Praworządność wg. UE, marchewka to owoc, ślimak to ryba.

Co to jest praworządność? To nic innego jak przestrzeganie prawa, ale o ile to nie jest skodyfikowne, to tak jak w tytule, jeżeli sprzedawca na rynku wystawi marchewkę wśród warzyw, to będzie złamanie praworządności. Jest to trochę przerysowane, ale niestety tak może być.

W żadnym z traktatów nie ma powiązania budżetu z praworządnością, ale, jak zwykle zawsze „kochający” nas Niemcy na skutek nacisku parlamentu zdominowanego przez lewicowo liberalnych europosłów, przy bardzo dużym wsparciu polskich donosicieli zasiadających w PE, zaczęli majstrować przy porozumieniu wszystkich przywódców państw UE z lipca tego roku, dodam, że polska opozycja wściekle atakowała to porozumienie, jako bardzo złe dla Polski.

Dodam, z tą praworządnością jest tak jak z yeti, o którym wszyscy mówią, a nikt go nie widział. Otóż praworządność ma być pałką ideologiczną służącą do tego, żeby z Europy niepodległych państw, zrobić sfederalizowaną Europę, a jednym z instrumentów ma być groźba zabrania pieniędzy z budżetu dla niepokornego państwa.

Zgodziłbym się z tą enigmą, która nazywa się praworządność, jeżeli ona dotyczyła wszystkich państw w takim samym stopniu, ale tak nie jest, o czym świadczy sądownictwo, w którym np. Hiszpania i Polska ma takie same przepisy, ale to Polska jest atakowana a Hiszpania już nie,

Pomijając fakt, że sprawa sądów i sądownictwa nie są w gestii traktatów co potwierdził Protokół Brytyjski to trwa grillowanie Polski.

Niemiecki Trybunał Konstytucyjny uznał, że prawo niemieckie jest ponad prawem unijnym, w Polsce najwyższym aktem prawnym jest Ustawa Zasadnicza, ale mimo tego, że w polskiej Konstytucji, zapisane jest, że małżeństwem jest związek  kobiety i mężczyzny, to już próbuje się implementować, że związek par jednopłciowych uznany na  Zachodzie za małżeństwo, małżeństwem  ma być również w Polsce.  
  
Takich przykładów jest całe multum, a naciski są tylko i wyłącznie polityczne, jak to było w 2015 i 2016, roku gdy na zaproszenie Merkel tłumy Hunów zaatakowały Europę, Polska i Węgry mimo nacisków nie zgodziły się na przymusową relokację  muzułmańskich emigrantów, strasząc Polskę i Węgry karami finansowymi, by po jakimś czasie przyjąć narracje i politykę Polski i Węgier.

Czym się skończyło to zaproszenie muzułmanów do Europy niestety nie może już powiedzieć dziesiątki ofiar muzułmańskich ataków terrorystycznych, setki zgwałconych przez muzułmanów kobiet, Merkel próbuje się jakoś tej dziczy pozbyć, ale „mleko się już rozlało”.

Macherzy od inżynierii społecznej robią wszystko, żeby zrobić z Europejczyka nowego „ człowieka radzieckiego”, ale na szczęście są takie kraje jak  Polska i Węgry, mam nadzieję, że za nimi pójdą inne kraje i to się nie uda.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

04-12-2020 [10:35] - ruisdael | Link:

Radziłbym obejrzeć krótką wypowiedź R. Ziemkiewicza na youtubie -"Mam powyżej uszu". Czuję identycznie i z obrzydzeniem wyłączyłem wczoraj TV. Podobnie z ulubionym (dawniej) programem "W tyle wizji" Ileż można nabijać się z nieudolnej opozycji skoro "nasza" strona też odwagą i skutecznością nie grzeszy.

Obrazek użytkownika Es

04-12-2020 [11:52] - Es | Link:

Widzę, że proces odzyskiwania rozsądku szczęśliwie zatacza coraz szersze kręgi. Jeszcze się tak przydarzy, że  nawet jazgdyni,sake i Angela  do " odzyskanych"  się przyłączą.

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2020 [13:40] - Andy51 | Link:

Jesteś jakimś weryfikatorem?

Obrazek użytkownika Es

04-12-2020 [22:55] - Es | Link:

Nie jestem, ale mógłbym.Chociaż zważywszy na ilość głupot, które również na NB są publikowane przez paru natchnionych przez samego Prezesa, to byłaby ciężka robota.

Obrazek użytkownika Andy51

05-12-2020 [08:32] - Andy51 | Link:

Niektórym kojarzy się wszystko z d... tobie z Prezesem.

Obrazek użytkownika Es

05-12-2020 [10:12] - Es | Link:

Nie wszystko, ale to co związane z wizerunkiem władzy, jej jakością i efektami rządzenia,to tak rzeczywiście jest.Dlaczego skojarzenia są raczej cierpkie? Bo jeśli miałbym dokonywać autorefleksji nad politycznym kapitałem zainwestowanym jeszcze od czasów Porozumienia Centrum, wwkładem wysiłku w budowanie we wlasnym środowisku wizji partii ,której należy oddać przywilej rządzenia i naprawy kraju,to patrząc na efekty, stan zaawansowanej erozji i rozpadu- wydawało by się w 2015 roku- solidnej konstrukcji zaledwie po kilku latach, to wnioski radosne raczej nie są.I wyrażają się w jednym prostym zdaniu: szlag wszystko trafił.
Ale można mieć i inne refleksje.Jeśli dla kogoś ulubionym zajęciem jest zabawa w "trzy małpki", to ma pełne podstawy twierdzić,że wszelkie zarzuty wynikają z chorobliwych skojarzeń, obsesji, lub standardowo z "ruskiego trolowania".

Obrazek użytkownika Andy51

05-12-2020 [12:57] - Andy51 | Link:

Masz prawo wyciągać wnioski jakie chcesz, żyjemy w wolnym kraju, ale radziłbym oprócz TVN, Polsat, czytania GW, Onetu, spojrzeć i popatrzeć na inne media, mistrz propagandy ( w Polsce Urban) u tzw. nazistów Goebbels mówił kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawda. Jestem zwolennikiem PiS i tego nie ukrywam, ale nie potępiam wszystkiego w czambuł tego co robią, położyć na szali wszystko to co zrobił dobrego i złego, na pewno to co zrobił dobrego dla Polski i Polaków przechyla szalę na korzyść PiS i ma jedną zasadniczą bardzo ważną dla mnie zaletę, nie donosi na swój kraj.

Obrazek użytkownika Jabe

05-12-2020 [13:37] - Jabe | Link:

Proszę o namiary do tych innych mediów.

Obrazek użytkownika Es

05-12-2020 [15:19] - Es | Link:

Oczywiście wnioski wyciągać możesz jakie chcesz również i ty, ale po tym co napisałem i do czego się odnosisz posądzać mnie o czerpanie wiedzy oraz budowanie opinii na podstawie przekazów gw tvn i innych takich jest sporym nadużyciem zasad dyskusji. Nawet mimo sporu o pryncypia. Chcąc być uczciwym takich rzeczy się nie robi.
 

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2020 [13:41] - Andy51 | Link:

Jesteś jakimś weryfikatorem?

Obrazek użytkownika sake3

04-12-2020 [14:00] - sake3 | Link:

@Es.......Przykro mi niezmiernie,ale nie można mnie zaliczyć do tych ,,odzyskanych''.Od poczatku na NB byliście  nie tylko krytykami ale zaciekłymi przeciwnikami tego akurat rządu.Tych ,,innych'' jest na NB niewielu i nie mają tu łatwego życia wiecznie sekowani i wyzywani od głupków.Tak że nie macie powodu się chwalić,że wasza ,,praca'' daje jakieś efektybo ilość pozyskanych jakoś nie ma okazji się powiększyć

Obrazek użytkownika Es

04-12-2020 [23:52] - Es | Link:

".Przykro mi niezmiernie,ale nie można mnie zaliczyć do tych ,,odzyskanych". Jeszcze nie, ale z nadzieją należy patrzeć w przyszłość.
Nie wiem dlaczego zwraca się Pani do mnie w liczbie mnogiej.Nie przypominam sobie abym zawierał z kimkolwiek jakoweś pakty, czy spiski dla pogrążenia akurat tego rządu, czy też piszących tutaj jego zwolenników. 
A krytykować ten rząd ja zacząłem po dwu latach pierwszej kadencji, gdy okazało się już jasno, że prawie cała para idzie w gwizdek,ulubioną formą sprawowania władzy staje się zarządzanie chaosem, który z pełnym sukcesem samemu się tworzy-nawet bez "pomocy" opozycji, a depozytariusze naszego zaufania zaczynają myśleć przede wszystkim jak samemu dobrze się urządzić.
Co do samej krytyki. Bez niej każda władza ulega demoralizacji, a niesione na sztandarach programy degrengoladzie. Proszę więc sobie odpowiedzieć czy to akurat ona bardziej działa na jej-tej władzy niekorzyść 

Obrazek użytkownika Jan1797

04-12-2020 [21:54] - Jan1797 | Link:

Cóż złego "W tyle wizji", że Ziemkiewicz wypadł? To, że Panie prym wiodą, jest oczywiste
dlaczego nie? Pan Stanisław bez pochwały tu nie zostanie, że arbitralny, przesada, spoko gość. 
Nie widzę porównywalnego programu na rynku medialnym.

Obrazek użytkownika Andy51

05-12-2020 [08:34] - Andy51 | Link:

Dla malkontentów jest rozwiązanie,  TVN,

Obrazek użytkownika sake3

04-12-2020 [12:25] - sake3 | Link:

@ruisdael.....Może tak zważymy ilość tekstów,wpisów,programów telewizyjnych,kabaretów i kabaretonów nabijających się z PiS-u ,Kaczyńskiego,elektoratu PiS-u a godzinnym ,,W tylewizji'' ?Jak widzę autor jest zwolennikiem całkowitego szlabanu dla PiS-u i dalszego zielonego światła dla opozycji,żeby jeszcze lepiej i wydajniej w wulgaryzmach jej się szczuło i pluło.Oto demokracja w całej krasie.A Ziemkiewicz no cóż ,może świńskim truchcikiem podąża do świetlanej przyszłości.

Obrazek użytkownika ruisdael

04-12-2020 [14:12] - ruisdael | Link:

sake3- z Panem też się zgadzam (sic!!!). Ma Pan oczywiście całkowitą rację, ale czy Pana to też nie denerwuje? Ja należę do tych ortodoksyjnych zwolenników PiS, który stawia wyżej czynniki moralne i patriotyczne niż 500+ czy apteka+ czy inne łaskawości. Czy Ziemkiewicz nie ma racji o naiwności premiera w lipcu i innych naiwnościach czy bezradnościach- patrz wybór rzecznika praw obywatelskich (chociażby), bezkarność marszy lewactwa (ale nie marszu niepodległości), nie wspominając o sędziach, wypowiedzenia konwencji stambulskiej, opublikowaniu wyroku TK. O śledztwie smoleńskim i jego skutkach- marzenie ściętej głowy...

Obrazek użytkownika sake3

04-12-2020 [17:45] - sake3 | Link:

@ruisdael....Dziękuję za odpowiedź na mój komentarz. Ja również należę do zwolenników PiS wbrew traktowaniu mnie przez to jako notorycznej idiotki.Czy bezradność rządu w tak wielu kwestiach mnie nie denerwuje?Owszem,ale staram się to tłumaczyć.Trzeba tu znaleźć punkt odniesienia do tej bezradności,wycofywania się lub chwiejnych decyzji ,a tego nie trzeba długo szukać-jest nim nieustanny atak opozycji wspartej niemieckimi polskimi i niemieckimi mediami,polskimi sprzedajnym posłami i europosłami,ulicą i UE.Bez tych ataków inaczej by wyglądały planowane reformy,inwestycje,projekty i założenia polityczne.W przyszłym tygodniu pod obrady Sejmu wejdzie rzadowy projekt w sprawie firm wiatrowych na Bałtyku.Już wyobrażam sobie ten wrzask na sali sejmowej,walenie piąstkami w pulpit przez Pihowicz,oskarżanie rządu o nietrafność decyzji która zapewne nie spodoba się UE.Właśnie takie zachowania opozycji sa przyczyną lawirowania przez rząd i powodem irytacji zwolenników PiS.

Obrazek użytkownika Es

05-12-2020 [11:10] - Es | Link:

@sake Wyobraź sobie,że metody naszego rządu zastosowałaś do wychowywania dzieci.Codziennie zmieniasz im zasady, wymagania i standardy.Jakie po paru latach otrzymujesz efekty?Zdążysz je zaobserwować zanim poddadzą cię dobrodziejstwu eutanazji na przykład?

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2020 [17:43] - sake3 | Link:

@Es.........Nie zastanowiło Pana dlaczego zasady,wymagania i standardy są tak zmieniane?Przecież chyba nie dla kaprysu,ani z fantazji.Nikt z was nie chce tu dojrzeć wrogiej antyrzadowej i antypolskiej działalności opozycji?Pan też udaje,że nie widzi a moze po prostu boi się spojrzeć tej prawdzie w oczy?

Obrazek użytkownika Es

05-12-2020 [11:00] - Es | Link:

@sake  Marna to władza,której może zaszkodzić kabaret lub program telewizyjny. Najlepszy jednak kabaret to ten autorstwa rządu i PIS-u. Szkoda,że w tym przypadku mamy jednak do czynienia z tragikomedią.
Zamiast utyskiwać nad głosami krytyki,należy się zstanawiać raczej nad przyczynami zjawiska utraty kręgosłupa przez twór,któremu pięć lat temu oddaliśmy władzę,oraz środkami zaradczymi.PIS stało się skupioną na sobie w zasadzie  nie różną w niczym od poprzedników partią władzy i przetrwania,starającą się od biedy jakoś dociągnąć do kolejnych wyborów.Takie cechy wystarczą do tymczasowego zarządzania krajem,ale nie stanowią solidnej podstawy do tworzenia i sprawowania władzy-rządu z krwi i kości.
Z samymi wyborami-skoro już wspomniałem-,to jeszcze zupełnie inna historia,związan z odpowiedzią na pytanie: czy należy je traktować serio, czy to tylko polityczne przedstawienie dla gawiedzi?No ale kij w mrowisko może innym razem.

Obrazek użytkownika sake3

05-12-2020 [19:13] - sake3 | Link:

@Es.......,,Najlepszy kabaret to autorstwa rządu'''.......Czyżby ?Znam lepsze,chociazby ten z uznaniem przez elitarne ,,Financial Times''Marty Lempart jako najbardziej wpływowychpostaci 2020 roku.Ten elitarny dziennik jest zorientowany na tematykę gospodarczą i finansową.Tu nasuwa się pytanie czym zaimponowała w dziedzinie finansowej i gospodarczej ta ordynarna rynsztokowa baba?takich kabaretów jest w Polsce więcej,a taki cymbał jak Trzaskowski mógłby w swoich kabaretach z ,,Życia ratusza warszawskiego'' występować dożywotnio.No ,ale Pan tego nie zauważa,Pan jest ponadto ze zwyczajnego strachu przed opozycją.

Obrazek użytkownika Es

05-12-2020 [21:40] - Es | Link:

@sake Proszę Pani nie interesują mnie kabarety FT, Lempart, Trzaskowskiego, ani żadne inne, bo nigdy nie przyczyniłem się i nie sprzyjałem ani ich powstaniu, ani działalności. W przeciwieństwie natomiast do wieloletniego-również czynnego,gdy trzeba było latać z ulotkami i plakatami-wspierania środowiska Kaczyńskich jeszcze od czasów PC. Już wtedy to było niewiele i chociaż nie czuję się zupełnie żadnym weteranem co to na barykady..., to proszę mi wierzyć , odwaga od tego czasu sporo staniała.Jeśli więc pisze Pani o strachu przed opozycją, to adres trochę jest chybiony. Proszę ten zarzut natomiast odnieść do działań rządu i PIS.Gdyby ktoś parę lat temu nakreślił wizję rządu PIS, który rzuca w przestrzeń publiczną jakiś pomysł, przeprowadza całą procedurę legislacyjną a później sam go sabotuje, wycofuje się z zapowiadanych a wręcz obiecywanych rreformtylko dlatego,że protestuje opozycja, czy w Brukseli ktoś za przeproszeniem pyskuje, to uznał bym to za absurd. 
Pani uznaje, że skoro rząd ma z opozycją tak ciężko,to nie ma się co dziwić,że jest tak chwiejny i zachowawczy. Ja uważam -i to jest mój zarzut, że taka dychotomia jest jego największym grzechem,ba...jest przestępstwem wobec Polski i Polaków.Bo tylko przez to ujawniają się jakieś Lemparty,bo tylko z tego powodu możliwa jest taka działalność rozwydrzonej opozycji,tylko przez to możliwe jest szczucie na Polskę przez jakichś... z Hiszpanii,Belgii,Holandii.Nawet z Litwy, co jest już zupełnym "obciachem". Ja jestem zwolennikiem twardych, zdecydowanych i jednoznacznych rozwiązań. Gdyby nawet rząd ogłosił i przeprowadził jednego dnia akcję wywalenia tysiąca Tulejopodobnych na pysk- tak jak to zrobił Maciarewicz w dowództwie NATO, gdyby Morawiecki wzorem Chruszczowa(może nie najlepszy wzorzec,ale niech będzie) waląc butem w mównicę uciszał brukselską hołotę nie drgnęła by mi powieka. A my w zamian mamy codziennie lawiny służalczości,serwilizmu i zwyczajnego tchórzostwa, lokującego nas w roli pariasa.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-12-2020 [15:01] - Pani Anna | Link:

@Es
jestem pełna podziwu, że też Panu jeszcze chce się przekonywać naszą sake3 do takich oczywistości. Kto tego do tej pory nie dostrzegł, ten nie zobaczy już nigdy. Niedorzeczne, ale musimy się z tym pogodzić. Dla Sake3 partia zwana jak na ironie PIS jest niczym niepokalana dziewica, omija ja zgnilizna, korupcja, niemoc, wojny frakcyjne i inne grzechy normalne dla każdej innej partii, tylko nie (w mniemaniu sake3) dla jej świętej partii. Śmieszy, ale też już złości wieczne zwalanie każdej niemocy, błedów i wszelkich innych grzechów na opozycję i Brukselę. Tymczasem gdyby nie ta opozycja, taka własnie jaka jest, to PIS już dawno straciłaby władzę potykając się o własne sznurówki. Jest bowiem pewne, że kiedy PIS zrobi coś głupiego i niepotrzebnego, to opozycja zamiast wykorzystać taki prezent podany na srebrnej tacy - zachowa się jeszcze głupiej, a z każdej "rewolucji" po kilku dniach zrobi się ciamajdan... No i kto, jak nie ta opozycja sprawił, że Polacy przez ostatnie 5 lat mobilizowali się jak nigdy przedtem w czasie wyborow? 

Obrazek użytkownika Es

07-12-2020 [07:51] - Es | Link:

@ Pani Anno wiem,że takie uporczywe rzucanie grochem o ścianę nosi cechy samoudręczenia- żeby nie powiedzieć masochizmu, ale czasu na odwrócenie świadomości ortodoksyjnych zwolenników PIS pozostało niewiele.Pozostając w nadziei,że ta ściana jednak aż tak twardą nie jest i że ktoś tam w zaułkach "Nowogrodzkiej" , przynajmniej pobieżnie tego co oni ewentualnie mieliby do powiedzenia jednak,słucha.Przynajmniej od czasu do czasu.  Jeśli oczywiście oderwie oczy i uszy od ulubionej tv kurski, słodko zapewniającej, że z wynikiem 30 procent w sondażach mamy "miażdżącą" przewagę  i ....nawet nie mamy z kim przegrać.
Słyszał ktoś o większości konstytucyjnej w ostatnich.. powiedzmy trzech latach? Wspomina ktoś jeszcze o czymś takim?
No więc to moje pisanie niech będzie moim wkładem w " pracę u podstaw" w obliczu zbliżającej się katastrofy za trzy lata.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

05-12-2020 [23:14] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Xenna/Sake 
jak zawsze z fizjonomicznych swych "argumentów" nijak zrezygnować nie potrafi, a przecież chorobliwa nienawiść zżera resztki mózgowia.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

05-12-2020 [23:25] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Es
czy nie za dużo tego wyjaśniania,skądinąd bardzo trafnego,którego Xenna/Sake nijak pojąć nie chce i nie może,bo dla niej najważniejszą jest fizjonomia opozycjonistów lub polityków z kierownictwa tej okropnej,wrogiej nam UE.

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2020 [13:39] - Andy51 | Link:

Nie ma przymusu, w Polsce jest wolność.

Obrazek użytkownika marsie

04-12-2020 [13:24] - marsie | Link:

Do sake3 - tak właśnie jest, pozdrówka!

Obrazek użytkownika marsie

04-12-2020 [19:52] - marsie | Link:

- ruisdael |
To chyba było do mnie jednak?
Otóż – Polska to wielki nasz obowiązek, ja też jestem za PiS, jego błędy widzę i piszę o tym (https://biuletynnowy.blogspot.com ), ale jednak – jeżeli nie PiS, to kto?
Obecnie żadnej innej możliwości uratowania Polski nie ma – pozdrówka!

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2020 [21:30] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

04-12-2020 [23:31] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Przed kim trzeba ratować Polskę? Ano przed tymi,którzy ją niszczą...

Obrazek użytkownika Jan1797

04-12-2020 [21:24] - Jan1797 | Link:

 Czy te wyczyny EU są jedynie niesmacznym ciastem?
Coś jak ptysiowe, mus dodać kremu, (tu marchewka i ślimak) to będzie ekler na dworze
zjadliwy pod warunkiem ich kremu?
À propos wypieków czasu Adwentu, to nie parzone, niech spokojnie jak drożdżowe rośnie.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

04-12-2020 [21:43] - hr.Levak-Levatzky | Link:

​Oto jak praworządność rozumieją tacy wyznawcy PiS,jak autor - marchewka i ślimak. Tego nawet na Nowogrodzkiej nikt by nie wymyślił.
A oto jak tłumaczą nieudolność,bezradność,chwiejność decyzji​ władzy, jej nieudane quasi reformy,inwestycje komentujące to fanatyczne,bezkrytyczne jej wyznawczynie równie jak autor rozumiejący praworządność,a owe komentatorki demokrację.
"Trzeba tu znaleźć punkt odniesienia do tej bezradności,wycofywania się lub chwiejnych decyzji ,a tego nie trzeba długo szukać-jest nim nieustanny atak opozycji wspartej niemieckimi polskimi i niemieckimi mediami,polskimi sprzedajnym posłami i europosłami,ulicą i UE.Bez tych ataków inaczej by wyglądały planowane reformy,inwestycje,projekty i założenia polityczne."

I WSZYSTKO JASNE! Aż opadają ręce i spodnie...

Obrazek użytkownika Marek1taki

05-12-2020 [22:38] - Marek1taki | Link:

Z tymi Hunami to tak średnio. Liczymy, że ich potomek Orban spustoszy unię czerwonych komisarzy a my za jego przewodem zrobimy kontrrewolucję.
To jest druga wojna polsko-bolszewicka z węgierską pomocą.

Obrazek użytkownika sake3

07-12-2020 [10:34] - sake3 | Link:

Jak widać blog przekształcił się w misję ,,Antysake''.Dziękuje,dziekuję ,jeszcze raz dziękuję Państwu za troskę,ale przypominam,że jak na razie istnieje wolność światopogląów,poglądów i slowa i ja też mam prawo je mieć bez nieustannego uzywania jako argumentu i komentowania przez paniuśkę Annę mojego niskiego ilorazu inteligencji.Śmieszne wpisy osobnika nazywanego Levak po prostu traktuję z przymużeniem oka jako okazję do posmiania się w gronie znajomych.Dyskusja bowiem nie polega na pokazaniu własnego genialnego intelektu w zetknięciu z brakami innych w tym względzie.Nie wiem co tak bardzo uraziło Państwa w przytoczeniu przeze mnie informacji z Financial Times o przyznaniu pani Lempart tytułu ,,człowieka roku2020''.Przecież mogliście wskazać przesłanki dla których ten tytuł jej sie należy.Nie wiem dlaczego aż tak bardzo deprecjonujecie ten rząd nawet nie próbując rozpatrzyć całokształt działalności,sposób rozwiązywania problemów,ocenę projektów.Czy rzeczywiście we wszystkich aspektach jest tak źle?Nie uwzgledniacie Państwo trudnosci i ataków opozycji i UE wpływających na pracę rządu,zależy wam tylko na przekonywaniu jak najwiekszej ilości osób ,że jest tragicznie.Nie bierzecie pod uwagę pandemii jakby w ogóle nas nie dotykała albo zgoła nie istniała.Wskażcie więc Wasz optymalny model rządów i polityków do tego przygotowanych,zapewne z opozycji. 

Obrazek użytkownika Andy51

07-12-2020 [12:34] - Andy51 | Link:

Szanowna "sake3" ja nigdy nie byłem w gronie tych "Antysake" a do Ciebie mała uwaga, zacytuje  Ci słowa Egipcjanina Sinuhe , " niech mowa ich będzie jak brzęczenie much".

Obrazek użytkownika sake3

07-12-2020 [13:24] - sake3 | Link:

@Andy....Mój komentarz nie był w ogóle dedykowany Panu w czym łatwo się połapać czytając kierowane do mnie wpisy.Być może uzna mnie Pan za ową brzęczącą muchę ,ąle to już kropla w morzu krytyki mojej osoby.

Obrazek użytkownika Andy51

07-12-2020 [16:53] - Andy51 | Link:

@Andy....Mój komentarz nie był w ogóle dedykowany Panu , nawet nie śmiałbym tak pomyśleć.

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-12-2020 [12:36] - Pani Anna | Link:

@sake3
Niestety, ale znowu pani źle odczytała komentarze, albo, przeczytała jedynie po jednym zdaniu z każdego. Nikogo tutaj nic nie uraziło, zwłaszcza, że jest Pani do bólu przewidywalna,  

Obrazek użytkownika sake3

07-12-2020 [16:21] - sake3 | Link:

@Pani Anna....Nic złego w tym,że ktoś jest przewidywalny.Ja bym raczej to raczej nazwała posiadaniem swojego zdania ,które ja np.potrafię uzasadnić,podtrzymać i wytłumaczyć.Bez względu na zlośliwosci innych.

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-12-2020 [20:59] - Pani Anna | Link:

@sake3
jak było do przewidzenia Sake przeczytala tylko co trzecie słowo komentarza... Droga Sake, otóż ja i inni, których tak uparcie nazywasz "antypolska agenturą" również mamy własne zdanie, którego potrafimy obronić. Tylko czytać należy w całości i ze zrozumieniem