KRS, TK, SN, wybory, wszystko nielegalne, został tylko Ten

KRS, TK, SN, wybory, wszystko nielegalne, został tylko Ten Kraj.
 
Dzisiaj zaprzysiężenie PAD, dla prawych bardzo ważny dzień, dla totalnych zwłaszcza chłopców z PO Waterloo.

Kontrkandydat PAD tęczowy Rafau, mówi, że się nie pojawi, bo musi się zaopiekować dziećmi, jest to chyba pierwszy wypadek w świecie kiedy przegrany nie gratuluje zwycięzcy i nie pojawi się na zaprzysiężeniu zwycięzcy. W krajach o ugruntowanej demokracji takie działanie spowodowałoby ostracyzm w stosunku do takiego polityka, a taka partia, która firmowałaby takie zachowania, zniknęłaby ze sceny politycznej.

Obecna opozycja przypomina najczarniejsze momenty w historii Polski, kiedy to ci co uważali się za władców Polski, a były to wówczas potężne rody magnackie paktowali z wrogami Polski i doprowadzili do rozbiorów.

Obecnie rolę carycy Katarzyny spełnia Bruksela, to tam biegają z donosami na Polskę , polscy zaprzańcy, w tym niektórzy sędziowie.

Ci zaprzańcy czują się tak jak magnateria w XVIII w. w tamtym czasie wojska sąsiadujących państw  Austrii, Prus, i Rosji, podzielili miedzy siebie Polskę niczym tort.

Ponieważ większość społeczeństwa w przypadku wyborów parlamentarnych głosowała na PiS, a w przypadku wyborów parlamentarnych na PAD, co pozostało opozycji?  ano kwestionowanie wszystkiego.

Ponieważ ostatnia nadzieja totalnych z PO, SN ogłosił, że zwycięzcą demokratycznych wyborów został PAD, totalni z PO zaczęli kwestionować i SN, który jeszcze nie dawno tak bronili, krytykują TK, KRS, itd.

Dla tych co mają gębę pełną frazesów, dla nich Polska nie jest Polską, tylko „ten Kraj, stąd takie a nie inne podejście przegranych i sił za nimi stojących.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

06-08-2020 [12:47] - Darek65 | Link:

Mało mnie obchodzą odczucia tzw. opozycji. Szkoda na to czasu. Teraz mnie obchodzi, co zrobi PIS, Mają 3 lata i swojego Prezydenta, aby trwale przemeblować Polskę. Niestety, ale START z Szumowskim i koronawirusem pokazuje, że zaczęli gorzej niż fatalnie i jak pójdą tą drogą, to wejdą w buty PO.

Obrazek użytkownika Andy51

06-08-2020 [13:45] - Andy51 | Link:

Proszę nie panikować, mam nadzieję, że w ciągu 3 lat PiS zrobi porządek w Polsce, a w sprawie prof. Szumowskiego uległ Pan narracji opozycji, może Pan jest lekarzem?

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-08-2020 [14:06] - Pani Anna | Link:

"Może jest Pan lekarzem?"- jakbym słyszała owsikowców: "a co TY ZROBIŁEŚ dla chorych dzieci, że ośmielasz się krytykować?". Niestety brak krytycyzmu wobec własnego środowiska, ślepa wiara w nieomylność przewodniej partii, zamykanie oczu na zwykłe ośmieszanie i kpiny z ludzkiej inteligencji to najprostsza recepta na upadek. To tylko kwestia czasu. Skoro MZ posuwa się do tego, żeby wydawać dzień po dniu sprzeczne ze sobą oświadczenia podważające prawa wynikajace z Konstytucji i sprzeczne z ustawami, to ruki pa szwam i morda w kubeł? A wszystko to w imię walki nie z pandemią, tylko o własny stołek. Co do walki z pandemią, to jak dotąd najskuteczniejszym lekarstwem okazała się kampania wyborcza - zaraza na ten czas znikła.

Obrazek użytkownika Andy51

06-08-2020 [16:14] - Andy51 | Link:

Ja zrobiłem bardzo dużo, mam autystycznego niemówiącego syna i uchylam mu niebo, a MZ proszę nie traktować jako chłopca do bicia.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-08-2020 [16:50] - Pani Anna | Link:

Prosze bardzo nie szantażowac dzieckiem. A MZ jaki jest każdy widzi.

Obrazek użytkownika Andy51

06-08-2020 [21:40] - Andy51 | Link:

Jest z tobą coś niedobrze, ja mówię o faktach ty o szantażu.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-08-2020 [22:23] - Pani Anna | Link:

@andy51
nie wiem o jakich faktach mówisz. Będziemy się licytować czyje dziecko jest bardziej chore i w zwiazku z tym co? Zmieni to fakt, że MZ jest śmieszniejszy niż Ryszard petru, a z pewnością bardziej niebezpieczny? Zupełnie o co innego chodziło w moim komentarzu i nie rozmawiamy tu o chorych dzieciach, ale o paranoi, w ktorej PIS za chwile dojdzie do ściany i rozbije głowę.

Obrazek użytkownika HenrykH.

06-08-2020 [19:20] - HenrykH. | Link:

Współczuje .Znam temat  w rodzinie ,straszna choroba.
Co do negacji pandemii i powikłań wśród pacjentów z nie którymi nie warto rozmawiać.Fakty są takie ,Polska jako jeden z czterech krajów w Europie może rozgrywać mecze międzynarodowe UEFA .Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Darek65

06-08-2020 [15:25] - Darek65 | Link:

Opozycja w temacie koronowirusa siedzi cicho, bo widzi, że to, co robi Szumowski pogrąża PIS. Codziennie sprzeczne decyzje, a od 01/09 zaświadczenie, że nie mogę nosić maseczki. Na plażach mało zakażeń, a w kopalniach, przypadkowo zamykanych, epidemia. I to straszenie społeczeństwa. Nie szanowny panie, to nie panika, to trzeźwa ocena sytuacji.

Obrazek użytkownika Andy51

06-08-2020 [16:15] - Andy51 | Link:

Może i trzeźwa ale ja wyrażam swoją opinie i mam do tego prawo. 

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2020 [06:17] - sake3 | Link:

A co Pan by proponował w sprawie pandemii? I czego Pan oczekuje?

Obrazek użytkownika Andy51

07-08-2020 [08:14] - Andy51 | Link:

Nie jestem wirusologiem, nie mam władzy sprawczej i nie jestem oblatany w temacie pandemii, więc wyrażam tylko opinie.

Obrazek użytkownika Zofia

06-08-2020 [16:56] - Zofia | Link:

Do nielegalnych kwiatów  o których śpiewał p.Pietrzak totalna opozycja dodała nielegalny Naród i wszelkie instytucje które podtrzymują naszą państwowość. Mam nadzieję że Polacy w końcu uporządkują swój Kraj,gdzie prawo będzie prawem, miejsce świra będzie w psychuszce,złodzieja,łapówkarza i oszczercy będzie w więzieniu a zdrajcy na banicji,aby żyło się spokojnie i bezpiecznie.

Obrazek użytkownika Andy51

06-08-2020 [21:41] - Andy51 | Link:

Oby tak się stało jak piszesz.

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2020 [06:25] - sake3 | Link:

Nie tylko jesteśmy podobno Nielegalnym Narodem,ale jak opowiada w Brukseli polska legalna europosłanka Bieńkowska Polska jest krajem szowinistycznym i faszyzującym do którego ludzie boją się przyjeżdżać.Polska jest więc też nielegalna a więc idiotka skreśla ją zapewne z liczby państw.

Obrazek użytkownika Andy51

07-08-2020 [08:37] - Andy51 | Link:

Cóż powiedzieć, wg. mnie Polacy dzielą się na patriotów i donosicieli i dalej na stronnictwo polskie i stronnictwo rosyjsko niemieckie i to wg. mnie najbardziej klarowny podział

Obrazek użytkownika Jabe

07-08-2020 [09:08] - Jabe | Link:

No i najważniejsze — judeo-amerykańskie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-08-2020 [08:24] - Marek1taki | Link:

Już są nielegalni lekarze. I nie chodzi o Szumowskiego.
"Sąd Lekarski zawiesił na pół roku lekarkę ze Stronia Śląskiego, która publicznie kwestionowała istnienie epidemii koronawirusa oraz podważała zasadność wprowadzania ograniczeń."
https://www.pch24.pl/lekarka-k...
Nie kwestionowała epidemii na świecie tylko sprowadzała ja do poziomu grypy czy paragrypy. W Polsce jak wiemy większość choruje w dodatku bezobjawowo w miesiącach letnich.
Lekarka złożyła doniesienie do prokuratury na Szumowskiego słusznie uważając, że utrudnił leczenie ludzi.
Prezydent podał wczoraj wykładnię:

"Polakiem jest każda osoba lojalna wobec Rzeczypospolitej i wobec swoich współobywateli – powiedział w swoim orędziu prezydent Andrzej Duda."
https://kresy.pl/wydarzenia/du...
Czas określić kto jest lojalny wobec Polski a kto wobec tajnej władzy. Ja nie wiem czy mówiąc o Rzeczpospolitej mam na myśli to samo co prezydent Duda.
Nie słyszałem aby coś zrobił dla Polaków w sprawie pandemii (politycznej oczywiście). Wręcz przeciwnie podpisał wszystkie wrogie Rzeczypospolitej kwarantanny i tarcze.

Obrazek użytkownika angela

07-08-2020 [22:40] - angela | Link:

Jeszcze raz powtórzę,  jest w Polsce wybrany, w demokratycznych wyborach rząd i prezydent, którzy mają mandat od społeczeństwa do rządzenia, i należy dać im rządzić, i stosować się do ustaleń.
Sprzeczne decyzje, bo sytuacja jest zmienna, i wszystko zależy od ilości zachorowań.
To dzieje się nie tylko w Polsce. 
Europa wraca do ograniczen,  i polska również,  dlatego nie ma potrzeby rozsiewac dezinformacji, na temat epidemii i działań ministra Szumowskiego, bo nikomu to nie służy.
Na stu ozdrowiencow,  78 mialo zapalenie miesnia sercowego, i następstwa zapalenia, jak duszność, i osłabienie.
Dlatego  ostroznie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-08-2020 [23:11] - Marek1taki | Link:

Problem w pandemii oszustwa. Statystyki są niewiarygodne. Decyzje nielogiczne w żywe oczy. Rząd źle rządził za PO ale przynajmniej nie był gorliwy. Ci gorliwie szkodzą Polsce.
Jak ktoś jest sensowny to go odwołują. Właśnie Mateuszek odwołał wojewodę Małopolski Ćwika.

Obrazek użytkownika Andy51

08-08-2020 [08:21] - Andy51 | Link:

Rozsiewanie dezinformacji to jeden ze sposobów walki z legalnie wybranym Prezydentem i rządem wyłonionym z ZP.

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-08-2020 [08:40] - Marek1taki | Link:

Rozsiewanie pandemii to jeden ze sposobów walki z ludzkością.