Ludwik XIV mówił „Państwo to ja”,Trzaskowski mówi” W-wa to..

Ludwik XIV mówił „Państwo to ja”, Trzaskowski mówi” W-wa to moje miasto”
 
Trzaskowski dla W-wy jest niczym wymierzone przez Boga plagi egipskie dla Egiptu. Ale tak de facto Warszawiaków mi nie żal, sami tak wybrali, żal mi Warszawy, tego niepokonanego ani przez Niemców, ani przez Rosjan miasta, Warszawę pokonały przyjezdne słoiki, którzy chcąc pokazać, że są tacy fajni, głosowali w dużej większości może nie na Trzaskowskiego, ale przeciwko PiS, chcąc się zaliczyć do tych lepszych, mądrych i wykształconych elyt.

Po dwóch latach sprawowania władzy jako prezydenta W-wy, bilans jest gorzej niż tragiczny. Dwie awarie w oczyszczalni „Czajka” wybudowanej , przez HGW , kosztem 3,7 mld. zł co czyni tę oczyszczalnie najdroższą oczyszczalnią w Europie a może i świecie.

Awarie sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej, tragiczne wypadki komunikacji miejskiej , której część przejęła niemiecka spółka Arriva.

Dalej, karta LGBT i hostel dla homosiów.

Po stronie aktywów, jest też a jakże strefa relaksu za 1 mln zł,  na pl. Bankowym i plaża zrobiona nad Wisłą jesienią ubiegłego roku, a jesienią ma się odbyć parada klaunów, myślę, że jakby wyszli urzędnicy z Ratusza byłoby to bardziej zabawne niż ta parada.

Ale to za mało dla Trzaskowskiego, Trzaskowski się bawi tańczy i śpiewa jak król Ludwik XIV król Francji, który mówił, że państwo to ja.

Trzaskowski nagrany w jednym z klubów po paru kieliszkach mówi, zmień muzykę na funky, jak nie zmienisz to nie wiesz, że „to jest moje miasto”, no cymbał i prostak.

Nie chodzi o to, że wypił kilka kieliszków i się bawił w jakimś klubie, bo ma do tego prawo, ale w czasie, gdzie dziesiątki tysięcy szamba wlewa się do Wisły, mógł się wstrzymać i chociaż nie epatować słowami” to jest moje miast”, które mogło być potraktowane jak zawoalowana groźba.

A przypomnijmy sobie rok 2017, gdy pan Misiewicz młody 27 letni wówczas człowiek bawił się w Białymstoku, ile wylało się na niego hejtu, w efekcie pan Misiewicz podał się do dymisji, mimo tego, że nie było żadnego nagrania, tylko słowa funkcjonariuszy mediów tych co trzeba.

Teraz ci sami funkcjonariusze medialni, którzy atakowali Misiewicza, teraz albo nabrali wody w usta, albo wręcz bronią Trzaskowskiego. 
 
 
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/misiewicz-zabalowal-w-bialymstoku-pil-podrywal-zatrudnial/y88fe7b
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

15-09-2020 [18:07] - sake3 | Link:

W Polsce dzięki tupetowi i arogancji opozycji funkcjonuje ,,ustawa Bezkarność+''. Naturalnie tylko dla wybranych.Przecież przed Trzaskowskim tak samo zachowywał się Biedroń będąc prezydentem Słupska.W mieście bywał nader rzadkim gościem ,czas spędzając na wycieczkach życia,spędach homoseksualistów za granicą,badź na protestach w Warszawie.Za jakie to dokonania bezwstydnie pobierał niemałą przecież pensję?Za udzielanie ślubów,usunięcie portretu JPII z Ratusza do magazynu?Przecież nawet nie próbował załatwić palących spraw tego miasta ,a na sfinansowanie jedynego przedsięwzięcia-Aquaparku pieniądze wysupłała Kopaczowa.Trzaskowski postępuje tak samo żądając od premiera pieniędzy których i tak nie przeznaczy na Czajkę ,bo bardziej palącą sprawą jest finansowanie tymi środkami organizacji LGBT.Przypuszczam,że kiedy państwa nadbałtyckie podniosą krzyk o zanieczyszczenie Bałtyku nie będą od Trzaskowskiego dowściągać się usunięcia awarii tylko zwrócą się z pretensjami do rządu który postawiony pod ścianą zapłaci podwójnie-za remont i kary za zrzut ścieków.Czyli jak chciałam dodać za lenistwo umysłowe i niekompetencję tego cymbała zapłacą podatnicy.

Obrazek użytkownika Andy51

15-09-2020 [18:40] - Andy51 | Link:

Bardzo słuszne spostrzeżenia, ale wracamy do sedna sprawy, do kasty sędziowskiej, która dba o to, żeby wymienionym przez Ciebie nie zrobić krzywdy, zastanawiam się co tam się dzieje w ZP, że to się tak frymarczy.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-09-2020 [19:49] - RinoCeronte | Link:

Prawdopodobnie chodzi o różnego rodzaju transakcje wiązane... Jak to bywa wśród zawodowych polityków.

Obrazek użytkownika Jabe

15-09-2020 [20:10] - Jabe | Link:

A właśnie, bezkarność plus już przepchnięte przez Sejm?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

16-09-2020 [16:02] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Znowu powiało,i to dość mocno tą,dzięki której nie  przerywając snu ,a która znikła tu akurat tuż przed narodzeniem się na NB  tajemniczej sake3...

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-09-2020 [19:22] - Tomaszek | Link:

Nie to co ty . To już chyba trzeci troll pod tą ksywką i awatarem .

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

15-09-2020 [22:32] - wielkopolskizdzichu | Link:

Spoko. Nie podniosą alarmu ponieważ same Bałtyk zatruwają. Zresztą wbrew temu co podają media skala zatrucia Wisły nie jest gigantyczna. Co w żaden sposób nie usprawiedliwia Trzaskowskiego.

Obrazek użytkownika Andy51

16-09-2020 [08:30] - Andy51 | Link:

Jeżeli uważasz , że skala zatrucia Wisły nie jest gigantyczna, to się w niej wykąp, poniżej zrzutu ścieków.

Obrazek użytkownika Czesław2

16-09-2020 [06:49] - Czesław2 | Link:

Trzaskowski to jest skutek. Przyczyna jest tutaj.
https://dorzeczy.pl/kraj/15351...
PiS udaje ślepego i głuchego.

Obrazek użytkownika Darek65

16-09-2020 [08:26] - Darek65 | Link:

Jaki naród takie elity....Jakie elity takie społeczeństwo...