Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci

Andy51, 26.02.2021
Wczoraj minęła 10 rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. W związku z tą rocznicą, sejm chciał podjąć uchwałę przez aklamację .
Ale PO najpierw stanęła okoniem, doszukiwała się dziury w całym, ale na skutek masowej krytyki w tym i lewicy w końcu się zgodziła.
W-wa od 14-tu lat jest pod rządami PO, za nawiedzonej przez „Ducha świętego” Hanki, szaleli ponad stu letni spadkobiercy kamienic , którzy pojawili się jak deus lex machina, a Hanka i jej urzędnicy, wszystko „klepali”.
Ponieważ w tych kamienicach były tzw. lokale kwaterunkowe mieszkali w nich niekiedy od dziesięcioleci najemcy, którzy po tym jak przejmowali na lewo ci „lewi” te kamienice, wyrzucali na zbity pysk najemców nie patrząc na nic ocenia się, że około 40 tys. najemców znalazło się na bruku, w tym powstaniec warszawski.
Wśród tych, którzy walczyli o sprawiedliwość była również Jolanta Brzeska, która postanowiła z tym procederem walczyć, za co niestety spotkała ją śmierć.
Po znalezieniu nadpalonego ciało, próbowano przeforsować tezę , że śp. Pani Brzeska popełniła samobójstwo, sama się podpalając.
Przypomina to trochę sprawę pana śp. Sekuły, który postrzelił się kilkukrotnie w klatkę piersiową, zarówno sprawa samobójstwa Pani Brzeskiej i Pana Sekuły były sprawami „dętymi”.
Jest polskie przysłowie „ na złodzieju czapka gore”, stąd podjęcie takiej uchwały mogło być jak z tą czapką i złodziejem.
Całe szczęście, że w ostatniej chwili PO się zreflektowało i  zgodziła się na uchwałę.
Ale czego spodziewać się po PO, skoro mało mądry Szłapka nawołuje do bojkotowania  Orlenu, co w każdym innym kraju spotkałoby się końcem takiego polityka.
Co by się stało z takim politykiem, gdyby w UK nawoływał do bojkotu BP, we Francji Total a Holandii Shell, odpowiedzcie sobie Państwo sami.
Nienawiść do PiS ale i do Polski zlasowało niektórym politykom mózgi, co również widać w parlamencie UE, gdzie europosłowie  totalnych występują przeciwko Polsce niczym zaciężni lanckchneci.
 
 
tvp.info
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 9689
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

26.02.2021 19:38

Śp. Jolanta Brzeska walczyła samotnie - gdzie wtedy byli działacze PiSu.
Gdzie są dzisiaj ☺
Andy51

Andy51

26.02.2021 20:27

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Śp. Jolanta Brzeska walczyła

Byli w opozycji, wszystkie decyzje były w rękach PSL i PO.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

26.02.2021 20:36

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Byli w opozycji, wszystkie

Stosunek do dekretu Bieruta PO i PiS ma taki sam! Obie partie mogły problem systemowo rozwiązać. Bierut złodziejem każdy następny prezydent paserem ☺☻
Pani Anna

Pani Anna

26.02.2021 21:04

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Byli w opozycji, wszystkie

Jak tam sledztwo w sprawie smierci Jolanty Brzeskiej, bo moze ja nie jestem na biezaco? Winni zlapani, ukarani?
Andy51

Andy51

26.02.2021 21:43

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Jak tam sledztwo w sprawie

Cieniutko.
Tomaszek

Tomaszek

26.02.2021 22:44

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Cieniutko.

A kogo mają złapać , i kto ma łapać , jak w POlicji i prokuraturze o sądach nie mówiąc same resortowe dzieci . Znam paru nieresortowych i mimo dyplomów studiów ( nawet dziennych ) niektórzy nie mogą przekroczyć progu krawężnika . Może wzorem NSZ jakieś Pogotowie Akcji Specjalnej , ale to przecie\ż nielegalne . Jak możesz Tomaszku ? Nie tylko J Brzeska przypłaciła to życiem i nie tylko w Wawie . To czemu nie ?
Jabe

Jabe

27.02.2021 10:02

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na A kogo mają złapać , i kto ma

Niemoc.
Marek1taki

Anonymous

26.02.2021 21:39

PiS się kreuje na dobrą zmianę ale to rola dobrego policjanta dla elektoratu TVP. Dla TVNu jest odwrotnie.
W sprawie zabójstwa Jolanty Brzeskiej obie partie zrobiły to samo co w sprawie Smoleńska.
W sprawie reprywatyzacji tyle samo co w sprawie wstawania z kolan. Owszem. Trzeba przyznać, że PiS wstaje z kolan pod parapetem ale wali naszą głową.
Tomaszek

Tomaszek

26.02.2021 23:53

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na PiS się kreuje na dobrą

A co Ty wiesz o wstawaniu z kolan , jak pełzasz całe życie . Wsiowy folozofie .
Andy51

Andy51

27.02.2021 07:51

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na A co Ty wiesz o wstawaniu z

Panie Tomaszku, celnie.
Marek1taki

Anonymous

27.02.2021 14:57

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Panie Tomaszku, celnie.

Andy, ty klakierze klakiera.
Marek1taki

Anonymous

27.02.2021 14:56

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na A co Ty wiesz o wstawaniu z

G..uzik wiesz a się stawiasz. I niepotrzebnie. Zwłaszcza, że nie masz nic do powiedzenia a tylko pod opieką admina rzucasz w wentylator.
Tomaszek

Tomaszek

27.02.2021 17:02

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na G..uzik wiesz a się stawiasz.

Nie wiem co ma admin do wykrycia twojego pełzania , ale przeczytaj sobie komentarz z 14.48 mój skierowany do Persa , ciebie to też dotyczy do ostatniej kropki i więcej jeszcze .
Marek1taki

Anonymous

27.02.2021 17:37

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Nie wiem co ma admin do

Admin ci chroni tyłek po twoich bzdurnych wpisach nędzarzu mentalny. Idź pojeździć po schodach.
Tomaszek

Tomaszek

27.02.2021 19:05

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na Admin ci chroni tyłek po

Komuś tu gul na szyi wyskoczył . Czyżby w punkt trafiony ? 
A co do nart , to niezły pomysł na po lockdownie . Dusza cały czas ta sama . Może tylko jakieś łagodniejsze schody , dziewczyny dojrzalsze . Ale czeskie piwko jak zawsze . A ty trolluj , honorwo pewnie . Tak będzie mniej niehonorowo .
Marek1taki

Anonymous

27.02.2021 20:20

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Komuś tu gul na szyi

No temu wyskoczył co broni dekretu Bieruta bo za Gierka go było stać na narty i tyle pamięta z PRLu. Tylko, że czerwona słoma wychodzi nawet z butów narciarskich powieszonych na kołku: "na narty po lockdownie" - niezły mętlik we łbie. No cóż zrobić jak ktoś w miejsce własnego zdania ma predyspozycje do wciągania propagandy.
Tomaszek

Tomaszek

27.02.2021 21:10

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na No temu wyskoczył co broni

Człowieku , dopiero jeszcze nie połowa weekendu a ciebie już pop...doliło całkiem . "Szaleju się najadł " Mówili starsi ludzie onegdaj .
Marek1taki

Anonymous

28.02.2021 15:58

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Człowieku , dopiero jeszcze

Z....... s..! B....... m..... l..... k........ .
Es

Es

26.02.2021 21:58

Andy z tego że rządzą 15 lat nie wynika,że można oczekiwać jakiejś refleksji ani po nich ,ani ich zwolennikach. Dla nas ważniejsze jest, że od 5 lat policja,prokuratura jest w rękach tych, których wybraliśmy sami. Specjalna jednostka policji o nazwie jak z serialu wyłuskuje dowody przestępstwa że śladów po zeszłorocznym śniegu, a tu wszyscy są bezradni i nikt na serio palcem nie kiwnie? Parodia śledztwa smoleńskiego, ujawnienie aneksu na które będziemy czekać aż do...ufajdanej, oraz " parę" jeszcze innych powodów, które prowadzą do zadania pytań co tu do k.wy nędzy jest grane, kto nami rządzi na czyich jest usługach i czy aby na pewno jest lepszy od poprzedników ? Bo już dawno było widać, że jedni drugich warci. No merci. taka prawda. 
Tylko proszę niech nikt mi nie zarzuca, ze chciałbym powrotu rządów platformy lub innych tego typu  bzdur
Andy51

Andy51

27.02.2021 07:54

Dodane przez Es w odpowiedzi na Andy z tego że rządzą 15 lat

Zgadzam się " na rozwiązanie z Tobą, jak ślady zostały "zadeptane" albo zatarte, to "nie ma silnych tego morderstwa, chyba, że ktoś kiedyś "puści parę".
Tomaszek

Tomaszek

27.02.2021 13:30

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Zgadzam się " na rozwiązanie

A oprócz tradycji dziadka z wehrmachtu działa jeszcze dziadek z UB .
Es

Es

27.02.2021 17:15

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Zgadzam się " na rozwiązanie

Opieranie wyników śledztwa o ślady które mogłyby być " zadeptane" pachnie technikami jeszcze z czasów Conan Doylea, albo poziomem komisariatu gminnego. A w przypadku śmierci Pani  Brzeskiej mamy do czynienia z ujawnionym przykładem działalności układów mafijnych, czyli uderzeniem w podstawy funkcjonowania państwa. Takimi sprawami powinien zajmować zarówno kontrwywiad, jak i najbardziej wyspecjalizowane jednostki policji i prokuratury. Jeśli tego nie robią...  . Ręka rękę myje?  Pozostaje tylko snuć rozważania jak głęboko gangrena sięga na przestrzeni od.Rzeszowa do Szczecina niezależnie od barw politycznych. @jabe gdzieś tam niżej napisał coś takiego: jakby śledztwo miało być prowadzone ,to by było. Czysta i prosta prawda.
Pers

Pers

26.02.2021 22:13

Co zrobiła obecna koalicja, żeby wyjaśnić sprawe tego mordu i ukarać winnych?
Może coś przeoczyłem?
Tomaszek

Tomaszek

27.02.2021 14:48

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Co zrobiła obecna koalicja,

Przeczytaj sobie konstytucję , a jak nie rozumiesz to zapytaj zbója na rogu na co mu może skoczyć rząd i koalicja , niezależnie od formacji . Nie  po to kabluje już trzecie pokolenie do trzeciego pokolenia , żeby go złapali . A u "nieznanych sprawców " jest to silniejsze . Nie przeoczyłeś nic , jesteś po prostu durny i nie rozumiesz prostych mechanizmów życia , nawet tych durnych w rodzaju " ręka rękę myje ". Do szkoły nie odsyłam , bo tam to tylko zdurniejesz i małolaty cię zgnębią za to że jesteś porypany .
Tyle
Pers

Pers

28.02.2021 16:54

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Przeczytaj sobie konstytucję

Jestem pod wrażeniem twojej elokwencji i ogłady.
sake3

sake2020

26.02.2021 23:39

Oburzający wpis na Twitterze umieścił Tomasz Urbaś-wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Właśicieli Nieruchomości--------,,Promowanie samobóczyni..Może jako przestroga,że żerowanie na prywatnym włścicielu,aby uzyskać jego własność za darmo nie wpływa dobrze na dobrostan psychiczny.Wpis wprawdzie niedługi,ale jaki w nim wielki ładunek chamstwa.Ten prymityw zamordowaną kobietę ma czelność obrazić kilkakrotnie nazywając wariatką,złodziejką usiłującą przejąć jego własność i samobójczynią choć śledztwo uznało tą wersję za nieprawdopodobną.(nie mogła się najpierw zabić a potem spalić).A komentarze na NB jak zwykle o okropnym PiS-ie
Andy51

Andy51

27.02.2021 07:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Oburzający wpis na Twitterze

Nie czytałem tego wpisu, ale wierzę Tobie że tak było, a poza tym cham zawsze pozostanie chamem.
Czesław2

Czesław2

27.02.2021 07:58

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Oburzający wpis na Twitterze

Andy51, właśnie facet "puścił parę".
Andy51

Andy51

27.02.2021 09:05

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Andy51, właśnie facet "puścił

Tak z ciekawości pytam, który facet?
Czesław2

Czesław2

27.02.2021 09:44

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Tak z ciekawości pytam, który

@Andy, miałem na myśli wpis sake3.
Jabe

Jabe

27.02.2021 17:25

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Oburzający wpis na Twitterze

Żerowanie na prywatnym właścicielu, aby uzyskać jego własność, jest co najmniej oburzające.
angela

angela

27.02.2021 09:46

Pan poseł, ktory nawolywal do bojkotu stacji Orlen, powinien podać sie do dymisji, a jezeli nie on, to sejm powinien go usunąć,  z zakazem sprawowania jakichkolwiek funkcji, w samorządach, czy sejmie, jako osoby szkodliwej dla Polski, szkodzacej Polsce. 
A sprawa śp Jolanty Brzeskiej ruszy, ruszy, ale dopiero po reformie sądów, kiedy będzie komu sprawcow tej zbrodni osądzic. A wykonawcy tej zbrodni dzialali z polecenia b.wysoko postawionych osób. 
Przeciez to wielu adwokatów,  a nawet sędziów uczestniczylo w tym procederze, a liczyc ze koledzy ich osądzą, to błąd. 
Dlatego sprawa pani JB bedzie wlasciwie prowadzona dopiero po reformie sądów.
Andy51

Andy51

27.02.2021 09:44

Dodane przez angela w odpowiedzi na Pan poseł powinien podać sie

Niestety nie ma prawnej możliwości usunięcia posła, jeżeli on sam nie zrezygnuje.
angela

angela

27.02.2021 09:47

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Niestety nie ma prawnej

Ale etyka poselska istnieje przeciez?
Andy51

Andy51

27.02.2021 10:28

Dodane przez angela w odpowiedzi na Ale etyka poselska istnieje

U Szłapki etyka? dobre sobie.
Pani Anna

Pani Anna

27.02.2021 09:51

Dodane przez angela w odpowiedzi na Pan poseł powinien podać sie

@angela
Sprawa Jolanty Brzeskiej ruszy, kiedy ty zmadrzejesz.
angela

angela

27.02.2021 11:31

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @angela

Anna. Uderz w stol, wlasnie "prawnik" sie odezwała w obronie.
Jabe

Jabe

27.02.2021 10:10

Dodane przez angela w odpowiedzi na Pan poseł powinien podać sie

Sprawa, gdyby miała ruszyć, dawno by ruszyła. Zamiast tego wymyśla się puste uchwały i psioczy, gdy nie każdy chce się pod tym podpisać.
sake3

sake2020

27.02.2021 15:14

@Andy....To jest prawda z tym wpisem który podał portal w polityce.pl.Jego autor Tomasz Urbaś jest wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia Ogólnopolskiego Właścicieli nieruchomości podał go jako odpowiedź na wpis posłanki Lewicy Magdaleny Biejat dotyczący sprzeciwu PO wobec uchwały upamiętniającej zamordowanej Jolanty Brzeskiej.
Andy51

Andy51

27.02.2021 15:50

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Andy....To jest prawda z tym

Widocznie następny uwłaszczony komuch, co widać po odpowiedzi do czerwonej poseł pani Biejat.
Jan1797

Jan1797

27.02.2021 19:28

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Andy....To jest prawda z tym

Były minister z po, nie kojarzony w aferze "promocji kamienic" w trakcie debaty publicznej
na uchwałą sejmową o upamiętnieniu Jolanty Brzeskiej ; Nieprawdziwe, niezgodne ze stanem
faktycznym
i rzeczywistość; Jolanta Brzeska, Hanna Gronkiewicz Waltz.
Czkawka losu, to takie „postępowe” à la celebry ci zgłoszeni na liberałów.
Pani Anna

Pani Anna

27.02.2021 20:22

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Były minister z po, nie

Dokladnie tak dziala panstwo z dykty. Zamiast sledztwa, zlapania winnych, ukrocenia procederu mamy co? "Upamietnianie". A nawet tego nie potrafia przeprowadzic. Kpina z pamieci tej biednej kobiety.
Jan1797

Jan1797

28.02.2021 09:40

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na Dokladnie tak dziala panstwo

W sprawach: Czerskiej 3, Pięknej 49, Krakowskiego Przedmieścia 35 i Mokotowskiej 39
Borzymowskiej 34/36, Koszykowej 49a i Nowogrodzkiej 46. W 2019 r. sąd uchylił nieprawomocnie
kilkanaście innych decyzji, natomiast kilka utrzymał w mocy.
No koniec; Dotychczas żadna
z tych spraw nie została prawomocnie rozstrzygnięta przez NSA.

Nic nie jest tak, jak to Pani starała się jednoznacznie ująć; gazetaprawna.pl.  
Uchwała sejmowa uszanowała pamięć Jolanty Brzeskiej, przyjęta została przez aklamację
a przecież konfederacja, nie była entuzjastycznie nastawiona, nie mówiąc o PO. Cierpliwości
rozumiem to takie nie„postępowe” a jednak. Spokojnie.
Marek1taki

Anonymous

28.02.2021 12:07

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na W sprawach: Czerskiej 3,

Uczczenie uchwałą sejmową to kpina z ofiary mafii. Ten wyraz bezsilności nie zastąpi normalnej sprawiedliwości.
Pani Anna

Pani Anna

28.02.2021 14:03

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na Uczczenie uchwałą sejmową to

@Marek1taki
Wrecz pokazuje dobitnie, gdzie mafia i caly "uklad" maja i sejm, i jego uchwaly. Byloby znacznie lepiej, gdyby zostawili te biedna kobieta w spokoju, no chyba, ze wlasnie o to chodzi, o pokazowke - kto w Polsce byl, jest i bedzie nietykalny.
Marek1taki

Anonymous

28.02.2021 15:57

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Marek1taki

@Pani Anna Niezależnie od intencji taki wniosek się nasuwa.
Jan1797

Jan1797

28.02.2021 16:20

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na Uczczenie uchwałą sejmową to

Doprawdy?Dlaczego nie, bo trzeba zapomnieć?
Marek1taki

Anonymous

28.02.2021 17:19

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Doprawdy?Dlaczego nie, bo

Doprawdy? Taki wniosek się nasunął z naszej wymiany zdań?
Pani Anna

Pani Anna

28.02.2021 17:30

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Doprawdy?Dlaczego nie, bo

@Jan
Nikt nie zapomnial, ani nie zapomni, chyba, ze jakies szumowiny. Nie czuje Pan, ze to kpina, takie sejmowe upamietnianie, zamiast sprawnego sledztwa? Gdyby to mojej rodziny dotyczylo, to kazalabym im sobie wsadzic te uchwaly tam, gdzie ma je mafia.
Jan1797

Jan1797

28.02.2021 18:38

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Jan

"Nikt nie zapomnial, ani nie zapomni,"
Skupię się na wstępie, resztę pominę tylko dlatego, że nie ma miasta wolnego
od patologi reprywatyzacyjnej a uchwała będzie w świadomości beneficjentów.
Es

Es

28.02.2021 20:56

@Pani Anna,@Marek - na NB parę osób uwielbia ten chocholi taniec miłościwie nam panujących w objęciach z aktualną "opozycją" uważając to za remedium na społeczne bolączki i  problemy państwa. I nic na to nie poradzicie.
Pani Anna

Pani Anna

28.02.2021 21:20

Dodane przez Es w odpowiedzi na @Pani Anna,@Marek - na NB

@Es
jestesmy zakladnikami, ale to nie znaczy, ze mam milczec. Poki moge, to mowie lub pisze o tym, co widze.
Andy51
Nazwa bloga:
Trójmiejskie spojrzenie
Zawód:
mgr zarządzania
Miasto:
Sopot

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 571
Liczba wyświetleń: 8,137,530
Liczba komentarzy: 17,827

Ostatnie wpisy blogera

  • Tusk dostał fiksum-dyrdum
  • Oszuści z PO okradają dzieci chore onkologicznie
  • Prezent dla Niemców od Nowackiej w 80 rocznicę wyzwolenia ob

Moje ostatnie komentarze

  • Smutna prawda.
  • Czyżby?
  • Masz rację

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • ​Czy agent Stasi „Oscar” na Pomorza to Donald Tusk?
  • Sfałszowne wybory, dlaczego Polacy nie wychodzą na ulice ?
  • ​UB czyli Urban o Bartoszewskim

Ostatnio komentowane

  • Andy51, Smutna prawda.
  • Andy51, Czyżby?
  • Andy51, Masz rację

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności