A co by było gdyby katolicy polscy byli jak muzułmanie we ..

A co by było gdyby katolicy polscy byli jak muzułmanie we Francji?

Ta tak tolerancyjna Francja po tej tragedii może otworzy oczy, Czeczen 18 letni muzułmanin, który ledwie kilka miesięcy wraz z rodziną temu dostał zgodę wraz z dziadkami, rodzicami i rodzeństwem zgodę na 10 letni pobyt we Francji, za to,  że nauczyciel geografii i historii na lekcji o tolerancji pokazał karykatury Mahometa, uprzedzając przed tym okazaniem muzułmanów, że mogą wyjść jeżeli to obraża ich uczucia.
Nikt nie wyszedł, za to 18 letni muzułmanin Czeczen odciął głowę nauczycielowi, całe szczęście, że francuska policja go zastrzeliła. Jakże musiał mieć zryty łeb ten muzułmanin, że dopuścił się tak ohydnego czynu.

Francja, powinna tę całą rodzinę wydalić tam skąd przyjechali czyli do Rosji, ale to nie dotyczy tylko Czeczenów, ale wszystkich muzułmanów, jeżeli popełnią jakieś naruszenie prawa, powinna być natychmiastowa deportacja.

Z tego zdarzenia można wysnuć jeden wniosek, większość muzułmanów nie jest się w stanie asymilować, oni chcą naszą europejską cywilizację nagiąć do swojej wiary, tradycji, obyczajów.

Obcięcie głowy nauczycielowi to jeden z wielu ataków terrorystycznych, których dokonali muzułmanie we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, gdzie z powodu muzułmańskiego fanatyzmu zginęło dziesiątki niewinnych osób.

Tę sytuacje porównajmy z Polską, gdzie księży i w ogóle katolików porównuje się do Talibów, Polskę do Iranu, w czym przoduje lewica i lewactwo.

W Polsce, profanuje się symbole kultu religijnego zwłaszcza katolickiego,  gdzie  Matkę Boską Częstochowską „ustraja się” w tęczową aureolę, monstrancję przedstawia się w kształcie waginy, pomniki i kościoły przystraja się w tęczowe flagi.

Dziwnym trafem ani symbole wiary judaistycznej czy islamskiej nie są profanowane, lewactwo wie, że gdyby tak się stało, muzułmanie sami by się rozliczyli z tymi co profanują ich wiarę i symbole, a gdyby żydowską, byłby wrzask na cały świat, że to antysemityzm.

Z zasady wiara katolicka jest wiarą tolerancyjną, dlatego lewica i lewactwo, „jeżdżą” po katolikach i kapłanach jak na „łysej kobyle”.

Ponieważ tak jest jak napisałem powyżej,  na dodatek media są w rękach lewicowo liberalnych, to w zasadzie wszystkie czyny antykatolickie są na rękę tym środowiskom, bo wiara katolicka kieruje się zasadami, a to nie jest na rękę  ani lewicy, ani lewactwu, ani liberałom.  
 
Na koniec stwierdzenie retoryczne, nie wiem co by się działo, gdyby katolicy mieli mentalność muzułmanów.

https://wpolityce.pl/swiat/522345-makabryczna-zbrodnia-muzulmanin-odcial-glowe-nauczycielowi
https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-makabryczne-zabojstwo-we-francji-mezczyzna-odcial-drugiemu-g,nId,4797125
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

20-10-2020 [12:40] - ruisdael | Link:

To że nie ścinają nam muzułmanie głów zawdzięczamy nie rządowi (którego bezsilność w stosunku do lewaków, genderowców, opozycji i ich sędziów widzimy na każdym kroku), ale tym, że jesteśmy za biedni by stać się celem ich inwazji. Dobrze czasem być biednym- tyle pocieszenia.

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2020 [13:33] - Andy51 | Link:

Dość przewrotna teza.

Obrazek użytkownika sake3

20-10-2020 [13:42] - sake3 | Link:

Nie bronię islamu,ale zastanawiam się jaki jest program nauczania we Francji.Czy edukacja ma polegać wyłącznie na szydzeniu z religii,jalowych pouczeń o prawach człowieka,tolerancji,demokracji?Czy nauczyciele historii geografii czy innych przedmiotów mają w programie przedstawianie karykatur Mahometa i czy nie odbywa się to kosztem innych przedmiotów i co do np.historii mają te karykatury?Z jaką wiedzą wyjdą ze szkół uczniowie kształceni tylko pod takim kątem?

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2020 [14:12] - Andy51 | Link:

Z tego co wiem, a przeczytałem to w mediach albo w internecie, to była to nauka o tolerancji, a nauczyciel ostrzegał muzułmanów, że będą takie karykatury, to co to ma wspólnego z szydzeniem z religii, a gdyby nawet, to jest to powód, żeby odciąć komuś głowę jak kurczakowi?

Obrazek użytkownika sake3

20-10-2020 [14:39] - sake3 | Link:

To tolerancja jest już osobnym przedmiotem?

Obrazek użytkownika Andy51

20-10-2020 [16:56] - Andy51 | Link:

Widocznie we Francji tak, może nie nauka, ale rozmowa o tolerancji.

Obrazek użytkownika mmisiek

20-10-2020 [20:52] - mmisiek | Link:

Swoją drogą to interesujące, że we francuskich szkołach uczy się dzieci tolerancji wobec szydzenia z religii.
Ciekawe czy tak samo uczą tam tolerancji wobec np. szydzenia z gejów, że o innej wiadomej grupie już nawet nie wspomnę.
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

20-10-2020 [18:23] - RinoCeronte | Link:

Pani pojedzie np. do Chambery albo gdziekolwiek gdzie rządzi Kalifat to się przekona jak tam jest i czego można oczekiwać od tych ludzi. Samuel chciał naprawiać Świat.

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-10-2020 [21:12] - Marek1taki | Link:

Co by było gdyby stryjenka miała wąsy? Może nawet zostaliby wynajęci do terroru w globalnej rewolucji.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

21-10-2020 [09:00] - Zygmunt Korus | Link:

Zryte czerepy to mają Francuzi i im podobni. 18-letni żołnierz spełnił swoją misyjną powinność, więc jak cymbał z Europy tego nie rozumie, to trudno.

Obrazek użytkownika Andy51

21-10-2020 [09:41] - Andy51 | Link:

Poprawność polityczna nie pozwala wypier....ić muzułmanów tam skąd przyjechali, a etniczni Francuzi są przez nich mordowani. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

21-10-2020 [10:15] - RinoCeronte | Link:

Spełniło się proroctwo Kisiela...

Obrazek użytkownika Guildenstern

21-10-2020 [10:44] - Guildenstern | Link:

A dokąd chciałby Pan wyp...rosić tych, którzy się już we Francji urodzili?

Obrazek użytkownika angela

21-10-2020 [12:38] - angela | Link:

Nie powinno się szydzić z żadnej wiary,  również i Mahometa .
Niech lewactwo światowe,  liberalowie nauczą się,  ze ich "robota co chceta" funta klakow nie warte, bo tam gdzie jest inny człowiek, tam kończy się ich robota co chceta. 
Jezeli nie katolicy, to muzułmanie nauczą zboczone rozprzegniete towarzystwo wartości, którymi powinien kierować się człowiek.
 A tęczowe towarzystwo niech uważa,  bo  nasza cierpliwość w szkalowaniu przez nich naszych świętości, też się kończy. 

Obrazek użytkownika Andy51

21-10-2020 [13:47] - Andy51 | Link:

Nikt nie mówi o szydzeniu z muzułmanów, katolików, żydów, katolicy nie wysadzają się w powietrze w imię wiary, katolicy nie podrzynają mułłom gardeł, tolerancja powinna dotyczyć wszystkich, tak jak szacunek do każdej wiary. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-10-2020 [09:25] - RinoCeronte | Link:

I tu właśnie jest sedno problemu!