Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Nie będzie donosiciel pluł nam w twarz, a LGBT omamiał

Andy51, 29.09.2020
Wspaniała polska pisarka Maria Konopnicka w „Rocie” napisała „ Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz”, parafrazując słowa tej zwrotki można powiedzieć o pluciu nam Polakom w twarz, przez  europosłów głównie z PO przy wsparciu lewicy i czasami PSL.
Rzecz niebywała w Europie, żeby europosłowie jakiegoś kraju z UE, donosili na swój kraj, mało tego, głosowali razem z wrogami Polski za karaniem Polski sankcjami finansowymi.
Europosłowie wybrani w Polsce, głosują przeciwko swojemu krajowi, czyli mówiąc słowami M. Konopnickiej  z „Roty” plują nam w twarz.
Nie wiem czemu to robią? Czy z nienawiści do konserwatywnego rządu czy oczekują w zamian za atakowanie swojego kraju jakiś stanowisk, po prostu nie wiem.
Z kolei, działacze i aktywiści LGBT, profanują obraz Polski, jak to zrobił pewien aktywista LGBT, jeżdżąc po kraju, przykręcając  do tabliczek z nazwami miast  napis „Strefa wolna od LGBT” na co dał się nabrać nawet kandydat na prezydenta USA Biden, używając tego określenia w swoim przemówieniu.
Jak określił to PMM, że jest to „Deep fajk” , który bardzo zaszkodził Polsce, a ten aktywista LGBT powinien  ponieść konsekwencję swoich czynów.
Ja a i przypuszczam przygniatająca większość społeczeństwa nic nie ma przeciwko gejom i lesbijkom,  przecież  nikt nie pyta przedstawicieli tej grupy, czy maja takie czy inne preferencje seksualne, czy wchodzących do restauracji, ale tak robią przedstawiciele tych preferencji, jak to miało miejsce w pewnej wegańskiej pizzerii w W-wie, gdzie para , która miała przypinkę pro-life tylko z tego względu nie została obsłużona.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 11968
Domyślny avatar

ruisdael

29.09.2020 11:00

Europosłowie plują na Polskę bo tego oczekują od nich wyborcy, którzy na nich głosowali. Smutne, że aż tak wielka grupa ludzi potrafi patrzeć na poniżanie wizerunkowe i nawet ekonomiczne kraju w imię nienawiści do wartości patriotycznych, narodowych i antyliberalnych (niezależnie od tego czy rządzący rzeczywiście je stosują w praktyce). Hodowla "nowoczesnych" i liberalnych Europejczyków po ciemnych czasach komuny udała się znakomicie, pomimo pozorowanej prywatyzacji. Dołączyliśmy do Europy, która nie może być zła, skoro przez tyle dziesięcioleci była nieosiągalnym rajem.
Andy51

Andy51

29.09.2020 13:00

Dodane przez ruisdael w odpowiedzi na Europosłowie plują na Polskę

Teza, że " Europosłowie plują na Polskę bo tego oczekują od nich wyborcy, którzy na nich głosowali" jest bardzo odważna, ja się z nią nie zgadzam.
hr.Levak-Levatzky

hr.Levak-Levatzky

29.09.2020 15:47

Dodane przez ruisdael w odpowiedzi na Europosłowie plują na Polskę

Bzdety nad bzdetami kogoś,kto ślepo wyznaje ideologię PiS zwaną PiSizmem: każdy, kto nie kocha PiS-u jest wrogiem Polski i donosi na tę Polskę do także wrogiej Polsce UE. Tych ludzi jest tyle, ile wyznawców PiSizmu, dokładnie 10 milionów - czy to autorowi nic nie mówi? A to "poniżanie" Polski i jej obecny fatalny wizerunek,to oczywiście  zasługa obecnych właścicieli Polski,a zwłaszcza rządu toczącego z UE wojnę o wszystko,co wdać na każdym kroku.
Zofia

Zofia

29.09.2020 17:36

Dodane przez hr.Levak-Levatzky w odpowiedzi na Bzdety nad bzdetami kogoś,kto

hr.Levak- Może by Pan rozwinął zdanie "A to "poniżanie"Polski i jej obecny fatalny wizerunek,to oczywiście zasługa obecnych właścicieli Polski itd......i poparł konkretnymi przykładami.Proszę o rzetelność,obiektywizm i uzasadnienie że to donoszenie jest dla dobra Polski.
Andy51

Andy51

29.09.2020 18:24

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na hr.Levak- Może by Pan

Proszę nie zwracać uwagi na wpisy tej osoby, to zadaniowiec.
Tomaszek

Tomaszek

30.09.2020 19:55

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Proszę nie zwracać uwagi na

@Andy
Półgłówek Lewatzki mierzy wszystkich swoją miarą . Jemu się wydaje , że jak powtórzy swoje bzdety kilka razy to się na pamięć nauczy i to będzie prawda . Gówno prawda ale prawda , bo ich  . Ostatnio i jego koledzy podobne metody próbują stosować . Dobrze tak popatrzeć na kolejnego już w skórze Lewackiego . Tragedia że niektórzy w to wierzą .
Andy51

Andy51

30.09.2020 20:49

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na @Andy

Z lewakami tak jest.
Tomaszek

Tomaszek

01.10.2020 20:13

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Z lewakami tak jest.

A ja myślałem że z półgłówkami . Zresztą jaka różnica .
hr.Levak-Levatzky

hr.Levak-Levatzky

02.10.2020 01:02

Dodane przez Andy51 w odpowiedzi na Proszę nie zwracać uwagi na

Angeliczka - "ta osoba"
znowu się kompromituje niemodnym już dzisiaj, bo wyświechtanym przez wyznawców ideologii pisizm oskarżaniem przeciwników swojej ideologii o jakąś agenturę i zadaniowość - żenada,,,
hr.Levak-Levatzky

hr.Levak-Levatzky

02.10.2020 01:13

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na hr.Levak- Może by Pan

Naprawdę nie słyszała Pani nigdy o tych skandalicznych sporów Polski z UE o praworządność i że jesteśmy pierwszym (po Węgrzech) tak kłopotliwymc złonkiem UE?. Radzę więc czasami oderwać się od różnych TVPiS,TV Republika,TV Trwam,Sieci, do Rzeczy, Naszego Dziennika.Gazety Warszawskiej  i tym podobnych źródeł "informacji" i zakłamania i spróbować posłuchać i przeczytać  w mediach niezależnych - może coś do Pani dotrze,że nie wszystko Pani wie z ww. źródeł.
Jabe

Jabe

29.09.2020 12:19

Pisowcy nie pozostają w tyle. W rewanżu za cel obrali sobie jak zwykle tubylców:
działacze Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali właśnie w Brukseli wystawę „Odeślij futra do historii”, która ma na celu pokazać przemysł futrzarski w złym świetle i nakłonić europosłów do likwidacji branży na poziomie kontynentu.
Tacy to konserwatyści.
Zofia

Zofia

29.09.2020 17:45

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Pisowcy nie pozostają w tyle.

Jabe - Zimy są coraz cieplejsze i nie ma potrzeby zabijać zwierząt dla futer.A i celebryckie snoby noszą sztuczne futra.Nie ma państwowych przedsiębiorstw hodowlanych tylko prywatne. Mogą się przenieść na zachód i tam zbijać kokosy. Polska sobie bez nich poradzi.
Jabe

Jabe

29.09.2020 18:07

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Jabe - Zimy są coraz

Niechże każdy decyduje za siebie. A Pani nonszalanckie podejście do współobywatela pachnie wczesną komuną.
Marek1taki

Anonymous

29.09.2020 18:15

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Jabe - Zimy są coraz

A proszę nawet siadać zimą gołą pupą na metalowym drążku jak wola a innym swoich zwyczajów nie stręczyć.
Andy51

Andy51

29.09.2020 18:24

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Jabe - Zimy są coraz

Ewentualnie na wschód.
tricolour

tricolour

29.09.2020 19:00

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Jabe - Zimy są coraz

@Zofia
No większej hipokryzji nie słyszałem, że firmy sa prywatne, to się mogą wynosić, a państwowe mogą zabijać. Pani jest prywatną katoliczką, czy państwową, bo jeśli prywatną, to też może Pani się wynosić i zrobić miejsce dla LGBT.
Pasuje takie myślenie?
Zofia

Zofia

30.09.2020 18:30

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Zofia

@tricolour
Nie napisałam, że gdyby były państwowe to bym przyklasnęła zabijanie. Gdyby nie istniały te firmy to by Polska od tego nie zbankrutowała. I nie miało by znaczenia czy byłyby prywatne czy państwowe. Myślenie ma pan takie jakie ma.Widocznie niezrozumiale napisałam. Właśnie dlatego,że jestem katoliczką moim obowiązkiem jest bronić aby zło nie gościło w kościele i nie zamierzam się wynosić.
Pani Anna

Pani Anna

29.09.2020 19:39

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Jabe - Zimy są coraz

@Zofia
Zimy coraz cieplejsze i nie ma potrzeby jeść mięsa, to zbyt energetyczne i świnki cierpią. Może więc przenieść hodowle na zachód, tam niech zbijaja kokosy i żrą mięso. A my nauczmy się jeść wegańskie burgery. Polska sobie poradzi.
Zofia

Zofia

30.09.2020 18:37

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Zofia

@ Pani Anna
Nie zaprzeczy Pani,że zimy co raz cieplejsze.Nie musimy się martwić aby zarobkować na futrach,które idą na wschód i zachód bo my mamy nasze góralskie kożuchy. Z norek ani z lisów mięsa się nie żre. A z baranów to i owszem.
Pani Anna

Pani Anna

01.10.2020 10:13

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @ Pani Anna

@Zofia
Jak dla mnie świnia jest do jedzenia, krowa dla mleka, pies do pilnowania, a norka na futro. Pani hipokryzja mnie powala,  ani Pani, ani PISowi nie chodzi o żadne dobro zwierząt, byle tylko "hodowle przenieść na wschód lub zachód" i by kto inny na tym zarabiał (to jest całe clou prpblemu - zarabiać ma KTO INNY). Co do zim, do na Pani miejscu bym niczego nie przesądzała, ja jeszcze pamietam nie tak dawno, że podobno groziła nam epoka lodowcowa... Osobiście wolałabym ładne futro od tych ohydnych kurtek przypominających śpiwory, szytych gdzieś po pakistanach przez dzieci za 3dolary dniówki. Ale kto by się tam ich losem przejmował, dzieci to nie norki.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

30.09.2020 21:38

Dodane przez Pani Anna w odpowiedzi na @Zofia

"Osobiście wolałabym ładne futro od ochydnych kurtek "
Ja z kolei zalecałbym włączenie jakiegoś wyszukiwacza błędów.
Pani Anna

Pani Anna

01.10.2020 08:08

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na "Osobiście wolałabym ładne

@wielkopolski
Uprzejmie dziękuję za korektę i za wnikliwe czytanie moich komentarzy - przyda mi się pomoc, bo oczy już nie te i z techniką na bakier.
Jan1797

Jan1797

29.09.2020 17:03

 Nie wiem czemu to robią? Czy z nienawiści do konserwatywnego rządu czy oczekują
w zamian za atakowanie swojego kraju jakiś stanowisk, po prostu nie wiem.

Czy można mówić o dyspozycyjności urojonej na bazie kwitów, czy jedynie podły żart
powtórka z historii, ona sama pokaże? Nie o tym a dwa zdania a o szczególnej aktywności
zawiedzionych, tych co nawet wirusa zazdroszczą. Czy objawy mogą być bardziej żenujące
okazuje się tak; twitter.com
Pozdrawiam.
PS
Spotkałem się z opinią, że zachowanie ambasadorów wobec naszego kraju to wina Polaków
bo zachciewa się nam wolności i majątków. Ba
Andy51

Andy51

29.09.2020 18:25

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na  Nie wiem czemu to robią? Czy

Nie można wykluczyć takiej ewentualności.
Jan1797

Jan1797

29.09.2020 18:09

.
Marek1taki

Anonymous

29.09.2020 18:13

Ci w Polsce też nam plują w twarz.
Nie ma jeszcze składu rządu ale domyślamy jakie będą w nim twarze.
nczas.com
sake3

sake2020

29.09.2020 19:31

Teraz plują juz na potęgę- każdy kto chce,nie tylko europosłowie.Kupa botoksu z wyżelowanym rudym łbem wysmażyła razem z innymi ambasadorami akredytowanymi w Polsce list otwarty w którym owi dyplomaci napominają,pouczają,rozkazują a nawet grożą Polsce.Niemiecki konsul tonem gubernatora z czasów Hitlera WZYWA na dywanik przewodniczącego Sejmiku Małopolskiego Jana Dudę(ojca prezydenta) do wytłumaczenia się ze ,,stref wolnych od LGBT''.Zadaniowcy na NB pouczają komentatorkę Zofię aby opusciła kraj.Jakieś idiotki szczekają na katolików z Krucjaty Młodych.Widzę,że akcja poniżania Polski i Polaków rozwija się błyskawicznie.Przeraża nikła reakcja polskiego MSZ.
Jabe

Jabe

29.09.2020 20:29

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Teraz plują juz na potęgę-

„Kupa botoksu” jest najbardziej liczącą się osobą w tym kraju, więc proszę się liczyć ze słowami.
sake3

sake2020

30.09.2020 06:47

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na „Kupa botoksu” jest

Podobno jest wolność słowa,czyżby coś się zmieniło?
Jabe

Jabe

30.09.2020 09:08

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Podobno jest wolność słowa

To lżenie organów.
sake3

sake2020

30.09.2020 09:42

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na To lżenie organów.

A organy mogą lżyć? Ja napisałam tylko prawdę.
Jabe

Jabe

30.09.2020 10:30

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na A organy mogą lżyć? Ja

Organy mogą. Taki kraj.
tricolour

tricolour

30.09.2020 11:07

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na A organy mogą lżyć? Ja

@Sake
Nie napisałaś prawdy tylko ocenę poprzez wygląd. Gdyby to była prawda, to każda kobieta po 50-ce to obraz rozpaczy.
Prawda?
sake3

sake2020

30.09.2020 17:34

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Sake

Wygląd też mówi wiele,a w przypadku tej koszmarnej paniusi nawet bardzo wiele.
Andy51

Andy51

30.09.2020 08:06

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Teraz plują juz na potęgę-

Kupa botoksu z przewagą kupy.
Ptr

Ptr

29.09.2020 21:39

Wymuszanie tolerancji sugeruje ,że każda postawa moralna jest równoważna. W mediach politycy zaklinają się ,że są tolerancyjni , ale połowa narodu zaczyna rozumieć to jako róbta co chceta. Wszyscy , którzy chcą uchodzić za nowoczesnych , fajnych , młodych, otwartych  zawsze podkreślają jak bardzo ich nie obchodzi  jak żyje ich bliźni. Może żyć jak chce. 
Nie jestem królem waszych sumień  rzekł chyba ostatni Jagiellon. Jego państwo nigdy nie scaliło się w jedno, bo wszystkie społeczności poróżniły się między sobą i zostały poróżnone z zewnątrz oraz podzielone. A wiele z tych społeczności wyrastało ze wspólnego pnia, tylko łatwość poróżnienia się doprowadziła do wzajemnej wrogości.  Tolerancja jest ok, ale Polacy powinni pozostać wierni wierze i temu czego nauczyła nas historia. Powinni pozostać w jedności , by przetrwać. A to oznacza ,że walka z polskością pod dowolnym hasłem nie jest równoważną postawą jak każda inna. Tolerancja nie może zrównać wartości i braku wartości.
Andy51

Andy51

30.09.2020 08:03

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Wymuszanie tolerancji

"Tolerancja jest ok, ale Polacy powinni pozostać wierni wierze i temu czego nauczyła nas historia. Powinni pozostać w jedności , by przetrwać". Nic dodać nic ująć.
angela

angela

29.09.2020 23:09

Taki  drobny problem, z tymi  "rolnikami" od futrzaków.
Dlaczego większość produkcji idzie na eksport. 
Dlatego  bo , jest dużo farm zwierząt futerkowych, gdzie właściciel jest z zagranicy, a w Polsce słupy, czy pracownicy z Polski,  prowadzą hodowlę,  i po prostu skóry,  zabitych zwierząt przesyłają do właściciela. 
W krajach zachodnich zabroniono hodowli,  wiec się towarzystwo przenioslo do Polski,  nie dosc ze szkodzą Polsce, to pozytek z nich żaden,  bo nie płacą podatkow.
Stąd takie nieporozumienie, bo rząd bierze dane  ze skarbówki,  natomiast opozycja pewnie ma dane właściwe.
tricolour

tricolour

29.09.2020 23:16

Dodane przez angela w odpowiedzi na Taki  drobny problem, z tymi 

@Angela
To jeszcze tylko napisz, jaka jest róznica między słupem prowadzącym hodowlę od słupa montującego samochody lub produkującego akumulatory do samochodów niemieckich?
Jabe

Jabe

29.09.2020 23:19

Dodane przez angela w odpowiedzi na Taki  drobny problem, z tymi 

Fantazjuje Pani.
Andy51

Andy51

30.09.2020 08:04

Dodane przez angela w odpowiedzi na Taki  drobny problem, z tymi 

Stąd taki wściekły atak na tę ustawę.
Jan1797

Jan1797

30.09.2020 18:08

Dodane przez angela w odpowiedzi na Taki  drobny problem, z tymi 

Szczegół z branży futerkowej z zakresu dbałości o środowisko: sprowadzili z zagranicy
ponad 13 tys. ton odpadów,
...dalej tylko ciekawiej; tvp.info
Jabe

Jabe

30.09.2020 21:30

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Szczegół z branży futerkowej

Szczekaczka robi aferę – przypuszczam – z tego, że owe odpady nadają się do karmienia futrzaków. Lewactwo w Niemczech ten przemysł już zlikwidowało, a coś z odpadami muszą zrobić. Dla nas – tubylców – to czysty zysk. No ale to nie przemysł państwowy, nie siedzą tam aparatczycy i ich rodziny, więc „prawica” postanowiła kułakom pokazać, gdzie norki zimują.
Jan1797

Jan1797

01.10.2020 17:58

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Szczekaczka robi aferę,

@Jabe;
Spójrz, proszę na problem szerzej, nie przez zaczadzenie. Nikt nie będzie tolerował
krytycznych uwag pod swoim adresem na temat rzeczywistości gospodarczej ostatnich
kilkudziesięciu lat - wysypisk śmieci - traktowanych w Polsce (2011-2015) jak inwestycje
niemalże strategiczne.
W Polsce w zeszłym roku powstało 2 mln 310 tys. ton UPPZ wszystkich kategorii.
Zarazem wymaga się akceptacji dla importowanych składowisk UPPZ. Skoro utylizowanych
tzn. niespełniających wymogów sanitarnych? Stanowiących dla środowiska wodnego
zagrożenie nie do opanowania!
Jabe

Jabe

01.10.2020 18:44

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na @Jabe;

Co mają do tego wysypiska?
Andy51
Nazwa bloga:
Trójmiejskie spojrzenie
Zawód:
mgr zarządzania
Miasto:
Sopot

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 571
Liczba wyświetleń: 8,138,797
Liczba komentarzy: 17,827

Ostatnie wpisy blogera

  • Tusk dostał fiksum-dyrdum
  • Oszuści z PO okradają dzieci chore onkologicznie
  • Prezent dla Niemców od Nowackiej w 80 rocznicę wyzwolenia ob

Moje ostatnie komentarze

  • Smutna prawda.
  • Czyżby?
  • Masz rację

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • ​Czy agent Stasi „Oscar” na Pomorza to Donald Tusk?
  • Sfałszowne wybory, dlaczego Polacy nie wychodzą na ulice ?
  • ​UB czyli Urban o Bartoszewskim

Ostatnio komentowane

  • Andy51, Smutna prawda.
  • Andy51, Czyżby?
  • Andy51, Masz rację

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności