Profanacja i zbezczeszczenie pomnika Chrystusa w W-wie przez

Profanacja i bezczeszczenie pomnika Chrystusa w W-wie przez LGBT 

Pomnik Chrystusa przed kościołem św. Anny jest czymś więcej niż pomnikiem przedstawiającym Chrystusa, jest symbolem wiary i  symbolem miasta niepokonanego jakim jest W-wa, a sam pomnik jest przykładem upadku, ale nie klęski W-wy.

Niemcom, którzy z pruską dokładnością niszczyli W-wę jakimś cudem nie udało się niczym jakimś Hunom czy Wandalom, zniszczyć pomnika Chrystusa , który co prawda spadł z piedestału , ale się nie rozbił.

I właśnie ten pomnik postanowiło zbezcześcić a według mnie słowo zbezczeszczenie jest mocniejszym słowem niż profanacja, „towarzystwo” spod znaku LGBT, najprawdopodobniej jakieś dwie lesby, które widać na zdjęciu jak „dekorują” pedalską flagą pomnik Chrystusa.

Warto nadmienić , że ten barbarzyński czyn jest jak gdyby ukoronowaniem profanacji symboli katolickich przez tę bandę pedałów i lesb, które krzyczą o tolerancji a sami nie mają krzty tolerancji o dziwo tylko do szeroko pojętych chrześcijan a szczególnie katolików.

Oto kilka przykładów, w Gdańsku w którym rządzi intelektualna inaczej Dulkiewicz, w pochodzie zrobionym przez pedalstwo, niesiono monstrancje w kształcie waginy.

Po wybuchu skandalu , Dulkiewicz  mówiła, że nie widziała tej profanacji, bo to było z tyłu za nią, dla porównania przypomnijmy jaki był rwetes, gdy w synagodze w Gdańsku, jakiś pijak z bił szybkę w synagodze.

Seria prowokacji rozlała się na Polskę, pojawiły się obrazy Matki Boskiej w aureoli tęczowej,  przyklejane na kościołach, a w Częstochowie pochód sodomitów, chciał dostać się na Jasną Górę, a na czele tego pochodu szedł jakiś sodomita z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli.

Sodomici zaatakowali 3 dni temu pod osłoną nocy szereg pomników ważnych dla Polaków i Warszawiaków, tęczowymi flagami, min. Kopernika,  Witosa, Syrenkę, Kopernika. 

Ci, którzy chcą tolerancji sami jej nie mają, bo aktywiści sodomitów są coraz bardziej bezczelni, czując się bezkarni.

Przecież jest paragraf , który mówi o obrazie uczuć religijnych. Jakiś dziwnym trafem ani uczucia religijne żydów ani muzułmanów nie są obrażane, w pierwszym przypadku byłby raban na cały świat i mowa o antysemityzmie, w drugim, przypominam o karykaturach Mahometa, jak zareagowali muzułmanie i co się stało z niektórymi redakcjami i rysownikami, którzy te karykatury rysowali. 

Czując się bezkarnie, w Polsce sodomici mogą zachowywać się tak jak muzułmanie we Francji, po tęczowych flagach na pomnikach zaczną wprowadzać te flagi do świątyń katolickich, a księża, którzy będą się temu przeciwstawiać będą bici a ich świątynie będą podpalane.

Tak może być o ile społeczeństwo się nie obudzi, a sądy nie zaczną działać.

  https://wiadomosci.wp.pl/wagin...
https://www.salon24.pl/newsroo...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

31-07-2020 [10:59] - tricolour | Link:

@Andy

Trafnie zauważyłeś, że "zareagowali muzułmanie i co się stało z niektórymi redakcjami i rysownikami, którzy te karykatury rysowali".

Otóż muzułmanie zareagowali prawidłowo, jak należy i mają spokój. Napastnicy boją się i wiedzą, że nie mogą.

A Ty jak reagujesz? Płaczem na forum, że waginy na kijach noszą? 

I będą nosić tak długo, jak zechcą... bo mogą. A gdy waginy na kijach się znudzą, to se spalą jakieś Nantes. Bo mogą.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [12:33] - Pani Anna | Link:

No ale jakżeż to tak, wszak zapewniali nas, oni, nasz rząd ukochany i przez nas wybrany, że nie pozwolimy, że nie ustapimy, że ani guzika nie oddamy...
Czy winni zostali już ukarani w trybie przyśpieszonym? Bo nie wierzę, żeby nasza dzielna policja nie wiedziała kto zacz, wszak oni wiedza nawet kto z dziećmi na spacer wychodził w marcu, to bez maseczki do sklepu wszedł, komu pies do lasu uciekł...

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2020 [15:00] - Andy51 | Link:

Coś pomyliło ci się z PRL, w tamtych czasach tak było, wyrok w ciągi 24 godz.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [15:13] - Pani Anna | Link:

Nic mi się prosze kolegi nie pomyliło. Rozdział 15 - Postępowanie przyspieszone - Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia. To kolega jest niedoinformowany, albo tkwi mentalnie w PRL.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [15:19] - Pani Anna | Link:

Acha, również w postepowaniu karnym prosze cie bardzo: 
Zgodnie z art. 517b § 1 ustawy Kodeks postępowania karnego (dalej jako „kpk”), w postępowaniu przyspieszonym mogą być rozpoznawane sprawy, w których prowadzi się dochodzenie, jeżeli sprawca został ujęty na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa lub bezpośrednio potem, zatrzymany oraz w ciągu 48 godzin doprowadzony przez Policję i przekazany do dyspozycji sądu wraz z wnioskiem o rozpoznanie sprawy w postępowaniu przyspieszonym. Co istotne, postępowanie to toczy się w trybie publicznoskargowym także o przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego. Jeżeli miały one charakter chuligański (art. 517b § 2 kpk).
Czyżby nasza dziela policja pod przewodnictwem Mariusza Kamińskiego miała problem ze ściganiem chuliganów? No nie mów...

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2020 [16:08] - Andy51 | Link:

Jeżeli jesteś prawnikiem, to nie dyskutuje, nie mam szans.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [16:40] - Pani Anna | Link:

Są prawne narzędzia do szybkiego ukarania, niemal wszędzie sa kamery przemysłowe za pomoca których można szybko wytropić i zidentyfikowac sprawców. Dlaczego nie ma woli, żeby to zrobić?

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2020 [18:24] - Andy51 | Link:

Tylko mała uwaga, to sędziowie wymierzają wyroki nie politycy.

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-07-2020 [18:39] - Pani Anna | Link:

Tu nie ma woli, żeby nawet przed kolegium d/swykroczeń doprowadzić jednego z drugim. Sędziowie w sądach rejonowych też nie wszyscy są kastowi. Jak długo jeszcze będziemy słuchać o tych sędziach, z którymi nic nie da się zrobić? Podobno trwa wojna cywilizacji, o której tak wiele Pan i inni tutaj pisali przed wyborami, tylko z PISem ponoć mielismy szansę. I co? Teraz czas na ruch władzy, my wyborcy już swoje zrobiliśmy. Milicja za PRL zawsze świetnie wiedziała kto niszczy pomniki i pisze po murach. Wstyd.

Obrazek użytkownika Jabe

01-08-2020 [09:57] - Jabe | Link:

Oni są od kanalizowania sprzeciwu wobec nowego ładu. Naiwny konserwatywny wyborca ma na nich głosować, by mu się wydawało, że w ten sposób dał odpór lewicy.

Obrazek użytkownika Zofia

31-07-2020 [17:44] - Zofia | Link:

Tak, państwo polskie nie reaguje tak jak by należało reagować, a ja mam proste pytanie - a jak my katolicy reagujemy? Ojciec święty Jan Paweł II mówił " milczenie jest akceptacją zła i przyzwolenie na to zło". Nie widzę i nie słyszę reakcji Kościoła. Tu musi być twarda reakcja a nie nadstawianie policzków. Nasza wiara wytyczyła nam drogę naszego życia i wytyczne mamy zawarte w X Przykazaniach Bożych. Lewacy coś bredzą o miłosierdziu,nie wiedząc co to słowo znaczy.

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2020 [18:26] - Andy51 | Link:

W sprawie kościoła się zgadzam, nie ma już prymasów na miarę kard. Wyszyńskiego, Glonta czy Sapiehy, prymas Polak no cóż........

Obrazek użytkownika sake3

31-07-2020 [18:26] - sake3 | Link:

Warto przeczytać na Frondzie wywiad z ks.Isakowiczem-Zalewskim,ale i komentarze do tego wywiadu.Kościół powinien zareagować inaczej niż obecnie mówiąc o bólu Katolików z powodu ordynarnych napaści.jak to zrobił abp Nycz.A gdzie głos prymasa?.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

31-07-2020 [18:19] - Roz Sądek | Link:

@Autor
Nie wiem, kto Wam wysyła SMSy co i jak macie pisać, ale zadziwiający jest główny rdzeń narracji. Zbeszczeszczono symbol niezłomnej Warszawy, sprofanowano świętość Warszawiaków, podniesiono rękę na najważniejsze pomniki, itd, itp i tak to młócicie. Od prawa do heh lewa. Jak jeszcze w tle stanie powstaniec to lepiej. Jak w ulicznej sondzie oczytany inteligent wspomni o hitlerowcach zrzucających pomniki, to jeszcze lepiej. Szanowny autorze, to nie pomnikowi a Chrystusowi wymierzono policzek. Jezusowi Chrystusowi, Bogu, który za nas, po niewyobrażalnych mękach, z miłości do każdego człowieka oddał życie. A Wy lamentujecie nad pomnikiem? Czy jak tęczową flagę powieszą na innym krzyżu to będzie mniejsza ranga świętokradztwa? Bedziecie kwękać i stękać, dniami i miesiącami. Potem powiecie, że przecież nadstawiacie drugi policzek. Potem wskażecie na winnych, najpewniej kościelnych hierarchów. Tacy jesteście - bohaterowie pióra.
Niech Pan tego nie bierze do siebie. Jest nas katolików ca. 30 parę mln. Wszyscy po jednych pieniądzach.
 

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2020 [18:46] - Andy51 | Link:

Zgadzam się nie pomnikowi wymierzono policzek, ale Chrystusowi, ale pomnik przedstawiał Chrystusa. Jaki kościół takie owieczki, co hierarhowie zrobili w tej sprawie, co zrobił Prymas Polski, co Episkopat? takich pytań jest więcej.

Obrazek użytkownika tricolour

31-07-2020 [19:05] - tricolour | Link:

"Nie pytaj, co Ameryka może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla Ameryki"

Już wiesz, dlaczego masz w swoim np. komputerze amerykański procesor, a Amerykanin nie ma nic polskiego w całym swym domu?

Obrazek użytkownika sake3

31-07-2020 [18:20] - sake3 | Link:

Cóż z tego,że są narzędzia prawne.Policja z pewnością znajdzie tych specjalistów,ale wtedy zaczną się schody.Ruszą gremialnie obrońcy na ulicy i w eterze ,kasta poinstruowana przez autorkę dumnego stwierdzenia o nadzwyczajnej kaście-Kamińską,na NB najbardziej zajadli przeciwnicy rządu też wygłoszą swoje mądrości.Wszystkiemu dobrotliwie przypatruje(i nie tylko) się UE już przygotowująca kolejne sankcje.Na marginesie dodam ,że dzisiaj sąd w osobie Łukasza Czapskiego skazał na 3 miesiące bezwzględnej odsiadki młodego człowieka którego jedyną zbrodnią było trzymanie baneru,,Stop LGBT''podczas marszu..W uzasadnieniu tego kuriozalnego wyroku sędzia przyznał,że marsz środowisk LGBT nie był ani zakłócany ani blokowany a wyrok wyłącznie dla zasady.Kto rozsądny jest w stanie uwierzyć że sędzia podobny temu Czapskiemu wyda jakikolwiek wyrok na tych spod znaku pięciu czy ośmiu gwiazdek?.Jestem skłonna uwierzyć,że teraz czas pomyśleć o obronie kościołów przed podpaleniem,oby nie było tak jak w San Juan.

Obrazek użytkownika angela

31-07-2020 [19:32] - angela | Link:

Prowokacje dewiatow mają jasny cel,  sprowokować rząd, żeby dobrze sie po nich przejechał, a lewacka Unia ochoczo  dostosuje "praworzadnosc" ,  i  "znecanie" się na biednej mniejszości,, do podziału pieniędzy. 
A ponieważ kolorowi wiedzą,  że rząd jest skrępowany i  wie,   więc pozwalają sobie na takie akty profanacji. 
Ale do czasu.
 

Obrazek użytkownika Andy51

31-07-2020 [20:18] - Andy51 | Link:

Przepraszam, jak takie coś przyjdzie  do mnie do domu i mi nasra na dywan, to też mam się na to godzić, a nie rozprawić się z dewiantem? ani kroku do tyłu, niech wyją.