W Niemczech Hitlera pisali na sklepach Żydów,dzisiaj totalni

W Niemczech Hitlera pisali na sklepach Żydów, dzisiaj totalni piszą na biurach PiS

Dzisiaj rocznica „Kryształowej  nocy” , czasu, kiedy to hitlerowscy naziści na sklepach należących do Żydów,  pisali wulgarne hasła w stylu  „jude raus” „ jude” itp.

Ogarnia mnie smutna konstatacja, po ponad 80 latach od czasów hitlerowskiego faszyzmu, niestety sytuacja powtarza się w Polsce.

Tak jak Niemcy nienawidzili Żydów, tak opozycja nienawidzi PiS. Objawia się to starymi sprawdzonymi przez hitlerowców metodami.

W celu zastraszenia członków ZP,  podaje się adresy niektórych posłów, w tym posłów wychowujących niepełnosprawne dzieci ( jak w przypadku  poseł Milczanowskiej), gdzie zmanipulowana dzicz w tym dużo młodych osób, robią „małpią muzykę” pod mieszkaniem pani poseł, mało tego, podaje się prywatne adresy sędziów TK ( jak w wypadku sędzi Pawłowicz), co na to RODO, co na to policja i prokuratura, przecież to niezgodne z polskim prawem, czy w Polsce mamy państwo prawa czy anarchię?

Podobnie dzieje się na ulicach, gdzie kilkanaście osób potrafi położyć się na pasach i tamować ruch, co robi policja, dlaczego na to pozwala?

Wracając do paraleli „ Nocy Kryształowej” i obecnych działań dziczy wypisujących wulgaryzmy na biurach PiS w całym kraju, głównie w miastach rządzonych przez PO, gdzie jest wręcz zachęcanie i przyzwolenie na takie ekscesy.

A mało mądra prezydent Gdańska Dulkiewicz, fotografuje się na tle sprofanowanych biur posła PiS Sellina czy europoseł PiS Fotygi  w centrum Gdańska, mało tego składa swój podpis na banerze powieszonego na frontonie budynku co jest uwiecznione na zdjęciach.

W hitlerowskich Niemczech oprócz sklepów atakowane i bezczeszczone  były synagog. Również ataki na miejsca kultu miały miejsca w Polsce, gdzie dzicz atakowała kościoły , przerywała msze w tym min. trzepnięta poseł Joanna SW.

Tylko zdecydowana postawa wiernych w obronie kościołów zahamowała fale ataków na kościoły, teraz tylko pod osłoną nocy jak szczury, bezczeszczą pomniki i malują na kościołach wulgarne hasła.

Możemy sobie wyobrazić co by się działo w Polsce gdyby lewica, lewacy i liberałowie przejęli władzę w Polsce.

Te bojówki wykorzystane by były do rozprawienia się z kościołem i ludźmi inaczej myślącymi niż lewactwo,  po społu z liberałami.  
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

10-11-2020 [11:14] - Trotelreiner | Link:

"Dzisiaj rocznica „Kryształowej  nocy” , czasu, kiedy to hitlerowscy naziści na sklepach należących do Żydów,  pisali wulgarne hasła w stylu  „jude raus” „ jude” itp."--koniec cytatu.
Ale słowo Niemcy ci nie przejdzie przez klawiaturę? Hitlerowscy naziści...pisz Marsjanie...jak sie boisz!
 

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2020 [13:39] - Andy51 | Link:

Czytaj ze zrozumieniem, w tytule stoi jak byk" W Niemczech Hitlera ...." itd, ale ty tego nie rozumiesz.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

10-11-2020 [15:06] - Trotelreiner | Link:

Napisałeś "W NIEMCZECH HITLERA" ale nie napisałeś KTO TO ROBIŁ!!??
W Niemczech Hitlera mógł to robić np. jakiś troll z NB...nicki sam se wpisz.
Napisz wreszcie NIEMCY TO ROBILI WŁASNORĘCZNIE,TO BYŁY NIEMIECKIE OBOZY KONCENTRACYJNE,TO NIEMCY MORDOWALI POLAKÓW,ROSJAN,ŻYDÓW
...NIE ŻADNI NAZIŚCI W HITLEROWSKICH NIEMCZECH!!!

Następny pożyteczny...kupiony!

Obrazek użytkownika tricolour

10-11-2020 [15:44] - tricolour | Link:

Trotel, weź się ogarnij i zapytaj, kto z NB jeździ niemieckim autem? I łazi do Lidla, Kauflanda, Netto, Obi...

Będziesz miał odpowiedź na miarę rechotu historii...

Obrazek użytkownika Es

10-11-2020 [11:47] - Es | Link:

Odpowiedzialny za przestrzeganie tego prawa chowa głowę w piasek, chociaż sam na własne życzenie ten bajzel wywołał

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-11-2020 [12:32] - Imć Waszeć | Link:

Obawiam się, że nie sam i nie koniecznie na własne życzenie, bo w tym wszystkim jest widoczna pewna metoda. Trzeba tylko ustalić jakiż byłby hipotetyczny cel takich zagrań. Problem w tym, że taką samą metodą posługiwało się już PO, przez co górnicy, kibice, rolnicy i pielęgniarki też wyłazić musieli na ulicę. Czyżby złota zdolna (do wszystkiego) młodzież dorwała się do ucha Prezesa?

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2020 [13:41] - Andy51 | Link:

Tego nie wiem.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-11-2020 [21:32] - Marek1taki | Link:

@Imć Waszeć A Pan by nie wysłał w otoczenie Prezesa kilkudziesięciu agentów by go rozgrywać na wszelkie sposoby? A bedąc Prezesem by się Pan w tym tłoku rozeznał? Nikt nie jest bez słabości.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-11-2020 [03:45] - mmisiek | Link:

JK funkcjonuje w polityce praktycznie "od zawsze" i zjadł na niej przysłowiowe zęby. Takiemu doświadczeniu to jakieś rozeznanie powinno już chyba towarzyszyć?
 

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2020 [13:40] - Andy51 | Link:

Może bardziej precyzyjne.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-11-2020 [20:17] - NASZ_HENRY | Link:

Te hitlerowskie naziści i faszyści to brzmi jak stalinowscy komuniści.
Poprawnie po polsku to niemieccy naziści, włoscy faszyści, sowieccy komuniści i.t.d. ☺
 

Obrazek użytkownika mmisiek

11-11-2020 [03:57] - mmisiek | Link:

"co robi policja, dlaczego na to pozwala?"

Nic nie słychać o wyciąganiu konsekwencji służbowych więc można domniemywać, że policja robi to zwykle, czyli to co jej kazano.
Piszę od dawna choć nie wszystkim się podoba - mamy obecnie w Polsce świadomą pośpieszną hodowlę radykalnej lewicy i jest to zgodne z programem Prezesa imitacji w Polsce Zachodu "pod każdym względem".
Zaraz obok jest notka o szalejących po Polsce "fundacjach", których dziwnym trafem przez 5 lat nikt nie tknął nawet małym fiskalnym palcem chociaż specjalistów od wymyślania pretekstów do opodatkowywania mamy na pęczki. Jedno z drugim bardzo dobrze dobrze ze sobą koresponduje i trzeba się bardzo starać aby tego nie dostrzegać.
 

Obrazek użytkownika Andy51

11-11-2020 [08:10] - Andy51 | Link:

Masz obsesje na punkcie Prezesa?

Obrazek użytkownika mmisiek

11-11-2020 [15:59] - mmisiek | Link:

Nie trzeba mieć "obsesji" aby zdawać sobie sprawę, że to Prezes jest osobą decyzyjną, a nie np. pan Suski czy Sasin.