14-nasto latka nie krzyczała,dlatego nie było gwałtu, orzekł

14-nasto latka nie krzyczała, dlatego nie było gwałtu, orzekł SA we Wrocławiu.

To co wyprawiają sądy to się w pale nie mieści, nadzwyczajna kasta, a raczej nadzwyczajna banda, czuje się całkowicie bezkarna i robi to co chce.

Ostatnie wyroki sądów a zwłaszcza SA powodują , to że włos się jeży na głowie.

 I tak SA w Gdańsku czyli w „Małej Sycylii” głosem sędzi Małgorzaty Zwierzyńskiej orzekł, że osoba która mówiła, że jest hitlerowcem i rozstrzelałby wszystkich Polaków, jest tak de facto niewinny, a winna jest Pani Natalia Nitek-Płażyńska, która przez tego upiora sędziowskiego została dotkliwej ukarana, niż Niemiec, który wypowiadał te skandaliczne słowa.

Innym wyrokiem SA tym razem we Wrocławiu wołającym o pomstę do nieba, jest wyrok uniewinniający 26-latka, za obcowanie płciowe z 14-nasto latką, jednym z aspektów , który spowodował nadzwyczajne złagodzenie  wg. sądu jest to, że ofiara nie krzyczała, a stary cap Korwin Mikke  ten od ruskich onuc tak to skomentował: „Jeśli nie krzyczy, to, widać, tego chce”.

Do tego musimy dodać wyrok SO w W-wie, który de facto nakłada cenzurę jak za czasów PRL zakazując pisanie dziennikarzom o Bońku.

Z kolei SN z organu wykonawczego przemienia się w organ ustawodawczy, a przewodniczący składu sędzia Iwulski orzeka we własnej sprawie.

Tylko te cztery przykłady powinny spowodować, że  w sądownictwo powinna uderzyć jakaś fala tsunami i to całe towarzystwo rozpędzić na cztery wiatry.

https://www.tvp.info/49889431/nie-krzyczala-wiec-gwaltu-nie-bylo-szokujace-slowa-lidera-konfederacji
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

18-09-2020 [11:05] - Kazimierz Kozio... | Link:

Coz z tego ze diagnoza sluszna. lekarstwa nie widac a rokowania marne. Tsunami tez nie przyjdzie, Kolejny Namiestnik Chrystusowy nie przyjedzie wezwac Niebios do natychmiastowej interwencjii, hierarchia KK moze liczyc na modlitwy do pixeli tych wypedzonych z kosciolow, rozpedzonych z pielgrzymek i nabozenstw majowych ktorym nawet zabronili modlitw przy polnych kapliczkach. jezeli nie spelnia sie proroctwa o polskiej prosperity wsrod postbarbarii to juz tylko zostaje nadzieja w zaborcach ktorzy napewno sie dogadaja, podziela strefami wplywow i zaprowadza ordnung

Obrazek użytkownika Andy51

18-09-2020 [13:45] - Andy51 | Link:

Ty pokładasz nadzieję w zaborcach, ja w Polakach.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

18-09-2020 [14:45] - Kazimierz Kozio... | Link:

nadzieja umiera ostatnia... .pozostala w tenkraju garstka patriotow. narod rozbrojony. kompradorzy wiedza ze im wlos z glowy nie spadnie. kilku rejtanow to rzekomo ruskie onuce...
historia zatoczyla kolo. to czego jestesmy swiadkami w III RP ma tak wiele analogii do schylku Pierwszej RP,, ze trudno byc optymista. 

Obrazek użytkownika Andy51

18-09-2020 [17:03] - Andy51 | Link:

Dla ciebie tenkraju i wszystko jasne.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

19-09-2020 [02:03] - Kazimierz Kozio... | Link:

przeciez relacjonujesz beznadzieje ale zapierasz sie ze bedzie dobrze. czy masz jakies wizje czy pomysly, oprocz wiary w rodakow, jak wydobyc ojczyzne z beznadziei. propaganda tez jest potrzebna ale skuteczna moze byc tylko w krotkim przedziale czasowym po czym oszukanym jest juz wszysko jedno byle bylo co do gara wlozyc

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-09-2020 [18:53] - Marek1taki | Link:

Onet i TVP nagłośniły dwie sprawy i echo się odzywa.
Akurat sprawa z TVP to była pedofilia i nie wiadomo dlaczego sprzedawana jest jako gwałt.
Selektywne informacje to tylko propagandowy pretekst do odwracania uwagi od spraw wagi państwowej, które zasługują na ściganie.
Swoja drogą w dobie kręcenia seksualnością nie dziwi, że tak oczywisty przejaw gwałtu jak krzyk i ślady przemocy są negowane. Zamiast tego uważa się za wiarygodne zeznania poniewczasie. Najlepiej po 30 latach.