Po pseudo rolniku Kołodziejczaku, pseudo kobiecie Lempart..

Po pseudo rolniku Kołodziejczaku, pseudo kobiecie Lempart, pseudo góral Pitoń

Służby nie przestają w kreciej robocie przeciwko rządowi ZP. Jak już pisałem po Palikocie, Petru , pojawili się nowi przebierańcy, pseudo rolnik Kołodziejczak, który pojawił się jako przebieraniec góral, u boku pseudo górala Pitonia, no i wreszcie pseudokobieta Lempart.

Ponieważ strajk wściekłych macic umarł śmiercią naturalną, „smutni panowie” musieli coś wymyśleć, no i pojawił się pseudo góral Pitoń, który nawołuje do buntu górali w związku z ograniczeniami  w ruchu turystycznym na Podhalu w związku z pandemią. Smutni panowie  znaleźli jakiegoś ponoć górala, który nawołuje do buntu i namawia do łamania obowiązującego prawa, tzn. otwieranie restauracji, hoteli i stoków.

Jako memento chciałem panu Pitoniowi, że w czasie II WŚ pojawił się góral Krzeptowski, który  kolaborował z Niemcami i chciał stworzyć tzw. goralenvolk.  

To pajacowanie skończyło się dla Krzeptowskiego tragicznie, pod koniec wojny akowcy powiesili onego, czego oczywiście panu Pitoniowi nie życzę, ale szklankę zimnej wody na pewno.

Na zdjęciach przyczepiony niczym g…o do statku przyczepił się do Pitonia góral nizinny, pseudorolnik Kołodziejczak, któremu wysypywania płodów rolnych mało, przebrał się za górala i pali jarząbka, myśląc, że coś przy tym okazji ugra.

Pitoniowi i Kołodziejczakowi w sumie się nie dziwie, jest karnawał i można z siebie robić pajaca, wprowadzając naiwnych w błąd.

Korowód cały czas w ruchu co róż pojawia się jakiś przebieraniec, ile takich jeszcze do końca kadencji sejmu zobaczymy, nie wiadomo, ale wiadomo, że służby cały czas aktywne niczym uśpiony wulkan.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

15-01-2021 [11:31] - Pers | Link:

Do tych pseudo postaci dołączył wlasnie pseudo bloger. Teraz mamy komplet.

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2021 [19:47] - Andy51 | Link:

Odezwał się pseudo komentator.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-01-2021 [13:58] - Pani Anna | Link:

Każdy kto ma inne zdanie jest "pseudokomentatorem". Mój komentarz też nie przeszedł, to jest ta osławiona wolność słowa - tylko pod warunkiem, że ma się takie samo zdanie jak przekaz dnia rządzącej partii.

Obrazek użytkownika Es

15-01-2021 [11:34] - Es | Link:

Chcesz twórczo kontynuować bolszewickie tradycje: kto mówi inaczej niż my,kto nie z nami to na pewno sługus imperialistów,reakcjonista  i wróg ludu?  

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2021 [13:48] - Andy51 | Link:

Nie wiem czy ten Irańczyk jest potomkiem tych co przyjechali na ruskich czołgach, ale na to wygląda.

Obrazek użytkownika Pers

15-01-2021 [14:35] - Pers | Link:

Tylko ze względu na poczucie dobrego smaku moderatora nie odpowiem ci jak na to zasługujesz.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-01-2021 [12:59] - Pani Anna | Link:

Zjednoczonej prawicy, o ile się nie ogarnie i nie przestanie gnoić i szczuć ludzi, to wkrótce nic nie pomoże. Bezwględni wobec słabych, podkulają ogon przed wszystkimi innymi, począwszy od TSUE, UE, Merkel, na TVN kończąc. A póki co, to wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem. Ludzie musza walczyć o swoje, a w tej chwili jest to walka o życie - dosłownie, bo nikt tego nie przetrzyma, w odróżnieniu od kataru bezobjawowego.

Obrazek użytkownika Jabe

16-01-2021 [07:57] - Jabe | Link:

Otóż to.

Obrazek użytkownika Francik

15-01-2021 [15:06] - Francik | Link:

Chłopie, myśl samodzielnie. Nie każdy, kto nie popiera bankstera Morawieckiego i pseudodoktora Niedzielskiego jest ruskim agentem. Ludzie po prostu mają dość tych kowidowych cyrków organizowanych w interesie koncernów farmaceutycznych. I tyle. A jak ktoś niema racjonalnych argumentów to posługuje się argumentem ad Hitlerum. W tym wypadku - goralenvolk i Krzeptowski. Trochę to ciankie, jak mówią na Śląsku.

Obrazek użytkownika mjk1

15-01-2021 [15:47] - mjk1 | Link:

Szanowny Autor kolejny raz udowodnia, że jest za pełną wolnością, pod warunkiem, że to wolność na naszych zasadach. Kto ma inne zdanie ten Qń. Jeżeli chodzi o Pitonia, to jeżeli uda mu się zmobilizować ludzi, to "wadza" może mieć problem i nie chodzi wcale o PiS. Coś jednak się dzieje, bo godzinę temu uruchomili armatki na stoku. Albo oleją PiS, albo PiS pęknie i pozwolą uruchomić wyciągi. Robi się ciekawie.

Obrazek użytkownika Kaciszek

15-01-2021 [15:48] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

Obok tych wszystkich pseudo - pojawił się jeszcze jeden: pseudo katolik Hołownia

Obrazek użytkownika angela

15-01-2021 [15:52] - angela | Link:

Przez to pitonienie, gorale nie otrzymaja nic z kolejnej transzy pomocowej.
Niedźwiedzia przysluga pitonia, o lamaniu prawa, obostrzeń sanitarnych nie mówiąc.  Podzeganie do anarchii.
Tylko, kto im tam przyjdzie, jak wszyscy zastosuja sie do ustalen rzadu, i nikt nie przyjdzie, a pieniedzy nie bedzie.
No coz, kazdy ma swój rozum.

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-01-2021 [15:59] - Pani Anna | Link:

Anielka,
przyjda, przyjdą, spokojna twoja rozczochrana. Emilewicz z synkami, jak się już zmeczą szusowaniem na nartach. A transze pomocowe niech sobie ... wiesz co.
 

Obrazek użytkownika mjk1

15-01-2021 [16:07] - mjk1 | Link:

Anielko ukochana. Siedzę od ubiegłego piątku w górach. Turystów tyle samo, jak każdego roku. Z noclegami też nie ma problemów. Przyjadą ci co zawsze.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-01-2021 [16:32] - rolnik z mazur | Link:

@ Angelo, 

Czy ty coś slyszalas o ekonomii? 
Kochana- to po co w ogóle coś robić skoro są tarcze. Niech rząd da wszystkim po 5 tysiakow i nic nie będziemy musieli robić. Ot i problem rozwiązany. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

15-01-2021 [21:53] - angela | Link:

Rolnik..., no wlasnie, rzad ma zamiar w nieskonczonosc dawać pieniadze, nawet jak pandemia  odpuści , rolnik to potrafi odpalic.

Obrazek użytkownika terenia

15-01-2021 [18:51] - terenia | Link:

@angela Zastanawiam się na jak długo wystarczy kasy na transze pomocowe,skoro ciągle trwa walka z Covid-19 a już nas straszą groźniejszym wirusem Nipah (śmiertelność 75 %)https://www.medonet.pl/zdrowie....            http://www.medycynawet.edu.pl/...      

Obrazek użytkownika angela

15-01-2021 [21:47] - angela | Link:

Jak ktos prawde napisze, to sfora antypolskich  trolli zlatuje, a to znaczy, ze bylo w punkt. 👍😄😄

Obrazek użytkownika terenia

15-01-2021 [22:31] - terenia | Link:

Droga Pani Angelo! Parę lat temu była świetna grupa komentatorów NB ,gdzie jak zapewne Pani pamięta byłam i ja (wymienialiśmy poglądy na poczcie wewnętrznej ,tak wtedy taka istniała) i w świetle tam wymienianych uwag nic Pani nie predystynuje do tego,by nazwać m.in. mnie antypolskim trollem.Przypomniała mi się dyskusja na jednym z ogólnopolskich spotkań w Krakowie .Otóż w programie był wykład a w zasadzie dialog między ks.prof.J.Tischnerem a wtedy jeszcze ks. (aktualnie cywil -filozof) T.Gadaczem na temat "Tolerancja i fanatyzm. " W pewnym momencie ks.Tischner stwierdził fanatyk jest gorszy od alkoholika.Z alkoholizmu można delikwenta wyciągnąć ,gorzej zdecydowanie przedstawia się sprawa z fanatykiem.Do przemyślenia  .Pozdrawiam ,dla Pani   https://www.youtube.com/watch?...   

Obrazek użytkownika marsie

15-01-2021 [15:59] - marsie | Link:

Andy, nie przejmuj się "zadaniowcami", by łagodnego określenia użyć - masz rację!

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2021 [16:56] - Andy51 | Link:

Nazlatywali się jak szakale na darmową wyżerkę, na zadaniowców nie zwracam uwagę. Dziękuję.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-01-2021 [16:27] - rolnik z mazur | Link:

@ autor, 

Parowkowym skrytozercom mówimy nie. Durniow nie sieja... Pzdr

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2021 [16:57] - Andy51 | Link:

Rolniku, masz rację, rzucili na mnie desant, ale lata mi to kalafiorem.

Obrazek użytkownika Pers

15-01-2021 [20:40] - Pers | Link:

"Desant" na ciebie rzucili?
Gratuluję odlotowej samooceny.

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2021 [16:57] - Andy51 | Link:

Rolniku, masz rację, rzucili na mnie desant, ale lata mi to kalafiorem.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-01-2021 [17:13] - rolnik z mazur | Link:

@Andy,
i tak trzymaj. Pzdr

Obrazek użytkownika Andy51

15-01-2021 [18:21] - Andy51 | Link:

Dziękuję Rolniku.

Obrazek użytkownika sake3

16-01-2021 [10:13] - sake3 | Link:

No pięknie ,po prostu pięknie.Andy spowodował,że mamy pokazaną wolność słowa w pełnej krasie.Jakby nawet nie było nicków uzytkowników to i tak z góry mozna założyć co każdy ma do powiedzenia i jaki jest procentowy udział danego,,światłopoglądu''.w wypowiedziach.A już wypowiedź,że wróg mojego wroga jest moim sprzymierzeńcem'' jest po prostu cudna.Serce pana Budki,Schetyny,Czarzastego Kołodziejczyka czy Biedronia rośnie,że ma takich sprzymierzeńców.

Obrazek użytkownika Pers

16-01-2021 [11:13] - Pers | Link:

Fajnych ałtor ma komentatorow
"Hotelarze i restauratorzy otrzymali od państwa w ramach tarcz ochronnych średnio po 180 tysi. Ale tu krzyczy szara strefa "kręconego" lewego byznesu, czyli lewizny nie rozliczającej się ze skarbówką. Im ta kasa prawnie nie przysługuje. Dlatego Pitoń został ich figurantem

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment...
Gratuluję!
Sam działam w gastronomii (działałem?) i o "średnio 180 tyś z tarczy" pierwsze słyszę.