre i to.

Obrazek użytkownika tricolour

16-03-2021 [17:49] - tricolour | Link:

@Andy

Gdy przyjdą ciemniejsi i spalą ci kościół, to chowaj głowę w piasek, milcz i co najwyżej powiedz, że to zadaniowcy byli.

Jak łatwo kierować taką bezpłciową masą...

Obrazek użytkownika jazgdyni

16-03-2021 [17:34] - jazgdyni | Link:

Andrzej,

po kolei bolszewickie zaszczuwanie:
bracia Kaczyńscy,
Antoni Macierewicz,
Jan Szyszko, 
Łukasz Szumowski,
Daniel Obajtek...

pewnie kogoś zapomniałem.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-03-2021 [17:51] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zapomniałeś Daniela Kołnierowicza. Świątynia Antypisa na nowo tę szlachetną postać, oddaną bezpieczeństwo Polaków zaszczuwa. 
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,1...

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [18:15] - Andy51 | Link:

Janusz taka lista pewnie jest dłuższa, ze wspomnę atakowanie córki PAD, czy rodziny PMM.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Marek1taki

16-03-2021 [18:26] - Marek1taki | Link:

Córka prezydenta była atakowana przez Lisa w sposób wskazujący, że celem było wykreowanie reakcji opinii publicznej w obronie pokrzywdzonej. Lis za każdym razem przepraszał a pamiętam takie trzy sytuacje. Jeżeli weźmiemy pod uwagę zbieżność światopoglądową Lisa z rodziną prezydenta to nie widzę powodu do zdziwienia a tym bardziej do oburzenia.
Rodzina Morawieckiego to chyba jego żona a atak to zwrócenie uwagi na szczęśliwą przebitkę przy zakupie działki.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-03-2021 [18:26] - wielkopolskizdzichu | Link:

Agent Tomek, prawie-minister Misiewicz, Senator Kogut, Prezes NIK Banaś listę można by przedłużać.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [19:40] - Andy51 | Link:

Słuchaj, o osobach, które nie żyją nie mówi się źle albo wcale, ale przypomnę ci Nowak, Gawłowski, Kwiatkowski, itd.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-03-2021 [23:15] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jeśli iksiński pobierał wypłatę za pełnienie wysokich funkcji publicznych i popełnił błędy lub świadomie działał wbrew interesowi ogółu, to zejście iksińskiego nic tu nie zmienia.
Zwłaszcza, że jest cała masa ludzi zmanipulowanych, którzy wierzą w ozdrowieńczy wpływ wycinki drzew na obszarach na których kornika było tyle co w każdym lesie. 

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2021 [18:46] - sake3 | Link:

Mózg ma nie stawać,mózg ma pracować panie Andy.To zachowanie opozycji nie wolno przemilczać także tu w internecie.Niestety człowiek z głową nie jest dla opozycji osobą mile widzianą,należy go utrącic.Warto odnieść się do do obrzydliwych słów nadętego bufona Balcerowicza na temat prezesa Orlenu i wtórujących mu kundelków z Brukseli z Lewandowskim na czele ,że Orlen trzeba sprywatyzować..O tak,specjaliści od złodziejskiej prywatyzacji już by chcieli położyć swoje łapki na każdej firmie przynoszacej zyski.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [19:37] - Andy51 | Link:

Słuchaj sake3, wiesz że takie określenie to przenośnia, ale z moich notek chyba widać, że mój mózg pracuje, chyba, ze się mylę.

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2021 [20:22] - sake3 | Link:

@Andy......Ja nie odniosłam się do Pańskiego mózgu tylko do metafory.Jestem chyba jedyną osobą na NB która nikomu z blogerów czy komentatorów nie wypomina braku intelektu.Miałam na uwadze,że w odpowiedzi na ustawiczne szczucie ludzi prawicy nie można być bezczynnym.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [21:14] - Andy51 | Link:

Też tak myślałem.

Obrazek użytkownika Czesław2

16-03-2021 [18:55] - Czesław2 | Link:

Tauron jest bankrutem w/g ekonomistów.
https://wgospodarce.pl/informa...
 To dopiero początek. Aby uzdrowić energetykę, PIS musiałby albo w ciągu 2-3 lat postawić nowe, niewęglowe moce ok 20 tys MW, albo wypowiedzieć traktaty dotyczące certyfikatów CO2 albo podnieść ceny energii o ok 100%. Tak, czy inaczej niemcy osiągnęły co chciały przy pomocy WSZYSTKICH polskich rządów.

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [19:31] - Pers | Link:

Co Ty opowiadasz?
Przecież mamy najbardziej polski z polskich rządów!

Obrazek użytkownika sake3

16-03-2021 [20:53] - sake3 | Link:

@Pers.......No ale mamy też najbardziej antypolską współpracującą z Niemcami opozycję.Stąd rzucanie Polakom kłód pod nogi.

Obrazek użytkownika Pers

16-03-2021 [21:34] - Pers | Link:

A co mnie obchodzi jakaś lipna "opozycja"?
Rządzi "dobra zmiana"!

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [19:38] - Andy51 | Link:

Tak dla przypomnienia, kto się zgodził na takie certyfikaty?

Obrazek użytkownika Czesław2

16-03-2021 [19:42] - Czesław2 | Link:

Tak dla przypomnienia, wrzucenie certyfikatów na giełdę było za PIS-u. To zresztą nie ma znaczenia. PIS całkowicie wszedł  w narrację ekoterroryzmu i na cenach energii, zamkniętych kopalniach i hutach się wyłoży.

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2021 [21:16] - Andy51 | Link:

Jesteśmy w Unii zgrzytając zębami musimy się na niektóre rzeczy zgodzić, albo wyjść z Unii.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-03-2021 [20:20] - Imć Waszeć | Link:

Stała metoda na przykrywanie istotnych rzeczy. Teraz nikogo nie interesuje kto się zgodził, który z okrągłostolarzy (i jak zwerbowany), tylko kto to GWno wreszcie wypowie.

Obrazek użytkownika Francik

16-03-2021 [21:10] - Francik | Link:

Ja mam takie dziwne wrażenie, że za tym "polowaniem" na Obajtka stoi nasz miły plandemiusz. Tak sobie przypominam, że Gazeta nazwana wdzięcznie przez autora Żydowską swego czasu napisała artykuł o wrocławskich gruntach zakupionych za śmieszne pieniądze przez plandemiusza od kościoła. Grunty, na których - co za szczęśliwy traf - zaplanowano budowę jakiejś obwodnicy czy innej drogi, co podnosiło ich wartość. Plandemiusz rycersko zasłonił się żoną i zapowiedział skierowanie do sądu sprawy przeciwko oszczercom, co - cóż za niespodzianka - do dzisiaj nie nastąpiło. A - ku pełnemu zaskoczeniu - Gazeta i inne TVN-y, jakoś (jak to się mówi w slangu)  nie grzały tematu. Takie głupie myśli i skojarzenia przychodzą człowiekowi do głowy.

Obrazek użytkownika u2

16-03-2021 [22:13] - u2 | Link:

"A - ku pełnemu zaskoczeniu - Gazeta i inne TVN-y, jakoś (jak to się mówi w slangu)  nie grzały tematu."

Odgrzeją w odpowiednim czasie. Premier ma najwyraźniej na pieńku ze starym środowiskiem rewolucjonistów spod znaku GW. Nie wpuszczono go nawet do kościoła, aby złożyć wieniec przy trumnie osoby, która bohatersko ratowała psa.

Obrazek użytkownika Andy51

17-03-2021 [08:40] - Andy51 | Link:

Dla mnie zastanawiająca była postawa kościoła w tym wypadku. 

Obrazek użytkownika u2

17-03-2021 [10:06] - u2 | Link:

To rodzina zapłaciła za mszę i pogrzeb. Co prawda Skarb Państwa zwraca niemałą sumkę. Ale to rodzina decyduje, kto może, a kto nie może wejść do kościoła, skoro zrobiła taką a nie inną listę zaproszonych do środka. W sumie bezpieczniej stać na zewnątrz. Mniejsze ryzyko nieprzypadkowego charknięcia w twarz przez wroga.

Obrazek użytkownika Andy51

17-03-2021 [12:23] - Andy51 | Link:

Może i masz rację, ale czuje absmak do takiej sytuacji, Szechter przecież nie katolik w kościele a PMM i "babcia Zosia" bohaterka nie mojej bajki, ale zasłużona działaczka opozycji antykomunistycznej na zewnątrz

Obrazek użytkownika u2

17-03-2021 [13:18] - u2 | Link:

"czuje absmak do takiej sytuacji"

To taka kłótnia środowiska KOR rodem z PRL. Kiedys byli razem, teraz osobno. Ot, życie. Mogli pochować przecież w Berlinie, skoro tam są kościoły, to po co chowali w Polsce ? A wszak Rafał T., który był w srodku kościoła, wkrótce po pogrzebie ogłosił, że jest zarażony SARS-1 i ma Covida-19. Lepiej się od nich trzymać z daleka.

Obrazek użytkownika Andy51

17-03-2021 [16:08] - Andy51 | Link:

Może chciał zarazić PMM a mógł zarazić swoich popleczników?

Obrazek użytkownika u2

17-03-2021 [18:32] - u2 | Link:

Wszystko jest możliwe. Są różne metody wykańczania w 3RP. Vide - seryjny samobójca. Polecam również serial Spycraft na Netflix (wiem, wiem, to liberalno-lewicowy portal).  W Spycraft są przedstawione różne "techniki" wykańczania niewygodnych osób na świecie.

Obrazek użytkownika Andy51

17-03-2021 [19:32] - Andy51 | Link:

Netflixa nie oglądam, ale szczególne jedno państwo na wschód od Polski ma całą paletę wykańczania swoich przeciwników, vide Skripal, Litwinienko, Navalny, itd.

Obrazek użytkownika u2

17-03-2021 [19:42] - u2 | Link:

No właśnie nie tylko czekisci ze wschodu. Żadne państwo nie przyzna się do stosowania takich "metod". Dlatego warto obejrzeć ten miniserial, polska nazwa " Arsenał szpiega". Z polskich filmów na ten temat polecam "Służby specjalne" Patryka Vegi.

Obrazek użytkownika Andy51

17-03-2021 [21:07] - Andy51 | Link:

Dziękuję za polecenie tych tytułów, ale dam sobie spokój.

Obrazek użytkownika u2

18-03-2021 [11:45] - u2 | Link:

Właśnie czytam książkę pt. "Najtaniejsza broń wywiadu" Sebastiana Rybarczyka, wyd. Fronda. Opisano tam wiele przypadków "wykańczania".

Zaś lista ofiar seryjnego samobójcy m.in. tu :

https://www.fronda.pl/a/lista-...

Lista seryjnego samobójcy

Wiedzieli zbyt dużo? Chcieli mówić? A może naprawdę przytrafiły im się wypadki czy depresja? Niewyjaśnione zgony zdarzały się nie tylko w czasach FOZZ i „świetności” podwarszawskich mafii. W ostatnich latach takich przypadków było wiele.

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-03-2021 [12:13] - Marek1taki | Link:

Z NIK: Michał Falzman i Walerian Pańko.
Z lotników: CASA i niewiarygodna seria wypadków samolotów akrobatycznych i sportowych. Nawet w Portugalii się dwa polskie samoloty ze sobą spotkały w chmurze.

Obrazek użytkownika u2

18-03-2021 [14:30] - u2 | Link:

Wcześniej seryjnie ginęli polscy księża w PRL. Seryjny nie rozpłynął się w kwasie, kontynuuje swoją działalność w 3RP.

Obrazek użytkownika Andy51

18-03-2021 [18:10] - Andy51 | Link:

Rodzi się pytanie, kto tego dżina wypuszcza z butelki?

Obrazek użytkownika Andy51

17-03-2021 [08:39] - Andy51 | Link:

Francik, ja powtarzam nazwę, którą wypowiedziała prof. Engelking notabene żydówka tak nazwjąc tę gazetę, Gazetą Żydowską.