Znowu będzie normalnie

 
Może nawet przepięknie. Po latach błędów i wypaczeń, zapoczątkowanych przełomowym stwierdzeniem PJK, że Polska jest jedna, nie ma Polski wiejskiej i miejskiej, po kilkuletnim niestosownym przyznawaniu wsi praw obywatelskich i każdych innych, idiotycznym uganianiu się po polach i zagrodach w  celu pokazania, że tam mieszkają ludzie, choć przecież od 1945 wiadomo, ze nie, że tam tylko masa – wreszcie nastał właściwy czas. Czas powrotu do tradycyjnych wartości. W Tyle Wizji nie wiedzą co się stało z Ziemkiewiczem, na wszelki wypadek twierdzą, że TVP się na niego nie obraziła, i ja im wierzę, bo powrót do tradycji TVP zobowiązuje, tam nigdy nie było mowy o obrażaniu się, zwłaszcza na kogoś, kto niewłaściwie odczytał przesłanie piątki dla Zwierząt, naiwnie twierdząc, że dotyczy rolnictwa.  Że zignorowano i obrażono wieś. I jeszcze parę innych rzeczy, które zupełnie nie zasługują na uwagę Elity, która wreszcie, po dziesięcioletnim meandrowaniu, z ulgą wróciła do punktu wyjścia.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

13-10-2020 [06:50] - Kazimierz Kozio... | Link:

chyba nie bedzie normalnie bo juz jest normalnie. to jest przeciez stan pernamentny w naszym (nie)szczesliwym kraju przerywany epizodami kiedy suweren miewa ulude swietlanej przyszlosci. na szczescie proroctwa dotyczace Polski mamy tak optymistyczne ze mozna nawet oczekiwac ze w koncu bedzie lepiej niz normalnie.

zgodnie z kanonem nowomowy "ONII'2020" nie oceniaja Ziemkiewicza jako czlowieka tylko jego podle postepowanie.

 

Obrazek użytkownika danuta

13-10-2020 [16:59] - danuta | Link:

Racja. Źle jest myśleć, a  mówić co się myśli to szczyt podłości. 

Obrazek użytkownika Darek65

13-10-2020 [08:33] - Darek65 | Link:

Ziemkiewicz stwierdził, że nawet, jak na niego, granica została przekroczona. Piątka dla zwierząt była w obecnym czasie potrzebna PIS-owi, jak dziura w moście. To pokazuje, że stracili instynkt samozachowawczy i weszli na równię pochyłą. Idą drogą PO.

Obrazek użytkownika sake3

13-10-2020 [11:54] - sake3 | Link:

A może po prostu ta ustawa jest zbyt radykalna na dzisiejsze czasy?Kto wie moze za 100 lat zostanie z aplauzem przyjeta i wdrożona?Teraz okazała się tylko paliwem dla opozycji fałszywie mieniącej się obrońcą wsi.Wystarczy popatrzeć na obłudną twarz Kosiniaka-Kamysza i jego wypowiedzi czy wygibasy Konfederacji.Los zwierząt jest tylko tłem do walki politycznej.Może lepiej problem ochrony i humanitarnego ich traktowania zacząć od dzieci zamiast wciskania im ideologii LGBT.

Obrazek użytkownika danuta

13-10-2020 [16:25] - danuta | Link:

Być może. Być może za sto lat, a może nawet wcześniej zniknie z powierzchni ziemi przyczyna dzisiejszego zamieszania, czyli polska wieś, i wtedy już żadna partia nie będzie musiała się obawiać, że cokolwiek zagrozi jej inteligenckości.  

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-10-2020 [11:56] - Pani Anna | Link:

Ziemkiewicz, Ziemkiewicz... Nie znamy człowieka.

Obrazek użytkownika danuta

13-10-2020 [16:29] - danuta | Link:

TVP zawsze była w awangardzie.

Obrazek użytkownika danuta

13-10-2020 [16:47] - danuta | Link:

Z ostatniej chwili:  TVP! Trzeba czym prędzej zlikwidować "Koło fortuny" , bo dzień w dzień prezentuje intelekt "młodych wykształconych"... Dzisiejsza bardzo młoda wykształcona miała w haśle finałowym wszystkie spółgłoski i większość samogłosek, niestety hasło brzmiało " Nam strzelać nie kazano. Wstąpiłem na działo". Oznajmiła że nie zna tego. Tyle jest warta nasza dzisiejsza "inteligencja".

Obrazek użytkownika Pani Anna

13-10-2020 [16:55] - Pani Anna | Link:

Oj tam, podobno w "milionerach" na pytanie kto kończy West Pojnt: 1.muzyk, 2. architekt, 3. biolog, 3. żołnierz - uczestnik, student medycyny odpowiedział "nie wiem".

Obrazek użytkownika sake3

13-10-2020 [17:00] - sake3 | Link:

Niezbyt przystoi taka ironia na temat ,,przyszłości naszego narodu''.Wszak mamy przykłady o wiele bardziej mówiące niż braki z literatury zapewne bardzo zdenerwowanej uczestniczki.Mamy przecież ,,mlode wykształcone'' i z wielkiego miasta panie które jak uwidocznił filmik szczekały w miejscu publicznym w akcji poparciu ideologii LGBT.

Obrazek użytkownika danuta

13-10-2020 [17:26] - danuta | Link:

Ale nie rozumieliśmy ich języka!

Obrazek użytkownika angela

13-10-2020 [19:54] - angela | Link:

Europa z Polski,  to już sobie śmietnik zrobiła. 
Zwozone wszelkie smrody,  ktos bierze kase, a potem zamiast utylizowac,  podpalają i trują Narod .
Podobnie  z futrzakami, wiele  tego smrodu przeniesiono do Polski. 
A ktoś przyjrzal się wielkości klatki zwierzęcia.
Na sam widok dusi. Dlugosc niemal równą długości zwierzęcia, miota się to biedne z góry na dół,  bo ruchu nie ma żadnego. 
To jest bestialstwo, a  kto tego procederu broni, niech wybuduje sobie domek na swoja wysokosc, i posiedzi w tym, tylko dobę,  nie więcej.
 

Obrazek użytkownika Jabe

13-10-2020 [20:05] - Jabe | Link:

Prezes okazał czujność. Odtąd prawdziwa prawica na wyścigi z bestialstwem walczy. A kilka lat temu na próbę zaostrzenia ustawy o przerywaniu ciąży było – wiecie, rozumiecie...

Obrazek użytkownika angela

13-10-2020 [22:06] - angela | Link:

Gdyby konfederacja potrafiła się dogadać, przystąpiła do rządu,  to mieliby okazję się wykazać antyaborcyjnie, ale nie,  tylko krytykanctwo i  wymagania. 
Tak wygodniej zapewne.