W PE tolerancja polega na bezczeszczeniu polskiej flagi

Pamiętacie państwo donosiciela na Polskę nijakiego Biedronia, który na forum PE mówił , że w Polsce nie ma tolerancji dla osób LGBT, zapytany o przykłady,  to podał jako przykład nietolerancji  jakąś kawiarnie w Krakowie, w której na drzwiach była naklejka stop „ Ideologii LGBT” .

To, że była taka naklejka to fakt, ale nikt z wchodzących nie był przepytywany przez obsługę czy jest LGBT czy nie.

Co innego w W-wie, tam to kelner  nie obsłużył małżeństwa, które po Marszu dla Życia i Rodziny znalazło się w lokalu, i miało na ubraniach przypinkę „Stop aborcji”, toć to typowa nienawiść ze względu na poglądy.

Okazuje się, że osoby te osoby, które żądają tolerancji, same tej tolerancji do innych nie mają.

Pamiętacie Państwo, gdy obecna sędzia TK pani Pawłowicz, powiedziała że symbol UE to zwykła szmata, były to słowa niepotrzebne i ile to było ataków na panią Pawłowicz.

Kilka dni temu lobby homoseksualne w UE poszło po całości. Na jednym z głównych budynków PE i pewnie za zgodą władz PE została zbezczeszczona flaga polski oraz godło Polski.

Na fasadzie budynku Komisji Europejskiej zaprezentowano iluminację „Stop strefom wolnym od LGBT’ w Polsce!”. Wykorzystano polskie symbole narodowe - godło przedstawiono na tęczowym tle, a czerwień zamieniono na kolory kojarzone ze środowiskiem LGBT. Za akcją stoi Kampania Przeciw Homofobii.

To ta Kampania Przeciw Homofobii, której szef pan Gaweł został skazany przez polski sąd na 3 lata za malwersacje, a ratując się przed więzieniem uciekł do Norwegii.

Jest zastanawiające, jakie przełożenie ma KPH na KE, żeby profanować flagę i godło kraju członkowskiego, czuję tu rękę donosicieli plus kasę pewnego amerykańskiego żyda.
 
 
https://wpolityce.pl/swiat/518803-profanacja-polskich-barw-narodowych-na-budynku-ke
https://dorzeczy.pl/swiat/154469/teczowa-iluminacja-na-budynku-komisji-europejskiej-wymierzona-w-polske.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-09-2020 [11:00] - RinoCeronte | Link:

Trzeba mocno protestować, ale bardzo rozważnie. Ta "swołocz" tylko czeka żeby mieć pretekst do kolejnego uderzenia w Polskę.

Obrazek użytkownika Andy51

25-09-2020 [13:37] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą.

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-09-2020 [13:13] - Tomaszek | Link:

@autor 
Nazywaj rzeczy po imieniu . Nie malwersacje , tylko oszustwa i wyłudzenia . Po rogach walnął nawet instytucje Sorosa . "Miłość ci wszystko wybaczy "

Obrazek użytkownika Andy51

25-09-2020 [14:20] - Andy51 | Link:

Chciałem być delikatny, ale masz rację.

Obrazek użytkownika Tomaszek

25-09-2020 [19:23] - Tomaszek | Link:

I z tego to się bierze .  Pewnie Gaweł  przystąpił do LGBT jako dymający ludzi na kasę . Fajna miłość .Trzeba o to zapytać która to litera .  Czas już dawno najwyższy żeby skończyć ze słodkim pierdzeniem . Nie pytać tylko wyłapywać . Czy policja wystawiła za Gawłem list gończy ?  Wiem że nie . Czy w PE ktoś zagrzmiał ? Nikt. Tylko jakieś słodkie pierdzenie i grzeczne zapytania . Trzeba zrobić ostrą jazdę , bo z tymi stworami tak trzeba .

Obrazek użytkownika Czesław2

25-09-2020 [16:31] - Czesław2 | Link:

Moi przedmówcy doskonale chyba zdają sprawę z tego, że nie jesteśmy wolnym krajem. Skutkuje to faktem, że możemy sobie...

Obrazek użytkownika Zofia

25-09-2020 [16:45] - Zofia | Link:

W tych dziwnych zdziczałych czasach dochodzi do walki jednego LGBT (lesbijki,geje,biseksualiści,transwestyci)przeciwko drugiemu LGBT (ludzie godnie broniący tożsamości). Cywilizowany człowiek zawsze wybierze to co go uszlachetnia a nie zwija jako człowieka .

Obrazek użytkownika Andy51

26-09-2020 [08:45] - Andy51 | Link:

A niech się pozabijają.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

29-09-2020 [15:57] - hr.Levak-Levatzky | Link:

@Zofia
Nie transwestyci,ale transseksualiści - to ogromna różnica pomiędzy przebieraniem się,a niezawinionym i niechcianym dramatem, często przechodzącym w tragedię.