PO to ugrupowanie co własne gniazdo kala(Polskę kala)

PO to takie ugrupowanie co własne gniazdo  kala, a mówiąc dobitnie co we własne gniazdo sra.

Co to za wynarodowione towarzystwo, które robi wszystko żeby zaszkodzić swojej ojczyźnie, tacy targowiczanie, mogliby na takie antypolskie działanie patrzyć z zazdrością.

Ostatnie działania tej antypolskiej bandy w PE są potwierdzeniem mojej tezy, na skutek antyszambrowania w korytarzach PE polskich donosicieli z reguły kłamliwych i nie mających nic wspólnego z prawdą i rzeczywistością, czego dowodem są  wyimaginowane strefy wolne od LGBT, których po prostu w Polsce nie ma,( natomiast w dzielnicach muzułmańskich dużych miast w Europie Zachodniej a i owszem) a gejowski działacz chodził/jeździł po różnych miastach i nielegalnie na znakach drogowych przykręcał napisy „strefa wolna od LGBT” robił zdjęcie i wysyłał je do nieprzychylnych Polsce mediów.

Jeżeli do tego dodamy dyskusje w PE o rzekomym braku wolności mediów, to rzeczywiście każdemu rozsądnie myślącemu człowiekowi może „mózg stanąć”.

Polska ma być w Europie krajem peryferyjnym, neokolonialnym, zależnym od swoich mocodawców z Zachodu, a takie słowa jak Trzaskowskiego jakie wypowiedział Trzaskowski , po co nam CPK, skoro mamy lotnisko w Berlinie.

Z drugiej strony po co nam przekop do Zalewu Wiślanego, skoro nie jest to na rękę Rosjanom, a Prawdziwa Prezydent” Kidawa Błońska powiedziała , żeby natura chciała to by ten przekop sama stworzyła, co świadczy o poziomie intelektualnym byłej kandydatce na prezydenta RP.

Ponadto samorządowcy PO z woj. pomorskiego, byli tak samo jak Rosjanie przeciwko przekopowi  na Zalewie Wiślanym.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że samorządowcy Świnoujścia  głosowali przeciwko budowie tunelu między wyspami Uznam i Wolin, bo już słychać protesty Niemców.

RPO Bodnar nie kryjący swoich sympatii politycznych protestuje przeciwko zakupowi przez Orlen od Niemców kilkunastu tytułów gazet lokalnych zaskarżając je do sądu, natomiast siedzi cicho jak mysz pod miotłą gdy spółka e.on wykupuje ciepłownie na zachodzie Polski i to głównie w miastach rządzonych przez PO.

Całkiem odrębnym przepadkiem jest antypolska kreatura o nazwisku Biedroń, europoseł, który ze swoich preferencji seksualnych zrobił manifest polityczny, a posługując się fake newsami, kiedy może oczernia Polskę w PE.

Europoseł PO (obszczaniec) Sikorski w dyskusji o wolności mediów, porównał media w Polsce oczywiście te nie będące w głównym nurcie do goebbelsowskiej propagandy i taki człowiek był ministrem spraw zagranicznych RP,  człowiek, który obsesyjnie nienawidzi rządzącego obecnie układu politycznego.  
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

12-03-2021 [11:04] - Pers | Link:

Nie bardzo rozumiem po co ta notka. Wszyscy doskonale wiedzą, że pełowcy to szubrawcy na niemieckim żołdzie i nikomu nie trzeba tego przypominać.
Bardziej konstruktywne byłoby pokazywanie uchybień "dobrej zmiany" (na amerykańskim żołdzie) bo to ona teraz rządzi i jeszcze pewnie porządzi długo.
Może przeczytają i się nawrócą?

Obrazek użytkownika Jabe

12-03-2021 [11:34] - Jabe | Link:

Po to właśnie jest ta notka, żeby o tym nie rozmyślano.

Obrazek użytkownika ruisdael

12-03-2021 [11:14] - ruisdael | Link:

Żydzi kiedyś postanowili, że lepiej żeby zginął jeden człowiek niż aby miał zginąć cały naród. 

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2021 [14:53] - Andy51 | Link:

Co Żydzi postanowili, średnio mnie interesuje.

Obrazek użytkownika Kaciszek

12-03-2021 [22:03] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

A to wielka szkoda bo właśnie ten moment jest zwrotnym w historii świata. Od tej chwili rozpoczęła się cywilizacja łacińska - to raczej warte zainteresowania...

Obrazek użytkownika Darek65

12-03-2021 [11:17] - Darek65 | Link:

Zanim zacznie się dyskusję, to trzeba zauważyć jedną, podstawową zależność. Politycy są tacy, jakich wybierają wyborcy. Wyborcy wybierają ludzi na swój wzór i podobieństwo.

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2021 [14:55] - Andy51 | Link:

Niezupełnie się z Tobą zgadzam, zwłaszcza z tym zdaniem "Wyborcy wybierają ludzi na swój wzór i podobieństwo", od czego jest pijar, propaganda , foto  shopy itd.? 

Obrazek użytkownika Darek65

12-03-2021 [15:17] - Darek65 | Link:

To co napisałeś, dobitnie potwierdza, to co napisałem. Skoro "wybiera" ktoś za nich, to znaczy, że są głupi i sami nie myślą. I takich wybierają.

Obrazek użytkownika Jabe

12-03-2021 [11:37] - Jabe | Link:

i taki człowiek był ministrem spraw zagranicznych RP,  człowiek, który obsesyjnie nienawidzi rządzącego obecnie układu politycznego. – A to ci zarzut. A tak przy okazji, jak się ów dostał do polityki?

Obrazek użytkownika sake3

12-03-2021 [18:50] - sake3 | Link:

Ale dlaczego dał Pan taki tytuł notce,,PO to ugrupowanie które kala własne gniazdo''? Przecież inne ugrupowania opozycje też je kalają brawurowo.Tandem z rodzaju ,,głupi i głupszy'' czyli Szczerba i Joński grzmią właśnie ,że w Polsce nie ma przygotowanych szpitali tymczasowych na potrzeby pandemii.Rzecz w tym ,że nie dawno też grzmieli,że rząd niepotrzebnie tworzy takie placówki w tym na Stadionie Narodowym.Trudno ich posądzać o niewiedzę,to raczej goebelsowska propaganda,bo może przynajmniej część społeczeństwa w ich brednie uwierzy.

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2021 [21:21] - Andy51 | Link:

PO jest siłą wiodącą i to oni wymyślili hasło "ulica i zagranica" ci inni to takie ratlerki.

Obrazek użytkownika Andy51

13-03-2021 [08:42] - Andy51 | Link:

Własne gniazdo, miałem na myśli Polskę. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-03-2021 [21:22] - Marek Kudła | Link:

To obóz zdrady narodowej, który powinien być usunięty z życia publicznego i to jak najszybciej. Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, są przeciwni reparacjom wojennym, donoszą kłamstwa na Polskę gdzie się da i żądają karania Polski szczególnie w UE !!!  Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, szczują, a na prawdę reagują agresywnością.  Polacy, pato-inteligencja z PO nie ma żadnego   prawa społecznego i moralnego, aby zajmować się Polską !!! Musimy oczyścić Polskę z komunistycznego śmiecia.  
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

14-03-2021 [21:40] - Marek Kudła | Link:

Scharakteryzumy ich:
To wyuczeni, wytresowani, zawodowi kłamcy !  Jednym z nauczycieli jest Tusk, który mówił:  Kłamcie, bo kłamstwa powtarzane wielokrotnie stają się prawdą dla głupich ludzi.  I wielu, zbyt wielu ludzi dało się na to nabrać !
To zdrajcy Polski i Narodu Polskiego.  Domaganie się i żądanie karania własnego kraju, bez żadnej podstawy, bez żadnej winy w organizacjach międzynarodowych jaką jest UE, a powodem jest jedynie to, że nie są u władzy, to najgorszy czyn zdrady – równy szpiegostwu na rzecz innego państwa, karanym surowo od 10 do 25 lat pozbawienia wolności.
To sabotarzyści ulokowani głównie w samorządach. Przykładowo sprzedaż kilkunastu ciepłowni niemieckiej firmie e.on przez lewackich burmistrzów zachodniej Polski, to nic innego jak sabotaż przeciwko Państwu Polskiemu !  Odmawianie posłuszeństwa Państwu,  jak 21 tez samorządowych prezydentów dużych miast podpisany w Gdańsku, to kolejny akt sabotażu i samowoli, a w rezultacie oszustwa polityczunego i zdrady Państwa !