Kiedyś „Krucjata dziecięca” dzisiaj „Krucjata dziewczęca”

Między XI a XIII wiekiem,  przeciwko muzułmanom okupującym  Ziemie Świętą i Jerozolimę, organizowane były tzw.  „ Wyprawy krzyżowe” w celu „odbicia” z ich rąk,  świętych dla katolików relikwii i miejsc świętych.

W 1291 r. zaprzestano tych wypraw, ale  w głowach tych, którzy organizowali te wyprawy zrodził się pomysł, żeby na początku XIII w. zorganizować „krucjatę dziecięcą”, która zgodnie z planem organizatorów, przez samą czystość serca miały oswobodzić „ Ziemie Świętą”, wyprawa skończyła się tragedią dla dzieci, większość z nich zmarła, lub dostała się do niewoli.

W jakimś sensie podobny manewr zastosował tzw. „Strajk Kobiet” który po wyroku TK ogłosił , że „To jest wojna”, że są „ Wściekłymi macicami” itp. hasłami, organizatorki mówiły, że tak naprawdę to TK zabronił aborcji kobietom, co jest wierutnym kłamstwem.

Z trzech przesłanek, które dopuszczały aborcję, tzn. ze względu na czyn zabroniony( gwałt), zagrożenie zdrowia i życia matki i ze względu eugenicznych, TK powołując się na polską Konstytucję napisaną przez byłego towarzysza z kolegami Kwaśniewskiego, uznał, że tzw. aborcja eugeniczna jest niezgodna z polską Konstytucją.

I się zaczęło, samozwańczym organizatorkom „ Strajku Kobiet” , w tym lesbijce Lempart, pani Suchanow, itp. udało się wmówić, że te orzeczenie jest wymierzone w kobiety, w co uwierzyła dziewczęca gimbaza i młode kobiety, które dominowały na protestach,  zachęcane wulgarnym językiem przywódczyń, językiem, który jest mieszaniną menelskiego i knajackiego języka, pomieszanego z językiem panów z czerwonymi nosami spod budki z piwem.

Takiej okazji nie mogło przepuścić lewactwo, przy okazji atakując kościoły , dołączyło się do strajku.

Podobnie jak krucjata dziecięca wykorzystała dzieci, tak cynicznie samozwańcze przywódczynie, wykorzystują naiwność i łatwowierność nastolatek i młodych kobiet.

Jest pytanie do socjologów skąd u młodych kobiet kojarzonych z delikatnością, dobrym wychowaniem, itd. tyle wulgarności, słownictwo pań spod latarni, agresja i nienawiść?

Czy te zachowania było spowodowane tzw. „ owczym pędem” , skoro koleżanka tak się zachowuje to ja też? , najgorsze jest to, że w pierwszej fazie mimo istniejącego prawa w czasie pandemii, policja nie reagowała, co rozzuchwaliło organizatorki strajku po społu z lewactwem przy wsparciu posłów PO i lewicy.

Krucjata dziecięca zakończyła się tragedią dla dzieci, nie chciałbym, żeby obecna krucjata nastolatek i młodych kobiet, zakończyła się czymś złym dla kobiet.  
    
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

13-11-2020 [10:29] - Zygmunt Korus | Link:

Protesty "wściekłych macic" są organizowane, a osoby używające wulgarnych haseł solidnie opłacane. Nastolatki są podpuszczane, ujawniono technikę ich skrzykiwania przez FB: "dziewczyny, idziemy, będzie zgrywa!" Biorą udział nawet nie wiedząc w czym... Zdalne nauczanie i możliwość podniesienia sobie adrenaliny... Plandemia to nie sztuczny zalew, nawet nie powódź, ale już istny potop... Trzeba na to patrzeć szerzej, niż nam się "rozdzielnie" wydaje.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-11-2020 [10:52] - Imć Waszeć | Link:

Tak, ale mówienie w kółko o "plandemii" to jest właśnie generowanie potencjału buntu, a zwłaszcza wśród młodzieży, bo młodzież jest bezmyślna i podatna na manipulacje emocjami. Jakoś tego "drobnego" aspektu nikt z mądrali nie wziął dotąd pod uwagę, tylko uważa, że młodzież powinna się w niego wpatrywać jak w posąg apolliński i bez gadani brać przykład. To jest pięta achillesowa tzw. prawicy. Oderwanie od realiów.

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2020 [13:05] - Andy51 | Link:

Tzw. to Ty jesteś.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-11-2020 [13:55] - Imć Waszeć | Link:

Nie sądzę i ostatnie wydarzenia dobrze to ilustrują.

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2020 [13:04] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-11-2020 [11:21] - NASZ_HENRY | Link:

Pomysł wykorzystania dzieci pochodzi od Germańców co Głogów oblegali. Ambasador Niemiec wytrawny wywiadowca to wie ☺
 

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2020 [13:06] - Andy51 | Link:

Wg. młodego szczura było inaczej.

Obrazek użytkownika angela

13-11-2020 [14:12] - angela | Link:

POlicja "warszawska" była w dużym rozkroku. 
Czy tępić mlodociane  dziewoje gęsto rzucającego wulgaryzmami, czy dac spokój, i zrezygnować z "męczeństwa  kobiet".
Wybrali "spokoj", żeby dzieciarni nie wystraszyć, a wtedy ze strajku, nici. 
Przeciez jasno widac, kto rządzi policją, kiedy POlicjanci strzelali do obrońców kościołów,  i zamykali ICH, a  nie demolujacych świątynie .

To samo było na Marszu Niepodleglosci, kontynuowali swoją pracę.  Policjanci Trzaskowskiego,  weszli w rolę prowokatorów i zadymiarzy,  dolaczajac do marszu pieszego.
Pierwsza rzecz, to Narodowcy i cala konfederacja, powinni jasno się określić,  kto jest kto. Bo szkoda Narodowcow.
 

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2020 [14:23] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że policja podlega min. Kamińskiemu nie Trzaskowskiemu, być może Trzaskowski ma duże wpływy w  garnizonie warszawskim, czego efekt był widoczny na Marszu. Wydaje mi się , że poza tym, bardzo  dużo zadymiarzy się zamaskowało i robiło prowokacje, ale po to są policjanci  po cywilnemu, żeby taką hołotę wyłapywała, a ewidentnie tego nie robili.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

13-11-2020 [16:21] - Czesław2 | Link:

Z tego, co wiem, policja podlega oczywiście Kamińskiemu, jednak w/g przepisów ma współpracować także z władzami lokalnymi. Krótko mówiąc, jednoznaczne przepisy, jak Konstytucja.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

13-11-2020 [14:38] - Roz Sądek | Link:

@angela
"Pierwsza rzecz, to Narodowcy i cala konfederacja, powinni jasno się określić,  kto jest kto. Bo szkoda Narodowcow."
≠=============
Otóż to! To jest sedno. Moim skromnym zdaniem, kilka osób z szpicy tego ugrupowania odstręcza skutecznie ogromną liczbę ludzi, którym bliskie są idee narodowe, ale nigdy nie utożsamią się z obecną retoryką. Wiele osób razi również odstająca od realiów propaganda. IMO brakuje też osób o zewnętrznych cechach mężów stanu.

 

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2020 [16:28] - Andy51 | Link:

Gotów jestem się z Tobą zgodzić.

Obrazek użytkownika Jabe

13-11-2020 [15:47] - Jabe | Link:

W tym rzecz, że są to policjanci Kaczyńskiego, nie Trzaskowskiego. No a Konfederacja w jakiej sprawie ma się jasno określić, jeśli wolno spytać?

Obrazek użytkownika sake3

13-11-2020 [18:25] - sake3 | Link:

Krucjata slicznych dziewcząt Lempart i Suchanow ma się zacząć lada dzień na nowo.Krzywa covidowa chyba nie da rady się wypłaszczyć.

Obrazek użytkownika Andy51

13-11-2020 [20:19] - Andy51 | Link:

Nie ślicznych a prześlicznych jak te dwie wymienione.