Co może wyniknąć ze spotkania lobbystki Discovery z synem 

Co może wyniknąć ze spotkania lobbystki Discovery z synem  nazisty?

W Polsce zdarzyła się rzecz niesłychana, która mogła się zdarzyć  w czasie zaborów na terenie Królestwa Polskiego, kiedy to namiestnik carycy Katarzyny pouczał i dyscyplinował Polaków.

Ale niestety to się zdarzyło tu i teraz w Polsce, gdzie ambasadorowie  Niemiec i USA rozmawiali o wolności prasy, ambasador Niemiec  Arndt Freytag von Loringhoven syn adiutanta Hitlera i lobbystka właściciela Discovery właściciela stacji TVN ambasador USA w Polsce pani Mosbacher.

Jakim prawem ambasadorowie obcych pań wtrącają się w sprawy wewnętrzne kraju w którym są ambasadorami.

Patrząc na USA to media są zdominowane przez opcję liberalno-lewacką, chociaż w USA jest konserwatywna stacja Fox News, która chyba cieszy się największą oglądalnością, skąd to zainteresowanie mediami, otóż pani ambasador lobbuje na rzecz żydowskiego właściciela Discovery, który jest właścicielem TVN a chyba w przyszłym roku kończy się koncesja i moim zdaniem ta kończąca się koncesja nie powinna być przedłużona.

 Z kolei, w Niemczech jest nie do pomyślenia, żeby ktoś poza Niemcami był właścicielem mediów, nie tak jak w Polsce gdzie media papierowe i społecznościowe są w rękach niemieckich.

Rząd PiS chce wprowadzić ustawę dekoncentracyjną, tj. taką , żeby jeden koncern np. niemiecki nie był właścicielem mediów, rzecz, która jest nie do pomyślenia np. we Francji czy Niemczech.

Przez własność mediów obce kraje chcą wpływać na politykę polską, często powielając albo tworząc fake newsy.

Taka sytuacja nie może trwać i to się musi zmienić, stąd ambasadorowie lobbują na rzecz swoich przedsiębiorców i koncernów.   

https://www.tysol.pl/a55321-Mosbacher-rozmawiala-z-nowym-ambasadorem-Niemiec-o-wolnosci-mediow-w-Polsce
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-10-2020 [11:04] - Trotelreiner | Link:

Projekt ustawy o repolonizacji mediów...najpierw leżał w zamrażarce sejmowej od 2017,potem w 2019...albo już w 2020...wylądował w koszu na śmieci.
Wg.słów ministra Sellina: "MAMY INNE WAŻNE SPRAWY"...jeszcze przed pandemią to powiedział...

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2020 [13:20] - Andy51 | Link:

Nie wiem, zobaczymy.

Obrazek użytkownika Darek65

23-10-2020 [12:46] - Darek65 | Link:

Skończył się polski rząd Beaty Szydło, to skończyło się dbanie o polskie interesy.

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2020 [13:49] - Andy51 | Link:

Nie przesadzaj.

Obrazek użytkownika Marek1taki

23-10-2020 [12:56] - Marek1taki | Link:

Sorry taki mamy klimat, że treść jelitowa myśli, że mówi się o niej j-elita.

Obrazek użytkownika sake3

23-10-2020 [14:08] - sake3 | Link:

Kontrowersje wobec tych dwu zadziwiających kandydatur był już przed ich skierowaniem na placówki w Polsce.Królowa botoksu już początek swojego ,,urzędowania''rozpoczęła od obrażania Polaków zapowiadając walkę z polskim antysemityzmem.Potomek hitlerowca też nie zachowuje się jak ambasador stale wygłaszając antypolskie teksty.Kogo nam przysłano?Namiestników,gubernatorów do zarzadzania czy ambasadorów?Nie było innych bardziej stosownych kandydatur?Dlaczego mimo krytycznych głosów opinii publicznej zdecydowano się na szarogęsienie tych indywiduuw?

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2020 [15:16] - Andy51 | Link:

Cóż mogę Ci odpowiedzieć? zgadzam się z Tobą, JK dobrze powiedział , że nie chcemy być niczyją kolonią, to że Niemcy przesłali takiego człowieka nie może dziwić, ale dziwi mnie ta botoksowa ambasador, czy ona ma aż taki wpływ na  D. Trumpa?

Obrazek użytkownika Jabe

23-10-2020 [17:51] - Jabe | Link:

A co JK zrobił, byśmy nie byli niczyją kolonią? Mówić łatwo.

Obrazek użytkownika angela

23-10-2020 [17:10] - angela | Link:

No, już bliżej niż dalej,  koncesja wygaśnie,  resztę  sie wykupi,  i tego kolorowego smiecia, co robi wodę z mozgu malolatom,  reszta zdrajcow będzie tylko popiskiwać, bo siła przebicia będzie zadna.  I tak trzymać. 

Obrazek użytkownika Andy51

23-10-2020 [17:42] - Andy51 | Link:

Ano, by się to ziściło.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-10-2020 [23:26] - mmisiek | Link:

"Rząd PiS chce wprowadzić ustawę dekoncentracyjną..."

Gdy PiS czegoś faktycznie chce to na przeforsowanie ustawy wystarcza kilka dni, a skrajnych przypadkach nawet jeden.
Tymczasem tutaj minęło 5 lat, wnioski każdy sam może sobie z tego wyciągnąć.
Za kilka lat będzie dokładnie ta sama śpiewka - że "PiS chce".
 

Obrazek użytkownika Andy51

25-10-2020 [08:21] - Andy51 | Link:

Tak jest wg Ciebie, ale są także różne okoliczności , o których może nie wiemy.