Wolność, równość, braterstwo, vs jeb.ć  kler i wypier…ać

Rewolucja Francuska wygenerowała hasło : wolność, równość, braterstwo, sama rewolucja jak to rewolucja jest czymś złym, niosąca za sobą brak wszelkich reguł, krew i łzy.

Same hasło jest szczytne,  ale rzeczywistość jest brutalna.

Wyrok TK był pretekstem  ataku Hunów, na chrześcijańskie wartości, w co graj lewactwu. Tragedią jest to , że lewactwo wykorzystuje w dużej mierze młodych ludzi, w tym nastolatków/nastolatki, którzy z bluzgiem na ustach  atakują co ciekawe kościół , który nic nie ma wspólnego z orzeczeniem TK, a stanowisko kościoła w sprawie aborcji jest znane od dawna.

Hasłami tej dziczy nie są żadne konstruktywne propozycje, a ściek w postaci haseł trzymanych w rękach bardzo często młodych kobiet; jeb..ć  kler, wypier…ać,  jeb.ć  PiS, to jest wojna, piekło kobiet, itd.

Co ciekawe, główny atak w dużej mierze gówniarzerii,  jest skierowany na KK, który de facto, nic nie ma wspólnego z wyrokiem TK, oraz PiS, chociaż pod listem do TK, podpisali się posłowie zarówno PiS, jak i PSL i Kukiz 15.

Innym niepokojącym zjawiskiem jest to, że kościołów, które są nie tylko miejscami kultu, ale często zabytkami, są profanowane, przez wypisywanie na ich murach wulgarnych haseł.

Zarówno na profanowanie kościołów które są zabytkami jak i zakłócanie mszy są paragrafy i mam nadzieje, że sądy zajmą się tymi sprawami.

Niepokoi mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego kościołów muszą  bronić nie zawsze grzeczni chłopcy, ale patrioci broniący wartości, kibice piłkarscy, a służby w tym Policja jest mało widoczna, która nie zawsze działa skutecznie, co rozzuchwala tę atakującą kościoły i katolików gówniażerię,  która jest kierowana głównie przez lewicę/lewactwo przy wsparciu liberałów z PO.

Jeszcze jedno, wydarzyła się rzecz niesłychana, stało się coś na co się nie odważyli ani  zaborcy, ani hitlerowcy, ani, komuniści, ale zdecydowało się lewactwo i homosie wraz z niektórymi posłami z opozycji. 
,       ś 
                                                                                                                             
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

27-10-2020 [11:49] - Jabe | Link:

Podzielam Pański niepokój.

Obrazek użytkownika Andy51

27-10-2020 [13:52] - Andy51 | Link:

Zadziwiłeś mnie.

Obrazek użytkownika Jabe

27-10-2020 [15:23] - Jabe | Link:

Gdyby czytał Pan moje komentarze, wiedziałby Pan, że zwracam uwagę na tę szczególną niemoc, która dotyka rządzących.

Obrazek użytkownika Darek65

27-10-2020 [13:56] - Darek65 | Link:

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [14:10] - Czesław2 | Link:

Policja już zatrzymała kierowcę BMW. Jest w areszcie. Słyszał ktoś o innych aresztowaniach w sprawie ataków na policjantów?

Obrazek użytkownika Andy51

27-10-2020 [16:31] - Andy51 | Link:

No właśnie, o to chodzi, że nie.

Obrazek użytkownika xwro

27-10-2020 [15:21] - xwro | Link:

O matko....jak można być tak naiwnym i pisać, że polski KK nie ma z tym nic wspólnego?
Poparcie dla PiS udzielane z ambon na czas wyborów więc PiS się odwdzięczył (nie udajmy też, że exposłanka PiS w TK jest apolityczna) w taki a nie inny sposób. KK zadowolny, PiS dług spłacił.
Tylko kobiet szkoda....

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [17:49] - sake3 | Link:

@xwro......A dzieci nie szkoda?Zwłaszcza tych co mogłyby żyć,uczyć się,tańczyć i pracować ale jako wroga trzeba było masowo je abortować?Przecież walczycie o aborcję w każdym przypadku,nawet wasze guru Wielgusowa niosła wczoraj stosowny transparent z tym postulatem.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

27-10-2020 [16:09] - Lech Makowiecki | Link:

"Liberté égalité fraternité ou la mort" - tak brzmi pełne hasło Rewolucji Francuskiej. Potem ostatni człon (śmierć) wygumkowano, ale stało się to, co się stało... Choćby rzeź katolickiej Wandei... PS Już dawno temu namawiałem Polaków do biegania na strzelnice, do uprawiania sportów walki, do dbania o kondycję fizyczną... Upadek cywilizacji ma to do siebie, że wszelkie spory rozstrzygane będą na ulicy...

Obrazek użytkownika Andy51

27-10-2020 [16:32] - Andy51 | Link:

To jest smutne.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-10-2020 [18:47] - Marek1taki | Link:

Na to samo zwróciłem uwagę. Pierwsze trzy na zachętę a tylko groźba jest prawdziwa.
Dewiza „Wolność, równość, braterstwo” jest też mottem wolnomularstwa i dlatego ta skrócona forma jest propagowana.

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [17:31] - sake3 | Link:

Widać Soros i Gates mocniej potrząsnęli kabzami i dlatego polscy lewacy tak się spięli do maksymalnej aktywności.Może idiotkom w Sejmie za zabicie Kaczyńskiego obiecali premie albo dodatkowe granty.

 

Obrazek użytkownika Andy51

27-10-2020 [18:25] - Andy51 | Link:

Rząd powinien przeprowadzić ustawę o zakazie finansowania NGO z zagranicy.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [18:57] - Czesław2 | Link:

Tak z ręką na sercu, to po wprowadzeniu 500 plus w prawie prawie nie drgnęło. Z drugiej strony, nie jesteśmy suwerennym krajem i ciągle o tym trzeba pamiętać. Co zostało z retoryki o obronie węgla przynajmniej dla elektrowni? ZERO.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [17:46] - Czesław2 | Link:

$0 tysięczne miasto powiatowe, południowa Polska. Osiedle kilkanaście tysięcy ludzi i ok 20 sklepów z alkoholem. Piątek, sobota nieustanne kolejki. Czteropak, połówka, zero siedem. I tak parę godzin we wszystkich sklepach. Klienci od 15 do 100 lat.

Obrazek użytkownika Andy51

27-10-2020 [18:58] - Andy51 | Link:

Koncesje na alkohol wydają władze samorządowe.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [18:59] - Czesław2 | Link:

Ale do gardeł nie wlewają.

Obrazek użytkownika Jabe

27-10-2020 [19:12] - Jabe | Link:

Tak, to skandal, że są kolejki.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [20:20] - Czesław2 | Link:

W Tarnowskich Górach poseł jest od kilku dni zastraszana przez kilkaset osób. Policjanci na L4. No i mamy skutek chowania głowy w piasek, panie Kaczyński.

Obrazek użytkownika Andy51

27-10-2020 [21:22] - Andy51 | Link:

Zmienić komendanta.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-10-2020 [05:47] - wielkopolskizdzichu | Link:

"atakują co ciekawe kościół , który nic nie ma wspólnego z orzeczeniem TK"
Kościoły są atakowane ponieważ przestały być Domami Bożymi, stały się centrami agitacji rządowej, miejscem blatowania się władzy z klerem, a sprawujący w nich celebrę księża jawnymi beneficjentami obecnych rządów.

Do tego dochodzi zamienienie Mszy Świętej i lekcji religii w szkolny obowiązek. 
Skoro misterium zostało zrównane z lekcjami plastyki, w dodatku prowadzonymi przez ludzi, którzy są kiepskimi plastykami, to efekty nie mogą być inne.
Wszak wyjące przekleństwa młodzież, to pokolenie, wystawione od wieku przedszkolnego na tępą kościelną agitkę w szkołach.

 

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

28-10-2020 [14:47] - Władysław Ludendorf | Link:

strasznie jest pan ograniczony. Gdzie niby jest ten szkolny przymus religii? Pan ma problem w postrzeganiu rzeczywistości. Religia jest dla chętnych, a że osoby takie jak pan są tchórzami i z jakichś wyimaginowanych powodów katują swoje dzieci posyłaniem ich na lekcje religii a nie etyki to jest pana i panu podobnym problem. Właśnie przez takich bigotów jak pan cywilizacje upadają. I gdzie jest jakikolwiek przykład blatowania się kleru z władzą? Że dostają dotacje na remont świątyni? I z innej beczki. Kościół robi bardzo wiele dla najsłabszych. Znakomita większość hospicjum w Polsce jest prowadzona przez osoby konsekrowane albo stowarzyszenia blisko powiązane z Kościołem. Mam nadzieję, że się mylę, ale pan nie wygląda na takiego, co pomaga. Bo gdyby pan pomagał, to widziałby pan dzieła Kościoła.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-10-2020 [10:10] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Bo gdyby pan pomagał, to nie widziałby pan dzieła Kościoła."
Tego zdania kompletnie nie rozumiem.
ale wyprowadzę z błędu. Od czasu jak Owsiaka wyrzucono z TVP wspomagamy jego zbiórki
Po za tym ośrodku, w którym współzarządzam organizujemy bezpłatne obozy dla młodzieży z Domów Salezjańskich, wakacje dla matek z dziećmi z ośrodków prowadzonych przez Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, poza tym resocjalizacje dla więźniów, a także uwaga ..... wakacje dla osób "sprawnych inaczej " zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Nie pobieramy ani złotówki na te akcje z funduszy publicznych, co najwyżej pomagają nam osoby prywatne, często byli więźniowie.

Obrazek użytkownika angela

28-10-2020 [12:46] - angela | Link:

CZY Owsiak już użyczył  " swoich " łóżek na pomoc dla osob zakażonych covidem. 
Czy będzie decydował, ten ma żyć, a ten nie bo rządowy. 
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-10-2020 [12:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jeśli tak została sporządzona umowa, że łóżka nie mogą zostać przesunięte do innego szpitala to tylko stan wyjątkowy mógłby taka umowę naruszyć.
Przypominam że Owsiak sprzeciwił się i to skutecznie aby zakupiony za pieniądze ze zbiórek sprzęt trafił do prywatnych szpitali.
Rządowi PiS trzeba patrzeć na ręce bo ministrów i kumpli Prezesa aż świeżbi, by na Covidzie trzepać bezkarnie lewą kasę. 

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

28-10-2020 [14:51] - Władysław Ludendorf | Link:

to chwała panu, dobrze się mylić w takiej sprawie, tylko nie odniósł się pan do tych obowiązkowych lekcji religii, ale czegóż wymagać od osoby ślepej na jedno oko

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-10-2020 [16:33] - wielkopolskizdzichu | Link:

W momencie pojawienia się religii w szkołach nikt nie śmiał się domagać się prawa do decydowania o udziale w tych lekcjach. Dopiero od paru lat rodzice przekonali się że lekcje religii przynoszą więcej szkody niż pożytku, choćby z powodu miernoty intelektualnej katechetów. Obecnie są szkoły ,gdzie lekcji religii nie ma, rodzice niektórych dzieci proszą miejscowych biskupów o organizacje na terenie parafii lekcji religii dla swych dzieci. Odpowiedź jasna, nie! nie mamy miejsca. Salki katechetyczne, które były budowane za pieniędzy wiernych i nader często ich wysiłkiem w  czasach komuny, przeznacza się teraz na siedziby Rodziny Radia Maryja lub sklepiki z dewocjonaliami To jest obraz Polskiego Kościoła, jeśli ma tak wyglądać to nich go piekło pochłonie wraz z cwaniakami w purpurach.

Obrazek użytkownika Władysław Ludendorf

31-10-2020 [08:44] - Władysław Ludendorf | Link:

Nikt nie śmiał? Ojej to straszne jak "wszyscy" byli dziwnym tchórzem podszyci. Religia nigdy nie była obowiązkowa, to tylko i wyłącznie wola rodziców. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z jednej strony każą dziecku chodzić, a z drugiej w domu szydzą z Kościoła. Dziecko płaci za oportunizm rodzica mentalną nienawiścią na swoją miarę. Opresyjny Kościół jemu nakazuje, choć jego rodzice są przeciw.
Lekcje religii są w szkole dla wygody rodziców szczególnie młodszych dzieci. Nie wiem, czy pan jest religijny, w sensie wyznawania jakiejś religii, choć po pana reakcji na religię jako przedmiot, jest to wątpliwe. Jako osoba wierząca i należąca do jakiejkolwiek zarejestrowanej grupy wyznaniowej, mógłby pan poprosić o lekcje religii dla swojego wyznania. Pan o tym nie pisze, więc mógłbym zakładać, że jest pan raczej ateizujący z złym sensie. Złym, bo mimo, że pana dzieci nie uczestniczą, to jeszcze chce pan utrudnić złośliwie (bo przecież to pana nic nie kosztuje) życie tym, co posyłają.

Obrazek użytkownika Czesław2

28-10-2020 [06:26] - Czesław2 | Link:

Przypominam, o tzw utworach typu rap namiętnie słuchanych przez nastolatków na ulicach. Libretto do tych tzw utworów składa się wyłacznie ze słów z tytułu artykułu.

Obrazek użytkownika Andy51

28-10-2020 [08:52] - Andy51 | Link:

Zdzichu ma inne zdanie.

Obrazek użytkownika sake3

28-10-2020 [13:04] - sake3 | Link:

No tak ale Zdzichu oprócz własnego ZDANIA przesłanego mu sms-em ma jeszcze ZADANIA a nawet  misję do wykonania.